Oficiální Výsledková listina Mimoňský triatlon 2015
29. 8. 2015

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. JINDRA PavelEleven Mercedes Mitas491978M24-391.00:53:19.95Detail
2. CHROUSTOVSKÝ ŠtěpánEleven Mercedes Mitas371974M40-491.00:55:08.08+00:01:48.13Detail
3. POLESNÝ MartinTRI-SPACE721980M24-392.00:55:54.57+00:02:34.62Detail
4. CMUNT PetrBenny Invest881996M19-231.00:56:34.41+00:03:14.46Detail
5. BULAVA FrantišekLokomotiva Beroun501966M40-492.00:57:03.82+00:03:43.87Detail
6. KNEJZLÍK MarekMimoň31976M24-393.00:57:14.45+00:03:54.50Detail
7. ŠRÁMEK MartinTriatlon Liberec901985M24-394.00:58:56.75+00:05:36.80Detail
8. ROUČEK PavelKL sport Děčín541973M40-493.00:59:27.41+00:06:07.46Detail
9. KULMAN MilanSkládačky171978M24-395.00:59:38.37+00:06:18.42Detail
10. KRASNY PavelMlada Boleslav461975M40-494.01:00:00.41+00:06:40.46Detail
11. VLČEK MatějTT Cyklorenova Cvikov731981M24-396.01:00:06.24+00:06:46.29Detail
12. PACINA JanKl-sport Vitalyte Děčín791994M19-232.01:00:52.00+00:07:32.05Detail
13. SUCHÝ pavelTT Cyklorenova Cvikov751969M40-495.01:00:55.70+00:07:35.75Detail
14. STRAKOŠ JanLiberec481983M24-397.01:01:14.78+00:07:54.83Detail
15. FODOR PetrZáholice SK251981M24-398.01:01:21.75+00:08:01.80Detail
16. ZEMLER VáclavVarnsdorf871963M50plus1.01:01:30.82+00:08:10.87Detail
17. KRISTIÁN JanLiberec361970M40-496.01:01:55.34+00:08:35.39Detail
18. PODHAJSKÝ PetrPalmeta Team81978M24-399.01:02:17.94+00:08:57.99Detail
19. NÉMETH Miloňxdk.cz181978M24-3910.01:02:37.70+00:09:17.75Detail
20. SEIDL RobertSLČR891967M40-497.01:03:29.53+00:10:09.58Detail
21. SRŠEŇ JindřichKSM Castings511977M24-3911.01:03:32.20+00:10:12.25Detail
22. SPURNÝ MilanCC Varnsdorf811961M50plus2.01:03:40.97+00:10:21.02Detail
23. FUKSA LadislavSuperior Cyklofit High571979M24-3912.01:03:56.66+00:10:36.71Detail
24. OSWALD JanMimoň111969M40-498.01:04:06.71+00:10:46.76Detail
25. ČEŠKA JakubPlavecký klub Česká Lípa301998M19-233.01:04:13.20+00:10:53.25Detail
26. KOŠIK MartinKL Sport Vitalyte532005M19-234.01:04:41.28+00:11:21.33Detail
27. PLEVA ZdeněkTeam Česká Tlama641983M24-3913.01:04:55.25+00:11:35.30Detail
28. FIALA AlešSK Slavia Praha711966M40-499.01:05:02.90+00:11:42.95Detail
29. ARON David771994M19-235.01:05:15.99+00:11:56.04Detail
30. HOLINKA JanSG Doksy211970M40-4910.01:05:18.65+00:11:58.70Detail
31. TŮMA JiříTJ Loch Brabec Rumburk591979M24-3914.01:05:23.44+00:12:03.49Detail
32. CONK JakubKVKlíč-Rumburk951983M24-3915.01:05:25.44+00:12:05.49Detail
33. MALINSKÝ Petr941995M19-236.01:06:13.05+00:12:53.10Detail
34. JORDÁN DanielMimoň421997M19-237.01:06:14.46+00:12:54.51Detail
35. PEČENÝ MiroslavAndreaTeam821971M40-4911.01:06:58.32+00:13:38.37Detail
36. KYNSKÝ TomášVrchlabí931989M24-3916.01:07:05.71+00:13:45.76Detail
37. DRAGANOV Radko341979M24-3917.01:07:28.16+00:14:08.21Detail
38. KLAPKA ŠtěpánHolák861980M24-3918.01:07:56.72+00:14:36.77Detail
39. POSPÍŠIL Petr Palmeta Team121974M40-4912.01:08:34.90+00:15:14.95Detail
40. ŠETEK ŠtěpánLitoměřice281990M24-3919.01:08:58.58+00:15:38.63Detail
41. JANÁK JiříLasvit Bikers611982M24-3920.01:09:01.29+00:15:41.34Detail
42. BECHYŇA Štěpán21998M19-238.01:09:03.87+00:15:43.92Detail
43. MIXA VladislavPraha Uhrineves581977M24-3921.01:09:25.70+00:16:05.75Detail
44. PACINA JanTriade Decin781966M40-4913.01:09:27.25+00:16:07.30Detail
45. ZELENKA JiříSUARDA.cz161971M40-4914.01:10:02.30+00:16:42.35Detail
46. PÁVEK PetrOK Bor271990M24-3922.01:10:02.62+00:16:42.67Detail
47. HARANT PetrSobotka621983M24-3923.01:10:35.80+00:17:15.85Detail
48. ŇACHAJ PavelPraha 11451973M40-4915.01:10:38.79+00:17:18.84Detail
49. KOPÁČEK MichalNakupka.cz831980M24-3924.01:11:02.48+00:17:42.53Detail
50. KOŠIK MichalTriade Děčín521974M40-4916.01:11:31.50+00:18:11.55Detail
51. SOUHRADA PavelKonverzační výběh na Klíč561982M24-3925.01:12:24.47+00:19:04.52Detail
52. HOJER MiloslavSokol Podlázky101954M50plus3.01:12:30.47+00:19:10.52Detail
53. KONOPISKÝ VáclavMimoň91974M40-4917.01:12:38.87+00:19:18.92Detail
54. HOFMAN JaroslavKrásná Lípa761971M40-4918.01:12:45.66+00:19:25.71Detail
55. KRYL FrantišekBolka431973M40-4919.01:13:11.85+00:19:51.90Detail
56. VĚCHET LadislavČeská Lípa401970M40-4920.01:14:08.04+00:20:48.09Detail
57. ŽIDLICKÝ MartinMTB PODRALSKO 696671967M40-4921.01:14:28.24+00:21:08.29Detail
58. MARTINOVSKÝ RadovanLiberec691971M40-4922.01:14:50.22+00:21:30.27Detail
59. KRAJČEK JanMimoň321987M24-3926.01:15:02.95+00:21:43.00Detail
60. HAVLAN DanielHamr na jezeře921999M19-239.01:15:04.63+00:21:44.68Detail
61. GLAUBAUF AlešKladno681989M24-3927.01:15:21.27+00:22:01.32Detail
62. MACH RadimBBB Horomerice291976M24-3928.01:15:46.60+00:22:26.65Detail
63. SIBLÍK VladislavÚvaly441974M40-4923.01:16:03.62+00:22:43.67Detail
64. HRBEK VojtěchGymnázium Mimoň231996M19-2310.01:17:06.78+00:23:46.83Detail
65. HORÁT Miroslav411962M50plus4.01:17:09.13+00:23:49.18Detail
66. SVOBODA TomášPraha851986M24-3929.01:17:40.53+00:24:20.58Detail
67. TICHÝ MartinSG Doksy201969M40-4924.01:17:57.22+00:24:37.27Detail
68. KŘÍŽ Pavel151968M40-4925.01:18:54.35+00:25:34.40Detail
69. SLAVATA TomášAuthor Xterra Team11980M24-3930.01:19:41.85+00:26:21.90Detail
70. HORVÁT Dominik42001M19-2311.01:19:41.93+00:26:21.98Detail
71. DEDINA MartinPrague841985M24-3931.01:19:46.50+00:26:26.55Detail
72. HANUŠ PetrPraha131976M24-3932.01:20:22.03+00:27:02.08Detail
73. ŠUBR PetrCK Carla - Kupkolo Dvůr Králové241965M50plus5.01:20:31.03+00:27:11.08Detail
74. BAKLIK Karelostrava191973M40-4926.01:22:55.80+00:29:35.85Detail
75. KUŽEL VítSeagull311976M24-3933.01:23:22.53+00:30:02.58Detail
76. HANDL Martin631971M40-4927.01:25:29.38+00:32:09.43Detail
77. BENEŠ Honza52005M19-2312.01:34:02.74+00:40:42.79Detail
CHOMA TomášMimoň261995M19-23DNF Detail
IronTime - www.cipovacasomira.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz