Oficiální Výsledková listina Bakovský půlmaraton 2017
8. 4. 2017

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. TOO Silas KipronoBenedek Team#82A (muži do 39)1.01:05:01Detail
2. KOMON Moses MasaiBenedek Team#39A (muži do 39)2.01:12:58+00:07:57Detail
3. FLEGL VlastimilVrchlabí#18A (muži do 39)3.01:15:54+00:10:53Detail
4. ŠVADLENKA JanLawi sport#78A (muži do 39)4.01:17:35+00:12:34Detail
5. BALATKA MiroslavSKP Kornspitz Jablonec#144A (muži do 39)5.01:18:56+00:13:55Detail
6. TUČEK Ladislav#86B (muži 40 - 49)1.01:19:37+00:14:36Detail
7. KORAVSKÝ RomanELEVEN RUN TEAM#40B (muži 40 - 49)2.01:20:16+00:15:15Detail
8. KOŽNAR FrantišekČKS SKI Jilemnice#110A (muži do 39)6.01:20:26+00:15:25Detail
9. BICAN StanislavTJ Packa Praha#118A (muži do 39)7.01:22:33+00:17:32Detail
10. KVASNIČKA DanielSUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM#45A (muži do 39)8.01:23:57+00:18:56Detail
11. ŠINÁGL Filip#73A (muži do 39)9.01:24:15+00:19:14Detail
12. TEPLÝ OndřejHisport Team#80A (muži do 39)10.01:24:23+00:19:22Detail
13. JANEČEK LeošJablonec nad Nisou#30B (muži 40 - 49)3.01:24:35+00:19:34Detail
14. KOTRBA ŠtěpánJasmín KH#41B (muži 40 - 49)4.01:24:50+00:19:49Detail
15. DVOŘÁK RadekHrom do piecky!#12A (muži do 39)11.01:25:35+00:20:34Detail
16. ŠVEC Jakub#79A (muži do 39)12.01:25:49+00:20:48Detail
17. VALEŠ JosefAlbrechtice v J.h.#88B (muži 40 - 49)5.01:26:00+00:20:59Detail
18. KURZVEIL JiříTriatlon Mladá Boleslav#162A (muži do 39)13.01:26:10+00:21:09Detail
19. NAJMAN Jakub#172A (muži do 39)14.01:26:30+00:21:29Detail
20. VIDECKÝ JanAC Mladá Boleslav#111A (muži do 39)15.01:26:34+00:21:33Detail
21. JADRNÍČEK TomášBoleslavští Bežci#108B (muži 40 - 49)6.01:26:35+00:21:34Detail
22. PROKEŠ JanKosmonosy#59A (muži do 39)16.01:26:53+00:21:52Detail
23. RYS JiříTriatlon Mladá Boleslav#105C (muži 50 - 59)1.01:27:15+00:22:14Detail
24. HLAVÁČEK PetrLIAZ Jablonec n.N.#22C (muži 50 - 59)2.01:29:00+00:23:59Detail
25. TRNKA PavelNecum a bez#84A (muži do 39)17.01:29:11+00:24:10Detail
26. KAVALÍR JosefSKP Mladá Boleslav#117A (muži do 39)18.01:29:29+00:24:28Detail
27. EDER KryštofDonald Trump#146A (muži do 39)19.01:29:52+00:24:51Detail
28. NOVÁK LukášAC Saké Kateřinky#165A (muži do 39)20.01:30:06+00:25:05Detail
29. SLÁDEČEK DavidKoA Squad#120A (muži do 39)21.01:30:57+00:25:56Detail
30. ČANČÍK MichalKosmonosy#124B (muži 40 - 49)7.01:31:00+00:25:59Detail
31. VANĚK PavelPraha#89C (muži 50 - 59)3.01:31:10+00:26:09Detail
32. SCHEU HaraldLMB#161B (muži 40 - 49)8.01:31:45+00:26:44Detail
33. ŠINDELÁŘ OndřejMnichovo Hradiště#74A (muži do 39)22.01:32:04+00:27:03Detail
34. RUND Tomáš#126B (muži 40 - 49)9.01:32:13+00:27:12Detail
35. DLAB Ladislav#145B (muži 40 - 49)10.01:32:33+00:27:32Detail
36. KYSELA OldaBike and Ski Bakajda#46A (muži do 39)23.01:32:50+00:27:49Detail
37. MENZEL DanMONO 50#49A (muži do 39)24.01:33:12+00:28:11Detail
38. OTČENÁŠEK VojenPetas Bike team#169A (muži do 39)25.01:33:26+00:28:25Detail
39. SOFÍN Luděk#173B (muži 40 - 49)11.01:33:31+00:28:30Detail
40. SKÁLA RadekCSC Český Brod#106B (muži 40 - 49)12.01:33:59+00:28:58Detail
41. FARA JanTriatlon Mladá Boleslav#140A (muži do 39)26.01:34:05+00:29:04Detail
42. BRZOBOHATÝ Václav#168A (muži do 39)27.01:34:08+00:29:07Detail
43. PRIKNER Rostislav#58A (muži do 39)28.01:34:20+00:29:19Detail
44. KOZEL JakubLondon Heatside#125A (muži do 39)29.01:34:27+00:29:26Detail
45. ŠÍP LadislavSCMT Liberec#75C (muži 50 - 59)4.01:34:38+00:29:37Detail
46. SVOBODA Petr#128C (muži 50 - 59)5.01:34:51+00:29:50Detail
47. PICEK DanielSokol Vlkava#56B (muži 40 - 49)13.01:35:02+00:30:01Detail
48. HEGNER FilipBK Praha#131A (muži do 39)30.01:35:04+00:30:03Detail
49. KŘÍŽEK MartinKONA Runners#42B (muži 40 - 49)14.01:35:28+00:30:27Detail
50. NOVOTNÝ PavelSKP Nymburk#138B (muži 40 - 49)15.01:36:35+00:31:34Detail
51. TESAŘ LadislavRýnovice#81B (muži 40 - 49)16.01:36:43+00:31:42Detail
52. DAUBNER PetrOtrokáři#7B (muži 40 - 49)17.01:37:17+00:32:16Detail
53. KUČERA JanČerný prasata#43A (muži do 39)31.01:37:21+00:32:20Detail
54. DVOŘÁK TomášHaven Team#159A (muži do 39)32.01:37:29+00:32:28Detail
55. ŠTÝBR KarelTriatlon Mladá Boleslav#77B (muži 40 - 49)18.01:37:34+00:32:33Detail
56. SMRŽ OndřejNečum a běž!#67B (muži 40 - 49)19.01:37:41+00:32:40Detail
57. BOUDA ZdeněkDeath A.D. Huť#170A (muži do 39)33.01:37:49+00:32:48Detail
58. ŠLÉGR JiříTJ Sokol Podlázky#97A (muži do 39)34.01:37:56+00:32:55Detail
59. KAUTZKÝ TomášSokol Kněžmost#34B (muži 40 - 49)20.01:38:03+00:33:02Detail
60. PETRLÍK MiloslavAC Rumburk#55C (muži 50 - 59)6.01:38:04+00:33:03Detail
61. ŽLOUDEK MilanZM2020#171A (muži do 39)35.01:38:06+00:33:05Detail
62. ULMAN JiříKosmonosy#166B (muži 40 - 49)21.01:38:24+00:33:23Detail
63. UNGERMAN TondaBEER GYM Muay Thai Mladá Boleslav#87A (muži do 39)36.01:38:37+00:33:36Detail
64. HLAVÁČ MichalMladá Boleslav#107B (muži 40 - 49)22.01:38:53+00:33:52Detail
65. KLAUS JanSK Kosmonosy#35A (muži do 39)37.01:38:57+00:33:56Detail
66. TEJKAL ŠimonBěžecký klub České spořitelny#133A (muži do 39)38.01:39:10+00:34:09Detail
67. PENZKOFER Gerhard#156B (muži 40 - 49)23.01:39:17+00:34:16Detail
68. MOULIS MartinKARS#143B (muži 40 - 49)24.01:39:43+00:34:42Detail
69. DOMORÁD Vojtěch#8A (muži do 39)39.01:39:57+00:34:56Detail
70. SYNEK Jiřízitnychleb.cz#71B (muži 40 - 49)25.01:40:00+00:34:59Detail
71. HURYCH Roman#119B (muži 40 - 49)26.01:40:03+00:35:02Detail
72. KÁRA VladimírAC-Patřín#33C (muži 50 - 59)7.01:40:28+00:35:27Detail
73. BROŽEK Tomáš#4A (muži do 39)40.01:40:42+00:35:41Detail
74. VAVÁK LiborBK Sadská#90C (muži 50 - 59)8.01:40:49+00:35:48Detail
75. ČERNOHOUS Marek#151C (muži 50 - 59)9.01:41:17+00:36:16Detail
76. BEDNÁŘ Jiří#1C (muži 50 - 59)10.01:41:43+00:36:42Detail
77. BUŠEK JanMladá Boleslav#5A (muži do 39)41.01:41:47+00:36:46Detail
78. PORTALES MichalMladá Boleslav#57A (muži do 39)42.01:42:07+00:37:06Detail
79. KRAŠNER JiříMono 50#154A (muži do 39)43.01:42:15+00:37:14Detail
80. VOŠAHLÍK MartinAtletika Radějovice#92A (muži do 39)44.01:42:26+00:37:25Detail
81. ROVNÝ JiříLeguán#101C (muži 50 - 59)11.01:42:49+00:37:48Detail
82. KOLÁŘ DaliborMB Sauny#36B (muži 40 - 49)27.01:44:04+00:39:03Detail
83. SKOČOVSKÝ PetrFarma Písečná#66C (muži 50 - 59)12.01:45:42+00:40:41Detail
84. ŽALUD LadislavTriatlon Mladá Boleslav#114B (muži 40 - 49)28.01:45:48+00:40:47Detail
85. STEHLÍK FilipZdravý trénink#70A (muži do 39)45.01:46:19+00:41:18Detail
86. PEKÁREK Matěj#127A (muži do 39)46.01:46:22+00:41:21Detail
87. SOLNIČKA TomášRadouč#123B (muži 40 - 49)29.01:46:43+00:41:42Detail
88. DLOUHÝ VladimírDlouháni Roudnice#112C (muži 50 - 59)13.01:47:16+00:42:15Detail
89. FIALA DavidMen4Run#160B (muži 40 - 49)30.01:47:27+00:42:26Detail
90. VALKOUN PetrBakov nad Jizerou#98B (muži 40 - 49)31.01:47:50+00:42:49Detail
91. KAFTAN PetrLucie Kaftanová Hair Design#155A (muži do 39)47.01:48:06+00:43:05Detail
92. DUTÝ Jaroslav#11A (muži do 39)48.01:48:22+00:43:21Detail
93. SCHMIDT PetrAC Turnov#65A (muži do 39)49.01:48:37+00:43:36Detail
94. TRBUŠEK RenéBěžecký Klub České Spořitelny#83B (muži 40 - 49)32.01:48:42+00:43:41Detail
95. KAPRAS Jan#174B (muži 40 - 49)33.01:48:45+00:43:44Detail
96. HASL PavelČistá#21B (muži 40 - 49)34.01:49:09+00:44:08Detail
97. FROLÍK StanislavKARS#142C (muži 50 - 59)14.01:49:15+00:44:14Detail
98. VRABEC MilanStaněk sport Turnov#93C (muži 50 - 59)15.01:49:15+00:44:14Detail
99. BABÍK MichalMuzeum Jičín#121A (muži do 39)50.01:50:01+00:45:00Detail
100. PĚNIČKA RobertKněžmost#54A (muži do 39)51.01:50:15+00:45:14Detail
101. KÜHNEL Michal#100A (muži do 39)52.01:50:42+00:45:41Detail
102. BERNÁT TomášMnichovo Hradiště#2B (muži 40 - 49)35.01:50:42+00:45:41Detail
103. BARTHEL LiborTriatlon Mladá Boleslav#163B (muži 40 - 49)36.01:51:05+00:46:04Detail
104. MATĚJKA MilanStaněk sport Turnov#48D (muži 60plus)1.01:51:47+00:46:46Detail
105. SÁBL MartinMono 50#134A (muži do 39)53.01:52:12+00:47:11Detail
106. KOLÁŘ FrantišekRysy#37A (muži do 39)54.01:52:28+00:47:27Detail
107. HOFEREK KarelTriatlon Mladá Boleslav#23B (muži 40 - 49)37.01:52:41+00:47:40Detail
108. MAŠEK PetrLeguán#102B (muži 40 - 49)38.01:53:06+00:48:05Detail
109. MALÝ JaroslavLawi sport team#139B (muži 40 - 49)39.01:54:39+00:49:38Detail
110. KARBAN Aleš#167B (muži 40 - 49)40.01:55:03+00:50:02Detail
111. VOLF MarcelHK Jizera#157B (muži 40 - 49)41.01:55:18+00:50:17Detail
112. HAVLENA Jaroslav#113B (muži 40 - 49)42.01:56:41+00:51:40Detail
113. LUKA VáclavMono 50#152A (muži do 39)55.01:57:02+00:52:01Detail
114. VOHANKA JiříFBC Lions Mladá Boleslav#91A (muži do 39)56.01:57:06+00:52:05Detail
115. KRABEC Tomáš#136A (muži do 39)57.01:57:13+00:52:12Detail
116. JINDRÁK MilanSTS Chvojkovice Brod#109A (muži do 39)58.01:57:45+00:52:44Detail
117. BOHÁČ DanielMladá Boleslav#3A (muži do 39)59.01:58:47+00:53:46Detail
118. ZLOMEK MartinHO SherpaClimb#95A (muži do 39)60.01:59:45+00:54:44Detail
119. ŽMOLIL RichadBaVoKu Jičín#122A (muži do 39)61.02:04:58+00:59:57Detail
120. CABADAJ JanCaby#158A (muži do 39)62.02:05:16+01:00:15Detail
121. EDER Jonáš#147A (muži do 39)63.02:05:57+01:00:56Detail
122. EDER MartinSK JHRADEC#150C (muži 50 - 59)16.02:06:12+01:01:11Detail
123. SOVA JanMP Praha#68C (muži 50 - 59)17.02:06:14+01:01:13Detail
124. HRUBÝ JindřichKlokočí#27A (muži do 39)64.02:06:15+01:01:14Detail
125. KUČERA Tomáš#141A (muži do 39)65.02:06:34+01:01:33Detail
126. PROKŮPEK LuděkAo TJ Doksy#99D (muži 60plus)2.02:08:10+01:03:09Detail
127. HOLAS JaromirPraha 4#24D (muži 60plus)3.02:12:10+01:07:09Detail
128. DVOŘÁK VojtěchPorta Germanica#13A (muži do 39)66.02:16:44+01:11:43Detail
129. KOUDELKA VítLOS BREJLOS Wichterle#153A (muži do 39)67.02:16:54+01:11:53Detail
130. KUČERA PetrLinde#137A (muži do 39)68.02:16:54+01:11:53Detail
NOVÁK Martin#51A (muži do 39)00:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz