Oficiální Výsledková listina Bakovský půlmaraton 2016
9. 4. 2016

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. TOO Silas KipronoBenedek Team#11988A (muži do 39)1.01:07:24Detail
2. KIBIRE Moses KiprutoBenedek Team#21981A (muži do 39)2.01:09:09+00:01:45.68Detail
3. ČIVRNÝ JiříSK Nové Město nad Metují#1171980A (muži do 39)3.01:14:45+00:07:21.30Detail
4. ŠŤASTNÝ TomášPSK Olymp Praha#921979A (muži do 39)4.01:17:38+00:10:14.18Detail
5. BALATKA MiroslavSKP Kornspitz Jablonec#1731982A (muži do 39)5.01:18:22+00:10:58.01Detail
6. VIDECKÝ JanAC Mladá Boleslav#1071985A (muži do 39)6.01:18:47+00:11:23.31Detail
7. MAJOROŠ MichalPolice nad Metují#651986A (muži do 39)7.01:18:53+00:11:28.81Detail
8. KOŠŤÁK RomanGASSO Team#481974B (muži 40 - 49)1.01:19:24+00:11:59.94Detail
9. HUK PetrJablonec n/N#1801976B (muži 40 - 49)2.01:19:46+00:12:22.67Detail
10. ŠVADLENKA JanAC Mladá Boleslav#961986A (muži do 39)8.01:19:57+00:12:33.61Detail
11. KORAVSKÝ RomanELEVEN RUN TEAM#461969B (muži 40 - 49)3.01:20:08+00:12:44.27Detail
12. KAFKA LeošPraha 9 - Čakovice#391979A (muži do 39)9.01:20:35+00:13:11.15Detail
13. ROŠTEJNSKÝ MichalKerda Sport Liberec#1601977A (muži do 39)10.01:21:49+00:14:25.61Detail
14. PIRKL PavelLiberec#771979A (muži do 39)11.01:22:18+00:14:53.83Detail
15. KURZVEIL JiříTriatlon Mladá Boleslav#611981A (muži do 39)12.01:25:18+00:17:54.36Detail
16. KUBÍČEK MichalCK Vinohradské šlapky#1461984A (muži do 39)13.01:25:31+00:18:07.22Detail
17. JISL JaroslavKraft team Jablonec #1571973B (muži 40 - 49)4.01:25:48+00:18:24.41Detail
18. DOUBEK PetrPeakMachine.cz#161977A (muži do 39)14.01:26:06+00:18:41.95Detail
19. TRNKA PavelHO Sherpa Climb#981980A (muži do 39)15.01:26:10+00:18:46.36Detail
20. JALOVECKÝ MichalSKP Nymburk#351977A (muži do 39)16.01:26:11+00:18:47.01Detail
21. BRZOBOHATÝ VáclavBike and Ski Bakajda#111998A (muži do 39)17.01:26:13+00:18:49.51Detail
22. ŠKÁBA PavelNOVIS TK PRAHA#891974B (muži 40 - 49)5.01:26:27+00:19:02.91Detail
23. VALEŠ JosefTanvald#1021975B (muži 40 - 49)6.01:26:43+00:19:18.72Detail
24. ŠREJBER VojtěchAC Mladá Boleslav#1311980A (muži do 39)18.01:26:47+00:19:23.44Detail
25. MÁLEK JanRWE#661988A (muži do 39)19.01:26:53+00:19:29.24Detail
26. SEDLÁČEK RomanActivity Lanškroun#821964C (muži 50 - 59)1.01:27:11+00:19:47.00Detail
27. VANĚK PavelPraha#1031964C (muži 50 - 59)2.01:27:23+00:19:58.91Detail
28. HENDRICH ZdeněkRohozec Amulet Haven Team#1871981A (muži do 39)20.01:27:53+00:20:29.29Detail
29. JANEČEK LeosJablonec nad Nisou#1201972B (muži 40 - 49)7.01:28:32+00:21:08.20Detail
30. BUFKA ZdeněkAC Česká Lípa#121957C (muži 50 - 59)3.01:28:39+00:21:15.24Detail
31. MLYNKA LadislavBakov nad Jizerou#1411995A (muži do 39)21.01:29:03+00:21:38.68Detail
32. SCHEU HaraldLMB#1281969B (muži 40 - 49)8.01:29:30+00:22:06.19Detail
33. ŠRAJER MichalMladá Boleslav#1301984A (muži do 39)22.01:29:32+00:22:08.19Detail
34. HALABALA PavelPraha-Satalice#1561980A (muži do 39)23.01:29:48+00:22:23.73Detail
35. JADRNÍČEK TomášBoleslavští běžci#331977A (muži do 39)24.01:29:55+00:22:31.05Detail
36. PECHAR MichalMakrokoule Praha#761967B (muži 40 - 49)9.01:30:19+00:22:54.92Detail
37. NOVOTNÝ PavelTriatlon MB#1641972B (muži 40 - 49)10.01:30:33+00:23:08.68Detail
38. KOZÁK MiloslavSKP Nymburk#531965C (muži 50 - 59)4.01:30:45+00:23:20.97Detail
39. DAVID PavelLokomotiva Nymburk#1581972B (muži 40 - 49)11.01:31:07+00:23:42.75Detail
40. ČANČÍK MichalKosmonosy#131974B (muži 40 - 49)12.01:31:26+00:24:01.82Detail
41. EICHLER IvoUSK Praha#201961C (muži 50 - 59)5.01:32:14+00:24:50.01Detail
42. PROKEŠ JanMladá Boleslav#791983A (muži do 39)25.01:32:58+00:25:34.19Detail
43. ŠLÉGL MartinSokol Podlázky#901969B (muži 40 - 49)13.01:33:25+00:26:00.77Detail
44. TVRZNÍK TomášNestříkací komando#1011979A (muži do 39)26.01:33:29+00:26:05.59Detail
45. SVÁROVSKÝ DavidHorolezecký klub Mladá Boleslav#851977A (muži do 39)27.01:34:00+00:26:36.56Detail
46. ŠTÝBR KarelTriatlon Mladá Boleslav#941970B (muži 40 - 49)14.01:34:35+00:27:10.91Detail
47. DLAB Ladislav#1931970B (muži 40 - 49)15.01:34:35+00:27:10.99Detail
48. KYSELA OldaBike and Ski Bakajda#621979A (muži do 39)28.01:34:52+00:27:28.60Detail
49. ŠŮS JaroslavNovis TK Praha#951965C (muži 50 - 59)6.01:35:18+00:27:53.74Detail
50. ŠÍP LadislavSCMT Liberec#881964C (muži 50 - 59)7.01:35:31+00:28:06.75Detail
51. MENZEL DanMONO 50#1231985A (muži do 39)29.01:35:38+00:28:13.84Detail
52. PRÖLLER MiroslavČeská Lípa#1841970B (muži 40 - 49)16.01:35:59+00:28:35.40Detail
53. FARA JanTT Mladá boleslav#1511984A (muži do 39)30.01:36:01+00:28:37.25Detail
54. POHLODEK JanHonka#1891980A (muži do 39)31.01:36:04+00:28:40.05Detail
55. FIALA EnricoPIM BK Modřany - Kamýk#211971B (muži 40 - 49)17.01:36:07+00:28:43.09Detail
56. BABKA AdamDH-FR racing Tanvald#41986A (muži do 39)32.01:36:11+00:28:47.36Detail
57. POSLUŠNÝ JiříZdětín MB#781972B (muži 40 - 49)18.01:36:40+00:29:16.66Detail
58. UNGERMAN TondaBEERGYM Mladá Boleslav#1331978A (muži do 39)33.01:37:02+00:29:38.49Detail
59. BÉM TomášSmržovka#51970B (muži 40 - 49)19.01:37:11+00:29:46.95Detail
60. HLADÍK JosefKlánovice#1191970B (muži 40 - 49)20.01:37:39+00:30:15.51Detail
61. KRAUŠNER JiříMONO 50#561978A (muži do 39)34.01:37:53+00:30:28.72Detail
62. BOUDA ZdeněkDEATH A.D. HUŤ#1971980A (muži do 39)35.01:37:56+00:30:32.02Detail
63. CICVÁREK JakubTurnov#1491977A (muži do 39)36.01:37:59+00:30:35.18Detail
64. ŽALOUDEK MilanZM2020#1951981A (muži do 39)37.01:38:08+00:30:44.09Detail
65. HUKAL MilanTetřev#311964C (muži 50 - 59)8.01:38:26+00:31:02.24Detail
66. PORTALES MichalMladá Boleslav#1271992A (muži do 39)38.01:38:33+00:31:09.00Detail
67. VAVÁK LiborBK Sadská#1041965C (muži 50 - 59)9.01:38:37+00:31:12.79Detail
68. VEJNAR JanHK Trumpetisti Vamberk#1061971B (muži 40 - 49)21.01:38:37+00:31:13.07Detail
69. KOLÍN JaroslavTriatlon Mladá Boleslav#441972B (muži 40 - 49)22.01:38:55+00:31:30.72Detail
70. SCHMIDT PetrAC Turnov#1711992A (muži do 39)39.01:39:03+00:31:38.75Detail
71. DOSTAL JiriNečum a běž#151986A (muži do 39)40.01:39:11+00:31:46.74Detail
72. ZAJGER Miloslav#1371969B (muži 40 - 49)23.01:39:26+00:32:01.91Detail
73. SMRŽ OndřejNečum a běž!#831977A (muži do 39)41.01:39:47+00:32:22.74Detail
74. MLS TomášHO Karpatia#721978A (muži do 39)42.01:39:56+00:32:31.71Detail
75. KAUTZKÝ TomášSokol Kněžmost#401976B (muži 40 - 49)24.01:40:21+00:32:57.44Detail
76. HOJSIK MichalPrague#281982A (muži do 39)43.01:40:55+00:33:31.63Detail
77. ŠÁDEK JiříLomnice nad Popelkou#1751959C (muži 50 - 59)10.01:41:02+00:33:38.13Detail
78. KŘÍŽEK MartinKona Runners#1831972B (muži 40 - 49)25.01:41:29+00:34:05.42Detail
79. HAJSKÝ LubošNestříkací komando#231973B (muži 40 - 49)26.01:41:33+00:34:08.68Detail
80. ODNOHA DavidKosmonosy#751974B (muži 40 - 49)27.01:41:37+00:34:12.75Detail
81. LANČARIČ PetrPraha 10#1811969B (muži 40 - 49)28.01:41:54+00:34:29.96Detail
82. VOŠAHLÍK MartinRadějovice#1361980A (muži do 39)44.01:42:09+00:34:45.44Detail
83. ZVĚŘINA RadekBojetice#1101982A (muži do 39)45.01:42:17+00:34:53.10Detail
84. BROŽEK TomášRovensko pod Troskami#101982A (muži do 39)46.01:42:18+00:34:54.13Detail
85. HEJNA MarekTriatlon Praha-Háje#271980A (muži do 39)47.01:42:49+00:35:25.36Detail
86. SUCHÝ MiroslavForrest Gump#841974B (muži 40 - 49)29.01:43:00+00:35:35.95Detail
87. FIALA DavidMen4run#1181970B (muži 40 - 49)30.01:43:08+00:35:43.97Detail
88. ŘEHOŘ JiříHO Sherpa climb#811982A (muži do 39)48.01:43:14+00:35:49.89Detail
89. KUČERA LuděkLiberec#1521956D (muži 60plus)1.01:43:31+00:36:07.60Detail
90. ŠTAJNER RadekMladá Boleslav#911977A (muži do 39)49.01:44:38+00:37:14.49Detail
91. BEDNÁŘ JiříLiberec#1131964C (muži 50 - 59)11.01:45:06+00:37:42.60Detail
92. BERNÁT TomášMnichovo Hradiště#61970B (muži 40 - 49)31.01:45:14+00:37:50.32Detail
93. KNÁPEK JanMladá Boleslav#1481980A (muži do 39)50.01:45:15+00:37:51.06Detail
94. VOLF MarcelHK Jizera #1621973B (muži 40 - 49)32.01:45:18+00:37:54.61Detail
95. BÖHM ZdeněkPraha 11#81952D (muži 60plus)2.01:46:13+00:38:49.05Detail
96. SLOVÁK RadovanModřany#1821970B (muži 40 - 49)33.01:46:21+00:38:57.21Detail
97. KOFROŇ RadekBenátky nad Jizerou#1861974B (muži 40 - 49)34.01:46:33+00:39:09.04Detail
98. KOREJČÍK JanPraha 8#471975B (muži 40 - 49)35.01:46:38+00:39:13.72Detail
99. KUBIŠ TomášBeer gym Mladá Boleslav#581992A (muži do 39)51.01:46:41+00:39:16.93Detail
100. ŽÁČEK PavelAndělka´s Team#1111976B (muži 40 - 49)36.01:47:27+00:40:03.50Detail
101. KOŇÁK MichaelSK ČNB#451973B (muži 40 - 49)37.01:47:29+00:40:05.37Detail
102. ŠPITÁLSKÝ MartinTT Mladá boleslav#1501977A (muži do 39)52.01:47:29+00:40:05.66Detail
103. TRBUŠEK RenéČelákovice#971976B (muži 40 - 49)38.01:47:43+00:40:19.05Detail
104. KOLÁŘ DaliborMB Sauny-Mladá Boleslav#431969B (muži 40 - 49)39.01:47:53+00:40:29.59Detail
105. KRÁL FilipNečum a běž!#541988A (muži do 39)53.01:48:28+00:41:04.06Detail
106. MALÝ JaroslavLawi sport team#1551972B (muži 40 - 49)40.01:49:11+00:41:46.89Detail
107. MATURKANIČ JanHebeš#691976B (muži 40 - 49)41.01:49:25+00:42:00.87Detail
108. BEDNÁŘ ML. JiříLiberec#1141985A (muži do 39)54.01:49:39+00:42:15.14Detail
109. FRITZ JaroslavVWL#1761977A (muži do 39)55.01:50:09+00:42:45.35Detail
110. MCGAHAN Paul#1631983A (muži do 39)56.01:50:34+00:43:10.38Detail
111. DVOŘÁK MichalHO Sherpa Climb#181985A (muži do 39)57.01:50:35+00:43:11.22Detail
112. MAŠEK MartinTK NOVIS PRAHA#681976B (muži 40 - 49)42.01:51:02+00:43:37.71Detail
113. LEČ DušanMladá Boleslav#631981A (muži do 39)58.01:51:05+00:43:41.59Detail
114. VLK PetrKosmonosy#1661974B (muži 40 - 49)43.01:51:17+00:43:53.05Detail
115. DOLEŽAL MichalDřevoobchod Doležal#1941967B (muži 40 - 49)44.01:51:29+00:44:05.05Detail
116. POSPÍŠIL VítSokol Kněžmost#1401970B (muži 40 - 49)45.01:51:29+00:44:05.12Detail
117. KOUKAL JosefDIOGENES Brandýs n. L.#501973B (muži 40 - 49)46.01:51:48+00:44:24.40Detail
118. KŘEPINSKÝ DavidHK Trumpetisti Vamberk#1431970B (muži 40 - 49)47.01:51:59+00:44:34.82Detail
119. ZLOMEK MartinHO Sherpa Climb#1081982A (muži do 39)59.01:52:10+00:44:46.10Detail
120. CABADA JanChotětov#1591985A (muži do 39)60.01:53:09+00:45:44.89Detail
121. CULEK BohumilBakovští šlapeři#1781974B (muži 40 - 49)48.01:53:12+00:45:48.37Detail
122. JAKOUBEK ArnoštStaněk sport Turnov#341952D (muži 60plus)3.01:53:31+00:46:06.92Detail
123. ŠIML JanNovis TK Praha#871967B (muži 40 - 49)49.01:53:47+00:46:23.16Detail
124. KAPRAS JanLoukov#1881974B (muži 40 - 49)50.01:54:11+00:46:47.67Detail
125. TRPIŠOVSKÝ FrantišekBěhám pro radost#1001973B (muži 40 - 49)51.01:54:37+00:47:12.72Detail
126. BLAŽEK ZdeněkKlášterní Hradiště n/J#1381968B (muži 40 - 49)52.01:55:07+00:47:43.29Detail
127. BRZOBOHATÝ VáclavSokol Bakov n/J#1441973B (muži 40 - 49)53.01:55:59+00:48:34.77Detail
128. MALINA ViktorBike & Ski Bakajda#671980A (muži do 39)61.01:56:21+00:48:57.64Detail
129. KUČERA PavelCK Pedál#591966C (muži 50 - 59)12.01:57:13+00:49:49.28Detail
130. MELIŠÍK MichaelSK ČNB Praha#711971B (muži 40 - 49)54.01:57:34+00:50:09.81Detail
131. ŠTĚPÁNEK JanBike & ski Bakajda#1651980A (muži do 39)62.01:57:36+00:50:12.36Detail
132. JÁNOŠÍK JiříHUU#1541993A (muži do 39)63.01:57:57+00:50:32.93Detail
133. KOUKAL Ondřej102. průzkumný prapor#1961995A (muži do 39)64.01:57:58+00:50:34.26Detail
134. HAŠL PavelRanka Nová Ves#251970B (muži 40 - 49)55.01:59:41+00:52:17.64Detail
135. HVOLEK VítězslavAO TJ Doksy#1701971B (muži 40 - 49)56.01:59:56+00:52:32.61Detail
136. EDER MartinJindřichův Hradec#1911965C (muži 50 - 59)13.02:00:54+00:53:29.72Detail
137. FLEK MichalBakovští šlapeři#1791976B (muži 40 - 49)57.02:01:23+00:53:58.99Detail
138. KOUTNÍK DušanSokol Vlastibořice#511972B (muži 40 - 49)58.02:01:33+00:54:09.50Detail
139. PROKŮPEK LuděkAOTS Doksy#1681955D (muži 60plus)4.02:01:36+00:54:12.58Detail
140. PĚNIČKA RobertSokol Kněžmost#1771980A (muži do 39)65.02:01:48+00:54:24.13Detail
141. MORAVEC TomášTJ Břevnov#731976B (muži 40 - 49)59.02:03:55+00:56:31.04Detail
142. MACHÁČEK PavelNeliLucka09#1451974B (muži 40 - 49)60.02:07:05+00:59:41.51Detail
143. BĚLSKÝ TomášHrdlořezy#1391976B (muži 40 - 49)61.02:08:02+01:00:38.12Detail
144. KUČERA PetrLinde#601982A (muži do 39)66.02:10:09+01:02:45.60Detail
145. KUBA MartinLiberec#571968B (muži 40 - 49)62.02:11:04+01:03:40.27Detail
146. BLECHA MarekLiberec#71973B (muži 40 - 49)63.02:11:04+01:03:40.41Detail
147. DVOŘÁK VojtěchPorta Germanica Team#191982A (muži do 39)67.02:11:41+01:04:16.77Detail
148. KOUDELKA VítLos Brejlos Wichterle#491980A (muži do 39)68.02:14:39+01:07:15.58Detail
149. MAGDOLEN MatúšŽilina#1531990A (muži do 39)69.02:15:49+01:08:25.08Detail
150. KRAMPL VáclavChicago#1741965C (muži 50 - 59)14.02:25:07+01:17:43.43Detail
MAZÁNEK LiborBřezno#1921973B (muži 40 - 49)DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz