Official Results Velká cena SKP Nymburk v intervalovém triatlonu
31. 5. 2015

junioři a dospělí

# Surname First Name Club bibCountryYear of birthAge Group# AGOfficialLossplaváníD1koloD2běh
1. VOLÁR JanOMT89CZE1992M20-391.01:10:02.65Detail
2. KUBÍNEK FrantišekEKOL TEAM o.s.78CZE1988M20-392.01:11:14.80+00:01:12.15Detail
3. LINDUŠKA FrantišekTri Club Vajgar Jindřichův Hradec10CZE1994M20-393.01:12:17.48+00:02:14.83Detail
4. MIKA TomášEtriatlon team30CZE1987M20-394.01:13:05.99+00:03:03.34Detail
5. ŘENČ TomášLABE TRI CLUB58CZE1990M20-395.01:13:46.53+00:03:43.88Detail
6. OLŠAN MartinPrestigio Realiz Team28CZE1987M20-396.01:13:53.29+00:03:50.64Detail
7. MAJER JanTTK Slavia VŠ Plzeň22CZE1994M20-397.01:13:59.81+00:03:57.16Detail
8. MARTÍNEK TomášTriatlonový klub LEFFI TEAM102CZE1982M20-398.01:14:01.12+00:03:58.47Detail
9. MAIWAELDER LukášEKOL TEAM o.s.7CZE1991M20-399.01:14:12.96+00:04:10.31Detail
10. KYRAL VáclavHISPORT Team40CZE1979M20-3910.01:15:32.39+00:05:29.74Detail
11. NOVÁK LukášTJ BIŽU JABLONEC29CZE1996MJ1.01:15:40.55+00:05:37.90Detail
12. KRÁTKÝ ŠtěpánOT SK Sportprestiž141CZE1995M20-3911.01:15:49.65+00:05:47.00Detail
13. POWADA JakubSportovní klub JulboWay o.s.19CZE1993M20-3912.01:16:09.89+00:06:07.24Detail
14. JASENSKÝ LukášTITAN sport club Zlín119CZE1992M20-3913.01:16:13.40+00:06:10.75Detail
15. POLESNÝ MartinTRI-SPACE88CZE1980M20-3914.01:16:56.48+00:06:53.83Detail
16. BERKA MartinSK OMT Pardubice49CZE1987M20-3915.01:17:27.65+00:07:25.00Detail
17. PATÁK PavelTTK Slavia VŠ Plzeň76CZE1971M40-491.01:17:41.33+00:07:38.68Detail
18. HOURA TomášSK Slavia Praha20CZE1996MJ2.01:17:47.55+00:07:44.90Detail
19. PETR OndřejLASVIT BIKERS5CZE1997MJ3.01:18:37.75+00:08:35.10Detail
20. ŠIMÁKOVÁ JitkaENERGY TEAM52CZE1986Z20-391.01:18:38.25+00:08:35.60Detail
21. TEPLÝ OndřejHISPORT Team13CZE1978M20-3916.01:18:40.60+00:08:37.95Detail
22. SCHOVAL FrantišekEndurance Lab Team, z.s.98CZE1988M20-3917.01:19:11.59+00:09:08.94Detail
23. ANDRŠ MartinTRI SKI Horní Počernice108CZE1988M20-3918.01:19:41.34+00:09:38.69Detail
24. WALTER JanTRI SKI Horní Počernice60CZE1992M20-3919.01:20:06.83+00:10:04.18Detail
25. PROCHÁZKA TomášKrušnoman TT Litvínov46CZE1989M20-3920.01:20:08.00+00:10:05.35Detail
26. ŽOHA JanTRI SKI Horní Počernice59CZE1988M20-3921.01:20:30.27+00:10:27.62Detail
27. GERYCH DavidCK KUPKOLO DKnL106CZE1977M20-3922.01:20:41.38+00:10:38.73Detail
28. GAJDOŠOVÁ RomanaEKOL TEAM o.s.8SVK1994Z20-392.01:20:43.65+00:10:41.00Detail
29. ŠVADLENKOVÁ PavlínaHISPORT Team94CZE1984Z20-393.01:20:48.21+00:10:45.56Detail
30. KOROUS MartinE.ON Triathlon Team87CZE1974M40-492.01:20:57.95+00:10:55.30Detail
31. JIRKŮ PetrTri Club Vajgar Jindřichův Hradec32CZE1997MJ4.01:21:08.59+00:11:05.94Detail
32. KINDL RobertIRON STARS BEROUN26CZE1972M40-493.01:21:13.01+00:11:10.36Detail
33. PAVELKA MarekOMT80CZE1988M20-3923.01:21:35.35+00:11:32.70Detail
34. KAŠPÁREK PavelOMT99CZE1961M50-591.01:21:45.29+00:11:42.64Detail
35. SUCHÁNEK MiloslavOutdoor challenge o.s. TT Hrádek79CZE1974M40-494.01:22:34.93+00:12:32.28Detail
36. RUDOLF TomášENERGY TEAM51CZE1972M40-495.01:22:49.25+00:12:46.60Detail
37. SALAJ Lukáš OMT Pardubice81CZE1985M20-3924.01:22:54.95+00:12:52.30Detail
38. NEKORANEC MatějTITAN sport club Zlín115CZE1997MJ5.01:22:57.73+00:12:55.08Detail
39. ZAHRADNÍK ŠtěpánTriSK ČB42CZE1997MJ6.01:22:57.95+00:12:55.30Detail
40. GRABMÜLLEROVÁ AnetaLABE TRI CLUB47CZE1993Z20-394.01:23:12.82+00:13:10.17Detail
41. BAREŠ MichalHisport Team130CZE1959M50-592.01:23:12.85+00:13:10.20Detail
42. KUDRNA DavidTJ SLAVOJ ČÁSLAV1CZE1977M20-3925.01:23:34.49+00:13:31.84Detail
43. ZUŠŤÁK VladislavTriatlon Praha Háje131CZE1980M20-3926.01:23:38.46+00:13:35.81Detail
44. KROUPA ŠtěpánHISPORT Team50CZE1975M40-496.01:24:12.00+00:14:09.35Detail
45. KRÁSNÝ PetrTriatlon Mladá Boleslav122CZE1975M40-497.01:24:19.22+00:14:16.57Detail
46. KLIMKOVÁ AdrianaTRIKLUB OLOMOUC 200539CZE1997ZJ1.01:24:20.37+00:14:17.72Detail
47. VILAS IgnacioX3M123ESP1980M20-3927.01:24:25.91+00:14:23.26Detail
48. SOUČEK JiříHisport Team109CZE1993M20-3928.01:24:41.81+00:14:39.16Detail
49. PEKÁREK MilanEtriatlon team48CZE1965M50-593.01:24:52.35+00:14:49.70Detail
50. VÁŇA JanTri Club Vajgar Jindřichův Hradec11CZE1996MJ7.01:25:01.05+00:14:58.40Detail
51. BULAVA FrantišekLokomotiva Beroun57CZE1966M40-498.01:25:05.58+00:15:02.93Detail
52. HEJNA MarekTriatlon Praha Háje129CZE1980M20-3929.01:25:09.64+00:15:06.99Detail
53. VANSTEENKISTE MayimeCKŠ18CZE1991M20-3930.01:25:19.89+00:15:17.24Detail
54. NOVÁČEK IvanTEAM LOUNY128CZE1976M20-3931.01:25:42.23+00:15:39.58Detail
55. JALOVECKÝ MichalLABE TRI CLUB143CZE1977M20-3932.01:26:03.37+00:16:00.72Detail
56. FANTUROVÁ LenkaHISPORT Team101CZE1978Z20-395.01:26:33.29+00:16:30.64Detail
57. VYSKOČIL JanČáslav124CZE1973M40-499.01:26:55.45+00:16:52.80Detail
58. PRACHAŘ Roman16CZE1985M20-3933.01:26:57.27+00:16:54.62Detail
59. PEŘINKA FilipIndividuální71CZE1988M20-3934.01:27:28.34+00:17:25.69Detail
60. ZIKMUND JanTRI Klub Příbram37CZE1990M20-3935.01:27:36.57+00:17:33.92Detail
61. ŠIMŮNKOVÁ SimonaTri SK ČB45CZE1997ZJ2.01:28:00.92+00:17:58.27Detail
62. TUŽ Jaroslav Bazén Liberec86CZE1969M40-4910.01:28:02.98+00:18:00.33Detail
63. THOMA JiriELI Beamlines137CZE1983M20-3936.01:28:08.71+00:18:06.06Detail
64. SVOBODA JosefIronStars Beroun132CZE1978M20-3937.01:28:35.40+00:18:32.75Detail
65. HOLÝ MichalSK OMT Pardubice103CZE1978M20-3938.01:29:03.60+00:19:00.95Detail
66. BRANTLOVÁ JanaVelosport Domažlice o.s.24CZE1995Z20-396.01:29:10.17+00:19:07.52Detail
67. GERYCHOVÁ MichaelaCK KUPKOLO DKnL107CZE1982Z20-397.01:29:24.75+00:19:22.10Detail
68. LAZAR MarekNOVIS TK Praha74CZE1977M20-3939.01:29:26.89+00:19:24.24Detail
69. TONDL PavelDM Cycling72CZE1964M50-594.01:29:30.01+00:19:27.36Detail
70. GLINZ JakubJakubGlinz.com41CZE1988M20-3940.01:29:35.64+00:19:32.99Detail
71. ŽÁČEK JaroslavTri Ski Horní Počernice31CZE1986M20-3941.01:29:37.79+00:19:35.14Detail
72. DRGA Marek77CZE1981M20-3942.01:29:46.79+00:19:44.14Detail
73. KÁRNÍKOVÁ KateřinaELEVEN-RUBENA TEST TEAM14CZE1991Z20-398.01:29:47.78+00:19:45.13Detail
74. VAVÁK LiborBK Sadská134CZE1965M50-595.01:29:49.16+00:19:46.51Detail
75. FOŘT Vítězslav97CZE1983M20-3943.01:29:51.56+00:19:48.91Detail
76. ŠŤASTA LiborPell´s factory team68CZE1966M40-4911.01:30:07.81+00:20:05.16Detail
77. PROKOP EvženTJ BIŽU JABLONEC61CZE1968M40-4912.01:30:11.66+00:20:09.01Detail
78. JANEČEK PetrHejvy´s Intimmate Team Praha96CZE1979M20-3944.01:30:23.60+00:20:20.95Detail
79. MRKVIČKA RobertHavlíčkův Brod145CZE1971M40-4913.01:30:24.29+00:20:21.64Detail
80. GINZEL PetrSK CykloVAPE.cz33CZE1972M40-4914.01:30:24.58+00:20:21.93Detail
81. BAJEROVÁ ŽanetaTITAN sport club Zlín34CZE1997ZJ3.01:30:34.00+00:20:31.35Detail
82. PAROULEK JaroslavSKP Nymburk55CZE1970M40-4915.01:30:47.72+00:20:45.07Detail
83. HENGERIČ JanElab44CZE1974M40-4916.01:31:04.79+00:21:02.14Detail
84. ŠULC PetrIndividuální118CZE1993M20-3945.01:31:09.29+00:21:06.64Detail
85. PAJKOŠOVÁ VěraCzech Tri K. Team3CZE1991Z20-399.01:31:16.35+00:21:13.70Detail
86. PLACHÝ ZdeněkNelahozeves63CZE1974M40-4917.01:31:17.12+00:21:14.47Detail
87. KARABINOŠ Tomáš-117SVK1983M20-3946.01:31:59.32+00:21:56.67Detail
88. KAPR MichaelENERGY TEAM126CZE1970M40-4918.01:32:09.48+00:22:06.83Detail
89. MARTINKA JiříHisport Team110CZE1969M40-4919.01:32:14.59+00:22:11.94Detail
90. MECKO PeterIndividuální53SVK1987M20-3947.01:32:19.99+00:22:17.34Detail
91. PAVLŮ Dušan EtriatlonTeam113CZE1974M40-4920.01:32:31.30+00:22:28.65Detail
92. HRONOVÁ MarkétaCzech Tri K. Team6CZE1990Z20-3910.01:32:57.51+00:22:54.86Detail
93. SKUHROVÁ TerezaTRI SKI Horní Počernice100CZE1994Z20-3911.01:33:09.18+00:23:06.53Detail
94. MEDLÍK ZdeněkDiana SPORT12CZE1986M20-3948.01:33:14.67+00:23:12.02Detail
95. VILÍM Jiří144CZE1974M40-4921.01:33:45.08+00:23:42.43Detail
96. PUNČOCHÁŘOVÁ DitaHisport Team121CZE1977Z20-3912.01:33:46.14+00:23:43.49Detail
97. SZABÓ IvanHrom do piecky!142CZE1980M20-3949.01:33:52.42+00:23:49.77Detail
98. ŠIML JanNOVIS TK Praha73CZE1967M40-4922.01:34:09.31+00:24:06.66Detail
99. MUŽÍČEK PetrTJ Bižuterie JBC75CZE1980M20-3950.01:34:58.93+00:24:56.28Detail
100. JARÝ PetrKovošrot Pardubice149CZE1972M40-4923.01:35:22.09+00:25:19.44Detail
101. DRAGOUN RadekTriatlon Mladá Boleslav105CZE1970M40-4924.01:36:13.31+00:26:10.66Detail
102. STŘÍHAVKOVÁ PetraCzech Tri K. Team4CZE1979Z20-3913.01:36:25.83+00:26:23.18Detail
103. HYLÁKOVÁ DanaVyvet Vyškov54CZE1961Z50-591.01:36:47.19+00:26:44.54Detail
104. HUCL TomášTri Ski Praha120CZE1975M40-4925.01:37:44.82+00:27:42.17Detail
105. PROKOPOVÁ DanielaTJ BIŽU JABLONEC70CZE1994Z20-3914.01:37:46.23+00:27:43.58Detail
106. COUFAL RichardMaňa říkala69CZE1973M40-4926.01:37:50.88+00:27:48.23Detail
107. KUČERA MartinCSC klub139CZE1983M20-3951.01:38:20.40+00:28:17.75Detail
108. LAPEŠ JaromírCatus Team Havlíčkův Brod146CZE1976M20-3952.01:38:31.68+00:28:29.03Detail
109. STOLARČÍKOVÁ Julie SandraUSK Akademik o.s.114CZE1980Z20-3915.01:38:40.93+00:28:38.28Detail
110. ZEMAN DanielHradec Králové82CZE1983M20-3953.01:39:11.69+00:29:09.04Detail
111. DRAGOUN MichalTriatlon Mladá Boleslav104CZE1996MJ8.01:41:02.83+00:31:00.18Detail
112. KUŽEL VáclavSuicide Commando136CZE1983M20-3954.01:41:10.00+00:31:07.35Detail
113. PAVLŮ MiroslavaHejvy´s intimmate team91CZE1975Z40-491.01:43:03.79+00:33:01.14Detail
114. KOHOUTKOVÁ Zora135SVK1989Z20-3916.01:44:04.82+00:34:02.17Detail
115. PLÁTENÍK ZbyněkRACE SPACE66CZE1982M20-3955.01:44:36.31+00:34:33.66Detail
116. BERÁNKOVÁ LibušeGlassman TT90CZE1973Z40-492.01:45:18.66+00:35:16.01Detail
117. LUKÁŠEK Jiří127CZE1983M20-3956.01:46:26.80+00:36:24.15Detail
118. PÍCHALOVÁ AlexandraNelahozeves64CZE1988Z20-3917.01:47:31.48+00:37:28.83Detail
119. JARUSKOVA Jana83CZE1981Z20-3918.01:48:04.28+00:38:01.63Detail
120. DRHLÍKOVÁ Kristýna84CZE1994Z20-3919.01:48:31.23+00:38:28.58Detail
121. OLŠOVÁ VeronikaTRI SKI Horní Počernice9CZE1993Z20-3920.01:50:50.43+00:40:47.78Detail
122. ZEMAN ZbyněkIndividuál25CZE1954M60plus1.01:51:15.71+00:41:13.06Detail
123. VAŇKOVÁ AgátaLokomotiva Teplice92CZE1965Z50-592.01:51:42.26+00:41:39.61Detail
124. MÍKOVÁ MarkétaRACE SPACE67CZE1983Z20-3921.01:52:03.63+00:42:00.98Detail
125. ČÍŽEK PetrPetr a Jirka133CZE1984M20-3957.01:53:15.50+00:43:12.85Detail
126. DOČKAL RomanBeroun56CZE1971M40-4927.01:53:53.25+00:43:50.60Detail
127. ZELINKOVÁ KateřinaTRI SKI H.POČERNICE27CZE1978Z20-3922.01:54:43.90+00:44:41.25Detail
128. PODUŠKA PatrikTJ Sokol Trója2CZE1976M20-3958.01:56:04.98+00:46:02.33Detail
129. ŘÍPA MilanTJ SLAVOJ ČÁSLAV140CZE1948M60plus2.01:58:16.71+00:48:14.06Detail
130. LENČOVÁ janaBezno147CZE1969Z40-493.01:58:20.01+00:48:17.36Detail
131. ŠINDLEROVÁ MagdalenaHradec Králové148CZE1980Z20-3923.01:59:11.26+00:49:08.61Detail
KODAJEK PetrHISPORT Team65CZE1974M40-49DNF Detail
KLEPETKO David125CZE1968M40-49DSQ Detail
IronTime - www.cipovacasomira.cz | Did you find mistake? Contact us info@irontime.cz
93 DSQ 2x modrá karta, 125 DSQ nepřišel do penalty boxu