Oficiální Výsledková listina MTB X. Memoriál Fanyho Stelzera 2015
27. 6. 2015

72 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. FABIŠOVSKÝ LadislavSweep cycling#201981M1A1.03:01:47.24Detail
2. ZBUZEK MichalSweep cycling#1321985M1A2.03:13:18.42+00:11:31.18Detail
3. BARTOŠ JanLamači skal#61974M2A1.03:23:42.53+00:21:55.29Detail
4. PŘIBÍL TomášLitvínov#1481974M2A2.03:28:59.44+00:27:12.20Detail
5. PROKOP MichalPraha#1671978M1A3.03:29:35.30+00:27:48.06Detail
6. MARTINEK JaromirNilfiskAlto Pro Cycling#591974M2A3.03:32:37.26+00:30:50.02Detail
7. MATOUŠEK MichalKL Sport most#611971M2A4.03:32:55.01+00:31:07.77Detail
8. PŘIBYL JardaNevix Team#901970M2A5.03:34:51.52+00:33:04.28Detail
9. RODANIČ PavelOnix.cz#941984M1A4.03:46:53.32+00:45:06.08Detail
10. URBANOVÁ MartinaChomutov#1911987Z1A1.03:55:11.34+00:53:24.10Detail
11. KŘÍŽ PetrTeplice#1641979M1A5.03:55:13.94+00:53:26.70Detail
12. DOLEJŠ PetrTeplice#1511971M2A6.03:56:59.49+00:55:12.25Detail
13. HRON ZdeněkRegalbike Teplice#271953M3A1.03:59:01.92+00:57:14.68Detail
14. BERÁNEK JanELA LITVÍNOV#91988M1A6.03:59:09.70+00:57:22.46Detail
15. VOLMUTH VladimírHZS MOST#1271977M1A7.03:59:34.57+00:57:47.33Detail
16. ERLER AlešBystřany#1441980M1A8.04:00:54.51+00:59:07.27Detail
17. RUDÁ EliškaZahrádkáři#951986Z1A2.04:01:45.30+00:59:58.06Detail
18. SVOBODA JanZahrádkáři#301978M1A9.04:03:01.19+01:01:13.95Detail
19. ZMÍTKO Jirka ZvonekRegal Bike#1381972M2A7.04:03:57.03+01:02:09.79Detail
20. PODZIMEK MichalSkialpNadHrobem.cz#841984M1A10.04:06:42.49+01:04:55.25Detail
21. LEITERMANN DavidSpona Teplice#551975M2A8.04:07:52.32+01:06:05.08Detail
22. SKÁLA JakubPraha6#11973M2A9.04:10:33.21+01:08:45.97Detail
23. HRON JiříTeplice#1601991M1A11.04:11:25.60+01:09:38.36Detail
24. POLCAR PetrLouny#891968M2A10.04:13:13.09+01:11:25.85Detail
25. FEIX Ivoteplice#621974M2A11.04:20:29.13+01:18:41.89Detail
26. ŠPORA PetrKamenný pahorek#1091964M3A2.04:22:37.61+01:20:50.37Detail
27. PODZIMEK SlávekRegal bike#851987M1A12.04:24:31.24+01:22:44.00Detail
28. RÁBA KristianKL SPORT MOST#921969M2A12.04:28:10.78+01:26:23.54Detail
29. RUSŇÁK Davidguaneru Tisá#961974M2A13.04:31:57.43+01:30:10.19Detail
30. SLUKA MilanTeplice#1491962M3A3.04:33:29.71+01:31:42.47Detail
31. NOVÁK JindřichMost#721960M3A4.04:33:42.54+01:31:55.30Detail
32. KŘÍŽ MichalKL Sport Most#491978M1A13.04:49:15.21+01:47:27.97Detail
33. MATÚŠ MarianBaník Osek#631971M2A14.04:51:02.80+01:49:15.56Detail
34. KUBÁČ PetrTeplice#1871963M3A5.04:58:40.39+01:56:53.15Detail
35. ZEMAN PetrDubí#1371969M2A15.05:08:49.46+02:07:02.22Detail
36. NOVAKOVSKÝ JanOsek#1821973M2A16.05:09:25.85+02:07:38.61Detail
37. EKL MartinBiketeam Kralupy#191957M3A6.05:21:11.58+02:19:24.34Detail
38. MELENOVÁ HanaOsek#1831981Z1A3.05:42:50.77+02:41:03.53Detail
39. BĚHOUNEK AlešDubí#1591990M1A14.05:57:21.98+02:55:34.74Detail
NOSEK ViktorBike/Peloton#711977M1ADetail
NESTLER JosefKL Sport Most#1631963M3ADNF Detail
NEPRÁŠEK PavelNevix Kadaň#701957M3ADSQ Detail
IronTime - www.cipovacasomira.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz