Oficiální Výsledková listina Kladenský maratón 2015
12. 9. 2015

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12345678910
1. NERUDA ZdeněkAtletika Tábor251983M1 (18-39)1.02:42:32Detail
2. PINĎÁK PetrVarnsdorf701983M1 (18-39)2.02:46:25+00:03:53.38Detail
3. KUNČAR David1271975M2 (40-49)1.02:48:01+00:05:29.09Detail
4. ČADA Radimrun´n´roll Podkozí1661976M1 (18-39)3.02:51:12+00:08:39.9900:06:20.8500:20:25.8100:20:31.4800:20:16.4400:19:52.3500:19:46.3600:20:02.4800:20:23.9500:20:45.2700:02:46.43Detail
5. IDRIS BESHIR ErvinSK Zdice1601967M2 (40-49)2.02:51:53+00:09:20.5400:05:25.1900:18:51.7600:19:04.8000:19:33.0900:19:47.8800:20:34.4200:21:06.2700:21:45.3900:22:41.8500:03:01.32Detail
6. FIALA MilošDukla Praha11985M1 (18-39)4.02:52:28+00:09:56.00Detail
7. KOUŘIL KarelAC Vysoké Mýto1971972M2 (40-49)3.02:55:36+00:13:04.0500:06:04.1200:20:13.1700:20:14.7000:20:16.3800:20:00.5900:20:23.2800:20:54.7900:21:38.4200:22:40.2700:03:09.76Detail
8. ŽOUŽELKA LiborAtletika Zábřeh331978M1 (18-39)5.02:56:06+00:13:34.09Detail
9. ŠTAJER PavelMaratón klub Kladno481986M1 (18-39)6.02:56:58+00:14:26.27Detail
10. VORÁČEK MichalHrom do piecky!461978M1 (18-39)7.02:58:05+00:15:33.03Detail
11. HEŘMÁNEK ViktorČáslav1341970M2 (40-49)4.02:58:10+00:15:38.32Detail
12. SCHRÖTTER RadoslavMKK Kladno1901972M2 (40-49)5.03:02:53+00:20:20.9300:06:21.0400:20:14.5400:20:51.9500:20:48.9100:20:53.7800:20:58.4400:21:45.2800:22:51.4900:24:38.7700:03:28.15Detail
13. PASLER PetrČZU - Praha91975M2 (40-49)6.03:02:55+00:20:23.32Detail
14. ŠNAJDR Jan821980M1 (18-39)8.03:03:30+00:20:58.48Detail
15. KOZAK Jan1891976M1 (18-39)9.03:04:45+00:22:13.4400:06:26.5200:20:56.6500:21:05.1700:20:57.8700:21:04.8300:22:01.8700:22:25.1000:23:44.3900:23:13.2000:02:49.27Detail
16. HORBAJ DušanSVP Kladno1791980M1 (18-39)10.03:04:59+00:22:26.6100:06:23.8500:20:24.4600:20:38.8100:20:49.5100:20:54.2000:21:28.6100:22:34.1300:23:50.1100:24:44.3400:03:10.00Detail
17. MAŠEK PetrFitcentrum L-S Vrchlabí241979M1 (18-39)11.03:05:49+00:23:16.74Detail
18. PATERA PetrKrálův Dvůr341970M2 (40-49)7.03:05:51+00:23:19.19Detail
19. HOLUB KarelHradec Kralove1711979M1 (18-39)12.03:07:21+00:24:49.2400:06:26.3600:21:02.2000:21:07.6000:20:57.3400:20:58.3200:21:44.4700:22:08.5900:23:45.4300:25:51.0500:03:19.31Detail
20. KRYL JanBrandýsek1731980M1 (18-39)13.03:08:01+00:25:28.5700:06:22.2400:20:36.5200:20:33.4300:21:03.5300:21:29.6500:22:11.8300:24:01.7300:23:20.7700:24:42.6200:03:37.67Detail
21. REICHL JanMaratón klub Kladno41970M2 (40-49)8.03:09:05+00:26:32.63Detail
22. ČADEK OndřejA.C. Ústí nad Labem1521991M1 (18-39)14.03:09:55+00:27:22.7400:06:04.5100:20:13.5300:20:12.9400:20:16.9800:20:00.0600:20:39.2300:19:55.9100:21:07.5700:38:06.4400:03:16.99Detail
23. ŠMÍD IvanSKI ALP VETERAN TEAM JIČÍN1771961M3 (50-59)1.03:10:47+00:28:15.1100:06:39.1300:22:45.8200:22:51.5700:22:47.1500:21:35.2400:21:57.3300:22:35.6300:23:30.2500:23:03.2600:03:01.16Detail
24. HAVEL JanMaraton tým Pavla Nováka121975M2 (40-49)9.03:10:59+00:28:26.68Detail
25. HEREL LubošLESK Kolín1071971M2 (40-49)10.03:11:59+00:29:26.69Detail
26. ŠVANDA PetrMaratón klub Kladno211967M2 (40-49)11.03:13:01+00:30:29.37Detail
27. FANTA LadislavMaratón klub Kladno71966M2 (40-49)12.03:13:39+00:31:07.00Detail
28. LAMBERT MilošBříství1171969M2 (40-49)13.03:15:04+00:32:32.08Detail
29. HAVLÁSEK PetrMaratón klub Kladno1851984M1 (18-39)15.03:18:24+00:35:52.2100:06:04.0600:20:14.5100:20:13.1300:20:36.9400:21:25.3800:22:05.4500:25:26.4800:29:14.5800:30:09.2000:02:53.92Detail
30. MENGER PavelVelké Přílepy1801973M2 (40-49)14.03:18:35+00:36:02.9300:07:02.8600:23:29.7400:23:37.6800:23:36.8300:23:27.4100:23:33.7200:23:36.1000:23:49.8300:23:20.6800:02:59.49Detail
31. HOMOLA Jiří10.ZŠ Kladno1551974M2 (40-49)15.03:20:05+00:37:33.3300:06:44.2900:22:32.2600:22:44.2600:23:07.5700:23:36.8400:24:17.4400:24:06.3200:24:58.7400:24:50.7600:03:06.27Detail
32. KARAS KarelLitvínov1301966M2 (40-49)16.03:20:30+00:37:58.23Detail
33. ŠTÍBAL MartinVinařice781988M1 (18-39)16.03:21:23+00:38:50.77Detail
34. URBANEC VladimírMaraton klub Kladno391958M3 (50-59)2.03:23:22+00:40:49.70Detail
35. JANATA TomášMnichovo Hradiště1481971M2 (40-49)17.03:23:26+00:40:54.4300:07:01.5900:23:37.9200:23:39.3200:23:54.7600:23:50.6100:24:06.7100:24:16.6300:24:36.9200:25:05.8600:03:15.53Detail
36. LORENČÍK AlešChrudim1181973M2 (40-49)18.03:24:02+00:41:29.62Detail
37. SLANEC LukášKladno491980M1 (18-39)17.03:24:03+00:41:31.18Detail
38. HORA HonzaAktuář Hořovice1331971M2 (40-49)19.03:24:27+00:41:55.29Detail
39. VANIŠ MartinPraha 6761976M1 (18-39)18.03:24:47+00:42:14.80Detail
40. CHALUPA PetrKladno - Rozdělov1251985M1 (18-39)19.03:25:15+00:42:43.49Detail
41. HOLKUP TomášLokomotiva Klecany1861979M1 (18-39)20.03:25:33+00:43:01.5200:06:58.9300:22:43.4300:22:58.4800:23:05.2100:23:27.1400:23:48.0500:23:46.7700:26:17.0000:28:56.8600:03:31.07Detail
42. GREGORIADES TomasTeam HERBALIFE1541983M1 (18-39)21.03:25:37+00:43:05.4800:06:53.4200:23:25.1600:23:42.7400:23:27.8300:23:05.9100:23:17.0200:24:03.0600:25:41.8200:28:04.5700:03:55.37Detail
43. HAMERNÍK JanChotěnice2001955M4 (60-69)1.03:25:52+00:43:20.3900:06:35.0400:22:48.9800:22:54.2600:23:20.2400:23:38.1800:23:58.9300:24:44.2100:25:51.7200:28:15.2500:03:45.00Detail
44. BUMBÁLEK JiříBC Česká Třebová1451969M2 (40-49)20.03:26:03+00:43:30.56Detail
45. LAKOMÝ CtiradMaratón klub Kladno1991972M2 (40-49)21.03:26:41+00:44:09.1600:06:56.7700:23:15.7800:23:21.2300:23:29.5600:23:12.2300:24:08.8700:25:02.4200:26:26.6100:27:20.8200:03:26.28Detail
46. KRAMEŠ JaroslavPraha 82021974M2 (40-49)22.03:26:48+00:44:15.63Detail
47. GREGORIADES ZdenekTeam Herbalife1531954M4 (60-69)2.03:26:54+00:44:21.5400:06:45.1400:23:33.2100:23:43.5100:23:40.9000:23:56.5600:24:24.3200:25:22.7500:25:43.4100:26:18.4700:03:24.69Detail
48. ZAŤKO MilanTriatlon Lipno201962M3 (50-59)3.03:26:59+00:44:26.79Detail
49. RYDRYCH JanUjezd nad Lesy571949M4 (60-69)3.03:27:07+00:44:34.91Detail
50. ŠROUBEK VlastimilSC MARATHON PLZEŃ1931961M3 (50-59)4.03:29:35+00:47:02.9100:06:38.1400:21:30.8800:22:28.4100:23:18.1400:24:36.9400:26:17.9400:28:10.8800:27:17.8800:25:43.0500:03:32.07Detail
51. KŮRKA LiborBK Louny1351971M2 (40-49)23.03:29:45+00:47:13.43Detail
52. ADAM JanPraha 41471971M2 (40-49)24.03:30:57+00:48:24.9700:07:30.6600:25:09.0200:24:34.4900:24:34.0300:24:13.2300:24:41.1300:25:27.6900:24:43.0700:26:27.1300:03:35.94Detail
53. SLOVÁK PavelBěžecký klub České spořitelny471967M2 (40-49)25.03:31:25+00:48:53.47Detail
54. ZUMMER ZdeněkTraged Team231968M2 (40-49)26.03:33:12+00:50:40.12Detail
55. NEJEDLÝ PetrPraha 5261974M2 (40-49)27.03:33:44+00:51:12.50Detail
56. HORNÁK MartinACES Team K. Vary1101975M2 (40-49)28.03:33:50+00:51:17.55Detail
57. ČERNOHORSKÝ OndřejMKK1721984M1 (18-39)22.03:33:50+00:51:17.8200:06:21.6600:22:24.9500:23:42.6800:23:42.0700:24:30.3900:26:25.1500:25:58.2800:28:08.2300:29:52.5700:02:43.27Detail
58. MACH VladimírHořovice1371964M3 (50-59)5.03:34:46+00:52:13.80Detail
59. KULHÁNEK OndřejKladno51976M1 (18-39)23.03:35:08+00:52:35.63Detail
60. PATERA MiroslavBK Louny351963M3 (50-59)6.03:36:03+00:53:31.15Detail
61. VINTR RadekKladno721980M1 (18-39)24.03:36:10+00:53:37.76Detail
62. MACH PavelMK Kladno1261965M3 (50-59)7.03:38:15+00:55:42.93Detail
63. RÝPAR MiloslavJihlava161963M3 (50-59)8.03:38:52+00:56:19.65Detail
64. HANUSEK MartinSabris CZ1511969M2 (40-49)29.03:40:51+00:58:19.3300:07:40.0000:24:58.7700:25:25.4500:25:00.1000:24:52.3600:25:29.8000:26:14.4700:27:15.6600:29:54.6400:03:59.50Detail
65. ŠINDLER DavidPraha Kyje361970M2 (40-49)30.03:42:00+00:59:28.35Detail
66. ZEMAN JiříBrejl651981M1 (18-39)25.03:42:23+00:59:51.30Detail
67. KOLÁŘ PetrGerresheimer1141972M2 (40-49)31.03:42:37+01:00:05.43Detail
68. HECKR MichalKladno1621971M2 (40-49)32.03:43:30+01:00:57.7100:07:03.4300:23:42.1000:23:57.0200:24:12.9400:24:57.4300:25:51.5800:27:08.6600:30:44.9200:32:19.6800:03:31.39Detail
69. KLAIL VojtěchMost1281980M1 (18-39)26.03:44:30+01:01:58.35Detail
70. ŠTORK RichardOslík Rakovník411981M1 (18-39)27.03:47:43+01:05:11.00Detail
71. ULMA TomášPraha521964M3 (50-59)9.03:48:14+01:05:42.29Detail
72. HRČEK PetrBrandýs nad Labem1641961M3 (50-59)10.03:48:39+01:06:06.8100:07:33.1500:25:36.0000:25:34.7800:25:59.5000:26:22.5800:27:14.7500:27:50.8000:29:00.5800:29:45.8900:03:40.21Detail
73. VOSTRÝ MiroslavMaratón klub Kladno101977M1 (18-39)28.03:48:42+01:06:10.11Detail
74. SCHROTTER MichalČernošice531974M2 (40-49)33.03:49:00+01:06:27.82Detail
75. VOMASTEK MilanMaratón klub Kladno131968M2 (40-49)34.03:49:27+01:06:55.00Detail
76. HÝBL BronislavSPIRIDON Rozdrojovice1241961M3 (50-59)11.03:49:53+01:07:20.97Detail
77. SMUTNÝ OldřichCOOP Mnichovo Hradiště171948M4 (60-69)4.03:50:41+01:08:09.07Detail
78. KUPTÍK PetrKnížkovice1361964M3 (50-59)12.03:51:43+01:09:11.16Detail
79. HOVORKA PetrKladno2031974M2 (40-49)35.03:51:46+01:09:13.56Detail
80. BERÁNEK JosefMaratón klub Kladno1011958M3 (50-59)13.03:52:37+01:10:04.60Detail
81. VACULÍK MartinJablonec nad Nisou551983M1 (18-39)29.03:54:05+01:11:33.03Detail
82. JORDÁK KarelBílá Hora1651960M3 (50-59)14.03:54:15+01:11:42.8200:07:57.6200:26:14.9500:26:07.3800:26:07.8800:26:10.5900:27:29.5400:27:41.1900:31:40.6400:30:57.8300:03:46.62Detail
83. KUBIŠTA PetrSokol Kolín1041965M3 (50-59)15.03:54:52+01:12:20.51Detail
84. MIHALIČEK JanBe Yourself Running Team591965M3 (50-59)16.03:55:53+01:13:21.15Detail
85. DOBOS GaborBudapest1151972M2 (40-49)36.03:58:32+01:16:00.45Detail
86. SARVAŠ LuděkPopovice711967M2 (40-49)37.03:59:11+01:16:39.51Detail
87. SVÍTEK JiříKKA831991M1 (18-39)30.03:59:32+01:17:00.18Detail
88. KUBAL Martin1921963M3 (50-59)17.04:01:30+01:18:58.3100:08:15.6400:28:09.9000:28:50.1500:28:34.1800:27:50.6200:28:03.2800:28:26.7300:29:30.5200:30:21.1100:03:27.62Detail
89. KRENK JanDěčín1751973M2 (40-49)38.04:02:05+01:19:33.2700:07:34.6600:26:10.0500:26:52.2000:27:03.9500:28:21.8600:28:40.0300:29:47.2000:31:57.0000:31:34.8400:04:02.92Detail
90. KLOS VáclavMaratón klub Kladno1091960M3 (50-59)18.04:02:37+01:20:04.80Detail
91. CALTA JaroslavMaratón klub Kladno2041991M1 (18-39)31.04:03:02+01:20:30.27Detail
92. BROUCEK Tomasnemam1831969M2 (40-49)39.04:03:22+01:20:50.4000:06:46.0300:22:54.4400:22:55.6200:23:19.4600:24:26.5100:26:46.9500:30:13.6700:35:30.2300:45:36.4900:04:52.43Detail
93. POKORNÝ JiříKladno191981M1 (18-39)32.04:03:28+01:20:55.72Detail
94. ŠÁDEK JiříLomnice nad Popelkou1561959M3 (50-59)19.04:05:12+01:22:40.0000:07:28.2700:24:22.3800:24:26.9800:24:31.0200:25:44.3000:27:56.0900:31:05.5500:34:39.9200:40:38.5500:04:18.36Detail
95. FINGERHUT JiříMaratón klub Kladno1571953M4 (60-69)5.04:06:41+01:24:09.4500:08:06.2000:28:22.6500:28:45.2900:28:22.9500:28:17.1600:28:07.6700:28:06.2100:28:07.2600:36:20.8100:04:04.67Detail
96. DAVÍDEK MiroslavÚhonice1491978M1 (18-39)33.04:07:23+01:24:51.0300:08:24.5500:25:37.1700:25:52.1700:26:37.4800:26:09.9400:27:32.4100:30:53.2500:35:42.2700:36:11.3300:04:21.89Detail
97. SADÍLEK VáclavTJ Albrechtice381950M4 (60-69)6.04:08:53+01:26:21.35Detail
98. ŽÁČEK PetrBrno611974M2 (40-49)40.04:09:02+01:26:29.70Detail
99. BARTOŠ MiroslavBK Louny1411953M4 (60-69)7.04:09:22+01:26:49.67Detail
100. KRUMER MiroslavMK Ostrov1381949M4 (60-69)8.04:10:19+01:27:46.94Detail
101. KUCHAŘ PetrMaratón klub Kladno1631951M4 (60-69)9.04:11:42+01:29:10.4100:08:11.1200:26:59.6200:29:39.6700:28:15.9800:28:37.8400:30:01.0200:31:21.8600:31:42.7400:32:12.5900:04:39.40Detail
102. DOLEJŠ JanTJ Sokol Unhošť1781949M4 (60-69)10.04:13:46+01:31:14.0500:09:02.9100:28:52.1700:28:34.8500:28:00.4500:28:40.2000:30:15.6100:33:09.5400:33:13.5100:30:00.5400:03:55.69Detail
103. TARANT JosefMariánské Lázně141965M3 (50-59)20.04:15:42+01:33:10.41Detail
104. LANDA JanSparta Žebrák1121976M1 (18-39)34.04:16:38+01:34:06.23Detail
105. KONÍŘ JanČáslavská31953M4 (60-69)11.04:16:51+01:34:19.38Detail
106. DOLEŽAL PavelSAMBAR, lezecká stěna Kladno1161977M1 (18-39)35.04:19:02+01:36:29.58Detail
107. MÜLLER VladimírKladno61975M2 (40-49)41.04:19:36+01:37:03.97Detail
108. SVOBODA AlanSKS Arena Kladno681985M1 (18-39)36.04:20:25+01:37:53.24Detail
109. ŠTEFEK JosefWolfs Domažlice181971M2 (40-49)42.04:21:51+01:39:19.05Detail
110. DVOŘÁK Jakub1501979M1 (18-39)37.04:23:53+01:41:20.8400:09:02.1600:29:28.0000:28:42.8000:27:22.9100:31:41.9500:31:06.6000:33:33.6400:33:04.6500:36:03.5400:03:46.02Detail
111. LELEK MartinLánov1031965M3 (50-59)21.04:23:57+01:41:25.32Detail
112. HLADIK JiriPraha1841965M3 (50-59)22.04:24:11+01:41:38.9100:08:40.8900:29:21.6700:30:53.3600:29:15.5600:29:35.3300:30:13.3600:31:51.5900:33:40.8600:35:44.4100:04:53.32Detail
113. SLAVÍK AlešPraha811979M1 (18-39)38.04:25:21+01:42:48.81Detail
114. ČERNÝ JiříPraha 91591981M1 (18-39)39.04:26:13+01:43:41.1400:07:45.8200:26:00.1700:26:07.0700:26:34.3300:26:48.7300:30:22.5900:35:59.0700:41:23.7400:39:58.6000:05:12.45Detail
115. GRULICH OldřichTJ Kamenka1871980M1 (18-39)40.04:26:35+01:44:03.3100:08:52.7500:31:50.2300:29:41.6400:29:39.6500:30:45.8600:30:49.1300:30:21.3800:33:07.3800:36:51.3400:04:35.38Detail
116. POSPÍŠEK MiroslavKangsim Knights371961M3 (50-59)23.04:27:13+01:44:41.39Detail
117. BARTES CyrilTýn nad Vltavou1461984M1 (18-39)41.04:28:08+01:45:35.74Detail
118. LEDVINKA JosefSABZO1961972M2 (40-49)43.04:28:19+01:45:46.6400:08:25.0300:27:41.3200:26:46.2000:26:38.6500:27:58.8500:29:44.7400:35:20.6300:40:26.2400:41:00.0000:04:16.42Detail
119. FRYDRYCH LeošMnichovo Hradiště1441973M2 (40-49)44.04:29:45+01:47:13.14Detail
120. GROH StanislavAC Vrchlabí1211946M4 (60-69)12.04:31:05+01:48:33.03Detail
121. SCHVEINERT KarelSVP Kladno691984M1 (18-39)42.04:31:49+01:49:17.23Detail
122. SITTE DavidMT Spartak Žebrák561982M1 (18-39)43.04:32:44+01:50:12.12Detail
123. KEBRDLE MiroslavDrak team2051984M1 (18-39)44.04:36:58+01:54:26.25Detail
124. ANTOV IvanPraha1231954M4 (60-69)13.04:37:37+01:55:04.62Detail
125. SZABÓ LudvíkKlínec281963M3 (50-59)24.04:39:55+01:57:22.63Detail
126. DOUBEK ZdeněkPKO Praha1391956M3 (50-59)25.04:43:25+02:00:52.92Detail
127. WALLA Tomáš511985M1 (18-39)45.04:43:26+02:00:53.92Detail
128. KNESPL LiborNový Bor81964M3 (50-59)26.04:43:47+02:01:15.22Detail
129. PUCHOLT JiříT.J. Sokol Unhošť641959M3 (50-59)27.04:44:53+02:02:21.05Detail
130. REZEK MichalRicany791965M3 (50-59)28.04:46:35+02:04:03.01Detail
131. ROUBAL ZdeněkPraha 6441953M4 (60-69)14.04:47:08+02:04:36.09Detail
132. POKORNÝ PetrNovo Kladno271974M2 (40-49)45.04:51:52+02:09:20.52Detail
133. MOUČKA JaroslavÚholičky601973M2 (40-49)46.04:51:54+02:09:22.33Detail
134. MAZAC MartinCaslav311973M2 (40-49)47.04:52:34+02:10:02.43Detail
135. ČERNÝ KarelPraha 41581950M4 (60-69)15.04:54:04+02:11:32.3100:08:48.0900:30:12.6500:30:51.5900:32:10.7300:34:15.6400:38:14.5500:38:48.5100:37:47.0100:38:25.4000:04:29.57Detail
136. HONS PavelMaratón Klub Kladno1811970M2 (40-49)48.04:55:05+02:12:32.7700:09:09.1000:32:28.3200:32:31.1100:33:14.0800:33:17.9700:35:56.9500:37:05.5700:39:36.3900:37:21.0100:04:23.70Detail
137. ENGLIŠ VítKladno1131963M3 (50-59)29.05:01:20+02:18:47.99Detail
138. ZEMAN PavelTragéd team731954M4 (60-69)16.05:19:21+02:36:49.33Detail
139. PACHMANN OtakarSabzo Praha1951944M5 (70plus)1.05:27:29+02:44:57.4800:11:12.0300:35:51.3600:36:37.7100:37:33.9400:38:05.6300:40:21.8500:39:52.4900:41:09.6700:41:59.7300:04:44.50Detail
140. KOČÍ PetrDěčín1321948M4 (60-69)17.05:37:42+02:55:09.78Detail
141. STAES NicoPraha501974M2 (40-49)49.05:39:26+02:56:53.79Detail
KOUŘIL TomášAC VYsoké Mýto1981993M1 (18-39)DNF 00:05:25.5600:18:51.3800:19:04.0800:19:02.7100:19:07.5900:19:50.7600:22:19.60Detail
ŠAFRÁNEK PetrTJ Sokol Lány1881982M1 (18-39)DNF 00:06:19.2400:20:28.9400:20:57.5800:21:19.1500:21:42.1700:23:20.7600:26:54.48Detail
LHOTSKY MichalKovarstvi Soucek Team Benatky1701972M2 (40-49)DNF 00:09:33.6000:33:24.9900:32:13.9100:32:31.4600:32:46.5200:33:22.4400:38:05.54Detail
MAY FilipMariánské Lázně1761971M2 (40-49)DNF 00:08:37.1200:28:02.3300:27:24.0000:28:45.3900:30:58.8900:42:00.84Detail
LOSENSKÝ PavelTJ Sokol Unhošť1611977M1 (18-39)DNF 00:05:44.0900:20:34.1700:22:16.03Detail
MALEC JaroslavISKOS Slaný1221962M3 (50-59)DNF Detail
OUJIŘÍ VojtěchDobřichovice801993M1 (18-39)DNF Detail
TAJTL TomášDobřichovice151976M1 (18-39)DNF Detail
ŠROUBEK BohumilTJ Sokol Unhošť631984M1 (18-39)DNF Detail
VESELÝ PavelKladno111970M2 (40-49)DNF Detail
SEDLÁČEK OndřejSK Kotlářka401982M1 (18-39)DNF Detail
DVOŘÁK VladimírMT Spartak Žebrák1111987M1 (18-39)DNF Detail
SVOBODA MiroslavJilové u Prahy671963M3 (50-59)DNF Detail
ZÁMIŠ LukášKladno431986M1 (18-39)DNF Detail
RYŠLINK MichalKladno751979M1 (18-39)DNF Detail
LYSENKO VladimírPraha 21021972M2 (40-49)DNF Detail
ČERVENKA MiroslavMK Žebrák-Sokol Kolín1311964M3 (50-59)DNF Detail
IronTime - www.cipovacasomira.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz