Oficiální Výsledková listina MTB Maraton Chýnov 2014
7. 6. 2014

Maraton 47 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KNÍŽE DavidProdoli Racing Team#124B muži 30-391.01:39:08.04Detail
2. TOMEČEK ZdeněkGS Cyklo Team Jistebnice#163B muži 30-392.01:39:41.65+00:00:33.61Detail
3. PÍSAŘ JanMoto Šikule - Citizen#60A muži 19-291.01:40:19.71+00:01:11.67Detail
4. RYBAŘÍK IvanUgo Allivictus čistý sport#56B muži 30-393.01:40:20.71+00:01:12.67Detail
5. PAPEŽ VítUgo Allivictus čistý sport#35A muži 19-292.01:42:36.67+00:03:28.63Detail
6. CODL LukášCykloklub Chýnov#13B muži 30-394.01:43:09.74+00:04:01.70Detail
7. VLÁŠEK MichalApex Bike Tábor#144A muži 19-293.01:43:20.73+00:04:12.69Detail
8. SOUKUP PetrGalaxy Cyklo Švec#93C muži 40-491.01:43:35.50+00:04:27.46Detail
9. NEHONSKÝ ZdeněkČistý sport#153B muži 30-395.01:43:54.31+00:04:46.27Detail
10. LEPIČ MartinMoto Šikule - Citizen CornyBig#121C muži 40-492.01:44:00.14+00:04:52.10Detail
11. BRABEC JiříCykloklub Chýnov#73C muži 40-493.01:48:08.46+00:09:00.42Detail
12. POLÁK MartinGS Cyklo Jistebnice#115C muži 40-494.01:48:41.45+00:09:33.41Detail
13. CESNAKOVÁ MilenaUgo Allivictus čistý sport#57E ženy 19-351.01:48:45.43+00:09:37.39Detail
14. HYŠPLER RobinGalaxy Cyklo Švec#104A muži 19-294.01:48:46.45+00:09:38.41Detail
15. ŠITNER JaroslavUgo Allivictus čistý sport#97A muži 19-295.01:48:47.00+00:09:38.96Detail
16. STANĚK PavelApex Bike Tábor#157B muži 30-396.01:48:52.91+00:09:44.87Detail
17. ŠMEJKAL JiříKola BSP Planá nad Lužnicí#134B muži 30-397.01:50:59.32+00:11:51.28Detail
18. VOPÁLENSKÝ MartinVelosport Valenta Scott team/Pe#37B muži 30-398.01:52:11.73+00:13:03.69Detail
19. BENDA JanSK Fit Tábor#10B muži 30-399.01:53:06.66+00:13:58.62Detail
20. KOBLIC RadekČEZ Cykloteam Tábor#74A muži 19-296.01:53:07.89+00:13:59.85Detail
21. PARTL OndřejUniqa Jihlava#117A muži 19-297.01:53:11.25+00:14:03.21Detail
22. BARTÁČEK JaroslavCykloklub Chýnov#100B muži 30-3910.01:54:06.11+00:14:58.07Detail
23. MAREŠ VojtěchBikeclinic Cannondale#79B muži 30-3911.01:54:22.11+00:15:14.07Detail
24. TICHÝ DanielCykloklub Chýnov#9A muži 19-298.01:55:02.33+00:15:54.29Detail
25. RADA MilanCykloklub Chýnov#11A muži 19-299.01:55:02.79+00:15:54.75Detail
26. PLECHATA RadekSwietelsky MTB/Sezimovo Ústí#128B muži 30-3912.01:55:05.24+00:15:57.20Detail
27. KOLÁŘ MichalAPEX - BIKE#38B muži 30-3913.01:56:01.27+00:16:53.23Detail
28. JEHNĚ VáclavKola BSP Planá nad Lužnicí#140C muži 40-495.01:56:23.15+00:17:15.11Detail
29. HYNŠT FrantišekGS Cykloteam Jistebnice#80B muži 30-3914.01:56:23.46+00:17:15.42Detail
30. PROCHÁZKA JindřichSvětlá nad Sázavou#31B muži 30-3915.01:56:25.03+00:17:16.99Detail
31. FIŠER OndřejCykloklub Chýnov#12A muži 19-2910.01:56:26.34+00:17:18.30Detail
32. KARELLA MichalGalaxy Cyklo Švec#126C muži 40-496.01:56:27.19+00:17:19.15Detail
33. VALENTA MichalVelo Dvořák#82A muži 19-2911.01:56:31.60+00:17:23.56Detail
34. MIŇHA PetrGS Cyklo Team Jistebnice#44B muži 30-3916.01:57:10.49+00:18:02.45Detail
35. CAPOUCH DavidGS Cyklo Team Jistebnice#46A muži 19-2912.01:57:40.09+00:18:32.05Detail
36. SMRČKA JanEurofoam Sport Team#54B muži 30-3917.01:58:21.67+00:19:13.63Detail
37. GRANÁT DavidRockmachine Cyklomax#30C muži 40-497.01:58:31.38+00:19:23.34Detail
38. RECMAN JanTři stateční Tábor#21B muži 30-3918.01:58:32.38+00:19:24.34Detail
39. REITINGER PetrBikespice Tábor#22D muži 50plus1.01:58:33.09+00:19:25.05Detail
40. EYBERT DanielCykloklub Chýnov#23C muži 40-498.01:59:11.94+00:20:03.90Detail
41. ŠITLER PavelBSP Kola Planá#24C muži 40-499.02:00:37.48+00:21:29.44Detail
42. ŠMEJKAL MartinApex Bike Tábor#152C muži 40-4910.02:01:15.32+00:22:07.28Detail
43. SKALÍK MarekBSP Planá nad Lužnicí#52B muži 30-3919.02:01:16.32+00:22:08.28Detail
44. DOUBEK MilošUgo Allivictus čistý sport#146B muži 30-3920.02:01:19.73+00:22:11.69Detail
45. MACHÁČEK StanislavCykloklub Chýnov#39B muži 30-3921.02:01:19.88+00:22:11.84Detail
46. KUBÁCEK FilipTři stateční Ústrašice#20B muži 30-3922.02:01:25.26+00:22:17.22Detail
47. PARTL JanJihlava#118B muži 30-3923.02:01:35.96+00:22:27.92Detail
48. JIRSA MilošKamenice nad Lipou#149A muži 19-2913.02:01:40.70+00:22:32.66Detail
49. ALBRECHT LubošRemerx - Merida Team Kolín#72A muži 19-2914.02:03:19.77+00:24:11.73Detail
50. BECHYNĚ PavelApex Bike Tábor#122A muži 19-2915.02:04:17.75+00:25:09.71Detail
51. KNOTEK FrantišekRacing Týým Hlasivo#84B muži 30-3924.02:04:31.57+00:25:23.53Detail
52. BYDÍN Jan-#169B muži 30-3925.02:05:25.22+00:26:17.18Detail
53. BABÁČEK MartinHovorčovice#86B muži 30-3926.02:05:26.76+00:26:18.72Detail
54. VÁCHA PavelCykloklub Chýnov#76B muži 30-3927.02:05:33.92+00:26:25.88Detail
55. BUBLA LadislavLowellpro racing team Milevsko#47D muži 50plus2.02:05:35.16+00:26:27.12Detail
56. RYBŘÍK PavelGS Cykloteam Jistebnice#142D muži 50plus3.02:06:12.07+00:27:04.03Detail
57. VALENTA RichardVelo Sport Valenta Scott Team#94D muži 50plus4.02:06:12.22+00:27:04.18Detail
58. GRYM MartinNadějkov#106C muži 40-4911.02:06:14.77+00:27:06.73Detail
59. DRTINA MartinRadimovice u Želče#123B muži 30-3928.02:06:33.74+00:27:25.70Detail
60. STROPNICKÝ OndraHroznějovice#58A muži 19-2916.02:06:53.58+00:27:45.54Detail
61. WEBER TomášHangover Team#165B muži 30-3929.02:06:54.67+00:27:46.63Detail
62. KRATOCHVÍL MartinCykloklub Chýnov#200C muži 40-4912.02:07:03.10+00:27:55.06Detail
63. CHVAL PetrKotnov Team Tábor#75D muži 50plus5.02:07:30.88+00:28:22.84Detail
64. MAUER JaromírVelo Dvořák#81B muži 30-3930.02:07:46.69+00:28:38.65Detail
65. BLAŽEK JanUniqa Jihlava#53A muži 19-2917.02:07:50.39+00:28:42.35Detail
66. HAVRÁNEK MartinSK Fit Tábor#5C muži 40-4913.02:07:56.17+00:28:48.13Detail
67. FLORIÁN AntonínSK Fit Tábor#6D muži 50plus6.02:08:11.81+00:29:03.77Detail
68. LASZÁK VladimířKotnov#78D muži 50plus7.02:08:12.68+00:29:04.64Detail
69. FILTER UweOnanyboys.com#112A muži 19-2918.02:09:53.22+00:30:45.18Detail
70. FLORIÁN AntonínSK Fit Tábor#7C muži 40-4914.02:09:59.40+00:30:51.36Detail
71. NOVÁK VladimírGS Cyklo Team Jistebnice#164C muži 40-4915.02:10:04.96+00:30:56.92Detail
72. AUJEZDECKÝ PepaStehýnka Tábor#77C muži 40-4916.02:10:14.09+00:31:06.05Detail
73. DUŠEK MartinEmas Vlašim#120C muži 40-4917.02:10:29.33+00:31:21.29Detail
74. JAVORSKÝ JiříTábor#159C muži 40-4918.02:10:38.33+00:31:30.29Detail
75. ŠTĚDRÝ AdamTři stateční Praha#19C muži 40-4919.02:10:38.46+00:31:30.42Detail
76. DVOŘÁKOVÁ MarieFitness Bikers Team#69E ženy 19-352.02:10:50.89+00:31:42.85Detail
77. PŘÍPLATA ZdeněkKotnov Tábor#25B muži 30-3931.02:11:52.57+00:32:44.53Detail
78. NOVÁK MartinEON Triathlon Team#59A muži 19-2919.02:12:01.93+00:32:53.89Detail
79. BUŠEK LukášGalaxy Cyklo Švec#29A muži 19-2920.02:12:23.19+00:33:15.15Detail
80. NOVÁK LubošAMCYKL Humpolec#96B muži 30-3932.02:12:50.90+00:33:42.86Detail
81. KABEŠ ZdeněkApex Bike CZ#101C muži 40-4920.02:13:04.43+00:33:56.39Detail
82. REICHELT MaximTábor#154B muži 30-3933.02:14:59.55+00:35:51.51Detail
83. NEMRAVA MarekTábor#155B muži 30-3934.02:16:39.51+00:37:31.47Detail
84. ŠUSTR PavelTábor#147C muži 40-4921.02:17:04.09+00:37:56.05Detail
85. MACEK PetrKotnov Tábor#15C muži 40-4922.02:17:35.21+00:38:27.17Detail
86. KOVAŘÍK LubošDražice#49C muži 40-4923.02:18:57.93+00:39:49.89Detail
87. WOLINGER JiříBohemia Chips Tábor#113B muži 30-3935.02:20:11.54+00:41:03.50Detail
88. PRÁGR MichalTábor#41C muži 40-4924.02:20:11.68+00:41:03.64Detail
89. STOŠEK ViktorBlatná#92D muži 50plus8.02:20:58.19+00:41:50.15Detail
90. LINHART MilanCyklo Švec Vlašim#111C muži 40-4925.02:21:45.22+00:42:37.18Detail
91. EBERTOVÁ LindaApex Bike Team Tábor#130F ženy 35plus1.02:22:02.54+00:42:54.50Detail
92. HANTÁK VladimírApex Bike Tábor#166C muži 40-4926.02:22:03.22+00:42:55.18Detail
93. KRTIČKA Stanislav-#42D muži 50plus9.02:22:24.38+00:43:16.34Detail
94. RYTÍŘ PavelBSP Planá nad Lužnicí#83C muži 40-4927.02:22:44.70+00:43:36.66Detail
95. HORÁK OndřejSlavče#16B muži 30-3936.02:23:24.34+00:44:16.30Detail
96. HRUŠKOVÁ EliškaKalas Racing Team#103E ženy 19-353.02:23:43.52+00:44:35.48Detail
97. BENEŠOVÁ PavlaUniqa Jihlava#26E ženy 19-354.02:24:34.43+00:45:26.39Detail
98. ŠOULA RomanRally cross Lukavec#62C muži 40-4928.02:24:34.57+00:45:26.53Detail
99. RATAJ PetrFitness Bikers Team#64B muži 30-3937.02:24:48.12+00:45:40.08Detail
100. KUSÁK Michal-#4B muži 30-3938.02:25:11.22+00:46:03.18Detail
101. TUČEK Liborclubxanadu.cz#34A muži 19-2921.02:25:17.16+00:46:09.12Detail
102. PECKA Jaroslav-#33D muži 50plus10.02:25:22.59+00:46:14.55Detail
103. FILIP TomášKola BSP Planá nad Lužnicí#50B muži 30-3939.02:26:50.48+00:47:42.44Detail
104. HERNYCH QuidoStoupáto Tábor#145C muži 40-4929.02:27:18.95+00:48:10.91Detail
105. HAVELKA LukášSCV Blatná#28A muži 19-2922.02:27:49.26+00:48:41.22Detail
106. KRUMP Tomáš-#98B muži 30-3940.02:29:18.19+00:50:10.15Detail
107. ŠÍBL ZdeněkBohemia Chips tábor#114C muži 40-4930.02:29:43.65+00:50:35.61Detail
108. NOVOTNÝ Františekbikepart.cz#55B muži 30-3941.02:29:44.64+00:50:36.60Detail
109. FENCL PavelKolín#138C muži 40-4931.02:30:39.68+00:51:31.64Detail
110. KŘÍŽ MilanMoto Šikule - Citizen Jindřichův Hradec#105C muži 40-4932.02:31:27.79+00:52:19.75Detail
111. KOUBÍK StanislavPacov#129C muži 40-4933.02:31:53.11+00:52:45.07Detail
112. KNOTEK VojtěchRacing Týým Hlasivo#85A muži 19-2923.02:32:11.25+00:53:03.21Detail
113. ADAMOVSKÝ TomášKožlí#108B muži 30-3942.02:32:33.94+00:53:25.90Detail
114. KRÁL HonzaOnanyboys.com#116A muži 19-2924.02:33:18.06+00:54:10.02Detail
115. VÁCHA JaroslavPísek#119A muži 19-2925.02:35:25.79+00:56:17.75Detail
116. SKOTÁK MiroslavCyklohobby Rynárec#1D muži 50plus11.02:35:41.75+00:56:33.71Detail
117. HOŘEJŠÍ JanaSPSUD Jistebnice#133F ženy 35plus2.02:36:28.82+00:57:20.78Detail
118. VÍTŮ JosefPlaná nad Lužnicí#132A muži 19-2926.02:36:30.98+00:57:22.94Detail
119. PETRŮ MichalKotnov Tábor#99C muži 40-4934.02:37:19.13+00:58:11.09Detail
120. NOHAVA David-#137A muži 19-2927.02:37:35.23+00:58:27.19Detail
121. KRAINA JanTurovec#17B muži 30-3943.02:37:39.96+00:58:31.92Detail
122. LEGÁT MartinTábor#67C muži 40-4935.02:38:20.16+00:59:12.12Detail
123. DVOŘÁK ZdeněkMarelax Bike Team#143C muži 40-4936.02:38:58.81+00:59:50.77Detail
124. MACKOVÁ PavlínaCykloklub Chýnov#14E ženy 19-355.02:39:50.71+01:00:42.67Detail
125. ŠIMEČEK VáclavSezimovo Ústí#141C muži 40-4937.02:43:32.62+01:04:24.58Detail
126. KUKLA JiříPraha 8#156C muži 40-4938.02:43:33.62+01:04:25.58Detail
127. BOUCHAL StanislavChýnov#127C muži 40-4939.02:43:36.99+01:04:28.95Detail
128. KUBIŠTA DanielSezimovo Ústí#139C muži 40-4940.02:43:38.67+01:04:30.63Detail
129. ŠVEC JanŠvec Cykloteam Soběslav#158C muži 40-4941.02:45:31.62+01:06:23.58Detail
130. VOLDŘICH PetrPacov#90C muži 40-4942.02:47:03.47+01:07:55.43Detail
131. KRAINOVÁ MartinaTurovec#18E ženy 19-356.02:47:09.19+01:08:01.15Detail
132. LEGÁT DavidKarlovy Vary#65B muži 30-3944.02:47:31.82+01:08:23.78Detail
133. SELNAROVÁ ŠárkaApex Bike Tábor#131F ženy 35plus3.02:50:45.06+01:11:37.02Detail
134. GALOVICH PetrBratislava#170B muži 30-3945.02:51:10.74+01:12:02.70Detail
135. DOUBEK PetrKotnov Team#71C muži 40-4943.02:52:14.55+01:13:06.51Detail
136. HOLÝ LadislavCT Božejov#148C muži 40-4944.02:52:46.21+01:13:38.17Detail
137. JIRSOVÁ OlgaKamenice nad Lipou#150F ženy 35plus4.02:52:48.05+01:13:40.01Detail
138. SMITKA LiborTurovec#32B muži 30-3946.02:54:01.32+01:14:53.28Detail
139. PRCHLÍK JiříTJ Lužnice Tábor#167B muži 30-3947.02:54:49.94+01:15:41.90Detail
140. CHRÁŠŤANSKÁ KláraCykloklub Chýnov#27E ženy 19-357.02:55:40.22+01:16:32.18Detail
141. HES JanCykloklub Chýnov#40C muži 40-4945.03:00:10.29+01:21:02.25Detail
142. LINHART JaromírSauna Bar Horní Cerekev#68D muži 50plus12.03:01:24.51+01:22:16.47Detail
143. JÍROVEC IvoChýnov#66B muži 30-3948.03:01:38.48+01:22:30.44Detail
144. ŠMEJKAL DominikTábor#151A muži 19-2928.03:02:09.96+01:23:01.92Detail
145. SHORNÝ AdamSDH Nové Dvory#48A muži 19-2929.03:02:11.34+01:23:03.30Detail
146. KOMÁRKOVÁ MartinaChýnov#3E ženy 19-358.03:03:21.24+01:24:13.20Detail
147. JANOUŠEK JiříAMCYKL Humpolec#95C muži 40-4946.03:03:21.62+01:24:13.58Detail
148. CINBŮREK OndřejTábor#110A muži 19-2930.03:06:59.64+01:27:51.60Detail
149. ŠVÁBENICKÝ JanCetoraz#136C muži 40-4947.03:08:01.81+01:28:53.77Detail
150. KOŠŤÁL LiborPardubice#135C muži 40-4948.03:08:02.34+01:28:54.30Detail
151. ŽAMBOCH MilanApex Bike CZ Tábor#125D muži 50plus13.03:12:38.29+01:33:30.25Detail
152. PRINC JanTábor#109A muži 19-2931.03:17:54.08+01:38:46.04Detail
153. HAVLOVÁ MichaelaKloužovice - Chýnov#2E ženy 19-359.03:26:17.59+01:47:09.55Detail
DNF FLORIÁN PetrSK Fit Tábor#8C muži 40-49DNF Detail
DNF PAPEŽ VojtěchUgo Allivictus čistý sport#36A muži 19-29DNF Detail
DNF VOTÁPEK JosefRally cross Lukavec#63B muži 30-39DNF Detail
DNF MIŠOŇ PavelRally cross Lukavec#61C muži 40-49DNF Detail
DNF MAŘÍK RaimundJindřichův Hradec#43D muži 50plusDNF Detail
DNF ZAVADIL LiborVelo Dvořák Haibike Team Tábor#160B muži 30-39DNF Detail
DNF DOLEŽA Jakub-#162B muži 30-39DNF Detail
DNF SUCHÁNEK JiříVelosport Valenta Scott Team#91C muži 40-49DNF Detail
DNF NAGY PavelNiki Louda#89C muži 40-49DNF Detail
DNF HEPPNER JosefJílové u Prahy#107C muži 40-49DNF Detail
DNF KRSIČKA PavelNiki Louda#88C muži 40-49DNF Detail
DNF NOVOTY MichalCykloklub Chýnov#250B muži 30-39DNF Detail
DNF SKALKA PavelLipí#102C muži 40-49DNF Detail
DNF MÍKA JosefEON TT#161A muži 19-29DNF Detail
DSQ KUPKA RadekHangover Team#87B muži 30-39DSQ Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz