Přihláška
Kros Bučiny

Vyberte si trať a správnou cenovou hladinu.

  • Do poznámky nám napište, odkud jste se o našem závodu dozvěděli a proč běžíte.
  • Chcete pohlídat svou ratolest zatímco poběžíte? Zaškrtněte tuto možnost ve své přihlášce.
  • Dětské startovné můžete uhradit až na místě v hotovosti.
  • Legendy (ročníky 1957 a zkušenější) mají nižší startovné 250 Kč, ale musejí si ho správně vybrat níže.
  • Páry mají nižší startovné 550 Kč (za dvě osoby), které uhradí kapitán páru. Druhý člen se přihlásí samostatně, zvolí startovné 0 Kč a do poznámky připíše jméno svého kapitána.+420Položky označené hvězdičkou* jsou povinné


Přihlášením do závodu souhlasíte s pravidly závodu. Zavazujete se závodit v duchu fair-play a dodržovat pravidla a pokyny organizátorů. Startujete na vlastní nebezpečí.

Údaje o Vás slouží pouze pro účely řádného přihlášení do závodu, určení věkové kategorie a vyhodnocení dosaženého výsledku. Svou registrací do závodu dává účastník souhlas v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů s použitím své e-mailové adresy uvedené v registračním formuláři (on-line formulář, čestná prohlášení) pro marketingové účely pořadatele akce; registrovaný má právo svůj souhlas odvolat, a to emailem na adresu simona@svetbehu.cz.

Na uvedený e-mail zasíláme potvrzení přihlášky případně důležité organizační informace k závodu.

Pokud uvedete číslo Vašeho mobilního telefonu, zašleme Vám po dokončení závodu a ověření výsledku SMS s výsledným časem.

Vaše telefonní číslo považujeme za důvěrné a nikomu ho dále nesdělujeme ani nevyužíváme k zasílání jakýchkoliv reklamních sdělení.