Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2014
27. 4. 2014

21.0975 km půlmaraton

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. VEBER JosefLK Tatran Chodov7091975M2 (18-39)1.01:19:05.96Detail
2. KUCHAŘ TomášPraha 86491976M2 (18-39)2.01:21:27.22+00:02:21.2600:38:19.0100:43:08.21Detail
3. NOVOTNÝ MilanOK99 Hradec Králové6701965M3 (40-59)1.01:24:19.60+00:05:13.64Detail
4. LAMBERT MilošVK Lysá nad Labem6531969M3 (40-59)2.01:25:34.62+00:06:28.6600:39:59.6000:45:35.02Detail
5. VOJTA RadimHradištko6001989M2 (18-39)3.01:25:47.74+00:06:41.78Detail
6. KOŇÁK PetrTERC4651986M2 (18-39)4.01:26:07.87+00:07:01.91Detail
7. VAVÁK MichalClub deportivo Kutná Hora5821980M2 (18-39)5.01:26:51.76+00:07:45.8000:40:51.5800:46:00.17Detail
8. DOŠEK JanNymburk4151988M2 (18-39)6.01:27:23.33+00:08:17.37Detail
9. POTŮČEK JiříFitness aréna Pdy6781979M2 (18-39)7.01:28:48.83+00:09:42.8700:40:02.6000:48:46.22Detail
10. SKÁLA RadekČeský Brod6821969M3 (40-59)3.01:29:15.54+00:10:09.5800:41:55.1300:47:20.41Detail
11. BŘETENÁŘ MichalDvory4101986M2 (18-39)8.01:29:39.65+00:10:33.69Detail
12. SKUHROVEC JaroslavLiščí pacička5501974M3 (40-59)4.01:30:23.51+00:11:17.5500:42:22.6000:48:00.90Detail
13. VĚTROVSKÝ JanFitness aréna - Centrum zdravého pohybu7321980M2 (18-39)9.01:31:04.27+00:11:58.31Detail
14. KOVAŘÍK VítLitoměřice7851986M2 (18-39)10.01:31:22.74+00:12:16.78Detail
15. KLOUDA MartinI. PKO Praha4611978M2 (18-39)11.01:31:32.00+00:12:26.04Detail
16. HNÁT MiroslavPlavy6221971M3 (40-59)5.01:31:32.63+00:12:26.67Detail
17. SLÁDEČEK DavidBKČS7721978M2 (18-39)12.01:33:08.26+00:14:02.30Detail
18. NYKL KarelPraha6711976M2 (18-39)13.01:34:08.11+00:15:02.1500:44:06.7800:50:01.32Detail
19. ŽENÍŠEK RadekTJ Doksy7211976M2 (18-39)14.01:34:18.28+00:15:12.32Detail
20. FIALA EnricoPIM BK Modřany - Kamýk4251971M3 (40-59)6.01:34:21.17+00:15:15.21Detail
21. MALEK StanislavBobnice6601975M2 (18-39)15.01:34:30.54+00:15:24.5800:43:40.2900:50:50.25Detail
22. MAŘÁČEK ZdeněkHradec Králové4951967M3 (40-59)7.01:34:36.23+00:15:30.27Detail
23. HNÁT JiříNymburk6211968M3 (40-59)8.01:35:06.52+00:16:00.56Detail
24. MACHÁLEK TomášPraha4931977M2 (18-39)16.01:36:11.48+00:17:05.52Detail
25. MÜLLER Jiří-5021987M2 (18-39)17.01:36:18.65+00:17:12.69Detail
26. ŠKODA MilanLeffi team6971979M2 (18-39)18.01:36:21.18+00:17:15.2200:44:11.4700:52:09.71Detail
27. KOŠŤÁK ZdeněkMaraton tým Pavla Nováka6401964M3 (40-59)9.01:36:35.78+00:17:29.8200:46:04.2700:50:31.50Detail
28. MICHL PavelKanoistika Poděbrady4991989M2 (18-39)19.01:36:38.03+00:17:32.07Detail
29. SOUČEK VladimírČervený Kostelec6881973M3 (40-59)10.01:37:19.22+00:18:13.2600:45:16.3800:52:02.83Detail
30. HRŮZA DavidTrutnov7801971M3 (40-59)11.01:37:33.70+00:18:27.74Detail
31. PATSCH VáclavTrutnov5211979M2 (18-39)20.01:38:00.33+00:18:54.37Detail
32. FARA JanTriatlon Mladá Boleslav4241984M2 (18-39)21.01:38:17.14+00:19:11.18Detail
33. KOCI Martinzamberk6371988M2 (18-39)22.01:38:36.84+00:19:30.8800:44:56.2200:53:40.62Detail
34. MACHARA AlešBřevnov6581981M2 (18-39)23.01:38:56.50+00:19:50.5400:46:02.9500:52:53.54Detail
35. PODOLÁK KarelBrandýs nad Labem5281974M3 (40-59)12.01:38:56.81+00:19:50.85Detail
36. BRÁT JakubSkautský oddíl Červený Kostelec4081986M2 (18-39)24.01:39:01.99+00:19:56.03Detail
37. CHARVAT MartinLysá nad Labem4481978M2 (18-39)25.01:39:04.49+00:19:58.53Detail
38. JIŘIČNÁ DanaBonbon Praha4561969Z3 (35-49)1.01:39:21.04+00:20:15.08Detail
39. JIŘIČNÝ MartinBonbon Praha4571969M3 (40-59)13.01:39:21.91+00:20:15.95Detail
40. ROHR PetrPraha 66791965M3 (40-59)14.01:40:06.93+00:21:00.97Detail
41. KULHÁNEK JiříHradec Králové4851964M3 (40-59)15.01:40:17.83+00:21:11.87Detail
42. BEJKOVSKÝ JanZbraslav6061988M2 (18-39)26.01:40:24.27+00:21:18.31Detail
43. ADAMÍK RenéSvojetice7281976M2 (18-39)27.01:40:30.84+00:21:24.88Detail
44. KONOPKOVA Renatapraguebeachteam6391981Z2 (18-34)1.01:40:45.13+00:21:39.1700:45:27.0900:55:18.03Detail
45. NOVOTNÝ PavelTriatlon Mladá Boleslav7681972M3 (40-59)16.01:40:57.79+00:21:51.83Detail
46. ČÍPOVÁ MagdalenaPraha - Zbraslav6121984Z2 (18-34)2.01:41:05.10+00:21:59.14Detail
47. HANZLÍK JosefMegánek4321979M2 (18-39)28.01:41:06.26+00:22:00.30Detail
48. PEŠEK AdamŘež5251987M2 (18-39)29.01:41:23.79+00:22:17.83Detail
49. KROUŽILOVÁ IvaPoděbrady4811977Z3 (35-49)2.01:41:27.09+00:22:21.13Detail
50. BRYNYCH FrantišekLány4091983M2 (18-39)30.01:41:27.76+00:22:21.80Detail
51. ROHLÍČEK JanRegent tým Most5381993M2 (18-39)31.01:41:31.77+00:22:25.81Detail
52. KREJSOVÁ PetraAuto RZ Boskovice4801979Z3 (35-49)3.01:41:36.02+00:22:30.06Detail
53. KOŠVANEC David-4711987M2 (18-39)32.01:41:46.78+00:22:40.82Detail
54. NOHA JakubTraverza Mukařov5091988M2 (18-39)33.01:41:52.75+00:22:46.79Detail
55. HLADÍK JosefKlánovice4391970M3 (40-59)17.01:42:49.32+00:23:43.36Detail
56. BENEŠ MiroslavČMK Praha4031973M3 (40-59)18.01:42:57.04+00:23:51.08Detail
57. NOVÝ PavelRevolution137911977M2 (18-39)34.01:43:10.25+00:24:04.2900:47:49.0800:55:21.16Detail
58. BERNÁT TomášMnichovo Hradište4041970M3 (40-59)19.01:43:11.88+00:24:05.92Detail
59. ENDLICHER JanTJ "S jazykem na vestě"4221985M2 (18-39)35.01:43:19.73+00:24:13.77Detail
60. CHOCHOLÁČ JanStolní tenis Poříčany6301971M3 (40-59)20.01:43:24.95+00:24:18.99Detail
61. ŽÁK MilanNymburk21968M3 (40-59)21.01:43:28.90+00:24:22.94Detail
62. HOLUBÁŘ MartinPyšely6231968M3 (40-59)22.01:43:35.93+00:24:29.97Detail
63. VÍT JiříTJ Stará Paka5861979M2 (18-39)36.01:43:52.27+00:24:46.3100:49:24.5100:54:27.76Detail
64. LHOTOVÁ KateřinaGE Mělník4881989Z2 (18-34)3.01:44:08.24+00:25:02.28Detail
65. SPĚŠNÝ JiříSK Třeskoprsky5581976M2 (18-39)37.01:44:28.36+00:25:22.4000:49:00.9600:55:27.40Detail
66. HANOUSEK AlešHC Javoři Lysá4301989M2 (18-39)38.01:44:28.71+00:25:22.75Detail
67. HRUŠKOVÁ AdélaTábor7741987Z2 (18-34)4.01:44:46.35+00:25:40.39Detail
68. STRATIL JaromirMazáci Praha7941973M3 (40-59)23.01:45:01.00+00:25:55.04Detail
69. ELIÁŠOVÁ PetraPraha4211987Z2 (18-34)5.01:45:06.22+00:26:00.26Detail
70. PETR JiříTJ Pernikář5261973M3 (40-59)24.01:45:13.87+00:26:07.91Detail
71. KOREC MartinTeplice4661960M3 (40-59)25.01:45:41.97+00:26:36.01Detail
72. PAVLIS JakubPraha6731985M2 (18-39)39.01:45:51.00+00:26:45.0400:49:47.3200:56:03.68Detail
73. VLADIMÍROVÁ VeronikaPraha7131981Z2 (18-34)6.01:46:41.55+00:27:35.59Detail
74. ZOUBEK DanielKPM Nymburk5931967M3 (40-59)26.01:46:54.72+00:27:48.7600:50:02.1100:56:52.60Detail
75. LIPTÁK LukášTJ Lokomotiva Nymburk4891982M2 (18-39)40.01:46:55.32+00:27:49.36Detail
76. ŠIFTA MiroslavLiberecké gazely5691990M2 (18-39)41.01:47:05.37+00:27:59.4100:48:04.6700:59:00.69Detail
77. KREJSA MiroslavKbely4791970M3 (40-59)27.01:47:06.76+00:28:00.80Detail
78. SILNICOVÁ IvaLa Famiglia6811981Z2 (18-34)7.01:47:12.34+00:28:06.3800:49:35.6800:57:36.66Detail
79. KUBÍN ŠtěpánPřelouč6471978M2 (18-39)42.01:47:42.58+00:28:36.6200:50:21.2800:57:21.30Detail
80. ŽÁČEK PavelČeská Lípa5951976M2 (18-39)43.01:47:53.79+00:28:47.8300:49:29.3800:58:24.40Detail
81. ČERNÝ MichalPoříčany6111984M2 (18-39)44.01:48:09.51+00:29:03.55Detail
82. LEBDUŠKA JanRespondeo, o.s.6541972M3 (40-59)28.01:48:17.18+00:29:11.2200:50:35.8300:57:41.35Detail
83. HRNČIŘÍK VítPraha6261980M2 (18-39)45.01:48:26.27+00:29:20.31Detail
84. KAFTAN PetrKAFTY s.r.o.7861978M2 (18-39)46.01:49:09.68+00:30:03.72Detail
85. DRAHOKOUPIL MiroslavLužec nad Cidlinou7451960M3 (40-59)29.01:49:23.94+00:30:17.98Detail
86. VĚŘÍŠ MiroslavLužec nad Cidlinou7461966M3 (40-59)30.01:50:05.60+00:30:59.64Detail
87. NETUKA DavidPraha6671976M2 (18-39)47.01:50:09.11+00:31:03.1500:48:53.3901:01:15.72Detail
88. KUBEC KarelLOKO Trutnov7781978M2 (18-39)47.01:50:09.11+00:31:03.15Detail
89. STRÁNSKÝ RobinDopohody hozený5621983M2 (18-39)49.01:50:29.30+00:31:23.3400:51:03.5900:59:25.70Detail
90. URBANOVÁ HanaŠSK ZŠ Kounice5781986Z2 (18-34)8.01:50:32.21+00:31:26.2500:51:01.5600:59:30.64Detail
91. NOHA VojtěchFC Gólostroje5101991M2 (18-39)50.01:50:48.76+00:31:42.80Detail
92. ŠPITÁLSKÝ MartinTriatlon Mladá Boleslav5721977M2 (18-39)51.01:50:56.84+00:31:50.8800:50:23.5101:00:33.33Detail
93. SMUTNÝ OldřichMnichovo Hradiště COOP7791948M4 (60plus)1.01:51:11.24+00:32:05.28Detail
94. DVOŘÁK TomášPraha7231977M2 (18-39)52.01:51:28.78+00:32:22.82Detail
95. KOREC RenéDrahelice4671970M3 (40-59)31.01:51:54.91+00:32:48.95Detail
96. BÍZEK PavelLysá nad Labem4071978M2 (18-39)53.01:52:07.29+00:33:01.33Detail
97. ZVĚŘINA RadekBojetice5941982M2 (18-39)54.01:52:19.75+00:33:13.7900:49:16.0401:03:03.70Detail
98. VOSTATEK PetrLiščí pacička5881974M3 (40-59)32.01:52:34.99+00:33:29.0300:50:28.0801:02:06.91Detail
99. LUKÁČ PetrCYKLOMAX6571971M3 (40-59)33.01:52:43.33+00:33:37.3700:53:47.8400:58:55.48Detail
100. HANYKOVÁ ZuzanaChotutice4311977Z3 (35-49)4.01:52:54.84+00:33:48.88Detail
101. VEJRYCH AdamPraha5831988M2 (18-39)55.01:53:22.22+00:34:16.2600:51:52.0901:01:30.12Detail
102. DIGMAYEROVÁ IvanaFOX6141974Z3 (35-49)5.01:53:28.06+00:34:22.10Detail
103. MAŠEK DanielNADAKDAR7221977M2 (18-39)56.01:53:33.78+00:34:27.82Detail
104. STOHR TomášPřerov nad Labem6901973M3 (40-59)34.01:54:16.67+00:35:10.71Detail
105. STAŇKOVIČ OndřejMladá Boleslav6891988M2 (18-39)57.01:54:22.16+00:35:16.2000:54:15.0901:00:07.06Detail
106. FALTÝNEK PetrPraha 4231987M2 (18-39)58.01:54:22.60+00:35:16.64Detail
107. SLIŠKA VladislavMost5541960M3 (40-59)35.01:54:34.78+00:35:28.8200:51:42.4701:02:52.30Detail
108. WINKLEROVÁ PetraPraha5891976Z3 (35-49)6.01:54:46.71+00:35:40.7500:50:55.1201:03:51.59Detail
109. KOŠŤÁK LubošLhotky7621975M2 (18-39)59.01:55:07.21+00:36:01.25Detail
110. EGREŠI StanislavLitoměřice4191964M3 (40-59)36.01:55:07.40+00:36:01.44Detail
111. GROH StanislavNutrend6201946M4 (60plus)2.01:55:19.98+00:36:14.02Detail
112. PLACHÝ JaroslavPoděbrady5271980M2 (18-39)60.01:55:20.23+00:36:14.27Detail
113. PÁRALOVÁ MarkétaPraha 55201970Z3 (35-49)7.01:55:24.90+00:36:18.94Detail
114. SKÝPALA Zdeněk1. LFUK5511987M2 (18-39)61.01:55:39.28+00:36:33.3200:55:25.8701:00:13.41Detail
115. ŠLAPÁK PavelPodebrady7381975M2 (18-39)62.01:55:43.54+00:36:37.58Detail
116. PACÁK PetrStaré Hodějovice5181978M2 (18-39)63.01:55:51.37+00:36:45.41Detail
117. ŠEDA JiříMladá Boleslav5681985M2 (18-39)64.01:55:59.95+00:36:53.9900:56:53.2800:59:06.67Detail
118. SÝKOROVÁ AndreaASK Slavia Praha5661988Z2 (18-34)9.01:56:00.74+00:36:54.7800:53:43.7101:02:17.02Detail
119. VANÍČEK DavidPraha7071984M2 (18-39)65.01:56:04.39+00:36:58.43Detail
120. KUKLIK DavidPodebrady4831975M2 (18-39)66.01:56:25.67+00:37:19.71Detail
121. ZEMANOVÁ Andrea7401983Z2 (18-34)10.01:56:59.83+00:37:53.87Detail
122. VANĚK PetrFitko Lev5791966M3 (40-59)37.01:57:05.78+00:37:59.8200:54:31.4501:02:34.33Detail
123. UVÍROVÁ MarkétaSK Třešňovka Lysá nad Labem7641974Z3 (35-49)8.01:57:13.33+00:38:07.37Detail
124. BĚHALÍK JosefPoděbrady6051988M2 (18-39)67.01:57:28.17+00:38:22.21Detail
125. POLNICKA PatriciePraha7421977Z3 (35-49)9.01:57:33.30+00:38:27.34Detail
126. STREJČEK PavelGymnázium Poděbrady6921959M3 (40-59)38.01:57:47.61+00:38:41.6500:54:06.5601:03:41.04Detail
127. SLOVÁK JaroslavPřerov nad Labem6851973M3 (40-59)39.01:58:06.39+00:39:00.4300:51:43.2401:06:23.15Detail
128. SMETANA StanislavNymburk6861980M2 (18-39)68.01:58:18.03+00:39:12.0700:57:16.6501:01:01.38Detail
129. MALÁ DagmarNáchod6591973Z3 (35-49)10.01:58:48.38+00:39:42.4200:54:35.3401:04:13.03Detail
130. KRYTINÁŘOVÁ Eva7571983Z2 (18-34)11.01:58:52.14+00:39:46.18Detail
131. MACURA TomášChroustov4901992M2 (18-39)69.01:58:58.82+00:39:52.86Detail
132. BAŽANTOVÁ Dáša-7891988Z2 (18-34)12.01:59:14.98+00:40:09.02Detail
133. ZDEŇKOVÁ PetraSvětice5911988Z2 (18-34)13.01:59:20.62+00:40:14.6600:55:07.1001:04:13.52Detail
134. CHROUST RosťaROLYS Lysá nad Labem 4491994M2 (18-39)70.01:59:37.50+00:40:31.54Detail
135. ŠÁMAL VáclavSvětice5671987M2 (18-39)71.01:59:40.41+00:40:34.4500:55:07.1801:04:33.23Detail
136. HOFMANOVÁ VeronikaBradlec4431975Z3 (35-49)11.01:59:47.48+00:40:41.52Detail
137. EGREŠIOVÁ LenkaLitoměřice4201964Z4 (50plus)1.01:59:52.56+00:40:46.60Detail
138. KOZLÍK Otakarradioklub OK1OMY4751959M3 (40-59)40.02:00:43.38+00:41:37.42Detail
139. HAVLÍK PetrLiščí pacička4341971M3 (40-59)41.02:00:58.01+00:41:52.05Detail
140. KORECOVÁ MichalaTeplice4681989Z2 (18-34)14.02:01:07.73+00:42:01.77Detail
141. KAFTAN JaroslavKAFTY s.r.o.7871947M4 (60plus)3.02:01:14.77+00:42:08.81Detail
142. TYPL VojtěchJudo Česká Třebová7501997M1 (do 18)1.02:02:17.09+00:43:11.13Detail
143. BAČKOVSKÁ PetraBáječné ženy v běhu4021978Z3 (35-49)12.02:02:17.87+00:43:11.91Detail
144. NEVRKLA MilošPraha6681976M2 (18-39)72.02:02:46.26+00:43:40.30Detail
145. HAVLÍKOVÁ BělaLiščí pacička4351974Z3 (35-49)13.02:02:46.44+00:43:40.48Detail
146. SEDLÁČKOVÁ MartinaTarget Sport Milovice5461979Z3 (35-49)14.02:02:54.49+00:43:48.53Detail
147. AXMANOVÁ PavlaStaré Hodějovice4011988Z2 (18-34)15.02:03:21.69+00:44:15.73Detail
148. STOLZ JanLa Famiglia6911972M3 (40-59)42.02:03:37.84+00:44:31.8800:51:26.0601:12:11.77Detail
149. HLAVÁČ JiříČeský Brod4401974M3 (40-59)43.02:03:44.39+00:44:38.43Detail
150. VOKURKOVÁ NikolPraha5871988Z2 (18-34)16.02:03:54.71+00:44:48.7500:56:53.6301:07:01.07Detail
151. BAUMRUK ZdeněkPraha6041967M3 (40-59)44.02:04:23.50+00:45:17.54Detail
152. ZIMOLA PetrNymburk7191990M2 (18-39)73.02:04:34.09+00:45:28.13Detail
153. KRBEC TomasPrague4771973M3 (40-59)45.02:05:03.23+00:45:57.27Detail
154. HLÁVKA RadekPraha4411979M2 (18-39)74.02:05:08.74+00:46:02.78Detail
155. HOUŽVIČKOVÁ KateřinaHradec Králové6251979Z3 (35-49)15.02:05:14.21+00:46:08.25Detail
156. KRYTINÁŘ MichalTuklaty7551983M2 (18-39)75.02:05:26.53+00:46:20.57Detail
157. VĚTROVSKÁ RenataFitness aréna - Centrum zdravého pohybu7331982Z2 (18-34)17.02:05:38.89+00:46:32.93Detail
158. PÍCHA JanVodňany7541988M2 (18-39)76.02:05:48.16+00:46:42.20Detail
159. POSPÍŠILOVÁ JanaPečky6771992Z2 (18-34)18.02:05:51.49+00:46:45.5300:57:59.3301:07:52.16Detail
160. MEDWELL GabrielaČeská Lípa4981974Z3 (35-49)16.02:07:09.45+00:48:03.49Detail
161. ŠTURMOVÁ JanaNymburk5751982Z2 (18-34)19.02:08:10.64+00:49:04.6800:58:10.8801:09:59.75Detail
162. URBANOVÁ LucieSK I.CA7021980Z2 (18-34)20.02:09:34.30+00:50:28.34Detail
163. VANĚK PetrPraha 57061972M3 (40-59)46.02:09:58.37+00:50:52.41Detail
164. RETTICHOVÁ ZuzanaPraha5371984Z2 (18-34)21.02:10:12.11+00:51:06.15Detail
165. ORIABINEC MilanZuMi5161983M2 (18-39)77.02:10:12.11+00:51:06.15Detail
166. GRUBER JanPraha4281988M2 (18-39)78.02:10:29.64+00:51:23.68Detail
167. KOZÁK MartinNymburk7831995M2 (18-39)79.02:10:48.93+00:51:42.97Detail
168. NERAD DanielKEC (Klub energických cetníků)5061974M3 (40-59)47.02:11:10.35+00:52:04.39Detail
169. PĚCHA TomášVTJ Běhoun Poděbrady5241966M3 (40-59)48.02:11:11.95+00:52:05.99Detail
170. DVORAK VojtechPorta Germanica Team4181982M2 (18-39)80.02:11:48.88+00:52:42.92Detail
171. SLÁNSKÁ RenataGE Mělník5531987Z2 (18-34)22.02:11:50.24+00:52:44.2800:58:35.8901:13:14.34Detail
172. STOHROVÁ MarcelaPřerov nad Labem5601976Z3 (35-49)17.02:12:44.20+00:53:38.2401:01:28.2901:11:15.91Detail
173. SVOBODA JosefKnedlíky Dubce - MB7251960M3 (40-59)49.02:13:22.66+00:54:16.70Detail
174. SVOBODOVÁ EvaKnedlíky Dubce - MB7241971Z3 (35-49)18.02:13:23.14+00:54:17.18Detail
175. ŠTOČEK MartinMěstec Králové5741989M2 (18-39)81.02:14:02.05+00:54:56.0901:04:14.0001:09:48.04Detail
176. NOVOTNÁ MiroslavaMěstec Králové5141985Z2 (18-34)23.02:14:48.22+00:55:42.26Detail
177. NETUŠIL luděkNymburk5081980M2 (18-39)82.02:15:34.48+00:56:28.52Detail
178. FRIESINGER PetrVeleň6191967M3 (40-59)50.02:15:46.54+00:56:40.58Detail
179. ŠIMŮNKOVÁ Gabrielabáječná žena v běhu5711974Z3 (35-49)19.02:16:21.65+00:57:15.6901:01:40.4301:14:41.22Detail
180. MALÁ MariePředhradí4941988Z2 (18-34)24.02:16:26.08+00:57:20.12Detail
181. VODVÁRKOVÁ JanaBáječné ženy v běhu7161984Z2 (18-34)25.02:16:36.15+00:57:30.19Detail
182. PROKŮPEK MichalNymburk5341959M3 (40-59)51.02:16:47.67+00:57:41.71Detail
183. CHMEL ZdeněkBěžecký klub České spořitelny6281962M3 (40-59)52.02:17:21.28+00:58:15.32Detail
184. CHMELOVÁ IvaČervená Řečice6291962Z4 (50plus)2.02:17:21.45+00:58:15.49Detail
185. HORNÍČEK PavelVrbová Lhota6241975M2 (18-39)83.02:20:09.53+01:01:03.57Detail
186. KNAPOVA DanaMilovice4621982Z2 (18-34)26.02:21:06.03+01:02:00.07Detail
187. JANOVSKÁ JanaPraha7931977Z3 (35-49)20.02:21:14.98+01:02:09.02Detail
188. NOVÁKOVÁ PEPŘOVÁ MichalaBáječné ženy v běhu5111987Z2 (18-34)27.02:24:09.49+01:05:03.53Detail
189. KUBISKOVÁ LenkaPraha VRC6481987Z2 (18-34)28.02:32:59.74+01:13:53.7801:08:27.7801:24:31.96Detail
190. HORNÁK AntonínDobřany4451944M4 (60plus)4.02:35:22.50+01:16:16.54Detail
191. STREJČKOVÁ ZuzanaVelký Osek6931962Z4 (50plus)3.02:37:02.95+01:17:56.9901:09:13.8801:27:49.07Detail
192. SMOLOVÁ BarboraPraha5551986Z2 (18-34)29.02:37:51.00+01:18:45.0401:10:10.0101:27:40.99Detail
193. DEMETER RomanNymburk4141970M3 (40-59)53.02:51:49.05+01:32:43.09Detail
IronTime - www.cipovacasomira.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz