Oficiální Výsledková listina Mělnický vinařský běh 2015
26. 9. 2015

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměRočníkKategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta12
1. FLEGL VlastimilVrchlabí#36CZE1986Mdo391.00:32:3100:16:10.6400:16:19.52Detail
2. KUNČAR David#125CZE1975M40plus1.00:33:56+00:01:25.6900:16:36.8200:17:19.04Detail
3. BRYNDA JardaLabe Tri Club#37CZE1977Mdo392.00:35:46+00:03:15.28Detail
4. HATINA PetrCítov#120CZE1981Mdo393.IZS1.00:36:02+00:03:31.6500:17:30.7100:17:49.21Detail
5. MICHÁLEK MichalMlazice#143CZE1973M40plus2.00:36:17+00:03:46.7900:17:32.8500:18:04.95Detail
6. RADA JanPraha#121CZE1969M40plus3.00:37:05+00:04:34.0900:18:15.6100:18:09.32Detail
7. KNESPL VojtěchRun the World#139CZE1991Mdo394.00:37:41+00:05:10.2800:18:04.3800:18:36.19Detail
8. VYHLAS JosefSedlec#297CZE1975M40plus4.00:38:09+00:05:38.1000:18:42.74Detail
9. POBORSKÁ HelenaPSK Olymp Praha#291CZE1978Z35plus1.00:38:11+00:05:40.7900:19:15.53Detail
10. KOLÁČNÝ VáclavAC Praha 1890#145CZE1988Mdo395.IZS2.00:39:03+00:06:32.1600:19:08.7300:19:20.93Detail
11. GINZEL PetrCyklovape#105CZE1972M40plus5.00:39:31+00:07:00.5600:19:20.4200:19:24.42Detail
12. DANÍČEK VáclavSRBY U KLADNA#140CZE1995Mdo396.00:39:37+00:07:05.8500:19:10.9100:19:33.78Detail
13. FAJGL LubošCítov#89CZE1975M40plus6.IZS3.00:39:44+00:07:13.2500:19:14.8200:19:43.74Detail
14. FIALA LukášHoštka#16CZE1986Mdo397.00:40:20+00:07:49.65Detail
15. STEFFL VítDERFL kola Mělník#138CZE1983Mdo398.00:40:40+00:08:09.2800:19:47.5100:20:06.44Detail
16. ŠIBRAVOVÁ Lenkakerteam#106CZE1982Zdo351.00:40:43+00:08:12.2800:19:54.1500:20:03.34Detail
17. VYŠÍNSKÝ MartinKoloběh Líběznice#92CZE1976Mdo399.IZS4.00:40:46+00:08:15.2200:19:54.7000:20:06.26Detail
18. BERNARD VladimírHasiči Neratovice#133CZE1971M40plus7.IZS5.00:40:58+00:08:27.2500:19:55.1600:20:16.88Detail
19. HARAMULOVÁ LenkaASK Slavia Praha#17CZE1987Zdo352.00:41:12+00:08:41.70Detail
20. BROUK PetrLitomerice#18CZE1966M40plus8.00:41:21+00:08:49.97Detail
21. MATULA ŠtěpánOlympia Kladno#144CZE1970M40plus9.00:41:30+00:08:59.0300:19:54.4400:20:46.80Detail
22. JIŘIČNÁ DanaBonbon Praha#292CZE1969Z35plus2.00:41:52+00:09:21.4600:20:23.66Detail
23. ČERMÁK ZdeněkLhotka u Mělník#150CZE1976Mdo3910.00:42:17+00:09:46.1700:20:07.16Detail
24. VACULÍK MartinJablonec nad Nisou#30CZE1983Mdo3911.00:42:18+00:09:47.30Detail
25. ŠTEFAN RadimRun the World - Mělník#130CZE1974M40plus10.00:42:23+00:09:51.9100:20:17.2300:21:15.21Detail
26. KREJČA MartinLuigi Cocotti#136CZE1971M40plus11.00:42:27+00:09:56.1400:19:56.9300:21:41.97Detail
27. KUČERA VáclavT.J.Sokol Mšené lázně#22CZE1976Mdo3912.00:42:43+00:10:12.67Detail
28. ŠEBESTA VáclavMělnik#141CZE1993Mdo3913.00:42:43+00:10:12.7900:21:02.9200:20:59.32Detail
29. ZAJÍČEK JiříHZS Melnik#128CZE1979Mdo3914.IZS6.00:42:47+00:10:16.2500:21:01.7500:21:00.77Detail
30. TROCHTA PavelKlub na hřišti Velký Borek#103CZE1975M40plus12.00:42:57+00:10:26.0400:21:03.4000:21:04.67Detail
31. SMOTLACHOVÁ EvaMělník#137CZE1991Zdo353.00:42:58+00:10:26.9700:21:03.6800:21:06.10Detail
32. MRÁZIK Martin#129SVK1984Mdo3915.00:42:59+00:10:27.8400:21:23.8200:20:49.69Detail
33. GAJDOŠÍK MiroslavDolní Beřkovice#26CZE1965M40plus13.00:43:00+00:10:29.56Detail
34. ŠÚSTEK TomášOstrava#149CZE1978Mdo3916.IZS7.00:43:10+00:10:39.4700:21:00.59Detail
35. ŠNAJDR MartinKlub přátel Běhu kokořínským údolím#110CZE1978Mdo3917.00:43:18+00:10:47.4700:21:06.8400:21:22.98Detail
36. BAČKÁDY RudolfOPTIMI-zasklívání lodžií#119CZE1969M40plus14.00:43:32+00:11:01.0200:21:02.1000:21:39.76Detail
37. ZEMANOVA JanaLitomerice#134CZE1970Z35plus3.00:43:47+00:11:16.7800:21:27.9500:21:33.78Detail
38. SVATOŇ DavidTT 3 sports#111CZE1977Mdo3918.00:44:12+00:11:41.4700:21:22.8800:21:59.73Detail
39. TOMEK MartinIronTime Mělník#20CZE1973M40plus15.00:44:16+00:11:44.8800:21:33.3400:21:57.73Detail
40. TICHÝ LukášCítov#102CZE1993Mdo3919.00:44:34+00:12:02.9200:21:25.6900:22:21.82Detail
41. STEHLÍK MiroslavRadošovice#88CZE1973M40plus16.00:44:40+00:12:08.9300:21:28.8600:22:23.33Detail
42. KOHL KarelMělník#135CZE1965M40plus17.00:44:42+00:12:11.1300:21:48.9200:22:00.77Detail
43. MICHL VáclavPoděbradx#38CZE1954M40plus18.00:44:44+00:12:13.5600:21:49.5700:22:03.38Detail
44. POSTUPA AlešPraha#21CZE1974M40plus19.00:44:58+00:12:27.0200:21:47.1900:22:19.98Detail
45. POKORNÝ Karel#86CZE1995Mdo3920.00:45:13+00:12:41.8600:20:59.1300:23:15.86Detail
46. VRBA KarelGoloka Vrinavar#19CZE1969M40plus20.00:45:22+00:12:51.56Detail
47. SALAČ VáclavCAV Benátky nad Jizerou#94CZE1974M40plus21.00:45:26+00:12:55.5300:21:59.7800:22:34.68Detail
48. VILD Jiří#108CZE1979Mdo3921.00:45:33+00:13:02.3400:21:37.9700:23:03.47Detail
49. SUCHÝ Josefbike and ski bakajda#85CZE1991Mdo3922.00:46:44+00:14:13.7900:22:21.9800:23:32.38Detail
50. VEREŠOVÁ VěraMělník#148CZE1976Z35plus4.00:46:56+00:14:25.7800:22:57.22Detail
51. ORGONÍKOVÁ DanielaMělník#123CZE1995Zdo354.00:47:08+00:14:37.2900:22:58.2800:23:20.44Detail
52. HÁNĚL JaromírHSH tým C#298CZE1968M40plus22.00:47:20+00:14:49.7200:23:05.66Detail
53. MATĚJKOVÁ JanaBáječné ženy v běhu#32CZE1986Zdo355.00:47:21+00:14:49.92Detail
54. ĎUROVEC DominikBěžecký kroužek Varnsdorf#109CZE1995Mdo3923.00:47:43+00:15:12.4200:21:56.1100:24:48.73Detail
55. KRAUSOVÁ LucieBáječné ženy v běhu#117CZE1987Zdo356.00:47:48+00:15:17.1100:23:19.5300:23:36.18Detail
56. SUNEK JaroslavMladá Boleslav#40CZE1984Mdo3924.00:48:43+00:16:12.57Detail
57. BLÁHA RadekTišice#35CZE1972M40plus23.00:48:46+00:16:15.52Detail
58. ŠULCOVÁ JitkaSport Team Snowboardingu o.s.#33CZE1974Z35plus5.00:48:50+00:16:19.16Detail
59. SMUTNÝ OldřichCOOP Mnichovo Hradiště#15CZE1948M40plus24.00:49:04+00:16:32.9600:23:58.6100:24:11.19Detail
60. KLIMEŠ Alexander#131CZE1968M40plus25.00:49:40+00:17:09.3200:24:09.9200:24:34.26Detail
61. MYŠKA PetrMělník#107CZE1980Mdo3925.00:49:43+00:17:12.0100:24:32.4900:24:19.05Detail
62. JANDA PetrSokol Šumperk#98CZE1967M40plus26.00:49:58+00:17:27.4200:23:53.5400:25:10.71Detail
63. CHARYPAROVÁ MilušeMAXTTRI LIBEREC#28CZE1959Z35plus6.00:50:23+00:17:51.88Detail
64. ZELENKA MartinSauna Klub Mělník#289CZE1972M40plus27.00:50:32+00:18:01.0500:24:26.86Detail
65. ŠVÁCHA LubošSokol Mšeno#97CZE1959M40plus28.00:50:49+00:18:18.0600:24:59.4100:24:55.47Detail
66. TŮMOVA PavlínaMělník Pšovka#96CZE1979Z35plus7.00:51:01+00:18:30.1300:24:57.5900:25:05.91Detail
67. NOVÁK MichalCítov#122CZE1985Mdo3926.00:51:05+00:18:34.0000:24:37.1600:25:32.86Detail
68. TŘETINOVÁ Radka#39CZE1991Zdo357.00:51:27+00:18:56.12Detail
69. HÁBLOVÁ JanaČeská Lípa#34CZE1982Zdo358.00:51:40+00:19:09.19Detail
70. TROCHTOVÁ DenisaKlub na hřišti Velký Borek#104CZE1977Z35plus8.00:52:32+00:20:01.1000:25:01.0800:26:17.12Detail
71. ŘEHÁKOVÁ PetraSokol Roudnice nad Labem#25CZE1966Z35plus9.00:52:45+00:20:13.84Detail
72. STŘELBOVÁ LenkaPraha 4#87CZE1976Z35plus9.00:52:45+00:20:13.8400:25:00.9900:26:28.55Detail
73. KŘÍŽ PavelČeská Lípa#31CZE1968M40plus29.00:52:46+00:20:15.13Detail
74. JIŘIČNÝ MartinBonbon Praha#294CZE1969M40plus30.00:52:49+00:20:18.1400:26:24.35Detail
75. ŠUPOVÁ VěraKletečná#27CZE1989Zdo359.00:52:55+00:20:24.37Detail
76. VESELÁ AnitaSDH Chloumek#132CZE1965Z35plus11.00:53:07+00:20:35.8400:25:29.1800:26:40.12Detail
77. URBÁNKOVÁ AnnaŘepín#142CZE1995Zdo3510.00:53:12+00:20:41.4500:26:33.1800:25:54.36Detail
78. NOVÁK JosefNOVAKART#100CZE1958M40plus31.00:54:54+00:22:23.3900:26:35.8800:27:18.91Detail
79. JANDOVÁ LídaSokol Šumperk#99CZE1970Z35plus12.00:54:58+00:22:27.1500:26:35.6000:27:19.74Detail
80. GELETA Martin#3CZE1982Mdo3927.00:55:11+00:22:40.24Detail
81. VITHOVÁ Martina#2CZE1985Zdo3511.00:55:11+00:22:40.72Detail
82. PITELOVÁ BarboraBáječné ženy v běhu#118CZE1985Zdo3512.00:55:37+00:23:06.5900:28:15.9400:26:33.29Detail
83. TŮMOVÁ JitkaBáječné ženy v běhu#115CZE1979Z35plus13.00:55:38+00:23:07.2700:28:15.5900:26:33.91Detail
84. PONCAROVÁ PavlínaCítov#90CZE1980Z35plus14.IZS8.00:55:49+00:23:18.0600:27:29.5200:27:24.07Detail
85. TESAŘOVÁ MarkétaKPMG Running Club#296CZE1984Zdo3513.00:55:49+00:23:18.2700:27:28.89Detail
86. ŠIMÁK JosefMělník#101CZE1943M40plus32.00:56:10+00:23:39.7500:28:44.3000:26:36.23Detail
87. HOLOMKOVÁ Veronika#124CZE1995Zdo3514.00:57:31+00:25:00.6900:29:17.5900:27:14.16Detail
88. JONOVÁ Lia#127CZE1985Zdo3515.00:57:46+00:25:14.8600:28:25.4700:28:16.72Detail
89. MOROCHOVIČOVÁ Janablack&white#147CZE1982Zdo3516.00:58:36+00:26:05.3700:28:49.47Detail
90. ŽÁROVÁ Miroslava#93CZE1978Z35plus15.00:58:48+00:26:17.4600:28:44.3100:30:03.32Detail
91. ŠTRUPLOVÁ Eva#299CZE1977Z35plus16.00:59:06+00:26:34.9700:29:36.73Detail
92. ZAVŘELOVÁ HančaRoudnice nad Labem#95CZE1982Zdo3517.IZS9.00:59:43+00:27:12.7100:29:35.5100:28:59.44Detail
93. CHARYPAR IvanSK MAXTRI LIBEREC#29CZE1943M40plus33.00:59:58+00:27:27.35Detail
94. TREPEŠOVÁ IvetaLíbeznice#146CZE1987Zdo3518.01:00:54+00:28:23.3600:29:18.9900:30:29.16Detail
95. KOCSISOVÁ MonikaBáječné ženy v běhu#112CZE1971Z35plus17.01:01:34+00:29:02.9300:29:57.4600:30:28.02Detail
96. PONCAROVÁ MartinaMalá Skála#91CZE1981Zdo3519.01:02:27+00:29:56.6000:30:38.5000:30:42.30Detail
97. PEKÁRKOVÁ BlankaBaječné ženy v běhu#114CZE1972Z35plus18.01:03:58+00:31:27.6400:30:57.2200:32:02.44Detail
98. BRENNOVÁ Lenka#23CZE1983Zdo3520.01:05:50+00:33:19.69Detail
99. HOCHMANNOVÁ BarboraMělník#126CZE1996Zdo3521.01:06:24+00:33:53.0300:31:55.7100:33:18.75Detail
100. KÝROVÁ KateřinaTlustovousy#24CZE1982Zdo3522.01:08:44+00:36:13.4600:32:10.4400:35:24.03Detail
101. KREJSA VáclavBonbon Praha#14CZE1952M40plus34.01:26:31+00:54:00.80Detail
DNF SUCHÁNKOVÁ PetraBáječné ženy v běhu#116CZE1973Z35plusDNF 00:31:04.3600:26:57.55Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz