Oficiální Výsledková listina MTB Horní Kruty
9. 8. 2014

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkOficiální časZtráta
1. BOHATA TomášÚjezdec71197001:13:57.34Detail
2. ZÁPOTOCKÝ MichalKolín23197001:13:57.54+00:00:00.20Detail
3. RYDVAL MichalDoubravčice37197001:14:00.51+00:00:03.17Detail
4. REZEK LubošToys Cycling36197001:14:00.88+00:00:03.54Detail
5. LUDVÍK FilipPeksport - Specialized58198101:14:02.45+00:00:05.11Detail
6. TREYBAL VladimírHejvy's Intimmate Team45197601:16:00.77+00:02:03.43Detail
7. KOUKLÍK DavidHorní Počernice59197001:18:27.03+00:04:29.69Detail
8. MÍCHAL MiroslavGolčův Jeníkov47197001:21:16.11+00:07:18.77Detail
9. ŠMEJKAL JiříÚjezdec67198001:21:27.99+00:07:30.65Detail
10. VEJTRUBA JakubHK68199301:21:59.67+00:08:02.33Detail
11. MALÍNSKÝ MartinSázava28197001:22:09.03+00:08:11.69Detail
12. OUZKÝ LukášBožec - TJ Lokomotiva Nymburk7197001:22:31.01+00:08:33.67Detail
13. NOVOTNÝ ZdeněkKolorado Team Zásmuky11197001:23:05.24+00:09:07.90Detail
14. DVOŘÁK TomášKolorado Team Zásmuky50197301:23:05.83+00:09:08.49Detail
15. HÁBA JanJoskatel22198001:23:14.51+00:09:17.17Detail
16. VOLF PetrKrchleby48197001:24:21.27+00:10:23.93Detail
17. GREGOR MartinBořetice10197001:27:28.56+00:13:31.22Detail
18. HERBOLT LukášSázava29197001:27:51.86+00:13:54.52Detail
19. ŽÁK LukášCírkvice40197001:27:55.71+00:13:58.37Detail
20. BENEŠ VladimírMratín41197001:28:05.30+00:14:07.96Detail
21. ŠMIGELSKÝ LukášKolorado Team Zásmuky32199601:29:09.89+00:15:12.55Detail
22. ZEMAN JosefBělokozly39195901:29:32.20+00:15:34.86Detail
23. ZVONÍK MartinKolorado Team Zásmuky16197001:29:55.41+00:15:58.07Detail
24. FIRBAS MartinUhlířské Janovice56196401:29:55.92+00:15:58.58Detail
25. ŠTĚPÁNEK JiříKolorado Team Zásmuky49196001:30:01.63+00:16:04.29Detail
26. SOBĚSLAV JosefKolorado Team Zásmuky18197001:30:24.08+00:16:26.74Detail
27. TUČEK AlešMalotice44197001:30:52.40+00:16:55.06Detail
28. FUXA MartinSázava30197001:30:55.37+00:16:58.03Detail
29. KUČERA JiříLhotky Předhvozdí - Planet42197001:31:10.22+00:17:12.88Detail
30. NEPRAŠ LadislavSázava31195901:31:14.49+00:17:17.15Detail
31. ŘÍMEK MilanHK25198401:31:17.47+00:17:20.13Detail
32. SMRTKA LukášKolín24198801:32:58.27+00:19:00.93Detail
33. JIRSÍK PepaHryzely13196001:34:26.95+00:20:29.61Detail
34. ŠEBEK PetrSG Sluštice82196501:35:28.85+00:21:31.51Detail
35. HONS RobertRadlice79196701:35:49.79+00:21:52.45Detail
36. NOVOTNÝ AntonínUhlířské Janovice9197501:35:58.88+00:22:01.54Detail
37. PEIKER Tomáš91197101:36:28.83+00:22:31.49Detail
38. KRAJC ZdeněkSázava 15065196501:36:43.55+00:22:46.21Detail
39. GRABHERR AdamDolní Kruty53200101:37:05.54+00:23:08.20Detail
40. CIKRYT RomanSázava52197001:37:12.05+00:23:14.71Detail
41. DOUCHA RobertKlučov85197001:37:30.73+00:23:33.39Detail
42. VERNER ZdeněkLedečko73197701:37:51.97+00:23:54.63Detail
43. KRÁL JindřichVlkančice64198101:37:56.99+00:23:59.65Detail
44. ŽĎÁRSKÝ OndřejDobré Pole35197001:38:23.53+00:24:26.19Detail
45. KORMAŇÁK ML. PetrNesměň34197101:38:40.18+00:24:42.84Detail
46. JURKA JosefJoskatel21197201:39:10.12+00:25:12.78Detail
47. KORMAŇÁK PavelNesměň33197001:39:16.74+00:25:19.40Detail
48. BUCHL RichardPraha4198401:39:51.02+00:25:53.68Detail
49. NOVÁK JiříKouřim86195501:40:53.76+00:26:56.42Detail
50. NOVÁK PavelOnomyšl75197201:40:53.99+00:26:56.65Detail
51. HEJDUK LuděkKolorado Team Zásmuky17194801:41:10.98+00:27:13.64Detail
52. GREŠLA JosefHK84197401:42:09.85+00:28:12.51Detail
53. ZÁBRAHA BorekKolorado Team Zásmuky12197001:43:24.81+00:29:27.47Detail
54. SUCHÝ LadislavKolorado Team Zásmuky14197001:43:25.20+00:29:27.86Detail
55. BÍLEK RadekPřestavlky69197001:43:29.56+00:29:32.22Detail
56. NOVÁK JiříKouřim88198201:45:32.62+00:31:35.28Detail
57. ČERMÁK EduardUhlířské Janovice20197001:47:10.69+00:33:13.35Detail
58. PROCHÁZKA PavelVlkančice51196801:47:16.73+00:33:19.39Detail
59. KRAUER Tomáš93199001:47:22.00+00:33:24.66Detail
60. NEDVĚD RadekPraha3198601:47:47.97+00:33:50.63Detail
61. STACH ZdeněkBekros Brno83196201:48:45.12+00:34:47.78Detail
62. BOHÁČ JaroslavUhlířské Janovice8198001:49:03.44+00:35:06.10Detail
63. KLEIN AntonínUhlířské Janovice61195301:49:32.70+00:35:35.36Detail
64. HOFFMANN MiroslavHryzely 2780195901:51:28.35+00:37:31.01Detail
65. DRÁBEK MichalPraha2198501:51:44.14+00:37:46.80Detail
66. KRAUER JaromírUhlířské Janovice92195901:53:32.44+00:39:35.10Detail
67. ŠTURMA JiříMalotice62197001:55:29.17+00:41:31.83Detail
68. CHATWIN MarkSalava72106801:56:19.45+00:42:22.11Detail
69. TAITL MiroslavZlatá Praha východ81196101:57:14.62+00:43:17.28Detail
70. ZAJÍČEK OldřichÚjezdec55196701:58:21.34+00:44:24.00Detail
71. KORMUNDA PavelPraha74198001:59:44.26+00:45:46.92Detail
72. OTÁHAL MarekKouřim27197002:02:37.81+00:48:40.47Detail
73. ŠTURMA JanVlkančice63195602:03:55.79+00:49:58.45Detail
74. RŮŽIČKA DavidPraha5197102:05:39.77+00:51:42.43Detail
75. ZAJÍČEK JiříPraha54198702:18:10.87+01:04:13.53Detail
KRAJC KarelSázava601957DNF Detail
KAPIC MiroslavKouřim871951DNF Detail
BLANDA JiříKrůty11966DSQ Detail
ČALDA PetrUhlířské Janovice891970DSQ Detail
IronTime - www.cipovacasomira.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz