Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2017
9. 4. 2017

Mladší žákyně

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkSkupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta1
1. SERBOUSKOVÁ Sára ViktorieISCAREX junior team Č.T.#131200400:04:5600:04:55.89Detail
2. MARKOVÁ BarboraTJ Sokol Hradec Králové#103200411.00 Mladší žákyně ČOS1.Ml. žákyně PŘEBOR1.00:05:04+00:00:07.7400:05:03.63Detail
3. METELKOVÁ MichaelaTJ Sokol Hradec Králové#124200511.00 Mladší žákyně ČOS2.Ml. žákyně PŘEBOR2.00:05:12+00:00:15.1600:05:11.05Detail
4. JAKUBSKÁ BeátaTJ Sokol Jaroměř#114200411.00 Mladší žákyně ČOS3.Ml. žákyně PŘEBOR3.00:05:20+00:00:23.4000:05:19.29Detail
5. VOBORNÍKOVÁ MarieTJ Sokol Jaroměř#139200511.00 Mladší žákyně ČOS4.Ml. žákyně PŘEBOR4.00:05:24+00:00:27.2800:05:23.17Detail
6. KUMPOŠTOVÁ AndreaIscarex Junior Team#120200500:05:26+00:00:29.7500:05:25.64Detail
7. HAMPLOVÁ TerezaJunior team iscarex#111200500:05:26+00:00:30.0500:05:25.94Detail
8. PROUZOVÁ TerezaSokol Jaroměř#130200411.00 Mladší žákyně ČOS5.Ml. žákyně PŘEBOR5.00:05:28+00:00:31.4200:05:27.31Detail
9. FREJVALDOVÁ BarboraSK Dobruška z.s.#1092005Ml. žákyně PŘEBOR6.00:05:29+00:00:33.0500:05:28.94Detail
10. VLKOVÁ AndreaTJ Sokol Kolín atletika#138200411.00 Mladší žákyně ČOS6.00:05:33+00:00:36.9100:05:32.80Detail
11. HEJZLAROVÁ AnetaTJ Sokol Jaroměř#112200511.00 Mladší žákyně ČOS7.Ml. žákyně PŘEBOR7.00:05:39+00:00:42.8900:05:38.78Detail
12. BROŽKOVÁ KateřinaTJ Sokol Skuhrov#300200411.00 Mladší žákyně ČOS8.00:05:43+00:00:46.9800:05:42.87Detail
13. PATOČKOVÁ EvaTj Sokol Jaroměř#128200411.00 Mladší žákyně ČOS9.Ml. žákyně PŘEBOR8.00:05:48+00:00:51.3200:05:47.21Detail
14. KAŠÍKOVÁ kateřinaTJ Sokol Kolín atletika#116200411.00 Mladší žákyně ČOS10.00:05:56+00:00:59.5200:05:55.41Detail
15. BAŠKOVÁ ZuzanaTJ Sokol Jaroměř#107200411.00 Mladší žákyně ČOS11.Ml. žákyně PŘEBOR9.00:05:56+00:00:59.6000:05:55.49Detail
16. NIKODÝMOVÁ NikolaSokol Skuhrov#299200411.00 Mladší žákyně ČOS12.00:05:57+00:01:00.4200:05:56.31Detail
17. JELÍNKOVÁ MagdalenaTJ Sokol Kolín atletika#115200511.00 Mladší žákyně ČOS13.00:05:59+00:01:02.5000:05:58.39Detail
18. PECHOVÁ BarboraNáměšť nad Oslavou#129200400:06:02+00:01:05.7200:06:01.61Detail
19. KUDRNÁČOVÁ LindaTJ Sokol Jaroměř#119200511.00 Mladší žákyně ČOS14.Ml. žákyně PŘEBOR10.00:06:09+00:01:12.8600:06:08.75Detail
20. MINAŘÍKOVÁ EliškaTJ Sokol Jaroměř#125200411.00 Mladší žákyně ČOS15.Ml. žákyně PŘEBOR11.00:06:12+00:01:15.1500:06:11.04Detail
21. LEMFELDOVÁ AnnaTJ Sokol Hradec Králové#121200511.00 Mladší žákyně ČOS16.Ml. žákyně PŘEBOR12.00:06:12+00:01:15.2600:06:11.15Detail
22. VALENTOVÁ KatkaTJ Sokol Jaroměř#137200411.00 Mladší žákyně ČOS17.Ml. žákyně PŘEBOR13.00:06:12+00:01:15.5400:06:11.43Detail
23. KUBÍNOVÁ KateřinaTJ Sokol Hradec Králové#102200411.00 Mladší žákyně ČOS18.Ml. žákyně PŘEBOR14.00:06:23+00:01:26.5700:06:22.46Detail
24. MATYÁŠOVÁ LucieSK Dobruška z.s.#1232005Ml. žákyně PŘEBOR15.00:06:28+00:01:31.3500:06:27.24Detail
25. NĚMCOVÁ AdélaAtletika Polička#320200400:06:34+00:01:37.9200:06:33.81Detail
26. HEJSKOVÁ TerezaTJ Sokol Hradec Králové#101200511.00 Mladší žákyně ČOS19.Ml. žákyně PŘEBOR16.00:06:38+00:01:42.0100:06:37.90Detail
27. KRUPIČKOVÁ NatálieSokol Dalešice#118200411.00 Mladší žákyně ČOS20.00:06:55+00:01:59.0400:06:54.93Detail
28. PETERKOVÁ Johana#278200500:07:50+00:02:53.4600:07:49.35Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz