Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2017
9. 4. 2017

Nejmladší žákyně II

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Oficiální časZtráta1
1. DUCHÁČOVÁ EmaTJ Sokol Hradec Králové#4910.30 Nejmladší žákyně II ČOS1.00:03:52Detail
2. BORKOVÁ JohankaIscarex Junior team Česká Třebová#4500:03:52+00:00:0000:03:51.36Detail
3. DVOŘÁKOVÁ TerezaTJ Sokol Vinohrady#31210.30 Nejmladší žákyně II ČOS2.00:03:59+00:00:0700:03:58.11Detail
4. BENEŠOVÁ AnetaTJ Sokol Kolín-atletika#4410.30 Nejmladší žákyně II ČOS3.00:04:02+00:00:10Detail
5. PETEROVÁ BarboraLokomotiva Trutnov#6400:04:04+00:00:1200:04:03.68Detail
6. JINDŘIŠKOVÁ LucieSokol Velké Hamry#5510.30 Nejmladší žákyně II ČOS4.00:04:07+00:00:1500:04:06.80Detail
7. DVOŘKOVÁ KláraSK Dobruška z.s.#5000:04:10+00:00:18Detail
8. HURDÁLKOVÁ MarieTriatlon Trutnov#31500:04:10+00:00:1800:04:09.91Detail
9. CILICHOVÁ AnnaSokol Velké Hamry#4610.30 Nejmladší žákyně II ČOS5.00:04:15+00:00:2300:04:14.90Detail
10. ŠMÍDOVÁ JanaTJ Sokol Hradec Králové#7510.30 Nejmladší žákyně II ČOS6.00:04:16+00:00:2400:04:15.06Detail
11. KLEMENTOVA LuisaActivity Lanškroun#5600:04:19+00:00:2700:04:18.47Detail
12. RŮTOVÁ DominikaTj Sokol Jaroměř#6610.30 Nejmladší žákyně II ČOS7.00:04:20+00:00:28Detail
13. ČIŽINSKÁ KarolínaSK Dobruška z.s.#4800:04:21+00:00:2900:04:20.07Detail
14. LŽÍČAŘOVÁ LucieTJ Sokol Jaroměř#5910.30 Nejmladší žákyně II ČOS8.00:04:25+00:00:3300:04:24.68Detail
15. PLACE MichaelaSpartak Vrchlabí#29400:04:26+00:00:3400:04:25.98Detail
16. STEJSKALOVÁ TerezaSK Dobruška z.s.#7200:04:28+00:00:36Detail
17. SOUČKOVÁ TerezaTJ Sokol Jaroměř#7110.30 Nejmladší žákyně II ČOS9.00:04:31+00:00:39Detail
18. VALENTOVÁ TerezaSK Dobruška z.s.#7900:04:39+00:00:4700:04:38.50Detail
19. NOVOTNÁ NellyTJ Sokol Hradec Králové#6110.30 Nejmladší žákyně II ČOS10.00:04:42+00:00:50Detail
20. PAVLOVÁ KarolínaT. J. Sokol Studenec#6210.30 Nejmladší žákyně II ČOS11.00:04:44+00:00:5200:04:43.26Detail
21. RIČANYOVÁ AdélaČeská Skalice#32300:04:45+00:00:5300:04:44.83Detail
22. VALENTOVÁ ErnaSokol Nová Paka#7810.30 Nejmladší žákyně II ČOS12.00:04:47+00:00:5500:04:47.00Detail
23. CHUDÁ EliškaTJ Sokol Hradec Králové - Vysoká#5310.30 Nejmladší žákyně II ČOS13.00:04:48+00:00:56Detail
24. ŘEHOUNKOVÁ KláraTJ Sokol Hradec Králové#6710.30 Nejmladší žákyně II ČOS14.00:04:49+00:00:57Detail
25. HOFMANOVÁ AlžbětaTJ Sokol Jaroměř#5210.30 Nejmladší žákyně II ČOS15.00:04:52+00:01:0000:04:51.38Detail
26. SCHŐNIGEROVÁ AnnaTJ Sokol Jaroměř#6910.30 Nejmladší žákyně II ČOS16.00:04:58+00:01:06Detail
27. ŠTEFANOVÁ KarolínaTJ Sokol Jaroměř#7610.30 Nejmladší žákyně II ČOS17.00:04:59+00:01:0700:04:58.66Detail
28. ŠEDIVCOVÁ RozálieTJ Sokol Jaroměř#7310.30 Nejmladší žákyně II ČOS18.00:05:02+00:01:1000:05:01.80Detail
29. KLIMEKOVÁ TerezaTJ Sokol Jaroměř#5710.30 Nejmladší žákyně II ČOS19.00:05:05+00:01:1300:05:04.56Detail
30. ŘÍHOVÁ AnnaSokol Nová Paka#6810.30 Nejmladší žákyně II ČOS20.00:05:06+00:01:14Detail
31. ŠLESINGEROVÁ NatálieNáměšť nad Oslavou#7400:05:21+00:01:2900:05:20.24Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz