Oficiální Výsledková listina Tour de Ralsko 2015
16. 5. 2015

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. MATOUŠEK JanELEVEN TEAM PŘÍCHOVICE#671989M19-291.01:32:45.59Detail
2. MARTIN JanKAH SPORT Vrchlabí#1281980M30-391.01:33:37.08+00:00:51.49Detail
3. VLÁŠEK MichalKellys Bike Ranch Team#1131989M19-292.01:33:43.63+00:00:58.04Detail
4. BUREŠ LukášCK Kolokrám Svijany#1391982M30-392.01:36:44.90+00:03:59.31Detail
5. PAUDERA VladimírSki Paudera#1231962M50plus1.01:36:45.02+00:03:59.43Detail
6. NOUZÁK MilošBig Shock Team#1241977M30-393.01:36:47.09+00:04:01.50Detail
7. DOLECEK MarioEBM-Team Seiffen#741969M40-491.01:37:02.94+00:04:17.35Detail
8. KUČERA Radek#1481972M40-492.01:37:03.21+00:04:17.62Detail
9. KNEJZLÍK MarekMimoň#361976M30-394.01:37:03.30+00:04:17.71Detail
10. EHRLICH VáclavSki Paudera#271976M30-395.01:37:03.37+00:04:17.78Detail
11. NEUBAUER RadimEleven Mercedes Mitas#1451977M30-396.01:37:05.49+00:04:19.90Detail
12. MARVAN JakubKolokrám#631987M19-293.01:37:06.21+00:04:20.62Detail
13. ŠČUČKA RadekSki Paudera#261964M50plus2.01:37:08.19+00:04:22.60Detail
14. RŮŽIČKA ZbyněkSki Paudera#61991M19-294.01:40:31.73+00:07:46.14Detail
15. BARTOŠ KarelTJ Lokomotiva Nymburk#1301973M40-493.01:42:02.72+00:09:17.13Detail
16. VOSYKA RichardEleven Mercedes Mitas#1141954M50plus3.01:42:19.06+00:09:33.47Detail
17. DOLECEK RicoFocus RAPIRO Racing#751989M19-295.01:45:10.99+00:12:25.40Detail
18. KYNDL LukášBike Tuning Team Rudná#761993M19-296.01:45:11.06+00:12:25.47Detail
19. ZDENĚK RICHARDKBELY CYCLING TEAM#601966M40-494.01:45:11.74+00:12:26.15Detail
20. OSWALD JanMimoň#191969M40-495.01:45:13.28+00:12:27.69Detail
21. FUKSA LadislavSUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM#441979M30-397.01:45:17.97+00:12:32.38Detail
22. DVOŘÁK DavidLasvit Bikers#1491994M19-297.01:45:29.76+00:12:44.17Detail
23. STREJČEK PavelEleven Mercedes Mitas#1081975M40-496.01:48:25.58+00:15:39.99Detail
24. VÝBORA JiříEleven Mercedes Mitas#1111965M50plus4.01:49:34.16+00:16:48.57Detail
25. BALATKA MartinEleven Team Příchovice#1381973M40-497.01:49:35.41+00:16:49.82Detail
26. CAPOUCH JaroslavTOI TOI cykloklub Slaný#431990M19-298.01:49:38.93+00:16:53.34Detail
27. REZEK IvanAC Bludišťák#711983M30-398.01:49:39.14+00:16:53.55Detail
28. FOJT PetrRZ#1201987M19-299.01:50:31.04+00:17:45.45Detail
29. HOMOLKA DaliborBohemie Nový Bor#961958M50plus5.01:50:33.58+00:17:47.99Detail
30. VÁPENÍK MartinVarnsdorf#281973M40-498.01:56:39.92+00:23:54.33Detail
31. SKOUPIL OndřejMladá Boleslav#921980M30-399.01:58:04.34+00:25:18.75Detail
32. FIŠER JanSKI PAUDERA#1511958M50plus6.01:58:43.79+00:25:58.20Detail
33. REK Václav#1431983M30-3910.02:00:10.55+00:27:24.96Detail
34. STRIŽ PetrMimoň#31980M30-3911.02:00:19.87+00:27:34.28Detail
35. LEJSEK Tomáš#1151964M50plus7.02:00:40.34+00:27:54.75Detail
36. JANÁK JiříLASVIT bikers Nový bor#561982M30-3912.02:01:52.90+00:29:07.31Detail
37. PETRŽELKA PavelCitrus Bike Team#1211968M40-499.02:03:50.60+00:31:05.01Detail
38. KONOPISKÝ VáclavMTB Podralsko 696#331974M40-4910.02:04:47.38+00:32:01.79Detail
39. PROCHÁZKA MilošCC Varnsdorf#1461969M40-4911.02:05:29.93+00:32:44.34Detail
40. KROUPA PetrNová Ves nad Nisou#731978M30-3913.02:05:31.03+00:32:45.44Detail
41. LEITERMANN DavidSpona Teplice#1371975M40-4912.02:05:31.30+00:32:45.71Detail
42. MIXA VladislavPraha Uhrineves#811977M30-3914.02:06:41.25+00:33:55.66Detail
43. ŠRŮTA Milan#1091977M30-3915.02:07:29.33+00:34:43.74Detail
44. MIŠKOVSKÝ AdamNymburk#1101986M19-2910.02:08:35.66+00:35:50.07Detail
45. ANDĚL MichalČeská Lípa#171976M30-3916.02:08:38.21+00:35:52.62Detail
46. JURAČKA PavelJablonné v Podještědí#531978M30-3917.02:08:39.39+00:35:53.80Detail
47. KAMENSKY RadekJizerske pekarny#701979M30-3918.02:08:57.99+00:36:12.40Detail
48. SELLE RolandCyklosportM#981955M50plus8.02:08:58.33+00:36:12.74Detail
49. SOUKUP PavelCyklosportM#991952M50plus9.02:08:59.02+00:36:13.43Detail
50. DZIUBALO DanielUSK Slavie Ústí nad Labem#471987M19-2911.02:08:59.89+00:36:14.30Detail
51. PAZOUREK JaroslavŽandov#881979M30-3919.02:09:02.03+00:36:16.44Detail
52. MLYNÁŘ RadekVarnsdorf#501969M40-4913.02:09:23.81+00:36:38.22Detail
53. ROUDNÝ RomanStruznice#41976M30-3920.02:09:32.73+00:36:47.14Detail
54. NOSEK RobertCSC klub Český Brod#321969M40-4914.02:09:36.15+00:36:50.56Detail
55. VACEK LukášKoloshop Team Teplice#461986M19-2912.02:09:43.95+00:36:58.36Detail
56. HOLEČEK PetrHradec Králové#1311959M50plus10.02:10:18.90+00:37:33.31Detail
57. MATOUŠ ZbyněkJohnson Controls Autobaterie Česká Lípa#181970M40-4915.02:10:51.37+00:38:05.78Detail
58. SLUKA JaroslavMTB Podralsko#1421980M30-3921.02:10:51.47+00:38:05.88Detail
59. SAMLER DavidVarnsdorf#511970M40-4916.02:13:04.64+00:40:19.05Detail
60. VLACH PetrEleven#591957M50plus11.02:13:35.13+00:40:49.54Detail
61. HŘÍBAL TomášPraha#651966M40-4917.02:13:36.54+00:40:50.95Detail
62. ŽIDLICKÝ MartinMTB Podralsko 696#211967M40-4918.02:13:50.55+00:41:04.96Detail
63. ZVÁNOVEC VáclavNiemesJunge#131976M30-3922.02:13:51.08+00:41:05.49Detail
64. HRABOVSKÝ MartinKuřívody#871984M30-3923.02:14:01.30+00:41:15.71Detail
65. JABŮREK Petrautoj.dobrejovice#1341958M50plus12.02:14:32.43+00:41:46.84Detail
66. PLUHAŘ Jakub#1041985M30-3924.02:14:32.89+00:41:47.30Detail
67. GAŽI Michal#1031978M30-3925.02:14:57.42+00:42:11.83Detail
68. BYDŽOVSKÝ Tomášačip#801980M30-3926.02:15:18.45+00:42:32.86Detail
69. HONZÁTKO ČestmírÚdolí samoty#1351975M40-4919.02:15:51.54+00:43:05.95Detail
70. VEJŠICKÝ BohumilVLS#1401981M30-3927.02:16:50.75+00:44:05.16Detail
71. VYSKOČIL MartinČeská Lípa#451971M40-4920.02:17:44.21+00:44:58.62Detail
72. PLÍVA RudolfAvast cyklo Šauer#941983M30-3928.02:18:27.93+00:45:42.34Detail
73. WREGER IvoMimon#251978M30-3929.02:18:42.79+00:45:57.20Detail
74. SVOBODA TomášČESKÁ LÍPA#371983M30-3930.02:20:18.43+00:47:32.84Detail
75. MATĚJOVSKÝ MichalPraha 6#391965M50plus13.02:20:18.53+00:47:32.94Detail
76. ROHR Petr#1441965M50plus14.02:20:38.51+00:47:52.92Detail
77. NOVOTNÝ OndřejBT Chalupáři#341985M30-3931.02:21:24.96+00:48:39.37Detail
78. REIS Luboš#1261970M40-4921.02:22:21.35+00:49:35.76Detail
79. TOMSA JakubŽandov#851982M30-3932.02:22:21.45+00:49:35.86Detail
80. KRATOCHVÍL VlastimilMTB Podralsko 696#1021963M50plus15.02:23:32.37+00:50:46.78Detail
81. BERNAT Luboš#1181974M40-4922.02:27:12.21+00:54:26.62Detail
82. SVOBODA MartinHmyzáci#1011988M19-2913.02:27:14.96+00:54:29.37Detail
83. KLIMENT JaromírAgresivní hlemýždi#901957M50plus16.02:28:13.28+00:55:27.69Detail
84. BITTNER Borisčeský brod#491964M50plus17.02:28:18.46+00:55:32.87Detail
85. PIEROWSKI MichalLiberec#821977M30-3933.02:29:00.00+00:56:14.41Detail
86. BYDŽOVSKÝ LiborAČIP#1321953M50plus18.02:30:29.58+00:57:43.99Detail
87. CIKÁN LubošŽandov#551967M40-4923.02:32:01.65+00:59:16.06Detail
88. VALENTA MarcelPraha-západ#401964M50plus19.02:32:07.95+00:59:22.36Detail
89. KOUBA PavelNOVÝ BOR#21975M40-4924.02:32:57.86+01:00:12.27Detail
90. VAŠŠ Roman#1271979M30-3934.02:33:01.11+01:00:15.52Detail
91. SPRINZ MilanSpindleruv Mlyn#931971M40-4925.02:33:16.00+01:00:30.41Detail
92. ZELINKA Ondřej#1471992M19-2914.02:37:35.65+01:04:50.06Detail
93. ŠICHTA MichalDobranov#161986M19-2915.02:39:56.53+01:07:10.94Detail
94. BARTÁK JiříBT Chalupáři#351985M30-3935.02:39:59.55+01:07:13.96Detail
95. BÍGL TomášMimoň#121990M19-2916.02:40:05.49+01:07:19.90Detail
96. BITTNER Jirkačeský brod#481999Mdo191.02:41:23.99+01:08:38.40Detail
97. BUDĚJSKÝ MiroslavNeratovice#791953M50plus20.02:41:26.43+01:08:40.84Detail
98. HÁJEK Štěpán#1191992M19-2917.02:43:03.34+01:10:17.75Detail
99. MEJSNAR MiroslavVarnsdorf#521979M30-3936.02:43:40.78+01:10:55.19Detail
100. ŠPANIHEL Samuelbikepoint.sk#782001Mdo192.02:44:53.19+01:12:07.60Detail
101. TROJAN Drahoslav#1171985M30-3937.02:46:22.45+01:13:36.86Detail
102. PŘIBYL MartinZákupy#151986M19-2918.02:47:17.72+01:14:32.13Detail
103. TVRDÍK Jaroslav#1161981M30-3938.02:50:37.12+01:17:51.53Detail
104. DÖRNER JaroslavHaven Extreme#1412000Mdo193.02:53:19.62+01:20:34.03Detail
105. STRANGMULLER JiříUltraČip#231975M40-4926.02:58:17.11+01:25:31.52Detail
106. NĚMEC JanNOVÝ BOR#971957M50plus21.03:05:58.69+01:33:13.10Detail
107. PĚKNÝ Marek#1061974M40-4927.03:15:18.08+01:42:32.49Detail
108. DUBSKÝ Martin#1051967M40-4928.03:15:18.82+01:42:33.23Detail
109. PODRÁZKÝ PetrProvodín#831955M50plus22.03:25:52.70+01:53:07.11Detail
STANĚK PavelApex Bike Tábor#1501982M30-39DNF Detail
HAMPL MartinLiberec#91986M19-29DSQ Detail
KOHOUT ZdenekReTOS Varnsdorf#381976M30-39DSQ Detail
ŠORM JaroslavKOLO ŠÍR LÁZNĚ BĚLOHRAD#661970M40-49DSQ Detail
URBANEC DavidEleven Mercedes Mitas#1361970M40-49DSQ Detail
IronTime - www.cipovacasomira.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz