Oficiální Výsledková listina Běh krále Jiřího 2015
23. 5. 2015

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. JANOUŠEK MilanSokol Kolín341991MA1.00:32:14.59Detail
2. MILER JiříAC Mladá Boleslav321975MB1.00:33:07.83+00:00:53.24Detail
3. PINĎÁK PetrVarnsdorf281983MA2.00:33:32.66+00:01:18.07Detail
4. KRATOCHVIL MilošHvězda SKP Pardubice441975MB2.00:33:40.46+00:01:25.87Detail
5. SUCHÝ MichalAC Mladá Boleslav311994MA3.00:33:55.19+00:01:40.60Detail
6. BRÝDL PavelAdidas Boost Team621980MA4.00:34:31.65+00:02:17.06Detail
7. LEPLT JiříSK Miletín1601985MA5.00:34:39.75+00:02:25.16Detail
8. PODŠKUBKA ViktorEleven Runteam161973MB3.00:34:40.70+00:02:26.11Detail
9. FRANC MatoušTJ Sokol Kolín-atletika261996MA6.00:34:52.95+00:02:38.36Detail
10. BERKA RadimKozákov1181982MA7.00:35:03.10+00:02:48.51Detail
11. KUNČAR DavidSpartak Praha 4871975MB4.00:35:50.88+00:03:36.29Detail
12. KUŽELKA TomášSokol Dřevěnice781968MB5.00:35:59.99+00:03:45.40Detail
13. BEDNÁŘ MiroslavAC Čáslav51965MC1.00:36:37.70+00:04:23.11Detail
14. ŠATRA MichalMaraton tým Pavla Nováka101985MA8.00:36:40.40+00:04:25.81Detail
15. DAVIES GarethLiga 100 Praha91967MB6.00:36:40.94+00:04:26.35Detail
16. HEREL LubošLesk Kolín351971MB7.00:36:42.83+00:04:28.24Detail
17. ZAJÍC JiříDeportivo Kutná Hora791980MA9.00:36:45.09+00:04:30.50Detail
18. LÁŠEK Tomáš151986MA10.00:36:49.60+00:04:35.01Detail
19. HOLUB MiroslavSK Nové Město nad Metují631966MB8.00:36:54.67+00:04:40.08Detail
20. RUTA LubošAC TJ Jičín421977MA11.00:36:58.24+00:04:43.65Detail
21. KORAVSKÝ RomanELEVEN RUN TEAM371969MB9.00:37:25.40+00:05:10.81Detail
22. DIUS VáclavÚstí nad Labem1451960MC2.00:37:55.99+00:05:41.40Detail
23. WALTER HonzaTriski Horni Pocernice1121992MA12.00:38:11.84+00:05:57.25Detail
24. TILL PavelKolín431965MC3.00:38:29.94+00:06:15.35Detail
25. SÁDOSVKÝ Luboš531965MC4.00:38:38.27+00:06:23.68Detail
26. VAŇUŠ JozefHISPORT TEAM1561978MA13.00:38:42.30+00:06:27.71Detail
27. VOJTA RadimHradištko1691989MA14.00:38:57.59+00:06:43.00Detail
28. URX RadekTřebotov1001976MA15.00:39:09.52+00:06:54.93Detail
29. VANĚK PavelPraha541964MC5.00:39:11.26+00:06:56.67Detail
30. KLEMPERER Ottokanoistika Poděbrady1361997MA16.00:39:32.54+00:07:17.95Detail
31. DVOŘÁK RadekHrom do piecky!111978MA17.00:39:42.10+00:07:27.51Detail
32. BALATKA TomášVšechlapy1481980MA18.00:39:43.86+00:07:29.27Detail
33. KÉBL KarelTriatlon Mladá Boleslav1341968MB10.00:39:47.11+00:07:32.52Detail
34. SIDOR VasilCK Vinohradské Šlapky1371972MB11.00:39:50.58+00:07:35.99Detail
35. ROBLÍK BořivojRKDM Milovice171968MB12.00:39:51.33+00:07:36.74Detail
36. ZÁRYBNICKÝ VlastislavFamily Chrast181979MA19.00:39:59.85+00:07:45.26Detail
37. ONDRŮŠEK LiborMorové Šlehy1261960MC6.00:40:29.95+00:08:15.36Detail
38. FROLÍK Jan1101985MA20.00:40:53.66+00:08:39.07Detail
39. NĚMEC JiříAtletika Vlašim741948MD1.00:40:57.65+00:08:43.06Detail
40. HODBOĎ RadkoAC Slovan Liberec1271958MC7.00:41:04.43+00:08:49.84Detail
41. ŠŤÁSTKA JakubGrand Prix Kolín201988MA21.00:41:21.88+00:09:07.29Detail
42. KUBIŠTA PetrSokol Kolín1211965MC8.00:41:31.93+00:09:17.34Detail
43. PUR VáclavŠumperk411955MD2.00:41:40.79+00:09:26.20Detail
44. ZADRAŽIL FilipTJ Bižuterie Jablonec291998MA22.00:41:41.77+00:09:27.18Detail
45. URBAN JaroslavŠSK ZŠ Kounice511958MC9.00:41:44.95+00:09:30.36Detail
46. ŘÍHA JaroslavTenis -Týnec nad Labem31953MD3.00:41:46.58+00:09:31.99Detail
47. SKOPAL LukášSRTG Kolín241984MA23.00:41:54.81+00:09:40.22Detail
48. KOŠŤÁK ZdeněkMaraton tým Pavla Nováka661964MC10.00:41:58.08+00:09:43.49Detail
49. PFOFF JanKanoistika Poděbrady1331980MA24.00:42:07.16+00:09:52.57Detail
50. PAVLICA PetrŠSK Újezd nad Lesy701963MC11.00:42:16.69+00:10:02.10Detail
51. KVASNIČKA Daniel1391985MA25.00:42:26.28+00:10:11.69Detail
52. KÁRA VladimírAC-Patřín841962MC12.00:42:34.56+00:10:19.97Detail
53. BECHYNĚ radeksokol kolín1091967MB13.00:42:41.89+00:10:27.30Detail
54. NAVRÁTIL MichalTriatlon Jičín / TCB1501988MA26.00:42:42.33+00:10:27.74Detail
55. VÁCHA PetrVAPE Jablonec n.N.1151954MD4.00:42:55.92+00:10:41.33Detail
56. AUDRAIN SimonK.O.Poděbrady711983MA27.00:43:03.02+00:10:48.43Detail
57. LEPLT JiříSK Miletín1611961MC13.00:43:10.99+00:10:56.40Detail
58. VLADYKA JanAC Praha 18901241958MC14.00:43:19.53+00:11:04.94Detail
59. BARTÁK ZdeněkBowling Squash Sadská1031988MA28.00:43:20.54+00:11:05.95Detail
60. SEHNAL VojtěchK.O.Poděbrady1661998MA29.00:43:20.84+00:11:06.25Detail
61. SYBLÍK Jan821993MA30.00:43:20.97+00:11:06.38Detail
62. KUČERA MartinCSC klub1081983MA31.00:43:22.80+00:11:08.21Detail
63. BERAN TomášAK Malešice Running Freaks581978MA32.00:43:28.38+00:11:13.79Detail
64. KVASNIČKA Jan1401987MA33.00:43:39.95+00:11:25.36Detail
65. CUC TomášFK Bohemia Poděbrady1131980MA34.00:43:41.97+00:11:27.38Detail
66. MICHL PavelKanoistika Poděbrady41989MA35.00:44:06.35+00:11:51.76Detail
67. PROCHÁZKA FrantišekPraha931984MA36.00:44:11.21+00:11:56.62Detail
68. KUPECKÝ Josef21962MC15.00:44:12.77+00:11:58.18Detail
69. MICHL Václavkanoistika Poděbrady71954MD5.00:44:14.41+00:11:59.82Detail
70. KYSILKA VratislavKolín331978MA37.00:44:14.99+00:12:00.40Detail
71. OPOČENSKÝ Jaroslav801957MC16.00:44:19.88+00:12:05.29Detail
72. OLIVERIUS Milan391962MC17.00:44:47.34+00:12:32.75Detail
73. POBORSKÝ Martin271981MA38.00:44:50.25+00:12:35.66Detail
74. ŠEDA Jakub11989MA39.00:44:52.01+00:12:37.42Detail
75. ŘÍHA MiroslavSokol Sadská1321945ME1.00:44:56.43+00:12:41.84Detail
76. ČERVENKA Miroslavsokol kolín1711964MC18.00:44:58.80+00:12:44.21Detail
77. NOVOTNÝ VojtěchKanoistika Poděbrady1352002MA40.00:45:10.73+00:12:56.14Detail
78. MRÁZEK MiroslavTJ Pátek131985MA41.00:45:12.13+00:12:57.54Detail
79. MRÁZEK TomášPraha 4831972MB14.00:45:25.99+00:13:11.40Detail
80. POPR MiroslavPoděbrady521977MA42.00:45:39.08+00:13:24.49Detail
81. FIALA JanKolín1231953MD6.00:45:39.84+00:13:25.25Detail
82. KREIS Andreas1681971MB15.00:45:40.09+00:13:25.50Detail
83. HRABÁNEK VojtěchVelký Osek1591975MB16.00:45:47.06+00:13:32.47Detail
84. PIERRE Costiou1721984MA43.00:45:59.51+00:13:44.92Detail
85. VALMASONI LorenzoPadova1111987MA44.00:46:29.69+00:14:15.10Detail
86. NECHOĎDOMA PetrDobřichov1581977MA45.00:46:41.14+00:14:26.55Detail
87. VANÍČEK Miloš1041995MA46.00:46:55.07+00:14:40.48Detail
88. ŠTIKAR JosefMilovice1071957MC19.00:47:01.15+00:14:46.56Detail
89. KAPLAN DanielBěhej Poděbrady851977MA47.00:47:02.84+00:14:48.25Detail
90. NOVOTNÝ PetrRadovesnice I1011970MB17.00:47:11.42+00:14:56.83Detail
91. KOTECKA LenkaAK Malesice Running Freaks571975MB18.00:47:46.85+00:15:32.26Detail
92. KRUPKA PetrSK K2 Prostejov1551982MA48.00:47:52.56+00:15:37.97Detail
93. KOŠŤÁK Luboš1311975MB19.00:48:05.04+00:15:50.45Detail
94. MOLITORIS Andreaswww.lidovybeh.cz861983MA49.00:48:05.62+00:15:51.03Detail
95. SYROVÝ Radek 1291978MA50.00:48:10.31+00:15:55.72Detail
96. HRUBAN MilanK. O. Poděbrady721967MB20.00:48:33.34+00:16:18.75Detail
97. SEHNAL TomášK.O. Poděbrady1671967MB21.00:48:39.96+00:16:25.37Detail
98. BERNARD JaroslavKutná Hora1701978MA51.00:48:45.63+00:16:31.04Detail
99. HAUSHALTER MichalŘíčanský ohaři1441965MC20.00:48:45.71+00:16:31.12Detail
100. BAČKÁDY RudolfOPTIMI Praha601969MB22.00:49:17.52+00:17:02.93Detail
101. KUNC TomášNymburk1141986MA52.00:50:07.78+00:17:53.19Detail
102. KUKLA MiloslavK.O. Poděbrady1511970MB23.00:50:26.15+00:18:11.56Detail
103. VALTA StanislavGP Kolín1531958MC21.00:50:48.40+00:18:33.81Detail
104. TULÁČEK MilanKolín1631976MA53.00:50:48.97+00:18:34.38Detail
105. JANDA Jan Zing Anything911994MA54.00:50:54.36+00:18:39.77Detail
106. ELIÁŠ Martin901994MA55.00:50:55.61+00:18:41.02Detail
107. STANĚK MilanKenast Pečky401966MB24.00:50:58.25+00:18:43.66Detail
108. VINŠ Martin141985MA56.00:51:29.74+00:19:15.15Detail
109. HEINITZ MikolášSkrblík921984MA57.00:51:51.74+00:19:37.15Detail
110. ZEMAN VladimírSokol Kolín1201959MC22.00:51:53.38+00:19:38.79Detail
111. CTIBOR PavelPraha 191641971MB25.00:51:55.45+00:19:40.86Detail
112. STREJČEK PavelTESTR running team981959MC23.00:52:09.14+00:19:54.55Detail
113. SOVA JanMP Praha1571965MC24.00:53:10.52+00:20:55.93Detail
114. HORÁČEK JiříKolín731964MC25.00:53:21.46+00:21:06.87Detail
115. ŠVORC JanHK1191963MC26.00:53:42.88+00:21:28.29Detail
116. ŠTRUP JanSokol Kolín - Atletika361951MD7.00:53:46.41+00:21:31.82Detail
117. VEJVAR TomášMHK Milovice641974MB26.00:53:52.49+00:21:37.90Detail
118. JELÍNEK MatějHvězda SKP Pardubice941942ME2.00:54:05.43+00:21:50.84Detail
119. HORYNA MiroslavPraha Z. M.1381954MD8.00:54:48.56+00:22:33.97Detail
120. VESELÝ MilanSokol Kolí n- atletika GP1021948MD9.00:56:34.07+00:24:19.48Detail
121. LUKÁŠEK Jiří1411983MA58.00:56:39.71+00:24:25.12Detail
122. NERAD SvatoplukLAZY SKIN1621974MB27.00:57:08.23+00:24:53.64Detail
123. BĚLSKÝ TomášHrdlořezy u MB61976MA59.00:57:17.34+00:25:02.75Detail
124. BERKA MilanKozákov1171958MC27.00:59:09.89+00:26:55.30Detail
125. JAROLÍN Michael-481988MA60.01:09:00.67+00:36:46.08Detail
126. FEŇA FrantišekAVC Praha1301939ME3.01:16:22.29+00:44:07.70Detail
IronTime - www.cipovacasomira.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz