Oficiální Výsledková listina Jindřichohradecká hodinovka
3. 5. 2017

veřejnost

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.VzdálenostZtráta
1. ROKOS LukášJiskra Třeboň#201987muži A (do 35)1.15313 m
Detail
2. SUSTR Robert#21977muži B (36 - 45)1.15304 m-9 m
Detail
3. BLAŽEK Zdeněkwww.ksiltovky.cz#311976muži B (36 - 45)2.14508 m-805 m
Detail
4. MACH František#371985muži A (do 35)2.14427 m-886 m
Detail
5. ŠTĚPÁNEK MichalČeské Budějovice#51986muži A (do 35)3.14420 m-893 m
Detail
6. KALINA BohumilSK Kardašova Řečice#361976muži B (36 - 45)3.14382 m-931 m
Detail
7. ROKOS IvanJiskra Třeboň#191959muži D (56 - 65)1.13894 m-1419 m
Detail
8. CÍRAL FrantišekDvory nad Lužnicí#241971muži C (46 - 55)1.13649 m-1664 m
Detail
9. NOSEK VladimírSKOK Jindř.Hradec#381959muži D (56 - 65)2.13599 m-1714 m
Detail
10. MÍCHAL Lukáš44. lehký motorizovaný prapor Jindřichův Hrad...#301981muži B (36 - 45)4.13532 m-1781 m
Detail
11. BÍLEK Petr#41975muži B (36 - 45)5.13186 m-2127 m
Detail
12. PROCHÁZKA MichalJindřichův Hradec#481981muži B (36 - 45)6.12960 m-2353 m
Detail
13. VORÁČEK KarelCyklo Velešín#151962muži C (46 - 55)2.12848 m-2465 m
Detail
14. ŽIŽKOVSKÝ Martin#91982muži A (do 35)4.12760 m-2553 m
Detail
15. SKŘIVAN TomášJindřichův Hradec#561990muži A (do 35)5.12734 m-2579 m
Detail
16. MICHÁLKOVÁ Martina#341976ženy B (36 - 45)1.12688 m-2625 m
Detail
17. VANĚK Jan#11977muži B (36 - 45)7.12645 m-2668 m
Detail
18. KUBÍČEK Petr#421989muži A (do 35)6.12642 m-2671 m
Detail
19. VALDOVÁ MarieSK Kardašova Řečice#261977ženy B (36 - 45)2.12635 m-2678 m
Detail
20. PÁNEK PavelIPC Žirovnice#231950muži E (65 plus)1.12577 m-2736 m
Detail
21. KÖSSL JanJindřichův Hradec#441976muži B (36 - 45)8.12271 m-3042 m
Detail
22. KOZLOVÁ Kateřina#161999ženy A (do 35)1.12194 m-3119 m
Detail
23. ADAMOVÁ ŽanetaJeníčkovy Mařenky#171980ženy B (36 - 45)3.12060 m-3253 m
Detail
24. TAUSINGER IgorCrotalus Praha#471949muži E (65 plus)2.12051 m-3262 m
Detail
25. VAŠEK Dušan#111977muži B (36 - 45)9.11732 m-3581 m
Detail
26. KUČERA OndřejSTS Chvojkovice-Brod#691973muži B (36 - 45)10.11213 m-4100 m
Detail
27. KOSOVÁ Andrea#411982ženy A (do 35)2.10911 m-4402 m
Detail
28. KABRIELOVÁ Andrea#221974ženy B (36 - 45)4.10510 m-4803 m
Detail
29. ŠULER VaclavTJ Centropen Dačice#101954muži D (56 - 65)3.10257 m-5056 m
Detail
30. VLKOVÁ Martina#251971ženy C (46 - 55)1.10066 m-5247 m
Detail
31. CÍSAŘOVÁ Mirka#121983ženy A (do 35)3.9674 m-5639 m
Detail
32. TISCHLEROVÁ LucieJeníčkovy Mařenky#211973ženy B (36 - 45)5.9278 m-6035 m
Detail
33. HADAČOVÁ Jana#391984ženy A (do 35)4.8552 m-6761 m
Detail
34. NĚMCOVÁ Kateřina#181983ženy A (do 35)5.8413 m-6900 m
Detail
35. KADLECOVÁ Mirka#131977ženy B (36 - 45)6.7989 m-7324 m
Detail
36. NEJEDLÁ Jana#141982ženy A (do 35)6.7350 m-7963 m
Detail
MICHÁLEK Filip#352001muži A (do 35)9200 mDNF
Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz