Oficiální Výsledková listina Mimoňský triatlon 2014
23. 8. 2014

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. JINDRA PavelEleven Rubena test team61978M24-391.00:55:07.88Detail
2. DVOŘAN StanislavAuthor Xterra team41983M24-392.00:58:28.74+00:03:20.86Detail
3. KNEJZLÍK MarekMimoň31976M24-393.00:58:37.35+00:03:29.47Detail
4. BUŠEK MarekBTT Libochovice701973M40-491.00:59:06.05+00:03:58.17Detail
5. VALTR MatějTRIVA Praha801977M24-394.00:59:22.57+00:04:14.69Detail
6. PACINA JUN. JanKL-Sport Děčín311994M19-231.00:59:29.98+00:04:22.10Detail
7. KVASNIČKA DanielHKNMPSM441978M24-395.01:00:03.51+00:04:55.63Detail
8. KOLAŘÍK TomášOK Nový Bor871978M24-396.01:00:19.42+00:05:11.54Detail
9. BAVOR JanSK Miletín631984M24-397.01:00:27.46+00:05:19.58Detail
10. CMUNT PetrTT Cyklorenova cvikov161996M19-232.01:00:27.70+00:05:19.82Detail
11. OLŠAR OndřejCyklorenova Cvikov191997Mdo181.01:00:35.05+00:05:27.17Detail
12. FRANCKE JanDivoký Astma861984M24-398.01:00:44.67+00:05:36.79Detail
13. RANDÁK KarelVrchlabí741971M40-492.01:01:07.57+00:05:59.69Detail
14. SÁDOVSKÝ MarekJablonec nad Nisou 421994M19-233.01:01:17.51+00:06:09.63Detail
15. KRASNY PavelMlada Boleslav431975M24-399.01:01:29.71+00:06:21.83Detail
16. SUCHÝ PavelTT CYKOLORENOVA CVIKOV841969M40-493.01:01:50.16+00:06:42.28Detail
17. ŠRÁMEK MartinTriatlon Liberec761985M24-3910.01:02:07.26+00:06:59.38Detail
18. STRAKOŠ JanLiberec571983M24-3911.01:02:20.91+00:07:13.03Detail
19. KLAPKA ŠtěpánČeská Lípa721980M24-3912.01:03:39.03+00:08:31.15Detail
20. WIEBAUER TomášBratislava471977M24-3913.01:03:48.38+00:08:40.50Detail
21. NÉMETH Miloňxdk.cz331978M24-3914.01:03:51.61+00:08:43.73Detail
22. ZEMLER VáclavKiwi Varnsdorf831963M50plus1.01:03:54.60+00:08:46.72Detail
23. MARX JanMZS Jablonec681983M24-3915.01:04:15.53+00:09:07.65Detail
24. VLČEK MatějKODIAK PEDALS TEAM601981M24-3916.01:04:18.20+00:09:10.32Detail
25. RYDLO AdamAdeta/Jablonec nad Nisou261992M19-234.01:04:30.12+00:09:22.24Detail
26. SPURNÝ MilanCC Varnsdorf541961M50plus2.01:04:38.34+00:09:30.46Detail
27. NOVÁK PetrTJ Bižu Jablonec171972M40-494.01:04:38.62+00:09:30.74Detail
28. SÁDOVSKÝ LubošJablonec nad Nisou391965M40-495.01:04:39.23+00:09:31.35Detail
29. KREJNÝ KamilTT Cyklorenova Cvikov151977M24-3917.01:05:05.15+00:09:57.27Detail
30. RABAS LukášDivoký Astma641985M24-3918.01:05:34.87+00:10:26.99Detail
31. JÍRA JaroslavCyklorenova Cvikov201971M40-496.01:05:35.97+00:10:28.09Detail
32. SLAVATA TomášAuthor Xterra Team11980M24-3919.01:05:42.63+00:10:34.75Detail
33. OSWALD JanEleven-Rubena test team111969M40-497.01:05:53.83+00:10:45.95Detail
34. TUŽ JaroslavBazén Liberec611969M40-498.01:05:58.99+00:10:51.11Detail
35. TŮMA JiříTJ Rumburk691979M24-3920.01:06:08.90+00:11:01.02Detail
36. VOPAT MilanPro-Corde341961M50plus3.01:06:19.34+00:11:11.46Detail
37. HROUDA ŠtěpánPivní liga651985M24-3921.01:07:03.69+00:11:55.81Detail
38. STUPKA PatrikAC Česká Lípa251996M19-235.01:07:23.02+00:12:15.14Detail
39. STÁDNÍK martinsencor team481969M40-499.01:07:26.98+00:12:19.10Detail
40. ŠETEK ŠtěpánPlavecký klub Litoměřice281990M24-3922.01:07:38.95+00:12:31.07Detail
41. DUZBABA VáclavLongboard Hradec Králové621991M19-236.01:08:36.95+00:13:29.07Detail
42. MORAVÍK JanČeská Lípa 181978M24-3923.01:09:36.08+00:14:28.20Detail
43. HAVEL RadekJilemnice81992M19-237.01:09:43.00+00:14:35.12Detail
44. SVATOŇ DavidČeská Lípa661977M24-3924.01:09:46.10+00:14:38.22Detail
45. ŠŮS JaroslavNovis TK Praha321965M40-4910.01:10:07.22+00:14:59.34Detail
46. LUDWIG MarcelC. K. Looser Deutsch Gabel781989M24-3925.01:10:21.29+00:15:13.41Detail
47. BEZDĚK JiříHK NM PSM451977M24-3926.01:10:21.49+00:15:13.61Detail
48. PACINA JanTRIade301966M40-4911.01:10:39.72+00:15:31.84Detail
49. KONOPISKÝ VáclavMimoň91974M40-4912.01:12:13.83+00:17:05.95Detail
50. CONK JakubRumburk711983M24-3927.01:12:23.73+00:17:15.85Detail
51. MIXA VladislavPraha Uhrineves591977M24-3928.01:13:58.48+00:18:50.60Detail
52. PROCHÁZKA Milan511950M50plus4.01:15:08.06+00:20:00.18Detail
53. HOLINKA JanStráž pod Ralskem401970M40-4913.01:15:14.61+00:20:06.73Detail
54. SUTR JanMimoň121980M24-3929.01:15:28.62+00:20:20.74Detail
55. DRAGOUN RadekTriatlon Mladá Boleslav811970M40-4914.01:15:46.77+00:20:38.89Detail
56. HOZÁK MilanCyklo Club Varnsdorf551973M40-4915.01:16:50.77+00:21:42.89Detail
57. STRIŽ PetrMimoň101980M24-3930.01:17:06.23+00:21:58.35Detail
58. BÁRTHEL LiborKosmonosy791970M40-4916.01:17:59.84+00:22:51.96Detail
59. SPEJCHAL TomášNový Bor 241988M24-3931.01:19:04.54+00:23:56.66Detail
60. VĚCHET LadislavČeská Lípa381970M40-4917.01:19:05.91+00:23:58.03Detail
61. KŘÍŽ PavelČeská Lípa771968M40-4918.01:20:10.82+00:25:02.94Detail
62. TICHÝ Martinbohatice491969M40-4919.01:21:20.14+00:26:12.26Detail
63. JIŘIČKA MiłošŠpindlerův Mlýn581975M24-3932.01:24:01.76+00:28:53.88Detail
64. PLIVA JaromirKoupaliště Mimoň131966M40-4920.01:24:10.78+00:29:02.90Detail
65. BARTŮNĚK KarelMimoň 501990M24-3933.01:24:39.46+00:29:31.58Detail
66. MRÁZIK MartinVelký Borek51984M24-3934.01:25:06.44+00:29:58.56Detail
67. KOČÍ JosefTJ Háje Praha671949M50plus5.01:27:06.82+00:31:58.94Detail
68. BAKLIK Karelsibrina211973M40-4921.01:28:06.99+00:32:59.11Detail
KOŠIK MartinSK vodní pólo Děčín72000Mdo18DNF Detail
DRAGOUN Michal821996M19-23DNF Detail
IronTime - www.cipovacasomira.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz