Oficiální Výsledková listina MTB XI. Memoriál Fanyho Stelzera 2016
25. 6. 2016

72 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. FABIŠOVSKÝ LadislavOstrov#1851981M1A1.03:06:39.59Detail
2. JEŽEK PetrHnízdil Team#481992M1A2.03:12:22.03+00:05:42.44Detail
3. WOLF JanRegal Bike#1311989M1A3.03:18:09.67+00:11:30.08Detail
4. NESTLER JosefKl Sport Most#791963M3A1.03:25:22.86+00:18:43.27Detail
5. JEŘÁBEK VojtěchTJ Lokomotiva Teplice#471998M1A4.03:32:49.99+00:26:10.40Detail
6. PŘIBIL TomášLitvínov#1621974M2A1.03:33:18.77+00:26:39.18Detail
7. ROSYPAL LadislavMMB Třebenice#1711976M2A2.03:35:49.29+00:29:09.70Detail
8. BARTOŠ JanTeplice#1801974M2A3.03:37:57.56+00:31:17.97Detail
9. PŘIBYL JardaKadaň#1921970M2A4.03:39:10.70+00:32:31.11Detail
10. PECÁNEK JiříJenčice#1701976M2A5.03:39:34.64+00:32:55.05Detail
11. NESTLER Lukáš#1551987M1A5.03:39:47.83+00:33:08.24Detail
12. DUCHEK JiříKlíny#1741973M2A6.03:46:44.04+00:40:04.45Detail
13. MARTINEK JaromirR2#701974M2A7.03:48:56.23+00:42:16.64Detail
14. RODANIČ PavelLitvínov 8#921984M1A6.03:50:33.19+00:43:53.60Detail
15. VESELKA MiroslavMost#1461968M2A8.03:53:16.17+00:46:36.58Detail
16. HRUBÝ JaroslavMost#1471955M3A2.03:53:16.32+00:46:36.73Detail
17. PELČÍK RomanKl sport Most#841974M2A9.03:55:48.00+00:49:08.41Detail
18. KRÁL DavidMladé Gardy#1771968M2A10.04:08:50.26+01:02:10.67Detail
19. HRON JirkaRegal Bike Teplice#391991M1A7.04:09:27.18+01:02:47.59Detail
20. HOLAN JiříSYMBIO + CANNONDALE#351977M1A8.04:12:17.89+01:05:38.30Detail
21. HRON ZdeněkRegal Bike Teplice#401953M3A3.04:13:40.81+01:07:01.22Detail
22. KŘÍŽ PetrTeplice#1451979M1A9.04:13:59.98+01:07:20.39Detail
23. LEITERMANN DavidTeplice#671975M2A11.04:14:07.59+01:07:28.00Detail
24. ŠINDELÁŘ JiříMost#1751980M1A10.04:14:16.17+01:07:36.58Detail
25. ŠESTÁK JanTeplice#1601979M1A11.04:18:22.76+01:11:43.17Detail
26. PODZIMEK MichalSkialpNadHrobem.cz#871984M1A12.04:20:08.08+01:13:28.49Detail
27. PODZIMEK SlávekDuchcov#881987M1A13.04:21:36.52+01:14:56.93Detail
28. NOVÁK Jindřichoriginalky.cz#801960M3A4.04:26:35.53+01:19:55.94Detail
29. VOJTEK Petr#1481963M3A5.04:28:28.34+01:21:48.75Detail
30. ERLER Aleš#231980M1A14.04:28:28.46+01:21:48.87Detail
31. FEIX Ivoteplice#241974M2A12.04:33:46.55+01:27:06.96Detail
32. BRADÁČ JanHrob#121969M2A13.04:34:38.60+01:27:59.01Detail
33. ŠAFFEK BohumírPipini#1061988M1A15.04:41:02.64+01:34:23.05Detail
34. ŠPORA Petr#1571964M3A6.04:41:44.01+01:35:04.42Detail
35. KRUMLOVSKÝ PetrMost#1761974M2A14.04:41:49.79+01:35:10.20Detail
36. LÁZNIČKA František#1521966M3A7.04:46:18.02+01:39:38.43Detail
37. SLUKA MilanTeplice#971962M3A8.04:46:40.23+01:40:00.64Detail
38. GARTNEROVÁ JitkaKološrotky#291980Z1A1.04:47:29.02+01:40:49.43Detail
39. RENNER Hans#1971965M3A9.04:47:39.61+01:41:00.02Detail
40. DOKSANSKÝ JiříBílina#181975M2A15.04:51:56.27+01:45:16.68Detail
41. MATÚŠ MarianBaník Osek#761971M2A16.04:52:24.56+01:45:44.97Detail
42. ZEMAN PetrDubí#1331969M2A17.04:52:41.78+01:46:02.19Detail
43. POKORNÝ PetrKoloshop Team Teplice#891961M3A10.04:57:48.09+01:51:08.50Detail
44. HAVLÍČEK MartinCheb#1661968M2A18.05:09:48.43+02:03:08.84Detail
45. DOLEŽAL JiříOsek#191959M3A11.05:17:02.85+02:10:23.26Detail
46. NOSEK ViktorZlončice#1691977M1A16.05:32:00.92+02:25:21.33Detail
47. BARTES VlastimilMost#41948M3A12.05:46:25.40+02:39:45.81Detail
DNF TRUX MilošBike-Point Roudnice n/L#1141972M2ADNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz