Oficiální Výsledková listina Prostějovský městský běh
4. 9. 2016

10 km muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta1234
1. MATOUŠEK JiříSenička#30A1.00:32:11Detail
2. KUČERA PetrSK Salix Grymov#48B1.00:32:51+00:00:4000:07:52.9800:07:53.3500:08:14.3000:08:24.08Detail
3. DVOŘÁK PavelBiatlon Prostějov#26A2.00:33:17+00:01:06Detail
4. HOŘAVA Josef#44A3.00:35:11+00:03:00Detail
5. KREJCÁR StanislavTJ Liga 100 Olomouc#28A4.00:35:14+00:03:03Detail
6. ŠTĚPÁN MarekTJ Sokol Týn nad Bečvou#29B2.00:35:52+00:03:41Detail
7. BALÁŽ RomanBaláž Extreme Team Ostrava#2C1.00:37:17+00:05:06Detail
8. FRITSCHER AdamTJ Liga 100 Olomouc#33B3.00:37:32+00:05:21Detail
9. SOBEK AlešTJ Liga 100 Olomouc#62A5.00:37:43+00:05:3200:09:23.0200:09:09.2900:09:17.4200:09:24.42Detail
10. SMÉKAL AlešChropyně#7A6.00:38:32+00:06:21Detail
11. JAVORSKÝ MartinLos Rapidos#31B4.00:39:27+00:07:16Detail
12. NAVRÁTIL DavidPV#24A7.00:40:08+00:07:5700:09:43.6500:09:52.3800:10:08.2700:09:55.99Detail
13. KRÁTKÝ IvoOtoslavice#20B5.00:40:15+00:08:0400:09:54.5900:09:49.2900:10:09.4900:09:51.21Detail
14. ADÁMEK OldřichHlušovice#40C2.00:40:18+00:08:07Detail
15. JENLÍNEK ZbyněkTJ Liga 100 Olomouc#25C3.00:40:27+00:08:16Detail
16. VYSLOUŽIL MiloslavMK Prostějov#4A8.00:40:36+00:08:25Detail
17. ZATLOUKAL MarekLiga 100 Olomouc#37C4.00:40:41+00:08:30Detail
18. SKALICKÝ JosefProstějov#10B6.00:41:20+00:09:0900:10:20.9300:09:53.7100:10:15.1500:10:24.14Detail
19. ŠEVČÍK TomášVietcong#65A9.00:42:56+00:10:4500:11:17.1300:10:51.8300:10:29.9600:09:48.74Detail
20. ZDRAŽIL PetrIS Kojetín#13C5.00:44:32+00:12:2100:11:24.5800:10:49.3900:10:59.7800:10:45.29Detail
21. KACHYŇA LubomírTJ Liga 100 Olomouc#53C6.00:44:44+00:12:33Detail
22. PÁNÍČEK Petr#57A10.00:44:58+00:12:4700:10:43.2000:11:04.2100:11:18.0500:11:14.19Detail
23. KOTRYS TomášProstějov#52B7.00:45:17+00:13:0600:11:05.8800:11:08.5900:11:20.3200:11:07.78Detail
24. ČÁP PavelFara PV#64C7.00:45:39+00:13:2800:10:29.4500:11:16.8200:11:48.1300:11:32.00Detail
25. PÁN Kamil#60A11.00:45:51+00:13:4000:10:51.6600:10:56.8500:11:40.0500:11:49.48Detail
26. RAŠNER TomášKUS Olomouc#58B8.00:46:49+00:14:38Detail
27. ZAORAL MartinSTS Chvojkovice Brod#5A12.00:47:12+00:15:01Detail
28. SOUŠEK JakubVietcong#66A13.00:47:22+00:15:11Detail
29. VÍT MichalBedhošť#3B9.00:47:50+00:15:39Detail
30. STRŽÍNEK KarelCK Stará Ves#21C8.00:48:00+00:15:4900:11:31.0600:11:42.8400:12:09.8700:12:12.03Detail
31. VEČERKA MichalMK Prostějov#54A14.00:48:01+00:15:5000:11:05.4900:11:23.8100:12:35.6600:12:23.43Detail
32. ABRLE RomanMK Prostějov#38A15.00:48:10+00:15:5900:11:07.6500:11:48.7300:12:25.8900:12:22.65Detail
33. PEŠTUKA Igor#17A16.00:48:11+00:16:00Detail
34. DOČKAL VladimírTJ Liga 100 Olomouc#18C9.00:48:17+00:16:06Detail
35. IRCING DanielPV#9A17.00:48:20+00:16:0900:11:31.7000:11:47.3400:12:01.7800:12:25.33Detail
36. PYTELA KarelProstějov#15C10.00:48:28+00:16:1700:11:36.7700:11:42.5000:12:18.8000:12:16.93Detail
37. TVÁRŮŽKA TomášKroměříž#61B10.00:50:00+00:17:49Detail
38. ABERLE ZdeněkProstějov#63A18.00:51:20+00:19:09Detail
39. VANĚK JaromírMezice#39D1.00:51:46+00:19:35Detail
40. PEČENKA LiborKHB Radegast#35C11.00:52:18+00:20:07Detail
41. JANKŮ MichalOlomouc#51A19.00:52:49+00:20:3800:11:44.5500:13:05.4400:13:37.8300:13:47.71Detail
42. IRCING RobertPV#8B11.00:56:23+00:24:12Detail
43. TOMIŠEK JindřichOrel Horní Moštěnice#36E1.00:58:27+00:26:1600:14:09.0100:14:29.0300:14:32.0600:14:35.88Detail
44. KOLMAŠ OldřichOlomouc#27D2.01:03:17+00:31:06Detail
45. DUDA LadislavProstějov#43A20.01:09:16+00:37:05Detail
DNF FRÉHAR ZdeněkSDH Studenec#11DDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz