Oficiální Výsledková listina Velká cena SKP Nymburk v intervalovém triatlonu 2014
8. 6. 2014

dorost, junioři a dospělí

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. MAJER JanTTK Slavia VŠ Plzeň#171994M20-391.01:04:00.40Detail
2. KABRHEL TomášEKOL Elite Triatlon Tean#431992M20-392.01:05:11.75+00:01:11.35Detail
3. NOVOTNÝ JanHISPORT Team#681978M20-393.01:07:01.46+00:03:01.06Detail
4. REXA MartinAuthor Tufo TRILIFE#521979M20-394.01:08:14.79+00:04:14.3900:09:38.3900:00:34.0700:33:52.9700:00:29.0900:23:40.25Detail
5. ŠLAJS PetrTTK Slavia VŠ Plzeň#231990M20-395.01:08:19.55+00:04:19.15Detail
6. ŠKOBRTAL MichalCYKLOADAM RACING#581982M20-396.01:08:24.16+00:04:23.76Detail
7. ŠIMÁKOVÁ JitkaENERGY TEAM#201986Z20-391.01:08:49.18+00:04:48.7800:08:05.7800:00:22.0600:35:15.3500:00:20.7600:24:45.22Detail
8. MATERNA JanCYKLOADAM RACING#491971M40-491.01:09:58.56+00:05:58.16Detail
9. SCHOVAL FrantišekTRI SPORT TEAM#371988M20-397.01:10:08.40+00:06:08.00Detail
10. ŠROUBEK VlastimilTTK Slavia VŠ Plzeň#161992M20-398.01:10:26.24+00:06:25.84Detail
11. NAGY JiříTRI SKI Horní Počernice#561990M20-399.01:10:47.11+00:06:46.7100:08:35.8500:00:22.3000:33:51.2700:00:34.5700:27:23.10Detail
12. BULAVA FrantišekTT LOKO Beroun#671966M40-492.01:11:19.99+00:07:19.59Detail
13. GLASER VáclavFORT SMC#251970M40-493.01:12:08.55+00:08:08.15Detail
14. VYSKOČIL JanAC Čáslav#481973M40-494.01:12:29.11+00:08:28.7100:09:34.4400:00:34.3900:33:59.3500:00:38.7700:27:42.13Detail
15. VĚTROVSKÝ Tomáš#21974M40-495.01:13:16.82+00:09:16.42Detail
16. RUDOLF TomášENERGY TEAM#211972M40-496.01:13:28.52+00:09:28.1200:08:33.1000:00:28.6500:34:33.5100:00:34.7000:29:18.53Detail
17. FANTUROVÁ LenkaHISPORT Team#501978Z20-392.01:13:41.15+00:09:40.75Detail
18. KRUŽIC AndrejRace Space#131977M20-3910.01:13:48.51+00:09:48.1100:10:51.4400:00:21.2200:33:33.7100:00:23.7900:28:38.33Detail
19. KVASNIČKA DanielHKNMPSM#411978M20-3911.01:14:12.48+00:10:12.0800:11:29.6400:01:15.9800:35:35.8800:00:38.2100:25:12.75Detail
20. TUŽ Jaroslav Bazén Liberec#391969M40-497.01:15:20.66+00:11:20.26Detail
21. GINZEL PetrVinohradské šlapky#11972M40-498.01:16:14.82+00:12:14.42Detail
22. WALTER JanTRI-SKI Horní Počernice#591992M20-3912.01:16:22.17+00:12:21.7700:09:33.6700:00:35.9800:37:50.4400:00:30.7600:27:51.30Detail
23. ŽOHA JanTRI SKI Horní Počernice#271988M20-3913.01:16:25.59+00:12:25.19Detail
24. VLNAS MartinSK Slavia Praha#461981M20-3914.01:16:27.48+00:12:27.0800:09:39.3000:00:31.7300:34:25.5200:00:34.5000:31:16.40Detail
25. ŠTIBINGR MatějSK Slavia Praha#101997dorostenci1.01:16:39.67+00:12:39.2700:09:07.5100:00:36.2500:35:02.2600:00:36.8300:31:16.80Detail
26. FRAŇO MichalRace Space#121981M20-3915.01:17:01.46+00:13:01.0600:11:04.8100:00:23.0500:33:29.4500:00:29.6600:31:34.48Detail
27. ŠULC PetrIndividuální#181993M20-3916.01:17:01.84+00:13:01.44Detail
28. SKUHROVÁ TerezaOT SK SPORTPRESTIŽ#331994Z20-393.01:17:31.23+00:13:30.83Detail
29. PAROULEK JaroslavSKP Nymburk#191970M40-499.01:18:13.65+00:14:13.25Detail
30. NEKVASIL VáclavKlub veslařů mělnických 1881#51984M20-3917.01:18:30.18+00:14:29.78Detail
31. CHOTĚBORSKÝ Jan #401981M20-3918.01:18:36.04+00:14:35.64Detail
32. PINTA MartinSK Koppa#311968M40-4910.01:18:53.86+00:14:53.46Detail
33. ZUMMER OndrejCRS TURNOV#301968M40-4911.01:19:04.96+00:15:04.56Detail
34. BEZDÍČEK ZdeněkSK Švestka#721977M20-3919.01:19:20.25+00:15:19.85Detail
35. KRÁL Tomáš#71983M20-3920.01:20:19.70+00:16:19.30Detail
36. HAVELCOVÁ BlankaCyklofit MTB Liberec#511981Z20-394.01:20:43.12+00:16:42.7200:11:03.7300:00:57.6600:38:13.3400:00:34.3000:29:54.06Detail
37. DRAGOUN RadekTRIATLON Mladá Boleslav#641970M40-4912.01:21:08.89+00:17:08.4900:11:20.6800:00:56.7400:38:26.4600:00:40.5900:29:44.41Detail
38. KLEPETKO DavidŠUTRI Prachatice#471968M40-4913.01:21:09.34+00:17:08.94Detail
39. HOFEREK KarelRIGI-BIKE Mladá Boleslav#361971M40-4914.01:21:37.43+00:17:37.0300:10:13.9600:01:26.1400:36:36.3000:01:01.7300:32:19.28Detail
40. ŠIRŮČEK JaromírLABE TRI CLUB#701962M50-591.01:21:54.49+00:17:54.09Detail
41. DVOŘÁK TomášIndividuální#661976M20-3921.01:22:28.17+00:18:27.77Detail
42. KUČERA MartinCSC klub#551983M20-3922.01:23:02.04+00:19:01.6400:12:33.5900:01:01.8700:39:16.1100:00:44.2500:29:26.21Detail
43. PETRATUR Radim#691977M20-3923.01:23:02.40+00:19:02.00Detail
44. BERNARD VladimírHasiči Neratovice#31971M40-4915.01:23:08.20+00:19:07.80Detail
45. KÁRNÍKOVÁ KateřinaELEVEN-RUBENA TEST TEAM#261991Z20-395.01:23:41.98+00:19:41.58Detail
46. ZELENÁ EliškaOT SK SPORTPRESTIŽ#381998dorostenky1.01:24:39.74+00:20:39.3400:08:24.6100:00:29.9200:40:47.3700:00:32.5500:34:25.27Detail
47. KOTĚŠOVCOVÁ AnnaTRI SKI Horní Počernice#61996juniorky1.01:24:53.81+00:20:53.41Detail
48. LÁTOVÁ LenkaVSK FTVS Praha#341992Z20-396.01:25:05.47+00:21:05.07Detail
49. ŠTÝBR Karel Triatlon Mladá Boleslav#91970M40-4916.01:26:06.87+00:22:06.4700:16:01.8600:00:00.1300:39:05.7900:00:32.0000:30:27.08Detail
50. NĚMEC Arnošt#571968M40-4917.01:27:02.91+00:23:02.5100:11:55.4900:01:31.7600:41:21.4300:00:40.7900:31:33.43Detail
51. ZPĚVÁK martinCurve's team#651988M20-3924.01:27:30.70+00:23:30.3000:11:31.6300:02:04.4100:41:46.9800:00:46.4200:31:21.24Detail
52. ROZSYPAL VladislavSTS Chvojkovice Brod#531970M40-4918.01:27:49.12+00:23:48.72Detail
53. LUDVÍKOVÁ KatarínaDexter BSK Racing#541979Z20-397.01:27:54.13+00:23:53.7300:14:13.8500:01:04.3400:38:30.0700:00:58.3800:33:07.47Detail
54. POSLT Tomáš#421975M20-3925.01:28:03.47+00:24:03.07Detail
55. HRUŠKOVÁ LucieTRIATLON Měchanice#611973Z40-491.01:28:04.94+00:24:04.54Detail
56. ŠIRŮČKOVÁ DanielaLabe TRI Club#711976Z20-398.01:28:40.54+00:24:40.14Detail
57. KOHOUT LiborTriatlon Mladá Boleslav#631976M20-3926.01:28:50.02+00:24:49.62Detail
58. KOUPILEK JiříKolovraty#291966M40-4919.01:29:08.58+00:25:08.18Detail
59. ŘEZNÍK MilanHejvy´s Intimmate Team#601957M50-592.01:29:40.52+00:25:40.1200:12:33.1500:01:00.3700:39:13.9600:01:21.2200:35:31.80Detail
60. MALÝ JaroslavLAWI Sport Team#281972M40-4920.01:29:51.81+00:25:51.41Detail
61. PLÁTENÍK ZbyněkRACE SPACE#151982M20-3927.01:30:45.04+00:26:44.6400:16:18.9500:00:59.7000:42:21.5100:00:53.7600:30:11.11Detail
62. ŘEZÁČ Radek-#241991M20-3928.01:30:49.93+00:26:49.5300:12:28.7200:01:01.9200:43:39.5000:00:52.2900:32:47.48Detail
63. ZEMAN ZbyněkLitvínov#221954M60plus1.01:31:30.07+00:27:29.67Detail
64. VAŇOUSEK AlešVinařice#441976M20-3929.01:31:49.88+00:27:49.48Detail
65. FIALOVA JANA#621981Z20-399.01:32:17.77+00:28:17.3700:13:15.0600:01:18.0900:41:58.9400:00:53.0500:34:52.61Detail
66. BOUŘA Marek#81971M40-4921.01:38:30.23+00:34:29.83Detail
67. PODUŠKA PatrikTJ Sokol Trója#41976M20-3930.01:40:05.54+00:36:05.14Detail
68. ŠVÁBKOVÁ Andrea#111982Z20-3910.01:42:15.69+00:38:15.29Detail
69. LENČOVÁ janaMKS Ostrava#451969Z40-492.01:45:46.85+00:41:46.4500:15:51.6400:01:25.6100:46:53.7000:01:10.4100:40:25.46Detail
70. ŘÍPA MilanTJ SLAVOJ ČÁSLAV#321948M60plus2.01:46:32.64+00:42:32.24Detail
71. MÍKOVÁ MarkétaRACE SPACE#141983Z20-3911.01:48:03.21+00:44:02.81Detail
IronTime - www.cipovacasomira.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz