Oficiální Výsledková listina Velká cena SKP Nymburk v intervalovém triatlonu
31. 5. 2015
junioři a dospělí Kategorie Z20-39
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | Oficiální čas | Ztráta | plavání | D1 | kolo | D2 | běh |
1. |
Šimáková |
Jitka | ENERGY TEAM | #52# | CZE | 01:18:38.25 | | Detail |
2. |
Gajdošová |
Romana | EKOL TEAM o.s. | #8# | SVK | 01:20:43.65 | +00:02:05.39 | Detail |
3. |
Švadlenková |
Pavlína | HISPORT Team | #94# | CZE | 01:20:48.21 | +00:02:09.95 | Detail |
4. |
Grabmüllerová |
Aneta | LABE TRI CLUB | #47# | CZE | 01:23:12.82 | +00:04:34.56 | Detail |
5. |
Fanturová |
Lenka | HISPORT Team | #101# | CZE | 01:26:33.29 | +00:07:55.03 | Detail |
6. |
Brantlová |
Jana | Velosport Domažlice o.s. | #24# | CZE | 01:29:10.17 | +00:10:31.91 | Detail |
7. |
Gerychová |
Michaela | CK KUPKOLO DKnL | #107# | CZE | 01:29:24.75 | +00:10:46.49 | Detail |
8. |
Kárníková |
Kateřina | ELEVEN-RUBENA TEST TEAM | #14# | CZE | 01:29:47.78 | +00:11:09.52 | Detail |
9. |
Pajkošová |
Věra | Czech Tri K. Team | #3# | CZE | 01:31:16.35 | +00:12:38.09 | Detail |
10. |
Hronová |
Markéta | Czech Tri K. Team | #6# | CZE | 01:32:57.51 | +00:14:19.25 | Detail |
11. |
Skuhrová |
Tereza | TRI SKI Horní Počernice | #100# | CZE | 01:33:09.18 | +00:14:30.92 | Detail |
12. |
Punčochářová |
Dita | Hisport Team | #121# | CZE | 01:33:46.14 | +00:15:07.88 | Detail |
13. |
Stříhavková |
Petra | Czech Tri K. Team | #4# | CZE | 01:36:25.83 | +00:17:47.57 | Detail |
14. |
Prokopová |
Daniela | TJ BIŽU JABLONEC | #70# | CZE | 01:37:46.23 | +00:19:07.97 | Detail |
15. |
Stolarčíková |
Julie Sandra | USK Akademik o.s. | #114# | CZE | 01:38:40.93 | +00:20:02.67 | Detail |
16. |
Kohoutková |
Zora | | #135# | SVK | 01:44:04.82 | +00:25:26.56 | Detail |
17. |
Píchalová |
Alexandra | Nelahozeves | #64# | CZE | 01:47:31.48 | +00:28:53.22 | Detail |
18. |
Jaruskova |
Jana | | #83# | CZE | 01:48:04.28 | +00:29:26.02 | Detail |
19. |
Drhlíková |
Kristýna | | #84# | CZE | 01:48:31.23 | +00:29:52.97 | Detail |
20. |
Olšová |
Veronika | TRI SKI Horní Počernice | #9# | CZE | 01:50:50.43 | +00:32:12.17 | Detail |
21. |
Míková |
Markéta | RACE SPACE | #67# | CZE | 01:52:03.63 | +00:33:25.37 | Detail |
22. |
Zelinková |
Kateřina | TRI SKI H.POČERNICE | #27# | CZE | 01:54:43.90 | +00:36:05.64 | Detail |
23. |
Šindlerová |
Magdalena | Hradec Králové | #148# | CZE | 01:59:11.26 | +00:40:33.00 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |
93 DSQ 2x modrá karta, 125 DSQ nepřišel do penalty boxu