Oficiální Výsledková listina Kladenský maratón 2014
13. 9. 2014

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměRočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12345678910
1. SERBESSA MulugetaMUDr. Serbessa s.r.o.1CZE1971M2 (40-49)1.02:35:45Detail
2. PINĎÁK PetrVarnsdorf-studánka214CZE1983M1 (18-39)1.02:39:17+00:03:31.49Detail
3. FIALA MilošAC Sparta Praha2CZE1985M1 (18-39)2.02:44:07+00:08:21.44Detail
5. PROCHÁZKA MichalPerňa systém211CZE1982M1 (18-39)3.02:48:03+00:12:17.84Detail
6. KUNČAR DavidSpartak Praha 427CZE1975M1 (18-39)4.02:48:13+00:12:28.17Detail
7. SEDLÁK PavelČAU186CZE1971M2 (40-49)3.02:50:49+00:15:04.2000:05:54.8600:20:21.1900:20:00.0800:19:54.7100:19:57.0800:20:25.5600:20:27.0600:20:27.6000:20:33.4600:02:47.32Detail
8. BRADA OndrejHorni Pocernice65CZE1973M2 (40-49)4.02:51:20+00:15:35.16Detail
9. KLIKA PetrTK novis168CZE1979M1 (18-39)5.02:56:30+00:20:44.3300:05:57.7400:20:08.5600:20:10.8200:20:57.6500:20:49.4800:21:26.0700:21:39.4800:21:23.2500:21:10.4400:02:45.57Detail
10. KAFKA LeošČakovice29CZE1979M1 (18-39)6.02:59:07+00:23:22.13Detail
11. VELIČKA Ondřejwww.ultramaratonec.cz238CZE1983M1 (18-39)7.03:02:16+00:26:30.7700:06:17.1300:21:10.1100:21:21.5400:21:03.9100:21:16.8400:21:55.1400:22:03.2100:22:03.1200:22:08.6300:02:55.87Detail
12. HAVLÁSEK PetrMaratón klub Kladno125CZE1984M1 (18-39)8.03:05:30+00:29:45.14Detail
13. HURYCH JakubA.C. TEPO Kladno40CZE1991M1 (18-39)9.03:05:51+00:30:06.03Detail
14. SCHRÖTTER RadoslavMaratón klub Kladno218CZE1972M2 (40-49)5.03:05:59+00:30:13.78Detail
15. FANTA LadislavMaratón klub Kladno3CZE1966M2 (40-49)6.03:06:59+00:31:13.69Detail
16. BLANDA JiříKladno82CZE1987M1 (18-39)10.03:07:00+00:31:14.83Detail
17. HOECHE MarcelBad Lauterberg112GER1993M1 (18-39)11.03:07:48+00:32:02.99Detail
18. HORBAJ DušanSVP Kladno122CZE1980M1 (18-39)12.03:07:51+00:32:05.49Detail
19. LÁN FilipOOB TJ Slavia Hradec Králové15CZE1980M1 (18-39)13.03:08:18+00:32:32.91Detail
20. ROZKOŠ TomášHradec Králové233CZE1984M1 (18-39)14.03:08:23+00:32:37.33Detail
21. FLÍDR JanMaratón klub Kladno95CZE1957M3 (50-59)1.03:08:31+00:32:45.83Detail
22. KOVÁŘ MichalTj Slavoj Banes Pacov124CZE1971M2 (40-49)7.03:08:41+00:32:56.17Detail
23. ŠTAJER PavelMaratón klub Kladno221CZE1986M1 (18-39)15.03:08:42+00:32:56.36Detail
24. MAŠEK PetrFitcentrum L-S Vrchlabí13CZE1979M1 (18-39)16.03:12:00+00:36:15.05Detail
25. VÁLEK PetrMaratón klub Kladno170CZE1974M2 (40-49)8.03:17:29+00:41:44.1600:06:50.8600:22:47.7400:22:53.5300:22:51.4800:23:12.0700:23:22.9700:23:49.8300:24:25.1200:24:10.9200:03:04.38Detail
27. HORA HonzaAktuář Hořovice114CZE1971M2 (40-49)10.03:18:59+00:43:13.60Detail
28. DVOŘÁČEK VlastimilDoudleby nad Orlicí89CZE1959M3 (50-59)2.03:19:10+00:43:25.14Detail
29. DICARA StephanPolevsko98CZE1969M2 (40-49)11.03:20:00+00:44:14.56Detail
30. SOCHOROVSKÝ RadimŽatec207CZE1974M2 (40-49)12.03:20:05+00:44:19.37Detail
31. URBAN MilanKonostean184CZE1967M2 (40-49)13.03:20:15+00:44:29.6300:07:01.2100:23:17.9100:22:49.9700:22:52.4000:22:50.3500:22:59.7300:23:53.8900:25:01.4900:26:04.2500:03:23.15Detail
32. HORÁK PetrSokol Prštice7CZE1976M1 (18-39)17.03:22:54+00:47:08.50Detail
33. HOMOLA JiříKladno48CZE1974M2 (40-49)14.03:23:19+00:47:33.88Detail
34. BAUCHNER MichalMaratón klub Kladno90CZE1969M2 (40-49)15.03:23:37+00:47:51.31Detail
35. PEJCHAL PetrAlcedo Praha155CZE1982M1 (18-39)18.03:23:43+00:47:57.8300:06:48.0500:22:03.9800:21:50.7900:22:13.5800:22:45.8900:23:33.6300:25:04.8900:27:00.6900:28:48.0300:03:33.06Detail
36. KULHÁNEK OndřejKladeňáci5CZE1976M1 (18-39)19.03:23:53+00:48:07.42Detail
37. RATAJ StanislavKladno4CZE1978M1 (18-39)20.03:24:09+00:48:24.17Detail
38. RATAJ VáclavAC TEPO KLADNO210CZE1990M1 (18-39)21.03:24:51+00:49:05.38Detail
39. PELA ZbyněkSKI PAX HORNÍ MAXOV237CZE1973M2 (40-49)16.03:25:58+00:50:13.0600:06:23.0200:21:44.6600:21:45.1100:22:03.9600:22:52.7600:23:58.0300:25:18.3300:28:10.6600:29:54.2200:03:47.04Detail
40. HAMERNÍK JanChotěnice252CZE1955M3 (50-59)3.03:26:26+00:50:40.5100:06:35.6400:22:35.9600:22:58.8100:23:12.1400:23:29.2200:24:26.3000:25:09.1900:26:34.4500:27:54.5900:03:28.93Detail
41. LORENČÍK AlešChrudim31CZE1973M2 (40-49)17.03:26:27+00:50:41.81Detail
43. ULMA TomášPraha 9205CZE1964M3 (50-59)4.03:26:57+00:51:12.00Detail
44. DUŠEK LukášMaratón klub Kladno55CZE1986M1 (18-39)22.03:27:23+00:51:37.34Detail
45. VAKRČKA PavelÚstí nad Labem191CZE1964M3 (50-59)5.03:27:48+00:52:02.7800:06:55.6800:24:16.8100:24:15.1200:24:12.1400:24:36.7600:24:40.5900:24:31.2400:25:15.1100:25:39.2700:03:24.80Detail
46. MENGER PavelVelké Přílepy127CZE1973M2 (40-49)19.03:27:49+00:52:03.94Detail
47. URBANEC VladimírMaraton klub Kladno163CZE1958M3 (50-59)6.03:27:58+00:52:12.6700:06:49.7000:23:32.6100:24:01.8100:24:29.0700:24:26.6700:24:43.6400:25:06.1900:25:40.2900:25:39.2900:03:28.12Detail
48. STEHLÍK PavelVP AGRO190CZE1974M2 (40-49)20.03:28:23+00:52:38.1300:06:43.5400:23:36.3300:24:06.5500:24:25.7400:24:28.7800:24:56.0400:25:25.8000:25:28.9000:25:49.2700:03:21.91Detail
49. FIGURA TomášPraha-Kbely54CZE1986M1 (18-39)23.03:28:27+00:52:41.61Detail
50. CHALUPA PetrLAIC109CZE1972M2 (40-49)21.03:28:42+00:52:56.89Detail
51. RAJSKÝ JosefStará Boleslav201CZE1986M1 (18-39)24.03:28:57+00:53:11.38Detail
52. KOHOUTEK MichalPraha144CZE1977M1 (18-39)25.03:29:39+00:53:53.32Detail
53. ŠVANDA PetrMaratón klub Kladno175CZE1967M2 (40-49)22.03:30:03+00:54:18.0800:07:36.8500:24:24.2800:24:37.3500:24:29.9000:24:13.1000:24:35.9200:24:42.1100:25:23.8100:26:37.6000:03:21.87Detail
54. ŠPLÍCHAL Jiříplzeň203CZE1971M2 (40-49)23.03:30:44+00:54:58.81Detail
55. FULIER RadoslavHobluj!92CZE1984M1 (18-39)26.03:31:18+00:55:32.70Detail
56. REICHL PetrPelhřimov69CZE1969M2 (40-49)24.03:31:52+00:56:06.28Detail
57. BLASIAK SebastianPraha64CZE1983M1 (18-39)27.03:32:07+00:56:21.31Detail
58. MACH VladimírHořovice167CZE1964M3 (50-59)7.03:32:11+00:56:25.3300:06:36.7400:23:01.3300:23:43.6400:24:20.9300:25:03.3800:25:34.4600:26:13.0400:26:58.3000:27:06.9500:03:31.31Detail
59. RYDRYCH JanUjezd nad Lesy198CZE1949M4 (60-69)1.03:32:21+00:56:35.6800:06:49.8300:23:29.5900:24:08.2900:24:25.1000:24:28.8400:24:56.2100:25:28.3900:27:28.5500:27:31.5700:03:34.03Detail
60. JANDÁSEK Michalfacin club119CZE1979M1 (18-39)28.03:32:45+00:56:59.85Detail
61. NEJEDLÝ PetrPraha 520CZE1974M2 (40-49)25.03:32:56+00:57:10.64Detail
62. HONS PavelMaratón Klub Kladno115CZE1970M2 (40-49)26.03:33:58+00:58:13.04Detail
63. TUDOR DanielSKMP Kadaň226CZE1973M2 (40-49)27.03:34:10+00:58:24.71Detail
64. HANUSEK MartinSabris132CZE1969M2 (40-49)28.03:34:38+00:58:53.13Detail
65. SVOZIL DanielVŠCHT Praha215CZE1971M2 (40-49)29.03:34:42+00:58:56.7300:07:11.8400:23:36.8300:23:33.5200:23:27.7700:23:49.5400:23:59.8600:24:26.8000:28:28.2100:31:36.9300:04:30.15Detail
66. ŠROUBEK BohumilTJ Sokol Unhošť12CZE1984M1 (18-39)29.03:34:50+00:59:05.01Detail
67. ŠŤASTNÝ JaroslavMaratón klub Kladno225CZE1957M3 (50-59)8.03:36:06+01:00:20.68Detail
68. WIESNER KonstantinRumningklap/Barokomaraton183CZE1966M2 (40-49)30.03:36:40+01:00:55.1800:07:00.0600:23:25.4100:24:24.7700:24:21.2200:24:51.4700:25:02.1900:25:52.3700:28:12.0200:29:45.0300:03:45.37Detail
69. TOMEŠ RostislavTraged Team156CZE1960M3 (50-59)9.03:37:05+01:01:19.4000:07:46.6200:24:16.3100:24:41.3300:25:14.4300:25:31.6500:25:25.5100:25:41.7200:26:33.7200:28:05.3300:03:47.51Detail
70. HEJNÝ MartinČechtice36CZE1978M1 (18-39)30.03:38:04+01:02:18.23Detail
71. PINL MichalJihočeský klub maratonců188CZE1968M2 (40-49)31.03:38:04+01:02:18.5000:07:00.2100:23:59.8200:24:03.0300:24:21.7200:24:36.8100:26:18.8300:27:29.6400:27:56.1000:28:55.8600:03:21.20Detail
72. ČERNÝ LuděkAC Tepo Kladno100CZE1978M1 (18-39)31.03:39:45+01:03:59.43Detail
73. KOTOUČ PetrVšestary41CZE1973M2 (40-49)32.03:39:56+01:04:11.22Detail
74. HECKR MichalKladno105CZE1971M2 (40-49)33.03:40:06+01:04:20.74Detail
75. MÁLEK VáclavOlomouc118CZE1975M1 (18-39)32.03:41:22+01:05:37.02Detail
76. BAREŠ JanMaratón klub Kladno56CZE1980M1 (18-39)33.03:41:33+01:05:48.11Detail
77. MIKEŠ FilipCK Vinohradské šlapky39CZE1977M1 (18-39)34.03:42:02+01:06:16.32Detail
79. ADAM JanPraha 496CZE1971M2 (40-49)34.03:42:25+01:06:39.99Detail
80. NÝDRLE ZbyněkSK Maxtri Liberec121CZE1956M3 (50-59)11.03:42:36+01:06:50.89Detail
81. MIKÁT VojtěchZdětín142CZE1983M1 (18-39)35.03:43:05+01:07:20.20Detail
82. PILÍK StanislavSPK Panský Mlýn71CZE1950M4 (60-69)2.03:43:25+01:07:39.55Detail
83. HRČEK PetrBrandýs nad Labem102CZE1961M3 (50-59)12.03:44:04+01:08:18.39Detail
84. DVOŘÁK TomášSCF81CZE1976M1 (18-39)36.03:44:08+01:08:22.80Detail
85. MACH PavelMaratón klub Kladno26CZE1965M2 (40-49)35.03:44:18+01:08:32.73Detail
86. DVOŘÁK PavelBeroun75CZE1977M1 (18-39)37.03:45:21+01:09:35.27Detail
87. KUČERA MichalMaraton klub Kladno25CZE1985M1 (18-39)38.03:45:53+01:10:07.94Detail
88. KLAIL VojtěchMost110CZE1980M1 (18-39)39.03:46:45+01:10:59.23Detail
89. VOSTRÝ MiroslavMaratón klub Kladno164CZE1977M1 (18-39)40.03:47:02+01:11:16.3800:07:29.7200:25:13.2000:25:32.1800:26:29.5800:26:57.7000:27:51.8800:28:01.4100:28:35.4400:27:38.7200:03:11.26Detail
90. FIALA JiříKladno53CZE1979M1 (18-39)41.03:47:11+01:11:25.96Detail
91. DVOŘÁK TomášAC Praha 189060CZE1977M1 (18-39)42.03:48:32+01:12:46.93Detail
92. MAŠEK JiříPlzeň37CZE1964M3 (50-59)13.03:49:43+01:13:57.75Detail
93. ŠTORK RichardOslík Rakovník228CZE1981M1 (18-39)43.03:49:57+01:14:11.99Detail
94. KOČÍ AntonínOdolena voda236CZE1970M2 (40-49)36.03:49:58+01:14:12.9700:07:46.0100:25:40.1000:26:35.8600:26:26.5900:27:19.8000:27:59.0700:28:35.4200:27:48.9300:28:31.4500:03:14.46Detail
95. MESZAROS DanHMoto racing team139CZE1978M1 (18-39)44.03:50:11+01:14:25.71Detail
96. CHALUPA PetrKladno - Rozdělov16CZE1985M1 (18-39)45.03:50:45+01:14:59.97Detail
97. HEJNA MarekTriatlon Praha-Háje169CZE1980M1 (18-39)46.03:50:54+01:15:08.9600:07:26.4100:25:10.5800:25:47.3400:25:51.2700:25:24.6900:26:20.3600:27:15.6000:30:32.5700:32:41.9600:04:22.91Detail
98. HOŠŤÁLEK PavelKladno173CZE1976M1 (18-39)47.03:51:42+01:15:56.2500:07:23.6800:24:45.5800:25:06.8100:25:10.9300:25:47.9200:26:11.2900:28:25.2000:32:07.3700:32:57.3600:03:44.84Detail
99. ZEMAN JiříRakovník176CZE1981M1 (18-39)48.03:51:49+01:16:03.9100:07:40.4100:25:01.0200:26:17.7000:26:37.8900:26:35.4900:28:02.9700:29:23.4500:30:10.8900:28:30.1000:03:28.72Detail
100. ŠOUMAL VladimírBrno231CZE1980M1 (18-39)49.03:52:34+01:16:49.21Detail
101. ADAMEC TomášPletený Újezd52CZE1977M1 (18-39)50.03:52:49+01:17:03.61Detail
102. TYLEČEK PavelBrno - Jundrov235CZE1973M2 (40-49)37.03:53:17+01:17:31.8200:07:54.7300:24:44.5600:24:44.2900:25:06.1300:26:24.1900:27:23.3100:28:49.1900:31:42.5600:32:44.8800:03:42.69Detail
103. LOULA JanKlínec18CZE1977M1 (18-39)51.03:53:48+01:18:03.12Detail
104. ŠTÍBAL MartinVinařice223CZE1988M1 (18-39)52.03:54:18+01:18:32.39Detail
105. KALISTA DavidVelké Přílepy120CZE1974M2 (40-49)38.03:54:18+01:18:32.77Detail
106. SMUTNÝ OldřichCOOP Mnichovo Hradiště153CZE1948M4 (60-69)3.03:56:18+01:20:33.0500:07:45.7900:25:28.0600:26:14.1700:26:49.5600:26:44.7800:27:55.6000:29:40.8300:30:35.7600:30:49.3700:04:13.86Detail
107. CALTA JaroslavKladno57CZE1991M1 (18-39)53.03:56:26+01:20:40.56Detail
108. ONDRÁČEK ZdeněkKladno8CZE1974M2 (40-49)39.03:56:36+01:20:50.39Detail
109. ŽÁČEK PetrBrno206CZE1974M2 (40-49)40.03:56:45+01:20:59.36Detail
110. NOVÁK DavidCB Praha 13113CZE1966M2 (40-49)41.03:57:03+01:21:17.51Detail
111. ŠTUDLAR JiříCyklo Velešín189CZE1976M1 (18-39)54.03:57:41+01:21:55.6300:06:59.5600:24:00.0400:24:02.8300:24:21.9500:24:36.4300:26:18.6700:29:18.5800:34:14.9000:39:37.6900:04:09.70Detail
112. SZÁSZ PetrUltrasport Sokolov179CZE1954M4 (60-69)4.03:57:44+01:21:59.0600:07:21.1600:25:14.5000:25:49.2500:26:32.4500:27:13.0500:28:41.4300:29:34.6300:31:04.6800:32:23.0200:03:49.60Detail
113. RANŠ MarekCB Praha 13193CZE1971M2 (40-49)42.03:59:00+01:23:14.8000:08:17.4900:27:56.9000:27:45.4900:28:08.5200:27:50.1000:28:10.3100:28:23.8200:29:06.8800:29:39.6400:03:40.38Detail
114. KAPOUN VladimírPraha130CZE1955M3 (50-59)14.03:59:40+01:23:54.61Detail
115. KOLÁŘ PetrGerresheimer10CZE1972M2 (40-49)43.04:00:25+01:24:40.17Detail
116. DAVÍDEK MiroslavÚhonice84CZE1978M1 (18-39)55.04:01:01+01:25:16.16Detail
117. ŠPAČEK PavelPlzeň172CZE1969M2 (40-49)44.04:01:24+01:25:38.4000:07:25.3300:24:39.2200:25:03.0200:24:36.5100:25:37.1200:27:07.1700:27:52.7700:36:02.7500:39:30.9300:03:28.32Detail
118. NOVÁK FrantišekAmatér Bořislav134CZE1964M3 (50-59)15.04:01:54+01:26:08.55Detail
119. NOVÁK MichalCFC Kladno44CZE1962M3 (50-59)16.04:02:56+01:27:10.61Detail
120. PALACKÝ VítPraha227CZE1987M1 (18-39)56.04:03:43+01:27:57.48Detail
121. KRENK JanDěčín136CZE1973M2 (40-49)45.04:04:31+01:28:45.56Detail
122. SCHRÖTTER MichalČernošice202CZE1974M2 (40-49)46.04:04:43+01:28:58.10Detail
123. ČERVENKA MiroslavMK Žebrák-Sokol Kolín59CZE1964M3 (50-59)17.04:04:46+01:29:01.13Detail
124. SLOVÁK PavelBKČS178CZE1967M2 (40-49)47.04:05:07+01:29:21.4600:07:43.3000:25:13.3200:25:35.0500:26:31.2800:27:14.3000:29:24.4200:35:21.0700:32:39.0600:31:17.7100:04:06.68Detail
125. VINTR RadekKladno192CZE1980M1 (18-39)57.04:05:30+01:29:44.7600:07:48.3200:26:20.8800:27:39.0500:27:37.3700:28:02.0100:29:05.7500:29:59.1800:30:34.1500:34:03.1300:04:19.64Detail
126. ŠPLÍCHAL MarekPlzeň204CZE1974M2 (40-49)48.04:05:32+01:29:46.31Detail
127. JEŽEK JiříČernošice104CZE1970M2 (40-49)49.04:06:01+01:30:16.02Detail
128. CHVÁTAL VladimírÚvaly131CZE1967M2 (40-49)50.04:07:03+01:31:17.42Detail
129. ČERNOHORSKÝ OndřejMaratón klub Kladno99CZE1984M1 (18-39)58.04:08:10+01:32:25.15Detail
130. KOTAČKA VítPraha 5133CZE1974M2 (40-49)51.04:08:12+01:32:26.92Detail
131. BERÁNEK JosefMaratón klub Kladno9CZE1958M3 (50-59)18.04:08:23+01:32:37.81Detail
132. ŘEZÁČ ZdeněkMost194CZE1976M1 (18-39)59.04:09:17+01:33:31.7500:07:24.7300:24:37.4900:24:40.8700:24:47.3600:25:28.4600:27:22.9900:31:36.7600:38:15.4300:40:42.3800:04:19.98Detail
133. MIKULÁŠ JanTábor46CZE1979M1 (18-39)60.04:09:43+01:33:57.72Detail
134. HALÍK DavidOdolena Voda - Dolínek254CZE1972M2 (40-49)52.04:09:50+01:34:04.3500:07:46.1800:25:38.8600:26:33.5100:26:28.2500:27:21.2900:27:59.7200:33:56.4300:34:42.5000:35:04.4300:04:17.91Detail
135. GROH StanislavAC Vrchlabí97CZE1946M4 (60-69)5.04:10:13+01:34:27.95Detail
136. DOLEJŠ MarekLiberec AMW 2178CZE1972M2 (40-49)53.04:10:55+01:35:09.63Detail
137. HANŽLÍK MartinHorní Slavkov30CZE1984M1 (18-39)61.04:11:36+01:35:50.27Detail
138. STENZL LiborZbiroh213CZE1978M1 (18-39)62.04:12:15+01:36:29.48Detail
139. SLABÝ RomanFanda und Ozzy212CZE1982M1 (18-39)63.04:12:15+01:36:30.07Detail
140. MÜLLER VladimírKladno6CZE1975M1 (18-39)64.04:14:09+01:38:23.28Detail
141. RÝPAR MiloslavJihlava187CZE1963M3 (50-59)19.04:16:04+01:40:18.8300:07:09.4800:24:02.4400:24:16.0900:24:11.3000:24:37.5100:24:57.9000:28:16.8800:48:37.1500:45:55.6400:03:59.18Detail
142. SLAVÍK AlešPraha230CZE1979M1 (18-39)65.04:16:49+01:41:04.23Detail
143. HASAL Miroslavwww.behej.com35CZE1965M2 (40-49)54.04:17:50+01:42:04.89Detail
144. KUBR JanPraha38CZE1976M1 (18-39)66.04:18:04+01:42:19.02Detail
145. UXA TomášURT Beroun216CZE1965M2 (40-49)55.04:18:24+01:42:38.38Detail
146. KRUMER MiroslavMK Ostrov42CZE1949M4 (60-69)6.04:18:33+01:42:47.35Detail
147. BOUCNÍK JaroslavBauer Team - uslepejse.cz79CZE1975M1 (18-39)67.04:20:18+01:44:32.67Detail
148. DOUBEK ZdeněkPKO Praha73CZE1956M3 (50-59)20.04:21:33+01:45:48.00Detail
149. PUCHOLT JiříTJ Sokol Unhošť 200CZE1959M3 (50-59)21.04:22:34+01:46:48.9200:07:55.8200:27:09.8100:26:58.4000:26:56.4300:27:32.6600:31:01.3000:34:14.5600:37:41.1800:39:02.9700:04:00.51Detail
150. GREGOR JaroslavKladno149CZE1976M1 (18-39)68.04:23:33+01:47:47.3900:07:38.5600:25:54.8400:26:51.6500:27:42.3600:28:04.2500:27:47.5000:30:03.5300:41:05.4600:43:00.9300:05:23.04Detail
151. ANTOV IvanPraha93CZE1954M4 (60-69)7.04:24:28+01:48:42.39Detail
152. MIKYSKA PetrHMoto140CZE1978M1 (18-39)69.04:24:53+01:49:07.64Detail
153. PASTORČÁK JanVsetín253CZE1983M1 (18-39)70.04:26:21+01:50:36.1200:07:18.7200:24:47.9200:25:41.2300:27:20.9900:32:47.5900:33:20.0200:38:07.8600:38:46.2900:34:09.2300:04:00.99Detail
154. POKRUPA MarekTJ SOKOL Červený Hrádek229CZE1973M2 (40-49)56.04:26:41+01:50:55.42Detail
155. BUDÍK KarelTJ Sokol Míškovice80CZE1956M3 (50-59)22.04:26:46+01:51:00.92Detail
156. ZBRANĚK AlešHradec Králové161CZE1968M2 (40-49)57.04:28:01+01:52:15.4600:08:30.4900:28:48.5400:28:55.4800:28:58.6600:29:31.0100:30:27.3900:33:57.1600:39:12.8700:35:29.4500:04:09.14Detail
157. ŠTEFEK JosefWolfs Domažlice152CZE1971M2 (40-49)58.04:29:39+01:53:54.1800:08:15.6300:27:38.3100:27:39.6100:26:42.3500:27:10.8100:29:50.5400:36:02.2900:44:34.3100:37:30.3600:04:14.68Detail
158. VOJTKO TiborValdice174CZE1975M1 (18-39)71.04:29:54+01:54:08.6800:09:00.8700:29:34.3100:29:51.7700:29:47.4400:30:28.8100:31:52.8400:34:06.1500:36:08.7800:34:54.2000:04:08.24Detail
159. BENSCH JanCB Praha 1385CZE1979M1 (18-39)72.04:31:39+01:55:53.90Detail
160. MOUCHA VáclavKladno128CZE1974M2 (40-49)59.04:33:37+01:57:51.53Detail
161. LYSENKO VladimírPraha 247CZE1972M2 (40-49)60.04:35:20+01:59:34.80Detail
162. MALÍNSKÝ LukášPraha34CZE1978M1 (18-39)73.04:35:42+01:59:56.53Detail
163. ČERNÝ JiříPraha 9148CZE1981M1 (18-39)74.04:36:49+02:01:03.7600:08:35.5100:28:22.3500:29:41.0400:29:39.6800:30:35.1500:33:04.7200:36:17.6400:38:12.8800:37:37.8400:04:41.66Detail
164. ŠESTÁK JiříPraha180CZE1980M1 (18-39)75.04:37:23+02:01:38.0100:08:29.7100:27:47.4700:28:11.4800:29:13.7800:29:16.2600:31:55.5200:36:56.6600:39:08.3000:40:52.1300:05:31.42Detail
165. ČERNÝ KarelPraha 462CZE1950M4 (60-69)8.04:37:27+02:01:42.06Detail
166. DOLEŽAL TomášAlbit Technologies77CZE1971M2 (40-49)61.04:39:17+02:03:32.20Detail
167. BORKOVEC Borky13ka88CZE1989M1 (18-39)76.04:40:07+02:04:22.17Detail
168. LEDVINKA JosefSabzo107CZE1972M2 (40-49)62.04:40:15+02:04:29.57Detail
169. STEFAN ArtEnergy Team182CZE1981M1 (18-39)77.04:42:15+02:06:29.9100:08:42.0900:29:33.0800:29:06.9300:29:46.5300:31:12.2300:33:57.3300:37:12.1100:39:36.2100:39:15.0300:03:53.10Detail
170. REZEK Michalricany197CZE1965M2 (40-49)63.04:42:33+02:06:47.7700:08:44.4400:29:24.9900:29:40.3500:29:36.8300:30:57.7900:36:55.4700:36:59.3900:38:48.6000:39:31.5500:01:53.09Detail
171. KOLLER PavelBezdědice126CZE1970M2 (40-49)64.04:43:52+02:08:06.65Detail
172. WIENER OtakarMaratón klub Kladno154CZE1956M3 (50-59)23.04:45:27+02:09:41.3700:08:35.5300:28:37.1600:30:01.9800:31:20.1500:33:16.5500:35:13.4100:36:07.0600:39:35.5600:38:24.9900:04:13.70Detail
173. POSPÍŠEK MiroslavKangsim Knights162CZE1961M3 (50-59)24.04:46:38+02:10:52.4800:07:53.9900:28:09.9700:30:02.2100:31:19.0000:33:27.2500:35:24.1800:38:52.3700:39:53.1100:37:06.6400:04:28.48Detail
174. DANIELIS OndřejMaratón klub Kladno94CZE1952M4 (60-69)9.04:48:25+02:12:39.26Detail
175. GREGOR MartinKladno150CZE1981M1 (18-39)78.04:50:59+02:15:13.7200:07:38.5000:25:54.8300:26:51.3300:27:57.6000:29:40.8700:38:39.2900:45:49.8200:38:40.4800:44:58.9300:04:46.80Detail
176. ČECH KarelRumningklap/Barokomaraton76CZE1970M2 (40-49)65.04:52:28+02:16:42.62Detail
177. KLAIL VladimírMost108CZE1954M4 (60-69)10.04:54:25+02:18:39.34Detail
178. SZABÓ LudvíkKlínec171CZE1963M3 (50-59)25.04:57:41+02:21:55.3900:09:06.7300:29:49.8500:29:49.0200:30:07.2500:30:57.5700:35:43.7100:43:14.5700:42:31.0600:41:39.5700:04:40.80Detail
179. KONÍŘ JanPraha21CZE1953M4 (60-69)11.04:58:31+02:22:46.16Detail
180. MIKÁT AntonínPraha - Řeporyje123CZE1951M4 (60-69)12.05:00:21+02:24:35.23Detail
181. MERTL MartinKladno147CZE1976M1 (18-39)79.05:05:22+02:29:36.4700:08:34.9300:29:17.6100:29:56.4000:31:36.9600:33:32.1400:36:50.3600:41:27.7900:45:26.8000:44:40.0400:03:58.16Detail
182. KEBRDLE MiroslavPRAHA 624CZE1984M1 (18-39)80.05:07:08+02:31:22.93Detail
183. KOLÁŘ DanDukla Praha111CZE1975M1 (18-39)81.05:16:26+02:40:40.43Detail
184. NOVOTNÝ PetrNovoKladno146CZE1960M3 (50-59)26.05:20:33+02:44:48.12Detail
185. PĚCHA TomášVTJ Běhoun Poděbrady11CZE1966M2 (40-49)66.05:26:34+02:50:49.06Detail
186. KOČÍ PetrDěčín166CZE1948M4 (60-69)13.05:30:11+02:54:25.9500:08:34.0700:30:58.6500:33:15.6600:35:15.9100:38:12.8900:42:56.7800:44:16.0000:45:14.7200:46:17.1000:05:08.91Detail
187. VOMASTEK MilanAnexia159CZE1968M2 (40-49)67.05:51:45+03:15:59.4700:09:14.8700:32:00.8500:33:05.7800:33:24.3000:34:08.6400:55:29.7700:58:40.5300:49:35.5600:41:58.4400:04:05.44Detail
4. BESHIR ErvinSK ZDICE66CZE1967M2 (40-49)2.DNF Detail
SVOBODA MartinPraha185CZE1977M1 (18-39)DNF 00:08:18.1600:25:37.9300:25:18.6400:25:20.1700:26:59.7900:29:37.9800:33:44.3400:49:17.52Detail
VANIŠ MartinPraha 6239CZE1976M1 (18-39)DNF 00:07:40.9300:23:32.5800:24:11.4500:24:16.1700:26:24.19Detail
MÜHLBAUER PetrKladno300CZE1980M1 (18-39)DNF 00:11:11.4200:46:59.0200:46:23.4000:49:25.3400:55:51.79Detail
VEBER JosefLK Tatran Chodov165CZE1975M1 (18-39)DNF 00:05:36.1300:18:49.4200:18:48.9400:19:33.89Detail
JAKUBEC MartinMaratón klub Kladno138CZE1979M1 (18-39)DNF Detail
PECKA MartinAK Sokolov45CZE1984M1 (18-39)DNF Detail
ČABLA RobertSlaný74CZE1981M1 (18-39)DNF Detail
ŠTĚNIČKA PetrJirkov209CZE1962M3 (50-59)DNF Detail
FISTR LubošPlzeň68CZE1976M1 (18-39)DNF Detail
MAZAČ MartinCaslav106CZE1973M2 (40-49)DNF Detail
KLOS VáclavMaratón klub Kladno22CZE1960M3 (50-59)DNF Detail
KOUŘIL TomášAC Vysoké Mýto141CZE1993M1 (18-39)DNF Detail
POKORNÝ PetrNovo Kladno217CZE1974M2 (40-49)DNF Detail
ŠROUBEK VlastimilSC Marathon Plzeň219CZE1961M3 (50-59)DNF Detail
RÁBA KristianŽatec208CZE1969M2 (40-49)DNF Detail
FINGERHUT JiříMaratón klub Kladno67CZE1953M4 (60-69)DNF Detail
KRČ ŠtefanKlub letmých houbařů23CZE1951M4 (60-69)DNF Detail
KUPTÍK PetrKnížkovice103CZE1964M3 (50-59)DNF Detail
NOVÝ PavelTri Star Kučera49CZE1969M2 (40-49)DNF Detail
POZLER JiříHradec Králové234CZE1983M1 (18-39)DNF Detail
KOŠKA TomášEndurance135CZE1973M2 (40-49)DNF Detail
MEZERA KarelPraha Brevnov143CZE1954M4 (60-69)DNF Detail
LOSENSKÝ PavelTJ Sokol Unhošť101CZE1977M1 (18-39)DNF Detail
BROUČEK Tomáš58CZE1969M2 (40-49)DNF Detail
26. REICHL JanMK Kladno70CZE1970M2 (40-49)9.DNS Detail
42. PATERA PetrMarfas boys33CZE1970M2 (40-49)18.DNS Detail
78. THUMS MiroslavLiberec51CZE1963M3 (50-59)10.DNS Detail
IronTime - www.cipovacasomira.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz