Oficiální Výsledková listina CTP Doksyrace 2014
10. 8. 2014

triatlon muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměRočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. VABROUŠEK PetrTrilife Zlín 1CZE1973M3(40-49)1.04:11:03.96Detail
2. BRYNDA JardaTRI STAR KUČERA2CZE1977M2(30-39)1.04:13:19.53+00:02:15.57Detail
3. RYBÁČEK MiroslavRealiz sport team125CZE1987M1(18-29)1.04:22:05.26+00:11:01.30Detail
4. KOŘÍNEK TomášLabe Tri Club127CZE1982M2(30-39)2.04:24:13.21+00:13:09.25Detail
5. JAROŠ JakubSK RN Hradec Králové25CZE1985M1(18-29)2.04:29:51.30+00:18:47.34Detail
6. CAPOUŠEK Miroslav3D Fitness Race Team66CZE1970M3(40-49)2.04:40:17.10+00:29:13.14Detail
7. ŠVARC PetrTri klub Příbram111CZE1966M3(40-49)3.04:42:36.51+00:31:32.55Detail
8. BURSA RadomírTrilife Zlin147CZE1972M3(40-49)4.04:44:42.05+00:33:38.0900:35:37.8700:01:28.0102:33:42.4700:01:12.4401:32:41.22Detail
9. KOCIÁN Jan40CZE1988M1(18-29)3.04:47:06.27+00:36:02.31Detail
10. KRIVOSUDSKY Peter3NT20SVK1983M2(30-39)3.04:48:20.72+00:37:16.76Detail
11. GABLA Martin161CZE1976M2(30-39)4.04:48:43.65+00:37:39.6900:34:58.7800:01:52.6502:43:43.0300:01:26.5301:26:42.65Detail
12. PAVLÍK JosefSK DNF45CZE1972M3(40-49)5.04:50:12.75+00:39:08.79Detail
13. ONDREJKA MarekBlack Swan Athletes136SVK1977M2(30-39)5.04:51:05.46+00:40:01.50Detail
14. SLÁDEČEK DavidTri Sport Team74CZE1978M2(30-39)6.04:51:16.39+00:40:12.43Detail
15. KUDRNA DavidTJ Slavoj Čáslav114CZE1977M2(30-39)7.04:51:49.68+00:40:45.72Detail
16. DOČKÁLEK LiborSTS Chvojkovice Brod143CZE1973M3(40-49)6.04:52:16.94+00:41:12.98Detail
17. BAVOR JanSK ESM Miletín4CZE1984M2(30-39)8.04:54:31.15+00:43:27.19Detail
18. ČERNOCH Václav159CZE1984M2(30-39)9.04:57:11.69+00:46:07.7300:35:01.8300:02:55.9902:37:04.1700:01:21.0001:40:48.68Detail
19. POKORNÝ JiříŽižkovský tygři87CZE1985M1(18-29)4.04:57:13.85+00:46:09.89Detail
20. FIBIGER Richard135CZE1983M2(30-39)10.04:57:18.65+00:46:14.69Detail
21. EREMKA Libor105CZE1988M1(18-29)5.04:57:28.18+00:46:24.22Detail
22. SUCHÁNEK Miloslavtrevos90CZE1974M3(40-49)7.04:58:35.05+00:47:31.09Detail
23. KREJNÝ KamilTT Cyklorenova Cvikov11CZE1977M2(30-39)11.04:59:01.86+00:47:57.90Detail
24. LIPTÁK LukášTJ Lokomotiva Nymburk107CZE1982M2(30-39)12.05:01:01.32+00:49:57.36Detail
25. HEJDUK Ondrej134CZE1973M3(40-49)8.05:03:04.00+00:52:00.04Detail
26. KLICPERA PetrTri Star Kučera22CZE1976M2(30-39)13.05:03:18.99+00:52:15.03Detail
27. VÁCHA OndřejSokol Veltěž121CZE1983M2(30-39)14.05:03:23.06+00:52:19.10Detail
28. SÁS LadislavTRI SK Vyhlídka Šternberk165CZE1972M3(40-49)9.05:03:45.27+00:52:41.3100:37:58.7500:01:31.8302:48:25.2700:01:00.8601:34:48.53Detail
29. STRNAD Tomáš3D Fitness race team106CZE1969M3(40-49)10.05:04:36.28+00:53:32.32Detail
30. KROUPA ŠtěpánHi Sport Team48CZE1975M2(30-39)15.05:04:38.98+00:53:35.02Detail
31. JENDRÍSEK LukášKrušnoman Triathlon Team162CZE1980M2(30-39)16.05:05:09.70+00:54:05.7400:32:20.5600:01:42.5302:40:16.4400:01:20.9101:49:29.25Detail
32. DOMINEK Martin76CZE1977M2(30-39)17.05:05:51.39+00:54:47.43Detail
33. SEDLÁČEK OndřejTrisk České Budějovice148CZE1982M2(30-39)18.05:05:57.42+00:54:53.4600:33:16.8100:01:55.1802:49:03.4500:01:48.2901:39:53.66Detail
34. VOVES JakubSTJana Vovese86CZE1986M1(18-29)6.05:06:03.10+00:54:59.14Detail
35. SKÁLA PetrEtriatlon Team83CZE1968M3(40-49)11.05:07:09.85+00:56:05.89Detail
36. ŠENK PavelSokol Nusle16CZE1975M2(30-39)19.05:07:30.21+00:56:26.25Detail
37. PAVLÍK MiroslavSK Oceláci Ostrava57CZE1964M4(50plus)1.05:08:57.65+00:57:53.69Detail
38. NEKVASIL VáclavKVM 188117CZE1984M2(30-39)20.05:09:07.94+00:58:03.98Detail
39. FIC MartinTrimet Dobříš84CZE1974M3(40-49)12.05:09:50.40+00:58:46.44Detail
40. VOJTĚCHOVSKÝ TomášTJ Slávie Chomutov49CZE1974M3(40-49)13.05:11:03.87+00:59:59.91Detail
41. SVEHLA ZbynekEnergy Team 149CZE1975M2(30-39)21.05:11:07.56+01:00:03.6000:35:55.0300:01:00.1803:12:40.5800:00:21.9801:21:09.78Detail
42. KOUMAR StanislavEnergy Team73CZE1978M2(30-39)22.05:13:21.44+01:02:17.48Detail
43. BULÍN MiroslavBSs Opava24CZE1976M2(30-39)23.05:15:31.18+01:04:27.22Detail
44. BOHÁČ JosefSky is The Limit79CZE1987M1(18-29)7.05:15:43.23+01:04:39.27Detail
45. GLAJCH MartinChaBrusiči70CZE1975M2(30-39)24.05:16:16.82+01:05:12.86Detail
46. SUCHOMEL Tomáš96CZE1974M3(40-49)14.05:17:45.16+01:06:41.20Detail
47. STACH JanZentiva Praha37CZE1972M3(40-49)15.05:18:12.22+01:07:08.26Detail
48. SVATOŇ DavidČeská Lípa12CZE1977M2(30-39)25.05:18:36.32+01:07:32.36Detail
49. MARYSKA MilosŽižkovský tygři110CZE1981M2(30-39)26.05:18:56.21+01:07:52.25Detail
50. KONŠEL Petr-15CZE1986M1(18-29)8.05:19:23.85+01:08:19.89Detail
51. ONDREJ MartinekCARSLine98CZE1976M2(30-39)27.05:19:49.90+01:08:45.94Detail
52. HOFEREK KarelRIGI-BIKE Mladá Boleslav82CZE1971M3(40-49)16.05:21:08.62+01:10:04.66Detail
53. PLOCEK LukášChabrusiči64CZE1990M1(18-29)9.05:21:24.14+01:10:20.18Detail
54. TVRZNÍK TomášHisport Team27CZE1979M2(30-39)28.05:21:46.85+01:10:42.89Detail
55. PRCHAL Pavel146CZE1975M2(30-39)29.05:23:34.19+01:12:30.23Detail
56. MICHALIČKA DavidTK Radošovice30CZE1980M2(30-39)30.05:24:12.40+01:13:08.44Detail
57. WEIMANN Jakub140CZE1973M3(40-49)17.05:25:17.55+01:14:13.59Detail
58. DVOŘÁK TomášSCF9CZE1976M2(30-39)31.05:25:50.61+01:14:46.65Detail
59. DEMČÁK Martin3NT123SVK1978M2(30-39)32.05:26:52.47+01:15:48.51Detail
60. NOUZA JanLiberec72CZE1957M4(50plus)2.05:27:06.24+01:16:02.28Detail
61. KRÁLIK Peter3NT14SVK1968M3(40-49)18.05:27:16.36+01:16:12.40Detail
62. HORÁK Jiří50CZE1989M1(18-29)10.05:27:25.58+01:16:21.62Detail
63. BRÁDLE Jan171CZE1962M4(50plus)3.05:27:40.25+01:16:36.2900:35:32.9900:03:05.9902:43:29.3000:01:26.7902:04:05.16Detail
64. KOČÍB Pavel160CZE1975M2(30-39)33.05:27:55.21+01:16:51.2500:37:59.9200:02:13.2202:46:33.8300:01:27.7701:59:40.45Detail
65. KUČERA LuděkHorní Vilémovice118CZE1964M4(50plus)4.05:28:12.37+01:17:08.41Detail
66. GOTTSCHIER PatrikTriatlet Karlovy vary61CZE1973M3(40-49)19.05:28:47.54+01:17:43.58Detail
67. MICHÁLEK MartinTriklub Pribram115CZE1975M2(30-39)34.05:28:48.68+01:17:44.72Detail
68. PRCHLÍK RomanSK Luštěnice 201285CZE1971M3(40-49)20.05:30:01.55+01:18:57.59Detail
69. NOVOTNÝ Luděk3D Fitness Race team133CZE1962M4(50plus)5.05:31:13.36+01:20:09.40Detail
70. MÖLLER Stephantri-team-serbja113DEU1993M1(18-29)11.05:31:36.46+01:20:32.50Detail
71. LISY JiriTrisport128CZE1980M2(30-39)35.05:32:25.81+01:21:21.85Detail
72. PROCHÁZKA Jan33CZE1989M1(18-29)12.05:34:09.83+01:23:05.87Detail
73. JANATA Pavel34CZE1983M2(30-39)36.05:34:54.84+01:23:50.88Detail
74. POTŮČEK JiříSana Sport Team155CZE1979M2(30-39)37.05:38:08.98+01:27:05.0200:38:54.6200:01:45.7002:58:09.8700:02:02.1401:57:16.64Detail
75. JIRKOVSKÝ JaroslavEtriatlon Team26CZE1975M2(30-39)38.05:39:06.52+01:28:02.56Detail
76. NOVOTNÝ janSokol Nusle - Orbis144CZE1975M2(30-39)39.05:39:29.01+01:28:25.05Detail
77. SVOBODA Milan152CZE1983M2(30-39)40.05:41:05.64+01:30:01.6800:39:37.1600:01:34.6802:58:54.1900:01:39.1401:59:20.47Detail
78. BALCEREK Tomasz65POL1976M2(30-39)41.05:41:20.21+01:30:16.25Detail
79. KODAJEK PetrHISPORT139CZE1974M3(40-49)21.05:42:19.94+01:31:15.98Detail
80. MAŠEK PetrFitcentrum LS Vrchlabí169CZE1979M2(30-39)42.05:42:27.12+01:31:23.1600:50:32.6200:03:26.4702:48:20.1600:02:44.1101:57:23.74Detail
81. BIS DaliborBullman team51CZE1975M2(30-39)43.05:43:07.81+01:32:03.85Detail
82. SALOMON DavidPain Hunterz131CZE1982M2(30-39)44.05:44:17.64+01:33:13.68Detail
83. HERMAN Tomas7CZE1976M2(30-39)45.05:46:58.76+01:35:54.80Detail
84. PLACHÝ Zdeněk157CZE1974M3(40-49)22.05:47:13.76+01:36:09.8000:33:31.4600:02:30.7602:58:19.3900:02:32.6202:10:19.52Detail
85. ČERNÝ Jiří46CZE1978M2(30-39)46.05:47:24.17+01:36:20.21Detail
86. MELOTIK Zdeněk8CZE1981M2(30-39)47.05:49:23.93+01:38:19.97Detail
87. DLABKA Ludvík3D Fitness race team58CZE1960M4(50plus)6.05:49:41.99+01:38:38.03Detail
88. SMETANA Čeněk56CZE1975M2(30-39)48.05:51:03.64+01:39:59.68Detail
89. SANITRNIK MichaelDoksy18CZE1977M2(30-39)49.05:52:00.44+01:40:56.48Detail
90. ZEZULKA Dušan80CZE1971M3(40-49)23.05:52:37.45+01:41:33.49Detail
91. ONDŘEJ Radil63CZE1984M2(30-39)50.05:52:55.54+01:41:51.58Detail
92. ROBERT kilingrRockmachine94CZE1967M3(40-49)24.05:54:54.08+01:43:50.12Detail
93. MAŘÁČEK Tomáš142CZE1989M1(18-29)13.05:54:54.81+01:43:50.85Detail
94. PALEČEK MichalStratton81CZE1983M2(30-39)51.05:54:58.86+01:43:54.90Detail
95. MARTIN Werunský103CZE1991M1(18-29)14.05:57:52.90+01:46:48.94Detail
96. MAREŠ JiříNevrSport Team153CZE1973M3(40-49)25.05:58:07.20+01:47:03.2400:39:41.8800:02:27.0202:47:43.8400:02:47.2702:25:27.16Detail
97. VYDRA KarelTJ Sokol Žebrák36CZE1972M3(40-49)26.05:58:37.29+01:47:33.33Detail
98. KOTOUČ PetrDřevák Všestary42CZE1973M3(40-49)27.05:58:52.67+01:47:48.71Detail
99. VOS Remon62CZE1970M3(40-49)28.05:58:53.35+01:47:49.39Detail
100. ZVONAR Jaroslav3MCA 130CZE1972M3(40-49)29.06:02:31.36+01:51:27.40Detail
101. LAUR Zbyněk132CZE1962M4(50plus)7.06:03:18.95+01:52:14.99Detail
102. ŠTEFANIČ Michal108CZE1968M3(40-49)30.06:03:21.65+01:52:17.69Detail
103. SMÝKAL Marek100CZE1971M3(40-49)31.06:10:03.46+01:58:59.50Detail
104. BAREŠ DanielALBIXON Team28CZE1979M2(30-39)52.06:10:45.66+01:59:41.70Detail
105. UHLÍŘ KarelSK Fuga31CZE1978M2(30-39)53.06:11:04.76+02:00:00.80Detail
106. MACHÁČEK Vladimír104CZE1980M2(30-39)54.06:11:56.87+02:00:52.91Detail
107. FEDA RomanSokol Buštěhrad156CZE1964M4(50plus)8.06:12:06.70+02:01:02.7400:50:09.0700:03:00.5903:03:36.9300:02:00.6702:13:19.43Detail
108. HODEK Roman151CZE1960M4(50plus)55.06:15:07.85+02:04:03.8901:02:15.2300:04:54.2403:13:43.1700:02:40.7601:51:34.44Detail
109. RYCHTAŘÍK Aleš71CZE1981M2(30-39)56.06:16:52.56+02:05:48.60Detail
110. NĚMEC VáclavPardubice10CZE1973M3(40-49)32.06:19:51.38+02:08:47.42Detail
111. KORECKI RobertČeská Lípa77CZE1965M3(40-49)33.06:25:27.26+02:14:23.30Detail
112. URBAN Ales75CZE1978M2(30-39)57.06:28:59.61+02:17:55.65Detail
113. PODUŠKA PatrikTJ Sokol Trója19CZE1976M2(30-39)58.06:36:43.01+02:25:39.0500:40:06.2300:04:29.3803:19:02.0100:04:40.1602:28:25.21Detail
114. VESELÝ RomanE-triatlon Team126CZE1969M3(40-49)34.06:39:05.27+02:28:01.31Detail
115. MICHALIČKA VladimírTK Radošovice150CZE1960M4(50plus)9.06:41:45.16+02:30:41.2001:03:42.7700:04:03.4703:07:13.8900:04:52.8302:21:52.18Detail
116. BÍLEK JanPraha166CZE1982M2(30-39)59.06:53:08.15+02:42:04.1900:41:51.2100:04:08.4003:36:33.4300:02:53.7102:27:41.38Detail
117. HOLEC DanielBradlec168CZE1977M2(30-39)60.06:59:59.12+02:48:55.1600:50:12.3800:05:00.0003:17:23.3800:05:49.5502:41:33.79Detail
BURIAN LadislavSK Slavia Praha154CZE1971M3(40-49)DNF 00:34:07.5200:01:20.7702:34:49.1100:16:22.1800:00:16.57Detail
REJDA JanSK OMT Pardubice3CZE1970M3(40-49)DNF Detail
KILIAN Juraj5CZE1965M3(40-49)DNF Detail
IVAN DolanaBTT Libochovice23CZE1974M3(40-49)DNF Detail
ČECH DanielRumový Express29CZE1980M2(30-39)DNF Detail
PETRATUR RadimKlub Sommeliérů39CZE1977M2(30-39)DNF Detail
KAŠPAR PavelLBC Nové Město nad Metují41CZE1960M4(50plus)DNF Detail
HAVLÍČEK PetrEtriatlon tym44CZE1976M2(30-39)DNF Detail
VITVAR PavelCBH Chomutov47CZE1968M3(40-49)DNF Detail
JAKUBEC JiříDačice54CZE1983M2(30-39)DNF Detail
DVORAK PetrSAS Litoměřice88CZE1972M3(40-49)DNF Detail
ROUHA TomášCafe-Cafe101CZE1981M2(30-39)DNF Detail
ŠVANDRLÍK Michal109CZE1987M1(18-29)DNF Detail
TKAČ DanielAuthor Tufo Trilife117CZE1979M2(30-39)DNF Detail
SOUČEK JiříHiSport Team78CZE1993M1(18-29)DNF Detail
IronTime - www.cipovacasomira.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz