30. 9. RaidLight Kros Jakuba Krčína

registrace Startovní listina

13. 10. Noční běh vlašimským parkem

registrace Startovní listina

13. 10. Kros Bučiny

registrace Startovní listina

19. 10. 7 pohoří Stage Race

registrace Startovní listina

20. 10. Třeboňský maraton

registrace Startovní listina

20. 10. Noční běhy Chebskem 2018 - Cheb/Finále

registrace Startovní listina

21. 10. Běh pro republiku 2018

registrace Startovní listina

27. 10. 7 pohoří Krušné hory - Abertamy

registrace Startovní listina

28. 10. Prague Park Race - Prokopské údolí

registrace Startovní listina

28. 10. RaidLight Roštejnský kros

registrace Startovní listina

28. 10. Říčanský běh

registrace Startovní listina

3. 11. Run for Movember

registrace Startovní listina

18. 11. RAIDLIGHT Moldavský půlmaraton podzim

registrace Startovní listina

1. 12. Mikulášský běh Čimelice

registrace Startovní listina

28. 12. OC GALERIE TEPLICE zimní trail show Teplický půlmaraton

registrace Startovní listina

31. 12. Krosový pohár Světběhu.cz 2018

registrace Startovní listina

31. 12. Inspirála

registrace Startovní listina

31. 12. 7 pohoří Beskydy

registrace Startovní listina

31. 12. 7 pohoří celý seriál

registrace Startovní listina

31. 12. KOPIE 7 pohoří Beskydy

registrace Startovní listina

12. 1. 2019 Zimní běh na Blaník

Startovní listina

31. 3. 2019 RAIDLIGHT Hotel Ostrov Labské pískovce půlmaraton

registrace Startovní listina

13. 4. 2019 Dobřichovická míle 2019

Startovní listina

27. 4. 2019 7 pohoří Jizerské hory - Nové Město pod Smrkem

registrace Startovní listina

1. 5. 2019 7 pohoří Stage Race

registrace Startovní listina

15. 6. 2019 7 pohoří Beskydy

registrace Startovní listina

13. 7. 2019 7 pohoří Orlické hory - Čenkovice

registrace Startovní listina

3. 8. 2019 7 pohoří Jeseníky - Kouty nad Desnou

registrace Startovní listina

10. 8. 2019 Pilsenman 2019

registrace Startovní listina

31. 8. 2019 7 pohoří Krkonoše - Pec pod Sněžkou

registrace Startovní listina

28. 9. 2019 7 pohoří Šumava - Zadov

registrace Startovní listina

26. 10. 2019 7 pohoří Krušné hory - Abertamy

registrace Startovní listina

30. 3. 2020 RAIDLIGHT Hotel Ostrov Labské pískovce půlmaraton 2020

registrace Startovní listina

30. 12. 2099 Test Jana

Startovní listina