Oficiální Výsledková listina Pod májovým nebem
13. 5. 2017

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta1
1. FOŘT MartinEleven Run Team#681968muži1.00:37:3100:18:10.95Detail
2. ČEJKA BořivojSportoviště Chrudim#61980muži2.00:37:57+00:00:25.9900:18:18.87Detail
3. GAJDORUSOVA MarketaSK Chotebor#601993ženy1.00:38:01+00:00:29.9100:18:59.15Detail
4. ŠTOREK JosefChrudim#651975muži3.00:42:55+00:05:24.2400:20:54.92Detail
5. BRYX OndřejAČR#351980muži4.00:44:09+00:06:38.2700:21:20.29Detail
6. JUKL LukášPardubice#291999Junioři1.00:45:33+00:08:01.7100:20:47.24Detail
7. PLOJHAR PetrChrudim#641991muži5.00:47:06+00:09:35.3000:22:54.20Detail
8. DERKA MichalPraha#11981muži6.00:48:00+00:10:28.7000:23:22.66Detail
9. JAVŮREK ČestmírCEJA#71968muži7.00:49:57+00:12:25.6000:23:32.60Detail
10. POKORNÝ Petrmedvedi.eu#41966muži8.00:50:30+00:12:58.4400:24:38.66Detail
11. KOŤÁTKO MichalACET ČR, z. s.#81969muži9.00:51:46+00:14:14.4300:24:30.53Detail
12. BÁRTA JosefAeroklub Vysoké Mýto#31977muži10.00:52:14+00:14:43.0500:26:20.79Detail
13. ŠLAJS OndřejChrudim#661999Junioři2.00:53:30+00:15:58.3700:25:10.90Detail
14. KRAMPOTA FilipTriple Bypass#91988muži11.00:54:31+00:16:59.6700:26:16.07Detail
15. KRAMPOTA FrantišekTriple Bypass#101990muži12.00:54:31+00:17:00.2800:26:16.17Detail
16. BOHÁČ PavelChrudim#671962muži13.00:55:49+00:18:18.1900:26:48.04Detail
17. NOVOTNÁ AlžbětaChrudim#442002Juniorky1.00:55:51+00:18:19.9000:26:48.87Detail
18. CHVOJKOVÁ VeronikaChrudim#51975ženy2.00:56:05+00:18:33.9300:26:34.47Detail
19. ŠIKLOVÁ DagmarChrudim#611974ženy3.00:56:22+00:18:50.8500:26:46.92Detail
20. PREIS JiříPlzeň#21974muži14.00:56:26+00:18:55.2400:26:30.37Detail
21. KÁNSKÝ JaromírChrudim#561959muži15.00:56:43+00:19:11.3900:26:54.77Detail
22. NÝDROVÁ VeronikaSK Hraničná #331988ženy4.00:57:41+00:20:09.5200:27:01.20Detail
23. KOTRLA DanielChrudim#421972muži16.00:58:21+00:20:49.8500:27:13.81Detail
24. NOVOTNÁ MarkétaChrufim#551978ženy5.00:58:32+00:21:01.0500:27:31.09Detail
PLÍŠEK MartinKrucemburk#301987muži00:00:00Detail
ČECHLOVSKÁ ZuzanaChrudim#311977ženy00:00:00Detail
BŘÍZA PavelPrachovice#321980muži00:00:00Detail
KUBALÍKOVÁ MonikaChrudim#342005Juniorky00:00:00Detail
BOŘEK PetrPardubice#381976muži00:00:00Detail
KOTRLA MichaelChrudim#431999Junioři00:00:00Detail
BAČA JanCzechTRI K. Team#451976muži00:00:00Detail
ČEMPELÍK VladimírNasavrky#151939muži00:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz