Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2017
9. 4. 2017

Nejmladší žákyně II

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkSkupina 2#2Oficiální časZtráta1
1. DUCHÁČOVÁ EmaTJ Sokol Hradec Králové#49200610.30 Nejmladší žákyně II ČOS1.00:03:52Detail
2. BORKOVÁ JohankaIscarex Junior team Česká Třebová#45200700:03:52+00:00:00.2100:03:51.36Detail
3. DVOŘÁKOVÁ TerezaTJ Sokol Vinohrady#312200610.30 Nejmladší žákyně II ČOS2.00:03:59+00:00:06.9600:03:58.11Detail
4. BENEŠOVÁ AnetaTJ Sokol Kolín-atletika#44200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS3.00:04:02+00:00:10.46Detail
5. PETEROVÁ BarboraLokomotiva Trutnov#64200600:04:04+00:00:12.5300:04:03.68Detail
6. JINDŘIŠKOVÁ LucieSokol Velké Hamry#55200610.30 Nejmladší žákyně II ČOS4.00:04:07+00:00:15.6500:04:06.80Detail
7. DVOŘKOVÁ KláraSK Dobruška z.s.#50200600:04:10+00:00:18.72Detail
8. HURDÁLKOVÁ MarieTriatlon Trutnov#315200600:04:10+00:00:18.7600:04:09.91Detail
9. CILICHOVÁ AnnaSokol Velké Hamry#46200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS5.00:04:15+00:00:23.7500:04:14.90Detail
10. ŠMÍDOVÁ JanaTJ Sokol Hradec Králové#75200610.30 Nejmladší žákyně II ČOS6.00:04:16+00:00:23.9100:04:15.06Detail
11. KLEMENTOVA LuisaActivity Lanškroun#56200600:04:19+00:00:27.3200:04:18.47Detail
12. RŮTOVÁ DominikaTj Sokol Jaroměř#66200610.30 Nejmladší žákyně II ČOS7.00:04:20+00:00:28.19Detail
13. ČIŽINSKÁ KarolínaSK Dobruška z.s.#48200600:04:21+00:00:28.9200:04:20.07Detail
14. LŽÍČAŘOVÁ LucieTJ Sokol Jaroměř#59200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS8.00:04:25+00:00:33.5300:04:24.68Detail
15. PLACE MichaelaSpartak Vrchlabí#294200700:04:26+00:00:34.8300:04:25.98Detail
16. STEJSKALOVÁ TerezaSK Dobruška z.s.#72200600:04:28+00:00:36.65Detail
17. SOUČKOVÁ TerezaTJ Sokol Jaroměř#71200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS9.00:04:31+00:00:39.37Detail
18. VALENTOVÁ TerezaSK Dobruška z.s.#79200600:04:39+00:00:47.3500:04:38.50Detail
19. NOVOTNÁ NellyTJ Sokol Hradec Králové#61200610.30 Nejmladší žákyně II ČOS10.00:04:42+00:00:50.37Detail
20. PAVLOVÁ KarolínaT. J. Sokol Studenec#62200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS11.00:04:44+00:00:52.1100:04:43.26Detail
21. RIČANYOVÁ AdélaČeská Skalice#323200700:04:45+00:00:53.6800:04:44.83Detail
22. VALENTOVÁ ErnaSokol Nová Paka#78200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS12.00:04:47+00:00:55.8500:04:47.00Detail
23. CHUDÁ EliškaTJ Sokol Hradec Králové - Vysoká#53200610.30 Nejmladší žákyně II ČOS13.00:04:48+00:00:55.95Detail
24. ŘEHOUNKOVÁ KláraTJ Sokol Hradec Králové#67200610.30 Nejmladší žákyně II ČOS14.00:04:49+00:00:57.32Detail
25. HOFMANOVÁ AlžbětaTJ Sokol Jaroměř#52200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS15.00:04:52+00:01:00.2300:04:51.38Detail
26. SCHŐNIGEROVÁ AnnaTJ Sokol Jaroměř#69200610.30 Nejmladší žákyně II ČOS16.00:04:58+00:01:06.77Detail
27. ŠTEFANOVÁ KarolínaTJ Sokol Jaroměř#76200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS17.00:04:59+00:01:07.5100:04:58.66Detail
28. ŠEDIVCOVÁ RozálieTJ Sokol Jaroměř#73200610.30 Nejmladší žákyně II ČOS18.00:05:02+00:01:10.6500:05:01.80Detail
29. KLIMEKOVÁ TerezaTJ Sokol Jaroměř#57200610.30 Nejmladší žákyně II ČOS19.00:05:05+00:01:13.4100:05:04.56Detail
30. ŘÍHOVÁ AnnaSokol Nová Paka#68200610.30 Nejmladší žákyně II ČOS20.00:05:06+00:01:14.77Detail
31. ŠLESINGEROVÁ NatálieNáměšť nad Oslavou#74200700:05:21+00:01:29.0900:05:20.24Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz