Oficiální Výsledková listina Bakovský půlmaraton 2016
9. 4. 2016

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. TOO Silas KipronoBenedek Team#1A (muži do 39)1.01:07:24Detail
2. KIBIRE Moses KiprutoBenedek Team#2A (muži do 39)2.01:09:09+00:01:45Detail
3. ČIVRNÝ JiříSK Nové Město nad Metují#117A (muži do 39)3.01:14:45+00:07:21Detail
4. ŠŤASTNÝ TomášPSK Olymp Praha#92A (muži do 39)4.01:17:38+00:10:14Detail
5. BALATKA MiroslavSKP Kornspitz Jablonec#173A (muži do 39)5.01:18:22+00:10:58Detail
6. VIDECKÝ JanAC Mladá Boleslav#107A (muži do 39)6.01:18:47+00:11:23Detail
7. MAJOROŠ MichalPolice nad Metují#65A (muži do 39)7.01:18:53+00:11:29Detail
8. KOŠŤÁK RomanGASSO Team#48B (muži 40 - 49)1.01:19:24+00:12:00Detail
9. HUK PetrJablonec n/N#180B (muži 40 - 49)2.01:19:46+00:12:22Detail
10. ŠVADLENKA JanAC Mladá Boleslav#96A (muži do 39)8.01:19:57+00:12:33Detail
11. KORAVSKÝ RomanELEVEN RUN TEAM#46B (muži 40 - 49)3.01:20:08+00:12:44Detail
12. KAFKA LeošPraha 9 - Čakovice#39A (muži do 39)9.01:20:35+00:13:11Detail
13. ROŠTEJNSKÝ MichalKerda Sport Liberec#160A (muži do 39)10.01:21:49+00:14:25Detail
14. PIRKL PavelLiberec#77A (muži do 39)11.01:22:18+00:14:54Detail
15. KURZVEIL JiříTriatlon Mladá Boleslav#61A (muži do 39)12.01:25:18+00:17:54Detail
16. KUBÍČEK MichalCK Vinohradské šlapky#146A (muži do 39)13.01:25:31+00:18:07Detail
17. JISL JaroslavKraft team Jablonec #157B (muži 40 - 49)4.01:25:48+00:18:24Detail
18. DOUBEK PetrPeakMachine.cz#16A (muži do 39)14.01:26:06+00:18:42Detail
19. TRNKA PavelHO Sherpa Climb#98A (muži do 39)15.01:26:10+00:18:46Detail
20. JALOVECKÝ MichalSKP Nymburk#35A (muži do 39)16.01:26:11+00:18:47Detail
21. BRZOBOHATÝ VáclavBike and Ski Bakajda#11A (muži do 39)17.01:26:13+00:18:49Detail
22. ŠKÁBA PavelNOVIS TK PRAHA#89B (muži 40 - 49)5.01:26:27+00:19:03Detail
23. VALEŠ JosefTanvald#102B (muži 40 - 49)6.01:26:43+00:19:19Detail
24. ŠREJBER VojtěchAC Mladá Boleslav#131A (muži do 39)18.01:26:47+00:19:23Detail
25. MÁLEK JanRWE#66A (muži do 39)19.01:26:53+00:19:29Detail
26. SEDLÁČEK RomanActivity Lanškroun#82C (muži 50 - 59)1.01:27:11+00:19:47Detail
27. VANĚK PavelPraha#103C (muži 50 - 59)2.01:27:23+00:19:59Detail
28. HENDRICH ZdeněkRohozec Amulet Haven Team#187A (muži do 39)20.01:27:53+00:20:29Detail
29. JANEČEK LeosJablonec nad Nisou#120B (muži 40 - 49)7.01:28:32+00:21:08Detail
30. BUFKA ZdeněkAC Česká Lípa#12C (muži 50 - 59)3.01:28:39+00:21:15Detail
31. MLYNKA LadislavBakov nad Jizerou#141A (muži do 39)21.01:29:03+00:21:39Detail
32. SCHEU HaraldLMB#128B (muži 40 - 49)8.01:29:30+00:22:06Detail
33. ŠRAJER MichalMladá Boleslav#130A (muži do 39)22.01:29:32+00:22:08Detail
34. HALABALA PavelPraha-Satalice#156A (muži do 39)23.01:29:48+00:22:24Detail
35. JADRNÍČEK TomášBoleslavští běžci#33A (muži do 39)24.01:29:55+00:22:31Detail
36. PECHAR MichalMakrokoule Praha#76B (muži 40 - 49)9.01:30:19+00:22:55Detail
37. NOVOTNÝ PavelTriatlon MB#164B (muži 40 - 49)10.01:30:33+00:23:09Detail
38. KOZÁK MiloslavSKP Nymburk#53C (muži 50 - 59)4.01:30:45+00:23:21Detail
39. DAVID PavelLokomotiva Nymburk#158B (muži 40 - 49)11.01:31:07+00:23:43Detail
40. ČANČÍK MichalKosmonosy#13B (muži 40 - 49)12.01:31:26+00:24:02Detail
41. EICHLER IvoUSK Praha#20C (muži 50 - 59)5.01:32:14+00:24:50Detail
42. PROKEŠ JanMladá Boleslav#79A (muži do 39)25.01:32:58+00:25:34Detail
43. ŠLÉGL MartinSokol Podlázky#90B (muži 40 - 49)13.01:33:25+00:26:01Detail
44. TVRZNÍK TomášNestříkací komando#101A (muži do 39)26.01:33:29+00:26:05Detail
45. SVÁROVSKÝ DavidHorolezecký klub Mladá Boleslav#85A (muži do 39)27.01:34:00+00:26:36Detail
46. ŠTÝBR KarelTriatlon Mladá Boleslav#94B (muži 40 - 49)14.01:34:35+00:27:11Detail
47. DLAB Ladislav#193B (muži 40 - 49)15.01:34:35+00:27:11Detail
48. KYSELA OldaBike and Ski Bakajda#62A (muži do 39)28.01:34:52+00:27:28Detail
49. ŠŮS JaroslavNovis TK Praha#95C (muži 50 - 59)6.01:35:18+00:27:54Detail
50. ŠÍP LadislavSCMT Liberec#88C (muži 50 - 59)7.01:35:31+00:28:07Detail
51. MENZEL DanMONO 50#123A (muži do 39)29.01:35:38+00:28:14Detail
52. PRÖLLER MiroslavČeská Lípa#184B (muži 40 - 49)16.01:35:59+00:28:35Detail
53. FARA JanTT Mladá boleslav#151A (muži do 39)30.01:36:01+00:28:37Detail
54. POHLODEK JanHonka#189A (muži do 39)31.01:36:04+00:28:40Detail
55. FIALA EnricoPIM BK Modřany - Kamýk#21B (muži 40 - 49)17.01:36:07+00:28:43Detail
56. BABKA AdamDH-FR racing Tanvald#4A (muži do 39)32.01:36:11+00:28:47Detail
57. POSLUŠNÝ JiříZdětín MB#78B (muži 40 - 49)18.01:36:40+00:29:16Detail
58. UNGERMAN TondaBEERGYM Mladá Boleslav#133A (muži do 39)33.01:37:02+00:29:38Detail
59. BÉM TomášSmržovka#5B (muži 40 - 49)19.01:37:11+00:29:47Detail
60. HLADÍK JosefKlánovice#119B (muži 40 - 49)20.01:37:39+00:30:15Detail
61. KRAUŠNER JiříMONO 50#56A (muži do 39)34.01:37:53+00:30:29Detail
62. BOUDA ZdeněkDEATH A.D. HUŤ#197A (muži do 39)35.01:37:56+00:30:32Detail
63. CICVÁREK JakubTurnov#149A (muži do 39)36.01:37:59+00:30:35Detail
64. ŽALOUDEK MilanZM2020#195A (muži do 39)37.01:38:08+00:30:44Detail
65. HUKAL MilanTetřev#31C (muži 50 - 59)8.01:38:26+00:31:02Detail
66. PORTALES MichalMladá Boleslav#127A (muži do 39)38.01:38:33+00:31:09Detail
67. VAVÁK LiborBK Sadská#104C (muži 50 - 59)9.01:38:37+00:31:13Detail
68. VEJNAR JanHK Trumpetisti Vamberk#106B (muži 40 - 49)21.01:38:37+00:31:13Detail
69. KOLÍN JaroslavTriatlon Mladá Boleslav#44B (muži 40 - 49)22.01:38:55+00:31:31Detail
70. SCHMIDT PetrAC Turnov#171A (muži do 39)39.01:39:03+00:31:39Detail
71. DOSTAL JiriNečum a běž#15A (muži do 39)40.01:39:11+00:31:47Detail
72. ZAJGER Miloslav#137B (muži 40 - 49)23.01:39:26+00:32:02Detail
73. SMRŽ OndřejNečum a běž!#83A (muži do 39)41.01:39:47+00:32:23Detail
74. MLS TomášHO Karpatia#72A (muži do 39)42.01:39:56+00:32:32Detail
75. KAUTZKÝ TomášSokol Kněžmost#40B (muži 40 - 49)24.01:40:21+00:32:57Detail
76. HOJSIK MichalPrague#28A (muži do 39)43.01:40:55+00:33:31Detail
77. ŠÁDEK JiříLomnice nad Popelkou#175C (muži 50 - 59)10.01:41:02+00:33:38Detail
78. KŘÍŽEK MartinKona Runners#183B (muži 40 - 49)25.01:41:29+00:34:05Detail
79. HAJSKÝ LubošNestříkací komando#23B (muži 40 - 49)26.01:41:33+00:34:09Detail
80. ODNOHA DavidKosmonosy#75B (muži 40 - 49)27.01:41:37+00:34:13Detail
81. LANČARIČ PetrPraha 10#181B (muži 40 - 49)28.01:41:54+00:34:30Detail
82. VOŠAHLÍK MartinRadějovice#136A (muži do 39)44.01:42:09+00:34:45Detail
83. ZVĚŘINA RadekBojetice#110A (muži do 39)45.01:42:17+00:34:53Detail
84. BROŽEK TomášRovensko pod Troskami#10A (muži do 39)46.01:42:18+00:34:54Detail
85. HEJNA MarekTriatlon Praha-Háje#27A (muži do 39)47.01:42:49+00:35:25Detail
86. SUCHÝ MiroslavForrest Gump#84B (muži 40 - 49)29.01:43:00+00:35:36Detail
87. FIALA DavidMen4run#118B (muži 40 - 49)30.01:43:08+00:35:44Detail
88. ŘEHOŘ JiříHO Sherpa climb#81A (muži do 39)48.01:43:14+00:35:50Detail
89. KUČERA LuděkLiberec#152D (muži 60plus)1.01:43:31+00:36:07Detail
90. ŠTAJNER RadekMladá Boleslav#91A (muži do 39)49.01:44:38+00:37:14Detail
91. BEDNÁŘ JiříLiberec#113C (muži 50 - 59)11.01:45:06+00:37:42Detail
92. BERNÁT TomášMnichovo Hradiště#6B (muži 40 - 49)31.01:45:14+00:37:50Detail
93. KNÁPEK JanMladá Boleslav#148A (muži do 39)50.01:45:15+00:37:51Detail
94. VOLF MarcelHK Jizera #162B (muži 40 - 49)32.01:45:18+00:37:54Detail
95. BÖHM ZdeněkPraha 11#8D (muži 60plus)2.01:46:13+00:38:49Detail
96. SLOVÁK RadovanModřany#182B (muži 40 - 49)33.01:46:21+00:38:57Detail
97. KOFROŇ RadekBenátky nad Jizerou#186B (muži 40 - 49)34.01:46:33+00:39:09Detail
98. KOREJČÍK JanPraha 8#47B (muži 40 - 49)35.01:46:38+00:39:14Detail
99. KUBIŠ TomášBeer gym Mladá Boleslav#58A (muži do 39)51.01:46:41+00:39:17Detail
100. ŽÁČEK PavelAndělka´s Team#111B (muži 40 - 49)36.01:47:27+00:40:03Detail
101. KOŇÁK MichaelSK ČNB#45B (muži 40 - 49)37.01:47:29+00:40:05Detail
102. ŠPITÁLSKÝ MartinTT Mladá boleslav#150A (muži do 39)52.01:47:29+00:40:05Detail
103. TRBUŠEK RenéČelákovice#97B (muži 40 - 49)38.01:47:43+00:40:19Detail
104. KOLÁŘ DaliborMB Sauny-Mladá Boleslav#43B (muži 40 - 49)39.01:47:53+00:40:29Detail
105. KRÁL FilipNečum a běž!#54A (muži do 39)53.01:48:28+00:41:04Detail
106. MALÝ JaroslavLawi sport team#155B (muži 40 - 49)40.01:49:11+00:41:47Detail
107. MATURKANIČ JanHebeš#69B (muži 40 - 49)41.01:49:25+00:42:01Detail
108. BEDNÁŘ ML. JiříLiberec#114A (muži do 39)54.01:49:39+00:42:15Detail
109. FRITZ JaroslavVWL#176A (muži do 39)55.01:50:09+00:42:45Detail
110. MCGAHAN Paul#163A (muži do 39)56.01:50:34+00:43:10Detail
111. DVOŘÁK MichalHO Sherpa Climb#18A (muži do 39)57.01:50:35+00:43:11Detail
112. MAŠEK MartinTK NOVIS PRAHA#68B (muži 40 - 49)42.01:51:02+00:43:38Detail
113. LEČ DušanMladá Boleslav#63A (muži do 39)58.01:51:05+00:43:41Detail
114. VLK PetrKosmonosy#166B (muži 40 - 49)43.01:51:17+00:43:53Detail
115. DOLEŽAL MichalDřevoobchod Doležal#194B (muži 40 - 49)44.01:51:29+00:44:05Detail
116. POSPÍŠIL VítSokol Kněžmost#140B (muži 40 - 49)45.01:51:29+00:44:05Detail
117. KOUKAL JosefDIOGENES Brandýs n. L.#50B (muži 40 - 49)46.01:51:48+00:44:24Detail
118. KŘEPINSKÝ DavidHK Trumpetisti Vamberk#143B (muži 40 - 49)47.01:51:59+00:44:35Detail
119. ZLOMEK MartinHO Sherpa Climb#108A (muži do 39)59.01:52:10+00:44:46Detail
120. CABADA JanChotětov#159A (muži do 39)60.01:53:09+00:45:45Detail
121. CULEK BohumilBakovští šlapeři#178B (muži 40 - 49)48.01:53:12+00:45:48Detail
122. JAKOUBEK ArnoštStaněk sport Turnov#34D (muži 60plus)3.01:53:31+00:46:07Detail
123. ŠIML JanNovis TK Praha#87B (muži 40 - 49)49.01:53:47+00:46:23Detail
124. KAPRAS JanLoukov#188B (muži 40 - 49)50.01:54:11+00:46:47Detail
125. TRPIŠOVSKÝ FrantišekBěhám pro radost#100B (muži 40 - 49)51.01:54:37+00:47:13Detail
126. BLAŽEK ZdeněkKlášterní Hradiště n/J#138B (muži 40 - 49)52.01:55:07+00:47:43Detail
127. BRZOBOHATÝ VáclavSokol Bakov n/J#144B (muži 40 - 49)53.01:55:59+00:48:35Detail
128. MALINA ViktorBike & Ski Bakajda#67A (muži do 39)61.01:56:21+00:48:57Detail
129. KUČERA PavelCK Pedál#59C (muži 50 - 59)12.01:57:13+00:49:49Detail
130. MELIŠÍK MichaelSK ČNB Praha#71B (muži 40 - 49)54.01:57:34+00:50:10Detail
131. ŠTĚPÁNEK JanBike & ski Bakajda#165A (muži do 39)62.01:57:36+00:50:12Detail
132. JÁNOŠÍK JiříHUU#154A (muži do 39)63.01:57:57+00:50:33Detail
133. KOUKAL Ondřej102. průzkumný prapor#196A (muži do 39)64.01:57:58+00:50:34Detail
134. HAŠL PavelRanka Nová Ves#25B (muži 40 - 49)55.01:59:41+00:52:17Detail
135. HVOLEK VítězslavAO TJ Doksy#170B (muži 40 - 49)56.01:59:56+00:52:32Detail
136. EDER MartinJindřichův Hradec#191C (muži 50 - 59)13.02:00:54+00:53:30Detail
137. FLEK MichalBakovští šlapeři#179B (muži 40 - 49)57.02:01:23+00:53:59Detail
138. KOUTNÍK DušanSokol Vlastibořice#51B (muži 40 - 49)58.02:01:33+00:54:09Detail
139. PROKŮPEK LuděkAOTS Doksy#168D (muži 60plus)4.02:01:36+00:54:12Detail
140. PĚNIČKA RobertSokol Kněžmost#177A (muži do 39)65.02:01:48+00:54:24Detail
141. MORAVEC TomášTJ Břevnov#73B (muži 40 - 49)59.02:03:55+00:56:31Detail
142. MACHÁČEK PavelNeliLucka09#145B (muži 40 - 49)60.02:07:05+00:59:41Detail
143. BĚLSKÝ TomášHrdlořezy#139B (muži 40 - 49)61.02:08:02+01:00:38Detail
144. KUČERA PetrLinde#60A (muži do 39)66.02:10:09+01:02:45Detail
145. KUBA MartinLiberec#57B (muži 40 - 49)62.02:11:04+01:03:40Detail
146. BLECHA MarekLiberec#7B (muži 40 - 49)63.02:11:04+01:03:40Detail
147. DVOŘÁK VojtěchPorta Germanica Team#19A (muži do 39)67.02:11:41+01:04:17Detail
148. KOUDELKA VítLos Brejlos Wichterle#49A (muži do 39)68.02:14:39+01:07:15Detail
149. MAGDOLEN MatúšŽilina#153A (muži do 39)69.02:15:49+01:08:25Detail
150. KRAMPL VáclavChicago#174C (muži 50 - 59)14.02:25:07+01:17:43Detail
DNF MAZÁNEK LiborBřezno#192B (muži 40 - 49)DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz