Oficiální Výsledková listina Mělnický vinařský běh 2015
26. 9. 2015

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta12
1. FLEGL VlastimilVrchlabí#36CZEMdo391.00:32:3100:16:10.6400:16:19.52Detail
2. KUNČAR David#125CZEM40plus1.00:33:56+00:01:2500:16:36.8200:17:19.04Detail
3. BRYNDA JardaLabe Tri Club#37CZEMdo392.00:35:46+00:03:15Detail
4. HATINA PetrCítov#120CZEMdo393.IZS1.00:36:02+00:03:3100:17:30.7100:17:49.21Detail
5. MICHÁLEK MichalMlazice#143CZEM40plus2.00:36:17+00:03:4600:17:32.8500:18:04.95Detail
6. RADA JanPraha#121CZEM40plus3.00:37:05+00:04:3400:18:15.6100:18:09.32Detail
7. KNESPL VojtěchRun the World#139CZEMdo394.00:37:41+00:05:1000:18:04.3800:18:36.19Detail
8. VYHLAS JosefSedlec#297CZEM40plus4.00:38:09+00:05:3800:18:42.74Detail
9. POBORSKÁ HelenaPSK Olymp Praha#291CZEZ35plus1.00:38:11+00:05:4000:19:15.53Detail
10. KOLÁČNÝ VáclavAC Praha 1890#145CZEMdo395.IZS2.00:39:03+00:06:3200:19:08.7300:19:20.93Detail
11. GINZEL PetrCyklovape#105CZEM40plus5.00:39:31+00:07:0000:19:20.4200:19:24.42Detail
12. DANÍČEK VáclavSRBY U KLADNA#140CZEMdo396.00:39:37+00:07:0600:19:10.9100:19:33.78Detail
13. FAJGL LubošCítov#89CZEM40plus6.IZS3.00:39:44+00:07:1300:19:14.8200:19:43.74Detail
14. FIALA LukášHoštka#16CZEMdo397.00:40:20+00:07:49Detail
15. STEFFL VítDERFL kola Mělník#138CZEMdo398.00:40:40+00:08:0900:19:47.5100:20:06.44Detail
16. ŠIBRAVOVÁ Lenkakerteam#106CZEZdo351.00:40:43+00:08:1200:19:54.1500:20:03.34Detail
17. VYŠÍNSKÝ MartinKoloběh Líběznice#92CZEMdo399.IZS4.00:40:46+00:08:1500:19:54.7000:20:06.26Detail
18. BERNARD VladimírHasiči Neratovice#133CZEM40plus7.IZS5.00:40:58+00:08:2700:19:55.1600:20:16.88Detail
19. HARAMULOVÁ LenkaASK Slavia Praha#17CZEZdo352.00:41:12+00:08:41Detail
20. BROUK PetrLitomerice#18CZEM40plus8.00:41:21+00:08:50Detail
21. MATULA ŠtěpánOlympia Kladno#144CZEM40plus9.00:41:30+00:08:5900:19:54.4400:20:46.80Detail
22. JIŘIČNÁ DanaBonbon Praha#292CZEZ35plus2.00:41:52+00:09:2100:20:23.66Detail
23. ČERMÁK ZdeněkLhotka u Mělník#150CZEMdo3910.00:42:17+00:09:4600:20:07.16Detail
24. VACULÍK MartinJablonec nad Nisou#30CZEMdo3911.00:42:18+00:09:47Detail
25. ŠTEFAN RadimRun the World - Mělník#130CZEM40plus10.00:42:23+00:09:5200:20:17.2300:21:15.21Detail
26. KREJČA MartinLuigi Cocotti#136CZEM40plus11.00:42:27+00:09:5600:19:56.9300:21:41.97Detail
27. KUČERA VáclavT.J.Sokol Mšené lázně#22CZEMdo3912.00:42:43+00:10:12Detail
28. ŠEBESTA VáclavMělnik#141CZEMdo3913.00:42:43+00:10:1200:21:02.9200:20:59.32Detail
29. ZAJÍČEK JiříHZS Melnik#128CZEMdo3914.IZS6.00:42:47+00:10:1600:21:01.7500:21:00.77Detail
30. TROCHTA PavelKlub na hřišti Velký Borek#103CZEM40plus12.00:42:57+00:10:2600:21:03.4000:21:04.67Detail
31. SMOTLACHOVÁ EvaMělník#137CZEZdo353.00:42:58+00:10:2700:21:03.6800:21:06.10Detail
32. MRÁZIK Martin#129SVKMdo3915.00:42:59+00:10:2800:21:23.8200:20:49.69Detail
33. GAJDOŠÍK MiroslavDolní Beřkovice#26CZEM40plus13.00:43:00+00:10:29Detail
34. ŠÚSTEK TomášOstrava#149CZEMdo3916.IZS7.00:43:10+00:10:3900:21:00.59Detail
35. ŠNAJDR MartinKlub přátel Běhu kokořínským údolím#110CZEMdo3917.00:43:18+00:10:4700:21:06.8400:21:22.98Detail
36. BAČKÁDY RudolfOPTIMI-zasklívání lodžií#119CZEM40plus14.00:43:32+00:11:0100:21:02.1000:21:39.76Detail
37. ZEMANOVA JanaLitomerice#134CZEZ35plus3.00:43:47+00:11:1600:21:27.9500:21:33.78Detail
38. SVATOŇ DavidTT 3 sports#111CZEMdo3918.00:44:12+00:11:4100:21:22.8800:21:59.73Detail
39. TOMEK MartinIronTime Mělník#20CZEM40plus15.00:44:16+00:11:4500:21:33.3400:21:57.73Detail
40. TICHÝ LukášCítov#102CZEMdo3919.00:44:34+00:12:0300:21:25.6900:22:21.82Detail
41. STEHLÍK MiroslavRadošovice#88CZEM40plus16.00:44:40+00:12:0900:21:28.8600:22:23.33Detail
42. KOHL KarelMělník#135CZEM40plus17.00:44:42+00:12:1100:21:48.9200:22:00.77Detail
43. MICHL VáclavPoděbradx#38CZEM40plus18.00:44:44+00:12:1300:21:49.5700:22:03.38Detail
44. POSTUPA AlešPraha#21CZEM40plus19.00:44:58+00:12:2700:21:47.1900:22:19.98Detail
45. POKORNÝ Karel#86CZEMdo3920.00:45:13+00:12:4200:20:59.1300:23:15.86Detail
46. VRBA KarelGoloka Vrinavar#19CZEM40plus20.00:45:22+00:12:51Detail
47. SALAČ VáclavCAV Benátky nad Jizerou#94CZEM40plus21.00:45:26+00:12:5500:21:59.7800:22:34.68Detail
48. VILD Jiří#108CZEMdo3921.00:45:33+00:13:0200:21:37.9700:23:03.47Detail
49. SUCHÝ Josefbike and ski bakajda#85CZEMdo3922.00:46:44+00:14:1300:22:21.9800:23:32.38Detail
50. VEREŠOVÁ VěraMělník#148CZEZ35plus4.00:46:56+00:14:2500:22:57.22Detail
51. ORGONÍKOVÁ DanielaMělník#123CZEZdo354.00:47:08+00:14:3700:22:58.2800:23:20.44Detail
52. HÁNĚL JaromírHSH tým C#298CZEM40plus22.00:47:20+00:14:4900:23:05.66Detail
53. MATĚJKOVÁ JanaBáječné ženy v běhu#32CZEZdo355.00:47:21+00:14:50Detail
54. ĎUROVEC DominikBěžecký kroužek Varnsdorf#109CZEMdo3923.00:47:43+00:15:1200:21:56.1100:24:48.73Detail
55. KRAUSOVÁ LucieBáječné ženy v běhu#117CZEZdo356.00:47:48+00:15:1700:23:19.5300:23:36.18Detail
56. SUNEK JaroslavMladá Boleslav#40CZEMdo3924.00:48:43+00:16:12Detail
57. BLÁHA RadekTišice#35CZEM40plus23.00:48:46+00:16:15Detail
58. ŠULCOVÁ JitkaSport Team Snowboardingu o.s.#33CZEZ35plus5.00:48:50+00:16:19Detail
59. SMUTNÝ OldřichCOOP Mnichovo Hradiště#15CZEM40plus24.00:49:04+00:16:3300:23:58.6100:24:11.19Detail
60. KLIMEŠ Alexander#131CZEM40plus25.00:49:40+00:17:0900:24:09.9200:24:34.26Detail
61. MYŠKA PetrMělník#107CZEMdo3925.00:49:43+00:17:1200:24:32.4900:24:19.05Detail
62. JANDA PetrSokol Šumperk#98CZEM40plus26.00:49:58+00:17:2700:23:53.5400:25:10.71Detail
63. CHARYPAROVÁ MilušeMAXTTRI LIBEREC#28CZEZ35plus6.00:50:23+00:17:52Detail
64. ZELENKA MartinSauna Klub Mělník#289CZEM40plus27.00:50:32+00:18:0100:24:26.86Detail
65. ŠVÁCHA LubošSokol Mšeno#97CZEM40plus28.00:50:49+00:18:1800:24:59.4100:24:55.47Detail
66. TŮMOVA PavlínaMělník Pšovka#96CZEZ35plus7.00:51:01+00:18:3000:24:57.5900:25:05.91Detail
67. NOVÁK MichalCítov#122CZEMdo3926.00:51:05+00:18:3400:24:37.1600:25:32.86Detail
68. TŘETINOVÁ Radka#39CZEZdo357.00:51:27+00:18:56Detail
69. HÁBLOVÁ JanaČeská Lípa#34CZEZdo358.00:51:40+00:19:09Detail
70. TROCHTOVÁ DenisaKlub na hřišti Velký Borek#104CZEZ35plus8.00:52:32+00:20:0100:25:01.0800:26:17.12Detail
71. ŘEHÁKOVÁ PetraSokol Roudnice nad Labem#25CZEZ35plus9.00:52:45+00:20:14Detail
72. STŘELBOVÁ LenkaPraha 4#87CZEZ35plus9.00:52:45+00:20:1400:25:00.9900:26:28.55Detail
73. KŘÍŽ PavelČeská Lípa#31CZEM40plus29.00:52:46+00:20:15Detail
74. JIŘIČNÝ MartinBonbon Praha#294CZEM40plus30.00:52:49+00:20:1800:26:24.35Detail
75. ŠUPOVÁ VěraKletečná#27CZEZdo359.00:52:55+00:20:24Detail
76. VESELÁ AnitaSDH Chloumek#132CZEZ35plus11.00:53:07+00:20:3600:25:29.1800:26:40.12Detail
77. URBÁNKOVÁ AnnaŘepín#142CZEZdo3510.00:53:12+00:20:4100:26:33.1800:25:54.36Detail
78. NOVÁK JosefNOVAKART#100CZEM40plus31.00:54:54+00:22:2300:26:35.8800:27:18.91Detail
79. JANDOVÁ LídaSokol Šumperk#99CZEZ35plus12.00:54:58+00:22:2700:26:35.6000:27:19.74Detail
80. GELETA Martin#3CZEMdo3927.00:55:11+00:22:40Detail
81. VITHOVÁ Martina#2CZEZdo3511.00:55:11+00:22:40Detail
82. PITELOVÁ BarboraBáječné ženy v běhu#118CZEZdo3512.00:55:37+00:23:0600:28:15.9400:26:33.29Detail
83. TŮMOVÁ JitkaBáječné ženy v běhu#115CZEZ35plus13.00:55:38+00:23:0700:28:15.5900:26:33.91Detail
84. PONCAROVÁ PavlínaCítov#90CZEZ35plus14.IZS8.00:55:49+00:23:1800:27:29.5200:27:24.07Detail
85. TESAŘOVÁ MarkétaKPMG Running Club#296CZEZdo3513.00:55:49+00:23:1800:27:28.89Detail
86. ŠIMÁK JosefMělník#101CZEM40plus32.00:56:10+00:23:3900:28:44.3000:26:36.23Detail
87. HOLOMKOVÁ Veronika#124CZEZdo3514.00:57:31+00:25:0000:29:17.5900:27:14.16Detail
88. JONOVÁ Lia#127CZEZdo3515.00:57:46+00:25:1500:28:25.4700:28:16.72Detail
89. MOROCHOVIČOVÁ Janablack&white#147CZEZdo3516.00:58:36+00:26:0500:28:49.47Detail
90. ŽÁROVÁ Miroslava#93CZEZ35plus15.00:58:48+00:26:1700:28:44.3100:30:03.32Detail
91. ŠTRUPLOVÁ Eva#299CZEZ35plus16.00:59:06+00:26:3500:29:36.73Detail
92. ZAVŘELOVÁ HančaRoudnice nad Labem#95CZEZdo3517.IZS9.00:59:43+00:27:1200:29:35.5100:28:59.44Detail
93. CHARYPAR IvanSK MAXTRI LIBEREC#29CZEM40plus33.00:59:58+00:27:27Detail
94. TREPEŠOVÁ IvetaLíbeznice#146CZEZdo3518.01:00:54+00:28:2300:29:18.9900:30:29.16Detail
95. KOCSISOVÁ MonikaBáječné ženy v běhu#112CZEZ35plus17.01:01:34+00:29:0300:29:57.4600:30:28.02Detail
96. PONCAROVÁ MartinaMalá Skála#91CZEZdo3519.01:02:27+00:29:5600:30:38.5000:30:42.30Detail
97. PEKÁRKOVÁ BlankaBaječné ženy v běhu#114CZEZ35plus18.01:03:58+00:31:2700:30:57.2200:32:02.44Detail
98. BRENNOVÁ Lenka#23CZEZdo3520.01:05:50+00:33:19Detail
99. HOCHMANNOVÁ BarboraMělník#126CZEZdo3521.01:06:24+00:33:5300:31:55.7100:33:18.75Detail
100. KÝROVÁ KateřinaTlustovousy#24CZEZdo3522.01:08:44+00:36:1300:32:10.4400:35:24.03Detail
101. KREJSA VáclavBonbon Praha#14CZEM40plus34.01:26:31+00:54:00Detail
DNF SUCHÁNKOVÁ PetraBáječné ženy v běhu#116CZEZ35plusDNF 00:31:04.3600:26:57.55Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz