25. 8. Chodovská vlečka

registrace Startovní listina

26. 8. Valdštejnova 10

registrace Startovní listina

26. 8. OC GALERIE TEPLICE letní trail show Teplický půlmaraton

registrace Startovní listina

1. 9. Krokudy Litoměřice

registrace Startovní listina

1. 9. 360° challenge (Liberec)

registrace Startovní listina

1. 9. Chomutovský půlmaraton

registrace Startovní listina

1. 9. 7 pohoří Krkonoše - Pec pod Sněžkou

registrace Startovní listina

1. 9. Všechlapská šlapka

registrace Startovní listina

1. 9. Bušmuž triatlon

registrace Startovní listina

2. 9. Prague Barefoot Run

registrace Startovní listina

2. 9. Karlštejnská 9

registrace Startovní listina

8. 9. Jenštejnská pětka insportline

registrace Startovní listina

8. 9. Přestavlcký vlk

registrace Startovní listina

8. 9. Cross Country Řež

registrace Startovní listina

9. 9. Běh Cvikovem

registrace Startovní listina

9. 9. Běháme pro děti

registrace Startovní listina

9. 9. Říčanská tour

registrace Startovní listina

15. 9. Kladenský maratón 2018

registrace Startovní listina

15. 9. Koko kros

registrace Startovní listina

16. 9. Běh Prahy 11

registrace Startovní listina

16. 9. Havlíčkobrodský půlmaraton

registrace Startovní listina

22. 9. Mělnický vinařský běh

registrace Startovní listina

22. 9. Svatojánský kopeček

registrace Startovní listina

23. 9. ADRA běh

registrace Startovní listina

30. 9. RaidLight Kros Jakuba Krčína

registrace Startovní listina

13. 10. Noční běh vlašimským parkem

registrace Startovní listina

13. 10. Kros Bučiny

registrace Startovní listina

19. 10. 7 pohoří Stage Race

registrace Startovní listina

20. 10. Třeboňský maraton

registrace Startovní listina

27. 10. 7 pohoří Krušné hory - Abertamy

registrace Startovní listina

28. 10. Prague Park Race - Prokopské údolí

registrace Startovní listina

28. 10. RaidLight Roštejnský kros

registrace Startovní listina

28. 10. Říčanský běh

registrace Startovní listina

3. 11. Run for Movember

registrace Startovní listina

18. 11. RAIDLIGHT Moldavský půlmaraton podzim

registrace Startovní listina

28. 12. OC GALERIE TEPLICE zimní trail show Teplický půlmaraton

registrace Startovní listina

30. 12. Test Jana

Startovní listina

31. 12. Krosový pohár Světběhu.cz 2018

registrace Startovní listina

31. 12. Inspirála

registrace Startovní listina

31. 12. 7 pohoří Beskydy

registrace Startovní listina

31. 12. 7 pohoří celý seriál

registrace Startovní listina

31. 12. KOPIE 7 pohoří Beskydy

registrace Startovní listina

12. 1. 2019 Zimní běh na Blaník

Startovní listina

31. 3. 2019 RAIDLIGHT Hotel Ostrov Labské pískovce půlmaraton

registrace Startovní listina

13. 4. 2019 Dobřichovická míle 2019

Startovní listina

10. 8. 2019 Pilsenman 2019

registrace Startovní listina

30. 3. 2020 RAIDLIGHT Hotel Ostrov Labské pískovce půlmaraton 2020

registrace Startovní listina