Oficiální Výsledková listina Běh ADRA 2014
29. 6. 2014

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta123
1. JANOUŠEK MilanSokol Kolín641991MUŽI 10 KM1.00:32:11.50Detail
2. HAVLÁSEK PetrOOFEM.org, divize Kladno1751984MUŽI 10 KM2.00:36:53.91+00:04:42.4100:11:23.3800:12:42.1000:12:48.42Detail
3. VELIČKA OndřejBystřice pod Hostýnem1501983MUŽI 10 KM3.00:38:00.67+00:05:49.1700:11:39.4700:13:02.3400:13:18.85Detail
4. HOLUB JonášPraha1621990MUŽI 10 KM4.00:39:06.49+00:06:54.9900:11:43.1300:13:38.1200:13:45.24Detail
5. FELIX TomášALL STARS Kralupy1821988MUŽI 10 KM5.00:39:21.61+00:07:10.1100:12:34.6200:13:25.7400:13:21.24Detail
6. ŽIŽKA RobertOS Prameny zdraví1601961MUŽI 10 KM6.00:39:37.55+00:07:26.0500:12:36.0200:13:24.8000:13:36.72Detail
7. HOZA MiroslavSPP...1701973MUŽI 10 KM7.00:40:56.00+00:08:44.5000:12:52.5800:14:01.1500:14:02.26Detail
8. VAN LIEN HenkPraha1731971MUŽI 10 KM8.00:42:55.73+00:10:44.2300:13:04.2700:14:53.6000:14:57.85Detail
9. BRADA MarekPRAHA251983MUŽI 10 KM9.00:44:24.70+00:12:13.20Detail
10. KUBYNETS Ihorpraha841995MUŽI 10 KM10.00:44:30.21+00:12:18.71Detail
11. KADLEC JiříTJ Sokol Radostice681997MUŽI 10 KM11.00:44:42.30+00:12:30.80Detail
12. KUNC TomášJičín171986MUŽI 10 KM12.00:45:42.75+00:13:31.25Detail
13. RAUSCHER AlexAXIS RUN TEAM1261963MUŽI 10 KM13.00:45:46.81+00:13:35.31Detail
14. ČERMÁK MichalBratislava321985MUŽI 10 KM14.00:46:01.87+00:13:50.37Detail
15. FREY EduardKČT - Kralupy nad Vltavou1681958MUŽI 10 KM15.00:46:34.95+00:14:23.4500:14:48.4100:15:59.7800:15:46.76Detail
16. HRABOVEC AndrejPraha561985MUŽI 10 KM16.00:47:33.56+00:15:22.06Detail
17. ŘÍHA Jakub1291992MUŽI 10 KM17.00:47:34.40+00:15:22.90Detail
18. LIGUORI oliverprague901984MUŽI 10 KM18.00:47:34.93+00:15:23.43Detail
19. TONDER Michal1461975MUŽI 10 KM19.00:48:12.35+00:16:00.85Detail
20. HLAVÁČ Andrej531981MUŽI 10 KM20.00:48:21.22+00:16:09.72Detail
21. RŮŽIČKA JosefSPP...1711972MUŽI 10 KM21.00:48:26.52+00:16:15.0200:14:11.3100:17:05.1200:17:10.08Detail
22. BÁRTLOVÁ KateřinaPraha 941987ŽENY 10 KM1.00:48:40.69+00:16:29.19Detail
23. CHODĚRA RadekBrandýs nad Labem611977MUŽI 10 KM22.00:48:50.60+00:16:39.10Detail
24. FRANO MartinPraha441984MUŽI 10 KM23.00:48:58.18+00:16:46.68Detail
25. PLOCH PavelModletice1151974MUŽI 10 KM24.00:49:09.79+00:16:58.29Detail
26. KUŘÁTKO LukášTvrdého 291, 199 00 Praha 9871987MUŽI 10 KM25.00:49:10.85+00:16:59.35Detail
27. ŠTOLA Jan1441979MUŽI 10 KM26.00:49:17.59+00:17:06.09Detail
28. BERKOVÁ JanaZa Žofku!151982ŽENY 10 KM2.00:49:21.49+00:17:09.99Detail
29. JIRMAŠEK TomášLaxní přístup1761980MUŽI 10 KM27.00:49:34.08+00:17:22.5800:14:56.0500:16:40.9800:17:57.05Detail
30. PAVLÍK MartinPraha1121993MUŽI 10 KM28.00:49:49.59+00:17:38.09Detail
31. FLEISCHMAN Robert411974MUŽI 10 KM29.00:50:22.81+00:18:11.31Detail
32. JANOUCHOVÁ VeronikaGrácie631988ŽENY 10 KM3.00:51:11.42+00:18:59.92Detail
33. POKORNÁ KláraRůžovky1161980ŽENY 10 KM4.00:51:20.88+00:19:09.38Detail
34. KOUTSKÝ LukášSanswiss771980MUŽI 10 KM30.00:51:46.32+00:19:34.82Detail
35. HIPPMANN Radek521982MUŽI 10 KM31.00:51:47.24+00:19:35.74Detail
36. KRČ ŠtefanKlub letmých houbařů Praha1741951MUŽI 10 KM32.00:52:22.00+00:20:10.5000:17:19.2000:18:03.0400:16:59.75Detail
37. ČÁSTKA JaroslavVraňany311983MUŽI 10 KM33.00:52:28.28+00:20:16.78Detail
38. HILŠER MarekPraha511976MUŽI 10 KM34.00:52:31.58+00:20:20.08Detail
39. TRČKOVÁ KateřinaLetovice1471992ŽENY 10 KM5.00:52:33.64+00:20:22.1400:16:50.7400:17:49.9400:17:52.96Detail
40. MUKNŠNÁBLOVÁ IrenaZa Žofku!981979ŽENY 10 KM6.00:52:46.18+00:20:34.68Detail
41. BEJŠOVEC PetrJWT Praha131974MUŽI 10 KM35.00:53:24.11+00:21:12.61Detail
42. BRABCOVA KristinaPraha241982ŽENY 10 KM7.00:53:27.88+00:21:16.38Detail
43. BOUCHALOVÁ LuciePraha231980ŽENY 10 KM8.00:53:36.30+00:21:24.80Detail
44. ERBEN VáclavKarlovy Vary381968MUŽI 10 KM36.00:53:56.75+00:21:45.25Detail
45. SOUKALOVÁ PetraOpava1381985ŽENY 10 KM9.00:54:46.29+00:22:34.79Detail
46. VODVÁRKOVÁ JanaBáječné ženy v běhu1521984ŽENY 10 KM10.00:54:52.95+00:22:41.4500:17:08.2500:19:06.4100:18:38.27Detail
47. HOKEŠOVÁ IvanaTK Piňďour Praha1721978ŽENY 10 KM11.00:55:00.23+00:22:48.7300:18:05.3200:19:02.6500:17:52.25Detail
48. WOHLRABOVÁ Jitka1851969ŽENY 10 KM12.00:55:00.48+00:22:48.9800:17:49.1300:18:52.8200:18:18.52Detail
49. MINAŘÍKOVÁ Klára941980ŽENY 10 KM13.00:55:59.19+00:23:47.69Detail
50. BIEDERMANNOVÁ JanaRůžovky161979ŽENY 10 KM14.00:56:02.25+00:23:50.75Detail
51. BUČKOVÁ JanaPraha 4271988ŽENY 10 KM15.00:56:04.00+00:23:52.50Detail
52. HANZLIKOVA MarketaMEGANEK481980ŽENY 10 KM16.00:56:11.78+00:24:00.28Detail
53. CEPLOVÁ Alena291988ŽENY 10 KM17.00:56:22.99+00:24:11.49Detail
54. HOLY petrpraha551984MUŽI 10 KM37.00:56:44.64+00:24:33.14Detail
55. MACHÁLKOVÁ LucieOstrava921989ŽENY 10 KM18.00:56:49.55+00:24:38.05Detail
56. HOLUB Jaromír541968MUŽI 10 KM38.00:56:51.23+00:24:39.73Detail
57. HRUBA Marketa591982ŽENY 10 KM19.00:56:58.18+00:24:46.68Detail
58. KUBÍČEK MiloslavPraha1661978MUŽI 10 KM39.00:56:58.77+00:24:47.2700:18:18.7500:19:28.3500:19:11.65Detail
59. BAŽANTOVÁ KristýnaVelké Opatovice91998ŽENY 10 KM20.00:57:08.20+00:24:56.70Detail
60. VONDÁLOVÁ VeronikaLetovice1631987ŽENY 10 KM21.00:57:44.48+00:25:32.9800:18:04.2300:19:52.2300:19:48.02Detail
61. VALENTOVÁ Lubica1641985ŽENY 10 KM22.00:58:13.84+00:26:02.3400:18:04.9500:20:15.3800:19:53.50Detail
62. FOLAJTÁROVÁ IvaPraha421982ŽENY 10 KM23.00:58:28.05+00:26:16.55Detail
63. POLDAUF PetrPraha1171954MUŽI 10 KM40.00:59:01.77+00:26:50.27Detail
64. PROKOPOVÁ Petra1211985ŽENY 10 KM24.00:59:21.02+00:27:09.52Detail
65. KOLOUŠKOVÁ MarkétaPraha761990ŽENY 10 KM25.00:59:55.29+00:27:43.79Detail
66. RIEGGEROVÁ MichaelaPraha 7 Bubeneč1771978ŽENY 10 KM26.00:59:56.14+00:27:44.6400:18:36.9300:21:33.7200:19:45.48Detail
67. MIŠUTKOVÁ AnnaPraha971984ŽENY 10 KM27.01:00:35.00+00:28:23.50Detail
68. MITISKOVÁ AndreaPraha1781990ŽENY 10 KM28.01:01:46.04+00:29:34.5400:18:37.2800:21:33.7600:21:34.98Detail
69. GERNAT VladimírKovač451975MUŽI 10 KM41.01:02:08.51+00:29:57.01Detail
70. SATINSKÁ VeronikaT-Sport1311982ŽENY 10 KM29.01:02:10.48+00:29:58.98Detail
71. HAVLÍČEK RobinBK Semily1691983MUŽI 10 KM42.01:02:55.11+00:30:43.6100:19:10.9100:20:54.9600:22:49.23Detail
72. NAVRÁTIL JosefChuchelna1001961MUŽI 10 KM43.01:06:11.99+00:34:00.49Detail
73. KAFUŇKOVÁ MartinaGrácie691988ŽENY 10 KM30.01:06:54.80+00:34:43.30Detail
74. PŘIBYLOVÁ EliškaSanswiss1221990ŽENY 10 KM31.01:07:03.69+00:34:52.19Detail
75. KOZÁKOVÁ LuciePraha781971ŽENY 10 KM32.01:08:20.17+00:36:08.67Detail
76. KOLOC PavelAC Total Zero1651965MUŽI 10 KM44.01:09:18.65+00:37:07.1500:19:15.4100:25:25.2300:24:38.00Detail
77. SIMA GRBIC Gordana1341971ŽENY 10 KM33.01:09:48.54+00:37:37.04Detail
78. BLÁHOVÁ AnnaPraha 4181989ŽENY 10 KM34.01:10:07.18+00:37:55.68Detail
79. NAVRÁTILOVÁ LenkaSemily1011965ŽENY 10 KM35.01:12:35.41+00:40:23.91Detail
80. ZAHRADNÍKOVÁ LeonaLiga Spravedlivých1581979ŽENY 10 KM36.01:14:29.58+00:42:18.0800:21:46.5100:25:45.9400:26:57.12Detail
IronTime - www.cipovacasomira.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz