Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2017
9. 4. 2017

MUŽI Kategorie MUŽI A

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta1234
1. HÜBL RadekRunsport Team#35300:32:4000:07:53.7100:08:08.1400:08:16.8100:08:20.33Detail
2. KOZLÍK LukášA.C. Sparta Praha#25300:33:41+00:01:0100:08:08.7900:08:29.4900:08:29.3200:08:32.39Detail
3. ČIVRNÝ JiříSK Nové Město nad Metují#337M PŘEBOR1.00:34:36+00:01:5600:08:15.1100:08:36.8400:08:46.1200:08:57.10Detail
4. BERAN JanSpartak Police nad Metují#23800:36:00+00:03:2000:08:33.4100:08:55.4000:09:06.9300:09:23.55Detail
5. COUBAL MartinTJ Sokol Kolín-atletika#241M AB ČOS1.00:36:58+00:04:1800:08:32.9600:09:11.9000:09:36.5400:09:36.34Detail
6. RADIMĚŘSKÝ KarelIscarex Česká Třebová#34500:37:23+00:04:4300:09:03.9000:09:25.7600:09:27.9400:09:24.96Detail
7. DUFKA VladislavPáslerův statek#24500:37:55+00:05:1500:08:49.9100:09:31.1100:09:44.7400:09:49.05Detail
8. ROHÁČEK JanRunsport Team#38600:38:12+00:05:3200:08:49.4800:09:33.1000:09:51.1800:09:57.83Detail
9. HÁZE MartinTJ Spartak Vrchlabí#350M PŘEBOR3.00:38:34+00:05:5400:09:07.2300:09:34.6300:09:59.7100:09:51.89Detail
10. MARHOUN PetrVŠSK MFF UK#39000:38:44+00:06:0400:09:28.3400:09:40.6600:09:44.7800:09:49.63Detail
11. CHLOUBA JanTJ Nový Město na Moravě#34800:39:25+00:06:4500:08:58.9500:09:59.7200:10:05.5000:10:20.58Detail
12. CZAJKA GrzegorzUKS Ludwikowice#24200:40:06+00:07:2600:09:22.1800:10:12.9200:10:18.1400:10:12.65Detail
13. SIMON MartinJaroměř#40200:40:24+00:07:4400:09:23.4600:10:12.0300:10:28.1300:10:19.44Detail
14. KOVAŘÍK RadovanHradec Králové#25200:40:31+00:07:5100:09:24.5600:10:09.8500:10:28.8400:10:27.15Detail
15. NOVÁČEK MartinTřebíč#31600:43:05+00:10:2500:09:58.9300:10:49.4000:11:29.4600:10:46.99Detail
16. ŠIMŮNEK JanIscarex#31700:43:39+00:10:5900:10:51.0400:10:53.5300:11:01.2500:10:52.60Detail
17. RISHKO VadymTJ Sokol Skuhrov#304M AB ČOS3.00:43:45+00:11:0500:09:40.1300:11:05.9600:11:29.4000:11:28.89Detail
18. JANATA JanVrchlabí#36600:43:47+00:11:0700:09:46.0500:12:01.3400:11:00.7200:10:58.25Detail
19. FIRKUŠNÝ MartinSmiřice#24600:44:01+00:11:2100:09:55.7100:11:10.1400:11:44.0600:11:10.21Detail
20. KOLÍSKO VladimírTJ Horní Kostelec#38300:45:09+00:12:2900:10:26.4000:11:38.8400:11:43.1400:11:20.56Detail
21. NÁDHERA JiříHadec Králové#37500:49:05+00:16:2500:11:37.7100:12:44.1500:12:19.7000:12:22.77Detail
22. PEZDÍREK Jan#39900:50:20+00:17:4000:10:04.1200:13:28.3600:13:52.3500:12:54.89Detail
23. VOLNÝ OndřejTJ Sokol Jaroměř#398M AB ČOS5.M PŘEBOR4.00:50:21+00:17:4100:09:14.7600:14:18.0500:13:52.2900:12:54.97Detail
24. VEBR MichalČeská Třebová#25900:50:23+00:17:4300:11:44.6500:12:40.3600:13:03.2800:12:53.85Detail
25. GLOS PetrTrutnov#36500:52:20+00:19:4000:11:44.3300:13:26.7800:13:41.0900:13:26.83Detail
26. BOROVEC JaroslavTJ Slavoj Svobodné Dvory#28000:56:57+00:24:1700:11:27.8900:14:20.8400:15:15.1000:15:52.36Detail
27. BARTOŠ VáclavSokol Vlkov#343M AB ČOS6.01:00:19+00:27:3900:12:53.1800:14:49.8400:16:25.8300:16:09.50Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz