Oficiální Výsledková listina Běh Mrázovkou 2014
1. 11. 2014

hlavní

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. LÍPA VáclavČernošice1601952Muži do 69 let1.00:06:22.17Detail
2. WOLFOVA janalakros1901975Ženy do 491.00:07:36.36+00:01:14.19Detail
3. SELLNEROVÁ LenkaTJ Stodůlky1201971Ženy do 492.00:07:41.86+00:01:19.69Detail
4. ZODEREROVÁ VáclavaSokol Žižkov1311961Ženy nad 491.00:07:44.05+00:01:21.88Detail
5. ŠTOGLOVÁ LudmilaTJ Stodůlky Praha1241973Ženy do 493.00:07:54.37+00:01:32.20Detail
6. ŠIMON MilošPSK Union Praha1491944Muži do 79 let1.00:08:01.39+00:01:39.22Detail
7. WALLENFELS LenkaSokol Královské Vinohrady1571966Ženy do 494.00:08:09.62+00:01:47.45Detail
8. BARBIER Kateřina761976Ženy do 495.00:08:31.01+00:02:08.84Detail
9. DRBOHLAVOVÁ IvetaTJ Sokol I. Smíchov841979Ženy do 496.00:08:42.81+00:02:20.64Detail
10. NOVOTNÁ Martina411973Ženy do 497.00:08:49.87+00:02:27.70Detail
11. VOŘECHOVSKÝ ZdeněkGE Media1071953Muži do 69 let2.00:09:10.55+00:02:48.38Detail
12. HLUSIČKA JosefLiga Pha1251938Muži do 79 let2.00:09:13.56+00:02:51.39Detail
13. LISOVÁ POLÁKOVÁ Daniela1331971Ženy do 498.00:09:20.71+00:02:58.54Detail
14. BABICKÁ ZuzanaJinonice1051976Ženy do 499.00:09:41.45+00:03:19.28Detail
15. RŮŽKOVÁ LucieSIS Flamingo United1591976Ženy do 4910.00:09:41.79+00:03:19.62Detail
16. REŽNÁ Petra1181976Ženy do 4911.00:09:45.79+00:03:23.62Detail
17. PIKOUSOVÁ Pavlína1321966Ženy do 4912.00:10:00.03+00:03:37.86Detail
18. JOKLOVÁ HanaPraha 51471955Ženy nad 492.00:10:22.60+00:04:00.43Detail
19. NOVÁKOVÁ NaděždaTJSIS11959Ženy nad 493.00:10:53.28+00:04:31.11Detail
20. VOŘECHOVSKÁ Jarmila1081953Ženy nad 494.00:11:00.11+00:04:37.94Detail
21. FEŇA FrantišekAVC Praha1271939Muži do 79 let3.00:11:19.25+00:04:57.08Detail
22. HRDINOVÁ HanaTJ Sokol I. Smíchov1501958Ženy nad 495.00:12:07.62+00:05:45.45Detail
23. POKORNÝ JanTj Stodůlky Praha1111988Muži do 39 let1.00:12:29.50+00:06:07.33Detail
24. ROUBÍČEK GerhardPraha 51931936Muži do 79 let4.00:12:33.20+00:06:11.03Detail
25. JINDRA AdamTJ Stodůlky Praha1141990Muži do 39 let2.00:13:00.21+00:06:38.04Detail
26. VANĚK MartinTJ Stodůlky Praha1851984Muži do 39 let3.00:13:05.27+00:06:43.10Detail
27. BOHÁČ MatějPraha1781981Muži do 39 let4.00:13:52.90+00:07:30.73Detail
28. WALLENFELS JiříSokol Vinohrady Praha1561972Muži do 49 let1.00:13:57.83+00:07:35.66Detail
29. LOUDA PetrAC Česká Lípa1711964Muži do 59 let1.00:14:19.98+00:07:57.81Detail
30. REŽNÝ Matěj1191977Muži do 39 let5.00:14:31.89+00:08:09.72Detail
31. ŠTENGL DavidTJ Stodůlky1131994Muži do 39 let6.00:14:44.84+00:08:22.67Detail
32. RYCHECKÝ TomášHH Smíchov1761966Muži do 49 let2.00:14:59.16+00:08:36.99Detail
33. ULJAS EgleASK Slavia1351984Ženy do 351.00:15:00.57+00:08:38.40Detail
34. FIŠER PavelTJ Stodůlky551966Muži do 49 let3.00:15:06.26+00:08:44.09Detail
35. EREMMALM HugoISP Praha1611998Muži do 39 let7.00:15:11.55+00:08:49.38Detail
36. RÜCK Daniel1411977Muži do 39 let8.00:15:25.20+00:09:03.03Detail
37. MELNIKOV VladimirISP Praha1701997Muži do 39 let9.00:15:33.92+00:09:11.75Detail
38. POBORSKÁ HelenaKerteam Praha1091980Ženy do 352.00:15:40.67+00:09:18.50Detail
39. BOHÁČ Jiří461979Muži do 39 let10.00:15:48.38+00:09:26.21Detail
40. BURDA MichalSK Babice/Sokol Smíchov1631973Muži do 49 let4.00:15:52.06+00:09:29.89Detail
41. LUŇÁK TomášSK Babice1431974Muži do 49 let5.00:15:55.08+00:09:32.91Detail
42. MUDAGIG ZahipISP Praha1581998Muži do 39 let11.00:15:55.39+00:09:33.22Detail
43. VLČEK BohumilPraha 131541960Muži do 59 let2.00:16:01.94+00:09:39.77Detail
44. STRACAR MarcoISP Praha1691998Muži do 39 let12.00:16:11.90+00:09:49.73Detail
45. MELNIKOV SašaISP Praha1721998Muži do 39 let13.00:16:13.22+00:09:51.05Detail
46. ŠEBESTA LukášSK Babice1441976Muži do 39 let14.00:16:18.38+00:09:56.21Detail
47. HUBER FrantišekExtreme Life1791979Muži do 39 let15.00:16:20.00+00:09:57.83Detail
48. ŽÁK OndřejTachlovice1551972Muži do 49 let6.00:16:28.43+00:10:06.26Detail
49. MORAVEC PavelBK Větřkovice1771973Muži do 49 let7.00:16:32.72+00:10:10.55Detail
50. SYNOVITZ RomanISP Praha1651998Muži do 39 let16.00:16:34.29+00:10:12.12Detail
51. MOUCHA RadekTJ Stodůlky1041998Muži do 39 let17.00:16:40.60+00:10:18.43Detail
52. DOUBRAVA JiříSBK Wiky Kyjov1341962Muži do 59 let3.00:16:43.19+00:10:21.02Detail
53. HEIDLER JanHeidler dream team1871985Muži do 39 let18.00:16:47.67+00:10:25.50Detail
54. LAMKEN DanISP Praha1671967Muži do 49 let8.00:16:48.57+00:10:26.40Detail
55. BOHÁČOVÁ JanaPraha 5451983Ženy do 353.00:16:58.19+00:10:36.02Detail
56. DRÁPAL PavelPraha1911981Muži do 39 let19.00:17:00.64+00:10:38.47Detail
57. BEDNÁŘ PetrPraha 81531978Muži do 39 let20.00:17:03.90+00:10:41.73Detail
58. ŠTOGL KarelStodůlky1211973Muži do 49 let9.00:17:22.04+00:10:59.87Detail
59. ALFAMA PEREIRA AdnilsonTJ Stodůlky Praha431977Muži do 39 let21.00:17:32.41+00:11:10.24Detail
60. VAŠÍČEK MartinPraha1661968Muži do 49 let10.00:17:33.61+00:11:11.44Detail
61. POKORNÁ AgátaTJ Stodůlky Praha1231989Ženy do 354.00:17:41.77+00:11:19.60Detail
62. FRÜHAUF JiljíZbraslav1301975Muži do 39 let22.00:17:59.15+00:11:36.98Detail
63. MATĚJOVSKÝ PavelAVC Praha1641965Muži do 49 let11.00:18:01.74+00:11:39.57Detail
64. EICHLER DominikTJ Stodůlky Praha1121997Muži do 39 let23.00:18:08.15+00:11:45.98Detail
65. HRDINA AlešTJ Sokol I. Smíchov1511989Muži do 39 let24.00:18:09.26+00:11:47.09Detail
66. DVORSKÝ Ladislav1281973Muži do 49 let12.00:18:13.28+00:11:51.11Detail
67. DRBOHLAV TomášPraha851980Muži do 39 let25.00:18:18.95+00:11:56.78Detail
68. WOA WonesickInternational School of ISP Prague1621998Muži do 39 let26.00:18:23.82+00:12:01.65Detail
69. BABICKÝ JanKlub přátel Člověka v tísni1061976Muži do 39 let27.00:18:28.19+00:12:06.02Detail
70. POBORSKÝ PetrEKP Praha1101975Muži do 39 let28.00:18:29.95+00:12:07.78Detail
71. FISCHEROVÁ AntonieHeidler dream team1881986Ženy do 355.00:18:36.69+00:12:14.52Detail
72. HOLUB JaroslavL100 Praha1731962Muži do 59 let4.00:18:41.06+00:12:18.89Detail
73. OLŠOVSKÝ VítězslavMetro A1361983Muži do 39 let29.00:18:45.67+00:12:23.50Detail
74. ŠTANDERA MartinHradec Králové1521989Muži do 39 let30.00:18:51.61+00:12:29.44Detail
75. MOLČAN PetrPříbram1831957Muži do 59 let5.00:18:57.98+00:12:35.81Detail
76. MOTTLOVÁ AndreaHostivice1741981Ženy do 356.00:19:06.27+00:12:44.10Detail
77. DOSTÁL MiroslavRepublikán1941981Muži do 39 let31.00:19:11.77+00:12:49.60Detail
78. KOLIŠ KarelExtreme Life1801986Muži do 39 let32.00:19:21.91+00:12:59.74Detail
79. FOJTÍK ZbyněkHliněné kuličky1451959Muži do 59 let6.00:19:45.37+00:13:23.20Detail
80. MAHOVÁ EvaTJ SIS Lakros1751984Ženy do 357.00:19:57.29+00:13:35.12Detail
81. FUKA BohdanTJ SIS921979Muži do 39 let33.00:19:58.11+00:13:35.94Detail
82. MARLÍKOVÁ TYDLITATOVÁ EvaFlamingo United1821984Ženy do 358.00:19:59.09+00:13:36.92Detail
83. OTTA LubošTJHH1291983Muži do 39 let34.00:20:44.65+00:14:22.48Detail
84. NOVÁK OttoTJ SIS51957Muži do 59 let7.00:21:16.75+00:14:54.58Detail
85. CHLUMSKÝ LubošPraha Vokovice1381956Muži do 59 let8.00:21:29.61+00:15:07.44Detail
86. WICH Ctirad1891956Muži do 59 let9.00:21:42.07+00:15:19.90Detail
87. ČÍŽEK JanHumanita Praha1681957Muži do 59 let10.00:21:52.64+00:15:30.47Detail
88. SOSVOROVÁ LenkaPraha1861982Ženy do 359.00:22:02.17+00:15:40.00Detail
89. LAMAČ PetrTJ Stodůlky1481962Muži do 59 let11.00:22:10.96+00:15:48.79Detail
90. NÁPRAVNÍK RadekPraha 171011967Muži do 49 let13.00:23:10.40+00:16:48.23Detail
91. JANDEČKOVÁ VěraS. O. Pišišvorové201981Ženy do 3510.00:24:08.77+00:17:46.60Detail
92. BROŽKOVÁ DominikaSIS Flamingo-lakros1461991Ženy do 3511.00:25:30.89+00:19:08.72Detail
93. CHUM MartinPraha1031977Muži do 39 let35.00:25:50.72+00:19:28.55Detail
94. HOPP MartinPraha 61841976Muži do 39 let36.00:25:57.77+00:19:35.60Detail
VINCUREK RobertPraha1921978Muži do 39 letDNF Detail
IronTime - www.cipovacasomira.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz