Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
17. 1. 2015

hlavní

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12345
1. JANOUŠEK MilanSokol Kolín Atletika1111991M18-391.00:23:24.54Detail
2. ČIVRNÝ JiříELEVEN TEST TEAM1121980M18-392.00:23:45.60+00:00:21.06Detail
3. ŠHEBERGER JanAC FALCON ROKYCANY1511985M18-393.00:24:11.45+00:00:46.9100:04:41.6100:04:46.9100:04:53.8400:04:54.2300:04:54.83Detail
4. BESHIR ErvinSK Zdice1651967M40-491.00:24:39.23+00:01:14.6900:04:41.0300:04:57.0600:05:02.4700:05:03.9800:04:54.66Detail
5. KLIKA AntonínLokomotiva Beroun1211964M50-591.00:24:39.55+00:01:15.01Detail
6. ROSOL JiříLOKO Beroun1281974M40-492.00:24:45.67+00:01:21.13Detail
7. KŘEČEK TomášIRON STARS BEROUN1491972M40-493.00:24:52.00+00:01:27.4600:04:47.3800:05:00.5700:05:03.5200:05:01.1700:04:59.34Detail
8. HLAS JakubKerteam1301989M18-394.00:25:05.63+00:01:41.09Detail
9. EKL TomášIron Stars Beroun1501983M18-395.00:25:19.94+00:01:55.4000:04:46.2800:05:01.2500:05:06.2300:05:12.5500:05:13.62Detail
10. MIKULA MiroslavIRON STARS BEROUN1621968M40-494.00:25:42.39+00:02:17.8500:04:52.1300:05:08.6600:05:14.7800:05:16.8900:05:09.90Detail
11. KECKSTEIN JiříSK TLUSTICE1551989M18-396.00:25:49.79+00:02:25.2500:04:52.9700:05:09.1500:05:14.5600:05:17.7100:05:15.38Detail
12. ČERNÝ MartinAC TRIAL PLZEŇ1461991M18-397.00:26:01.80+00:02:37.26Detail
13. ŠÁRA PavelAC Praha 18901191974M40-495.00:26:26.78+00:03:02.24Detail
14. RABOCH IvanŽebrák1751966M40-496.00:26:46.15+00:03:21.6100:05:08.2000:05:17.0400:05:24.1300:05:28.1800:05:28.58Detail
15. VALÁŠEK Janpartak Praha 41861988M18-398.00:26:53.60+00:03:29.0600:05:06.1800:05:20.8000:05:36.3100:05:33.8300:05:16.46Detail
16. KUPIDLOVSKÝ DanielPraha Stodůlky1631976M18-399.00:26:57.55+00:03:33.0100:05:14.9400:05:26.2900:05:26.5600:05:29.5200:05:20.22Detail
17. ŠTEMBERK AdamBěleč1641989M18-3910.00:27:16.00+00:03:51.4600:05:07.0300:05:23.1200:05:32.3100:05:42.6700:05:30.85Detail
18. ŠIKA FrantišekAC TRIAL PLZEŇ1451959M50-592.00:27:17.38+00:03:52.84Detail
19. BESHIROVÁ CarmenADIDAS BOOST TEAM1671997Z18-341.00:27:24.73+00:04:00.1900:05:06.5700:05:27.1800:05:36.0900:05:40.5300:05:34.34Detail
20. ZAHRADNÍK ŠtěpánTrisk ČB1351997M18-3911.00:27:35.82+00:04:11.28Detail
21. KORYTÁR JánAC FALCON ROKYCANY1481952M60-691.00:27:41.60+00:04:17.0600:05:18.0700:05:33.7900:05:34.4900:05:41.0100:05:34.23Detail
22. RYCHETSKÝ TomášHH Smíchov1321966M40-497.00:27:50.56+00:04:26.02Detail
23. SLADKÝ RomanPro Sport Activities1431972M40-498.00:27:51.49+00:04:26.95Detail
24. SCHOVÁNEK PetrKrtský les Praha1411965M50-593.00:28:02.35+00:04:37.81Detail
25. ŠOLC LuděkAC MLADÁ BOLESLAV1081961M50-594.00:28:09.19+00:04:44.65Detail
26. SCHEU HaraldLMB Praha1721969M40-499.00:28:25.29+00:05:00.7500:05:37.1400:05:45.0100:05:46.8400:05:47.0100:05:29.27Detail
27. KUBŮ Martin1341983M18-3912.00:28:33.31+00:05:08.77Detail
28. JEŽEK PetrIAMX1441977M18-3913.00:28:34.02+00:05:09.48Detail
29. MATĚJKA DušanSparta Podluhy1831978M18-3914.00:29:09.98+00:05:45.4400:05:23.8300:05:50.7300:05:54.1700:06:01.3500:05:59.88Detail
30. POBORSKÁ HelenaKerteam1571978Z35-441.00:29:15.65+00:05:51.1100:05:37.3000:05:51.7000:05:59.2300:05:59.9700:05:47.42Detail
31. BEJČEK MichalVyběhej se1691977M18-3915.00:29:24.79+00:06:00.2500:05:32.2000:05:45.9000:05:59.1800:06:09.9700:05:57.52Detail
32. HLAS TomášSPORT KLUB BERLIN/BERLIN1291995M18-3916.00:29:24.87+00:06:00.33Detail
33. MATULA ŠtěpánFK Rozdělov1851970M40-4910.00:29:47.15+00:06:22.6100:05:36.8000:05:53.2300:05:59.9900:06:06.9200:06:10.20Detail
34. TUREK JiříChaloupky1681962M50-595.00:30:14.45+00:06:49.9100:05:34.0200:06:04.0500:06:09.8700:06:15.1500:06:11.32Detail
35. PROCHÁZKA JiříVšeradice1331970M40-4911.00:30:39.24+00:07:14.70Detail
36. HOLEČEK MichalKarlštejn1011974M40-4912.00:30:41.93+00:07:17.39Detail
37. KLEPETKO DavidŘevnice1801968M40-4913.00:31:09.56+00:07:45.0200:06:05.3800:06:19.4600:06:19.6700:06:20.3600:06:04.68Detail
38. SKLENÁŘ JanŘevnice1561976M18-3917.00:31:15.51+00:07:50.9700:05:59.1200:06:14.1400:06:25.2100:06:29.3400:06:07.67Detail
39. ŽÁK OndřejTachlovice1391972M40-4914.00:31:16.78+00:07:52.24Detail
40. SMETANA MichalSMETANA TEAM1741973M40-4915.00:31:45.10+00:08:20.5600:06:12.4200:06:17.3100:06:31.1600:06:32.3500:06:11.83Detail
41. BERÁNEK JosefMK Kladno1151958M50-596.00:32:03.99+00:08:39.45Detail
42. KAREŠ MartinVižina1201973M40-4916.00:32:09.07+00:08:44.53Detail
43. POBORSKÝ PetrEKP Praha1581978M18-3918.00:32:24.44+00:08:59.9000:06:15.9800:06:28.1300:06:34.5600:06:36.7600:06:28.98Detail
44. MATĚJOVSKÝ PavelSABZO AVC PRAHA1541965M50-597.00:32:30.88+00:09:06.3400:06:15.0000:06:33.2400:06:31.2600:06:37.5300:06:33.83Detail
45. HAVLÍN AntonínAC OBORA HVĚZDA1711955M60-692.00:32:40.73+00:09:16.1900:06:15.8600:06:33.2200:06:34.0000:06:42.2400:06:35.39Detail
46. WERNER PetrLiga 1001261951M60-693.00:32:49.93+00:09:25.39Detail
47. ZEMAN JiříLiteň1421950M60-694.00:33:08.02+00:09:43.48Detail
48. PETRÁČKOVÁ Jana1051986Z18-342.00:33:21.33+00:09:56.79Detail
49. JANOVÝ PetrAC-TRIAL Plzeň1471945M70plus1.00:33:36.00+00:10:11.4600:06:19.1700:06:43.4800:06:54.7000:06:46.2000:06:52.44Detail
50. BEJČKOVÁ ZlatušeVyběhej se1701974Z35-442.00:34:02.70+00:10:38.1600:06:19.8000:06:43.4000:06:53.2500:07:04.3700:07:01.86Detail
51. FRANC DanielKARLOSGYM1821972M40-4917.00:34:14.43+00:10:49.8900:06:30.5500:06:48.6400:07:04.9300:07:05.3300:06:44.96Detail
52. KUBÁT VlastimilSrub Hořovice1361978M18-3919.00:34:17.69+00:10:53.15Detail
53. HEJL LiborHostomice1311982M18-3920.00:34:23.10+00:10:58.56Detail
54. KRTEK MartinSK Tetín1141981M18-3921.00:34:24.88+00:11:00.34Detail
55. TICHÁ LibušeBrnířov1181982Z18-343.00:34:32.67+00:11:08.13Detail
56. VYKYSALÝ PetrLoko Beroun1271972M40-4918.00:34:38.01+00:11:13.47Detail
57. ŠŮCHA VáclavSJ STŘÍBRO 1091946M60-695.00:34:54.39+00:11:29.85Detail
58. MOLČAN PetrPříbram1781957M50-598.00:35:13.51+00:11:48.9700:06:56.8600:07:04.0900:07:07.1300:07:04.3300:07:01.08Detail
59. BURDA KarelPraha1531973M40-4919.00:35:16.02+00:11:51.4800:06:28.2900:06:49.1300:07:17.1800:07:15.7300:07:25.68Detail
60. SCHOVÁNEK MilanKrčský les B1841962M50-599.00:35:24.37+00:11:59.8300:06:57.8200:07:06.3100:07:10.7100:07:15.0900:06:54.43Detail
61. SMETANOVÁ MonikaSMETANA TEAM1731973Z35-443.00:35:25.97+00:12:01.4300:06:52.6600:07:09.6100:07:05.0800:07:12.7400:07:05.86Detail
62. HODAČ VladimírKrálův Dvůr1521976M18-3922.00:35:38.07+00:12:13.5300:06:24.5900:06:51.1300:07:20.7900:07:34.4400:07:27.09Detail
63. SVOBODA JanPříbram1611943M70plus2.00:35:38.31+00:12:13.7700:06:47.4100:07:14.4800:07:12.2000:07:18.2100:07:05.99Detail
64. HOLEČKOVÁ VeronikaKarlštejn1021978Z35-444.00:35:41.45+00:12:16.91Detail
65. VLČKOVÁ LadislavaBiatlon Beroun1031980Z35-445.00:36:09.31+00:12:44.77Detail
66. ŠLEGR TomášNK Měňany1241975M40-4920.00:36:16.51+00:12:51.97Detail
67. ROCK JanSokol Uhnošť1071954M60-696.00:36:27.73+00:13:03.19Detail
68. DOBŘÍŠAN DanielTetín1131982M18-3923.00:37:10.64+00:13:46.10Detail
69. SVOBODOVÁ DanaPříbram1601952Z55plus1.00:37:12.67+00:13:48.1300:06:57.2600:07:24.2800:07:38.7000:07:43.6100:07:28.80Detail
70. BATULKA Martin1061975M40-4921.00:37:19.67+00:13:55.13Detail
71. FRANTOVÁ AndreaLOKO Beroun1761985Z18-344.00:37:21.48+00:13:56.9400:07:05.8000:07:33.6400:07:49.6800:07:37.7800:07:14.55Detail
72. NOVÁK LubošNK Měňany1231979M18-3924.00:37:23.36+00:13:58.82Detail
73. MÜNZBERGEROVA BlankaSDH Liteň1371987Z18-345.00:37:27.09+00:14:02.55Detail
74. NOLČ Petr1811983M18-3925.00:37:33.41+00:14:08.8700:06:35.6900:07:25.0700:07:42.1500:08:03.1900:07:47.29Detail
75. VRZÁČKOVÁ PetraPraha1401982Z18-346.00:38:14.24+00:14:49.70Detail
76. JANEČEK JaroslavSABZO PRAHA1101940M70plus3.00:38:26.82+00:15:02.28Detail
77. ŠAFRÁNKOVÁ JitkaLOKO Beroun1161958Z55plus2.00:40:48.14+00:17:23.60Detail
78. KNOBLOCH FrantišekSokol Stodůlky1661949M60-697.00:40:59.72+00:17:35.1800:07:35.4100:08:08.0500:08:21.5900:08:33.4700:08:21.17Detail
79. HENČOVÁ RomanaMalé Přílepy1251974Z35-446.00:41:32.32+00:18:07.78Detail
80. ČAPKOVÁ DanaLiteň1791963Z45-541.00:41:34.09+00:18:09.5500:07:19.0900:08:10.1800:08:28.3300:08:46.1100:08:50.35Detail
81. MIKOLÁŠ MilanBeroun1381942M70plus4.00:42:29.93+00:19:05.39Detail
82. MÄRZ FrantišekKout na Šumavě1221943M70plus5.00:42:30.51+00:19:05.97Detail
83. DOLEJŠ RadomírSABZO AVC PRAHA1591958M50-5910.00:43:56.58+00:20:32.0400:07:44.1300:08:34.5500:08:57.3100:09:04.1400:09:36.42Detail
JANDALOVÁ HanaFarma Běleč1171977Z35-44DNF Detail
IronTime - www.cipovacasomira.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz