Oficiální Výsledková listina Velká cena SKP Nymburk v intervalovém triatlonu 2014
8. 6. 2014

dorost, junioři a dospělí

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. MAJER JanTTK Slavia VŠ Plzeň171994M20-391.01:04:00.40Detail
2. KABRHEL TomášEKOL Elite Triatlon Tean431992M20-392.01:05:11.75+00:01:11.35Detail
3. NOVOTNÝ JanHISPORT Team681978M20-393.01:07:01.46+00:03:01.06Detail
4. REXA MartinAuthor Tufo TRILIFE521979M20-394.01:08:14.79+00:04:14.39Detail
5. ŠLAJS PetrTTK Slavia VŠ Plzeň231990M20-395.01:08:19.55+00:04:19.15Detail
6. ŠKOBRTAL MichalCYKLOADAM RACING581982M20-396.01:08:24.16+00:04:23.76Detail
7. ŠIMÁKOVÁ JitkaENERGY TEAM201986Z20-391.01:08:49.18+00:04:48.78Detail
8. MATERNA JanCYKLOADAM RACING491971M40-491.01:09:58.56+00:05:58.16Detail
9. SCHOVAL FrantišekTRI SPORT TEAM371988M20-397.01:10:08.40+00:06:08.00Detail
10. ŠROUBEK VlastimilTTK Slavia VŠ Plzeň161992M20-398.01:10:26.24+00:06:25.84Detail
11. NAGY JiříTRI SKI Horní Počernice561990M20-399.01:10:47.11+00:06:46.71Detail
12. BULAVA FrantišekTT LOKO Beroun671966M40-492.01:11:19.99+00:07:19.59Detail
13. GLASER VáclavFORT SMC251970M40-493.01:12:08.55+00:08:08.15Detail
14. VYSKOČIL JanAC Čáslav481973M40-494.01:12:29.11+00:08:28.71Detail
15. VĚTROVSKÝ Tomáš21974M40-495.01:13:16.82+00:09:16.42Detail
16. RUDOLF TomášENERGY TEAM211972M40-496.01:13:28.52+00:09:28.12Detail
17. FANTUROVÁ LenkaHISPORT Team501978Z20-392.01:13:41.15+00:09:40.75Detail
18. KRUŽIC AndrejRace Space131977M20-3910.01:13:48.51+00:09:48.11Detail
19. KVASNIČKA DanielHKNMPSM411978M20-3911.01:14:12.48+00:10:12.08Detail
20. TUŽ Jaroslav Bazén Liberec391969M40-497.01:15:20.66+00:11:20.26Detail
21. GINZEL PetrVinohradské šlapky11972M40-498.01:16:14.82+00:12:14.42Detail
22. WALTER JanTRI-SKI Horní Počernice591992M20-3912.01:16:22.17+00:12:21.77Detail
23. ŽOHA JanTRI SKI Horní Počernice271988M20-3913.01:16:25.59+00:12:25.19Detail
24. VLNAS MartinSK Slavia Praha461981M20-3914.01:16:27.48+00:12:27.08Detail
25. ŠTIBINGR MatějSK Slavia Praha101997dorostenci1.01:16:39.67+00:12:39.27Detail
26. FRAŇO MichalRace Space121981M20-3915.01:17:01.46+00:13:01.06Detail
27. ŠULC PetrIndividuální181993M20-3916.01:17:01.84+00:13:01.44Detail
28. SKUHROVÁ TerezaOT SK SPORTPRESTIŽ331994Z20-393.01:17:31.23+00:13:30.83Detail
29. PAROULEK JaroslavSKP Nymburk191970M40-499.01:18:13.65+00:14:13.25Detail
30. NEKVASIL VáclavKlub veslařů mělnických 188151984M20-3917.01:18:30.18+00:14:29.78Detail
31. CHOTĚBORSKÝ Jan 401981M20-3918.01:18:36.04+00:14:35.64Detail
32. PINTA MartinSK Koppa311968M40-4910.01:18:53.86+00:14:53.46Detail
33. ZUMMER OndrejCRS TURNOV301968M40-4911.01:19:04.96+00:15:04.56Detail
34. BEZDÍČEK ZdeněkSK Švestka721977M20-3919.01:19:20.25+00:15:19.85Detail
35. KRÁL Tomáš71983M20-3920.01:20:19.70+00:16:19.30Detail
36. HAVELCOVÁ BlankaCyklofit MTB Liberec511981Z20-394.01:20:43.12+00:16:42.72Detail
37. DRAGOUN RadekTRIATLON Mladá Boleslav641970M40-4912.01:21:08.89+00:17:08.49Detail
38. KLEPETKO DavidŠUTRI Prachatice471968M40-4913.01:21:09.34+00:17:08.94Detail
39. HOFEREK KarelRIGI-BIKE Mladá Boleslav361971M40-4914.01:21:37.43+00:17:37.03Detail
40. ŠIRŮČEK JaromírLABE TRI CLUB701962M50-591.01:21:54.49+00:17:54.09Detail
41. DVOŘÁK TomášIndividuální661976M20-3921.01:22:28.17+00:18:27.77Detail
42. KUČERA MartinCSC klub551983M20-3922.01:23:02.04+00:19:01.64Detail
43. PETRATUR Radim691977M20-3923.01:23:02.40+00:19:02.00Detail
44. BERNARD VladimírHasiči Neratovice31971M40-4915.01:23:08.20+00:19:07.80Detail
45. KÁRNÍKOVÁ KateřinaELEVEN-RUBENA TEST TEAM261991Z20-395.01:23:41.98+00:19:41.58Detail
46. ZELENÁ EliškaOT SK SPORTPRESTIŽ381998dorostenky1.01:24:39.74+00:20:39.34Detail
47. KOTĚŠOVCOVÁ AnnaTRI SKI Horní Počernice61996juniorky1.01:24:53.81+00:20:53.41Detail
48. LÁTOVÁ LenkaVSK FTVS Praha341992Z20-396.01:25:05.47+00:21:05.07Detail
49. ŠTÝBR Karel Triatlon Mladá Boleslav91970M40-4916.01:26:06.87+00:22:06.47Detail
50. NĚMEC Arnošt571968M40-4917.01:27:02.91+00:23:02.51Detail
51. ZPĚVÁK martinCurve's team651988M20-3924.01:27:30.70+00:23:30.30Detail
52. ROZSYPAL VladislavSTS Chvojkovice Brod531970M40-4918.01:27:49.12+00:23:48.72Detail
53. LUDVÍKOVÁ KatarínaDexter BSK Racing541979Z20-397.01:27:54.13+00:23:53.73Detail
54. POSLT Tomáš421975M20-3925.01:28:03.47+00:24:03.07Detail
55. HRUŠKOVÁ LucieTRIATLON Měchanice611973Z40-491.01:28:04.94+00:24:04.54Detail
56. ŠIRŮČKOVÁ DanielaLabe TRI Club711976Z20-398.01:28:40.54+00:24:40.14Detail
57. KOHOUT LiborTriatlon Mladá Boleslav631976M20-3926.01:28:50.02+00:24:49.62Detail
58. KOUPILEK JiříKolovraty291966M40-4919.01:29:08.58+00:25:08.18Detail
59. ŘEZNÍK MilanHejvy´s Intimmate Team601957M50-592.01:29:40.52+00:25:40.12Detail
60. MALÝ JaroslavLAWI Sport Team281972M40-4920.01:29:51.81+00:25:51.41Detail
61. PLÁTENÍK ZbyněkRACE SPACE151982M20-3927.01:30:45.04+00:26:44.64Detail
62. ŘEZÁČ Radek-241991M20-3928.01:30:49.93+00:26:49.53Detail
63. ZEMAN ZbyněkLitvínov221954M60plus1.01:31:30.07+00:27:29.67Detail
64. VAŇOUSEK AlešVinařice441976M20-3929.01:31:49.88+00:27:49.48Detail
65. FIALOVA JANA621981Z20-399.01:32:17.77+00:28:17.37Detail
66. BOUŘA Marek81971M40-4921.01:38:30.23+00:34:29.83Detail
67. PODUŠKA PatrikTJ Sokol Trója41976M20-3930.01:40:05.54+00:36:05.14Detail
68. ŠVÁBKOVÁ Andrea111982Z20-3910.01:42:15.69+00:38:15.29Detail
69. LENČOVÁ janaMKS Ostrava451969Z40-492.01:45:46.85+00:41:46.45Detail
70. ŘÍPA MilanTJ SLAVOJ ČÁSLAV321948M60plus2.01:46:32.64+00:42:32.24Detail
71. MÍKOVÁ MarkétaRACE SPACE141983Z20-3911.01:48:03.21+00:44:02.81Detail
IronTime - www.cipovacasomira.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz