Oficiální Výsledková listina Rychtářská 12°(km)
3. 9. 2016

muži 12 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. PINC ZdeněkMMB Třebenice#263Mdo501.00:40:0200:40:01.44Detail
2. NOVOTNÝ JakubTJ Sokol Dlouhý#258Mdo502.00:41:18+00:01:1600:41:17.66Detail
3. ZUDA PetrÚstí nad Labem#297Mdo503.00:42:30+00:02:28Detail
4. CHRAMOSTA JaroslavJaboja Team#299M50plus1.00:43:12+00:03:10Detail
5. BUČO RobinLitoměřice#208Mdo504.00:43:16+00:03:1400:43:14.42Detail
6. KOBLIŽEK ŠimonUSK Provod Ústí nad Labem#237Mdo505.00:44:21+00:04:19Detail
7. NOVOTNÝ JanDubany#259Mdo506.00:45:16+00:05:1400:45:14.96Detail
8. SZABO TomášÚstí nad Labem#280Mdo507.00:45:34+00:05:32Detail
9. BÁZLER JiříÚstí nad Labem#205Mdo508.00:46:25+00:06:2300:46:23.95Detail
10. SVOBODA MiroslavKomastavDS Ústí nad Labem#278Mdo509.00:46:34+00:06:32Detail
11. ELIÁŠ LukášBK Běkodo Teplice#214Mdo5010.00:46:39+00:06:37Detail
12. MARECEK JiriPraha 2#247Mdo5011.00:47:27+00:07:2500:47:23.62Detail
13. DOSEDĚL LukášÚstí nad Labem#212Mdo5012.00:47:27+00:07:2500:47:25.46Detail
14. RENNER Jan#151Mdo5013.00:48:36+00:08:34Detail
15. ŠVANDA PetrMaratón klub Kladno / iThinkBeer#283Mdo5014.00:48:52+00:08:5000:48:49.19Detail
16. NOVÁK JaroslavBrná n. Labem#257M50plus2.00:50:15+00:10:1300:50:13.97Detail
17. KALENSKÝ PavelSUL#233Mdo5015.00:50:38+00:10:36Detail
18. BRYCHTA TomášFlying Runners#207Mdo5016.00:51:08+00:11:0600:51:05.13Detail
19. SOUHRADA PavelKonverzační výběh na Klíč#273Mdo5017.00:51:17+00:11:1500:51:13.61Detail
20. HULEŠ JosefLovosice#303Mdo5018.00:51:29+00:11:27Detail
21. SOBOTKA OndraZdrávka Ústí#272Mdo5019.00:51:54+00:11:5200:51:52.34Detail
22. DRAHOŠ Marek#213Mdo5020.00:52:17+00:12:1500:52:11.49Detail
23. CHUNDELÁK TomášNaše běžecká skupina TÚK#228Mdo5021.00:52:20+00:12:1800:52:10.78Detail
24. KRÝSL PetrÚstí nad Labem#241Mdo5022.00:52:37+00:12:3500:52:25.95Detail
25. MATĚJKA MartinÚL#308Mdo5023.00:52:58+00:12:5600:52:56.17Detail
26. HRUŠKA MilošVĚTRUŠE UL#226Mdo5024.00:53:02+00:13:0000:52:57.09Detail
27. FREIBERG JaroslavVětruše UL#218Mdo5025.00:53:08+00:13:0600:53:00.72Detail
28. STARÝ JiříWýklusácký Tyjátr Frýdlant#275Mdo5026.00:53:10+00:13:0800:52:57.85Detail
29. NEDVĚD JosefZdrávka Ústí#253M50plus3.00:53:12+00:13:1000:53:09.99Detail
30. HLATKÝ TomášHop-Trop#222Mdo5027.00:53:34+00:13:3200:53:26.25Detail
31. HOSPODÁR DanielSlovenská strela#224Mdo5028.00:54:04+00:14:0200:53:55.22Detail
32. KADRABA Petrfantastická čtyřka#306Mdo5029.00:54:34+00:14:3200:54:25.35Detail
33. FILAS Karel#216Mdo5030.00:54:36+00:14:3400:54:26.93Detail
34. RŮŽIČKA PavelÚstí nad Labem#267M50plus4.00:55:02+00:15:0000:54:58.36Detail
35. KMONÍČEK MartinAC Ústí na Labem#236Mdo5031.00:55:07+00:15:05Detail
36. NEUMAN JanÚstí nad Labem#256M50plus5.00:55:40+00:15:3800:55:37.88Detail
37. BAŘTIPÁN ZbyněkLos Kafos Ústí nad Labem#202Mdo5032.00:55:48+00:15:4600:55:38.64Detail
38. MENCL Lukáš#250Mdo5033.00:55:57+00:15:5500:55:48.09Detail
39. ČEJKA OndřejZdrávka Ústí#210Mdo5034.00:56:06+00:16:0400:56:05.03Detail
40. NEJEDLÝ PavelÚstí nad Labem#254Mdo5035.00:56:11+00:16:09Detail
41. JANÁČEK JanRozběháme Teplice#229Mdo5036.00:56:18+00:16:1600:56:15.78Detail
42. HAVLÍČEK ZdeněkJirkov#304M50plus6.00:56:27+00:16:2500:56:18.52Detail
43. PETŘÍK VítTrmice#261Mdo5037.00:56:27+00:16:2500:56:16.80Detail
44. SUKHANOV ARTEMÚSTECKÁ AKADEMIE PLAVECKÝCH SPORTŮ#277Mdo5038.00:56:37+00:16:3500:56:27.19Detail
45. KUNA DanielChabařovice#244Mdo5039.00:56:37+00:16:3500:56:30.21Detail
46. ŽENÍŠEK RadekTJ Doksy#298Mdo5040.00:57:07+00:17:0500:56:59.90Detail
47. VOLEK MilanUSK Šnekochod#291Mdo5041.00:57:12+00:17:1000:56:58.60Detail
48. SVOBODA PatrikÚstí nad Labem#279Mdo5042.00:57:23+00:17:2100:57:15.25Detail
49. PÁCHA Jan#260Mdo5043.00:57:23+00:17:21Detail
50. GLIER MiroslavMojžíř#220M50plus7.00:57:28+00:17:26Detail
51. KADRABA Patrikfantastická čtyřka#305Mdo5044.00:57:32+00:17:3000:57:22.78Detail
52. FÖRSTER DavidFitness by Věra: chlumec u chabařovic#217Mdo5045.00:58:02+00:18:0000:57:52.22Detail
53. KMONÍČEK MartinÚstí nad Labem#235Mdo5046.00:58:19+00:18:1700:58:16.90Detail
54. KROC MiroslavBrandýsek#310Mdo5047.00:58:20+00:18:1800:58:04.86Detail
55. MORAVEC DavidVětruše UL#252Mdo5048.00:58:28+00:18:2600:58:20.81Detail
56. KONDRAČIN JosefČT Sport#307Mdo5049.00:58:39+00:18:3700:58:22.89Detail
57. SOUKUP PetrLitoměřice#274Mdo5050.00:58:43+00:18:4100:58:36.21Detail
58. ŠTIČKA KarelMost#282Mdo5051.00:58:50+00:18:4800:58:38.01Detail
59. VLK LuděkPorrly#301M50plus8.00:59:01+00:18:59Detail
60. ZENCAK DavidLa Calma#296Mdo5052.00:59:01+00:18:5900:58:45.19Detail
61. TRNKA VladislavZdrávka Ústí#287Mdo5053.00:59:15+00:19:1300:59:00.97Detail
62. CIMFL Martin#314Mdo5054.00:59:21+00:19:1900:58:47.82Detail
63. HODÍK Radek#223Mdo5055.00:59:24+00:19:2200:59:01.12Detail
64. SKLENÁŘ VáclavÚstí Nad Labem#270Mdo5056.00:59:26+00:19:2400:59:09.44Detail
65. ERNEST MiroslavSpona Teplice#215M50plus9.00:59:36+00:19:3400:59:08.43Detail
66. MINAŘÍK Jakub#251Mdo5057.00:59:39+00:19:3700:59:26.49Detail
67. KUŽELA MichalÚstí nad Labem#245Mdo5058.00:59:47+00:19:4500:59:34.74Detail
68. PRÁVEC ZdeněkÚstí nad Labem#302Mdo5059.00:59:48+00:19:4600:59:15.59Detail
69. VORLÍK PavelŘehlovice, Stadice#294M50plus10.01:00:07+00:20:0500:59:56.72Detail
70. VONEŠ MarcelH-Triatlon#292Mdo5060.01:00:44+00:20:4201:00:37.10Detail
71. LAŠTŮVKA Jiří#246Mdo5061.01:00:57+00:20:5501:00:34.02Detail
72. VESELÝ LukášČeská pojišťovna#290Mdo5062.01:01:29+00:21:2701:01:24.44Detail
73. HALAMA Radek#221Mdo5063.01:01:43+00:21:4101:01:32.08Detail
74. MATURA JanProboštov#248Mdo5064.01:01:50+00:21:4801:01:38.55Detail
75. GYMPÁČ RadekÚstí nad Labem#101Mdo5065.01:01:53+00:21:51Detail
76. VORLÍČEK JaroslavVelké Březno#293Mdo5066.01:01:54+00:21:5201:01:40.29Detail
77. JEDLIČKA PavelTeplice#231Mdo5067.01:02:11+00:22:0901:01:52.13Detail
78. KAFKA Josef#232Mdo5068.01:03:09+00:23:0701:02:28.43Detail
79. STRNAD Michal#276Mdo5069.01:03:26+00:23:2401:03:02.52Detail
80. BEČKA Miloslav#206M50plus11.01:03:37+00:23:3501:03:26.90Detail
81. POUPĚ PetrChlumec#264Mdo5070.01:04:00+00:23:5801:03:31.78Detail
82. PŘIBYL DušanZdrávka Ústí#266Mdo5071.01:04:05+00:24:0301:04:03.58Detail
83. RŮŽIČKA Jan#313Mdo5072.01:04:12+00:24:1001:03:56.97Detail
84. WILFERT Otakar#295Mdo5073.01:04:14+00:24:12Detail
85. ŠVARC StanislavÚL#311M50plus12.01:04:27+00:24:2501:04:10.53Detail
86. ŠTĚPÁN Zbyněk#281Mdo5074.01:04:31+00:24:2901:04:01.16Detail
87. MATĚJKA FilipÚL#118Mdo5075.01:04:36+00:24:3401:04:33.84Detail
88. JANÁČEK JiříRozběháme Teplice#230Mdo5076.01:04:57+00:24:5501:04:49.36Detail
89. THAKUR ManojUsti Nad Labem#286Mdo5077.01:05:36+00:25:3401:05:07.82Detail
90. BAUŠTEIN Matěj#204Mdo5078.01:05:43+00:25:4101:05:30.85Detail
91. CHRZ PavelŠachový Klub Ústí nad Labem#300Mdo5079.01:05:43+00:25:4101:05:21.57Detail
92. MELICHAR MiroslavÚstí nad Labem#249Mdo5080.01:06:23+00:26:2101:06:00.89Detail
93. BARTL MartinStředisko#201Mdo5081.01:06:29+00:26:2701:06:06.28Detail
94. BAUER MiroslavPraha#203Mdo5082.01:06:29+00:26:27Detail
95. TERČ LukášÚstí nad Labem#285Mdo5083.01:07:11+00:27:0901:06:41.11Detail
96. PROCHÁZKA Martin#265Mdo5084.01:08:04+00:28:0201:07:43.18Detail
97. BARTŮNĚK PetrÚAPS#315Mdo5085.01:08:52+00:28:5001:08:45.84Detail
98. GISSY Michal#219Mdo5086.01:09:21+00:29:1901:09:07.35Detail
99. CHARVÁT ZdeněkSeveršti vlci#227Mdo5087.01:10:06+00:30:0401:09:48.08Detail
100. SCHAYNA PavelÚstí nad Labem#268Mdo5088.01:10:12+00:30:1001:10:00.58Detail
101. KEPIČ VáclavZdrávka Ústí#234Mdo5089.01:12:46+00:32:4401:12:24.48Detail
102. HRBEK ZdeněkKrupka#225Mdo5090.01:16:24+00:36:2201:15:59.41Detail
103. PETRTILL Jaroslav#312Mdo5091.01:16:25+00:36:2301:15:59.55Detail
104. HERCÍK JaroslavÚstí nad Labem#309Mdo5092.01:17:37+00:37:3501:17:05.88Detail
105. KOVÁŘ Martin#240Mdo5093.01:19:14+00:39:1201:19:10.29Detail
106. TALACKO JaroslavÚstí nad Labem#284M50plus13.01:27:14+00:47:1201:26:55.31Detail
107. VANĚK AlešTRMICE#289M50plus14.01:31:34+00:51:3201:21:31.48Detail
108. KOMÁR MiroslavSpartak Vyklice#238M50plus15.02:06:31+01:26:2902:06:01.33Detail
DNS CIHLÁŘ FilipÚstí nad Labem#209Mdo50DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz