Oficiální Výsledková listina MTB Maraton Chýnov 2015
6. 6. 2015

47 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. RYBAŘÍK IvanČistý sport#1B11.01:38:37.65Detail
2. KNÍŽE DavidProdoli Racing Team#2B12.01:40:29.38+00:01:51.73Detail
3. PAPEŽ VítUGO Allivictus - Čistý Sport#140A11.01:40:29.61+00:01:51.96Detail
4. PÍSAŘ JanMoto-Šikule-Perskindol#64A12.01:40:29.76+00:01:52.11Detail
5. JAKEŠ Tomáš#26C11.01:40:55.46+00:02:17.81Detail
6. TOMEČEK ZdeněkGS cylo team Jistebnice#10B13.01:41:04.03+00:02:26.38Detail
7. PARTL OndřejUniqa Jihlava#141A13.01:43:06.85+00:04:29.20Detail
8. CODL LukášCykloklub Chýnov#3B14.01:44:41.09+00:06:03.44Detail
9. BRABEC JiříCykloklub Chýnov#9C12.01:46:27.64+00:07:49.99Detail
10. LEPIČ MartinMotoŠikule CITIZEN#21C13.01:47:24.34+00:08:46.69Detail
11. BĚHOUNEK MichalVeloservis Team#146C14.01:49:41.77+00:11:04.12Detail
12. BAMBULA StanislavČEZ Cykloteam Tábor#103B15.01:49:56.22+00:11:18.57Detail
13. PROCHÁZA JindřichAZ Tým Světlá n/Sázavou#107B16.01:50:19.39+00:11:41.74Detail
14. JEHNĚ VáclavKola BSP#126C15.01:50:34.57+00:11:56.92Detail
15. TYBITANCL LukášBS Joma Jindřichův Hradec#84B17.01:50:52.92+00:12:15.27Detail
16. MARŠÍK TomášČistýSport.cz#73B18.01:51:31.09+00:12:53.44Detail
17. BERAN TomášOnanyboys.com#43B19.01:51:32.41+00:12:54.76Detail
18. NOVÁK RadekGS Cyklo Team Jistebnice#69A14.01:51:55.24+00:13:17.59Detail
19. GRANÁT DavidKL Sport Děčín#76C16.01:52:00.19+00:13:22.54Detail
20. HYNŠT FrantišekGS Cyklo Team Jistebnice#45B110.01:52:28.96+00:13:51.31Detail
21. HYŠPLER RobinGalaxy Cyklo Švec#27A15.01:52:29.77+00:13:52.12Detail
22. STROPNICKÝ Ondra#25A16.01:52:29.78+00:13:52.13Detail
23. FIŠER OndřejCykloklub Chýnov#17A17.01:53:24.08+00:14:46.43Detail
24. NOVOTNÝ FrantišekBikepart.cz#66B111.01:53:26.04+00:14:48.39Detail
25. SKALKA Pavel#33C17.01:53:27.06+00:14:49.41Detail
26. TUHÁČEK VladimírSCV Blatná#139D11.01:54:13.91+00:15:36.26Detail
27. EYBERT DanielCykloklub Chýnov#22C18.01:56:05.72+00:17:28.07Detail
28. MIŇHA PetrGS cylo team Jistebnice#19B112.01:56:50.88+00:18:13.23Detail
29. POLÁK MartinGS Cyklo Team Jistebnice#145C19.01:56:50.96+00:18:13.31Detail
30. NOVOTNÝ PetrBorovany#77B113.01:57:08.35+00:18:30.70Detail
31. TICHÝ DanielCykloklub Chýnov#23A18.01:57:16.27+00:18:38.62Detail
32. PLECHATA RadekTeam Swietelsky#135B114.01:57:34.19+00:18:56.54Detail
33. WEBER TomášHangover Team#151B115.01:58:31.09+00:19:53.44Detail
34. BARTÁČEK JaroslavCykloklub Chýnov#20B116.01:58:54.22+00:20:16.57Detail
35. JIŘIČKA MiroslavCyklo Jiřička ČB#81C110.01:58:59.84+00:20:22.19Detail
36. KNOTEK FrantišekChýnov - Hlasivo Racing Týýým#143B117.01:59:54.20+00:21:16.55Detail
37. PECHOUŠ MiroslavSB Cyklo Olympia#65C111.02:00:06.71+00:21:29.06Detail
38. RYJÁČEK FilipApex Bike#30C112.02:00:08.66+00:21:31.01Detail
39. KUBÁLEK Filip#148B118.02:00:16.67+00:21:39.02Detail
40. BUBLA LadislavMilevsko L.R.T.#29D12.02:00:17.00+00:21:39.35Detail
41. VÁCHA PavelCyklo Chýnov#35B119.02:00:17.58+00:21:39.93Detail
42. KARELLA MichalGalaxy Cyklo Švec#118C113.02:00:22.32+00:21:44.67Detail
43. BUDÍN JanBS#152B120.02:00:50.59+00:22:12.94Detail
44. VIKTORA JanSB Cyklo Olympia#24B121.02:01:52.05+00:23:14.40Detail
45. ŠITLER PavelKola BSP#149C114.02:02:59.50+00:24:21.85Detail
46. MAREK DavidCafe Duras Prachatice#90C115.02:04:26.05+00:25:48.40Detail
47. RABA TomášBS Joma Jindřichův Hradec#83D13.02:04:30.85+00:25:53.20Detail
48. AUJEZDECKÝ PepaStehýnka#122C116.02:05:03.25+00:26:25.60Detail
49. MACH FrantišekSK Kardašova Řečice#113B122.02:05:08.27+00:26:30.62Detail
50. HADÁČEK FrantišekGS cylo team Jistebnice#13C117.02:05:42.27+00:27:04.62Detail
51. RYBAŘÍK PavelGS cylo team Jistebnice#16D14.02:05:45.77+00:27:08.12Detail
52. NĚMEČEK BlahoslavGS Cyklo Team Jistebnice#91C118.02:05:51.48+00:27:13.83Detail
53. SELNAR JiříSPSVD Jistebnice#125D15.02:06:07.41+00:27:29.76Detail
54. KRATOCHVÍL MartinCykloklub Chýnov#100C119.02:06:18.93+00:27:41.28Detail
55. NOVÁK VladimírGS cylo team Jistebnice#18C120.02:07:29.85+00:28:52.20Detail
56. MARHOUN ZdeněkČeské Budějovice#68C121.02:07:40.29+00:29:02.64Detail
57. JIRSA MilošKamenice n/Lipou#121A19.02:07:42.13+00:29:04.48Detail
58. SOCHOR LadislavGalaxy Cyklo Švec#106A110.02:08:01.92+00:29:24.27Detail
59. BABÁČEK MartinHovorčovice#51C122.02:08:41.93+00:30:04.28Detail
60. JOKEŠ JanCyklopohotovost.cz#50C123.02:09:32.56+00:30:54.91Detail
61. SKAZÍK MarekBSP Trek#96B123.02:09:49.91+00:31:12.26Detail
62. KNOTEK VojtěchHlasivo Reaceing Týýým#144A111.02:10:09.55+00:31:31.90Detail
63. RADA MilanCykloklub Chýnov#5A112.02:10:22.93+00:31:45.28Detail
64. VALENTA MichalVelo Dvořák#82A113.02:10:34.30+00:31:56.65Detail
65. PRÁGR Michal#12C124.02:10:43.64+00:32:05.99Detail
66. HOLÝ LadislavBožejov#120C125.02:10:58.08+00:32:20.43Detail
67. HOŘEJŠÍ JiříGS cylo team Jistebnice#15C126.02:11:38.64+00:33:00.99Detail
68. BOHÁČ ZdeněkApex-Bike Jistebnice#127D16.02:11:46.85+00:33:09.20Detail
69. ŠANDA MarekHangover Team#104B124.02:11:54.25+00:33:16.60Detail
70. MACEK PetrKotnov Tábor#72C127.02:12:04.27+00:33:26.62Detail
71. ŠUSTR PavelG.Bemedikt Švec cykloteam Želeč#14C128.02:12:12.59+00:33:34.94Detail
72. NEMRAVA MarekTábor#132B125.02:12:48.95+00:34:11.30Detail
73. HERNYCH QuidoStoupáto/Tábor#142C129.02:12:50.71+00:34:13.06Detail
74. PETRÁKOVÁ Kamila#134H11.02:13:22.02+00:34:44.37Detail
75. MAŘÍK RaimundSTS Chvojkovice Brod#58D17.02:14:34.47+00:35:56.82Detail
76. VICHTA MarekBoomkikker Tábor#57B126.02:14:59.98+00:36:22.33Detail
77. FLORIÁN AntonínSK Fit Tábor#36C130.02:15:37.32+00:36:59.67Detail
78. ZEMAN ZdeněkSK Fit Tábor#38C131.02:15:37.57+00:36:59.92Detail
79. RATAJ PetrFitness Bikers Team Nuzbely#67B127.02:16:03.12+00:37:25.47Detail
80. ŠVEC JanG.Bemedikt Švec cykloteam Želeč#32C132.02:16:05.21+00:37:27.56Detail
81. SVAČINA LuděkBrno#34D18.02:16:32.51+00:37:54.86Detail
82. BUŠEK LukášGalaxy Cyklo Švec#75A114.02:17:01.91+00:38:24.26Detail
83. FLORIÁN AntonínSK Fit Tábor#37D19.02:18:28.65+00:39:51.00Detail
84. ADAMOVSKÝ TomášKožlí#78B128.02:18:53.45+00:40:15.80Detail
85. PODZIMEK MichalSPSVD Jistebnice#131C133.02:19:32.09+00:40:54.44Detail
86. PŘÍPLATA ZdeněkKotnov Tábor#86B129.02:19:40.50+00:41:02.85Detail
87. POKORNÝ PetrMTB Citrus Team#112C134.02:19:59.88+00:41:22.23Detail
88. KABEŠ ZdeněkApex-Bike Tábor#42C135.02:20:00.07+00:41:22.42Detail
89. TOMEČKOVÁ LucieGS cylo team Jistebnice#31H12.02:20:08.11+00:41:30.46Detail
90. VLACH JiříRally-Cross Lukavec#102C136.02:20:14.62+00:41:36.97Detail
91. ŠTĚDRÝ AdamTábor#147C137.02:21:16.25+00:42:38.60Detail
92. ŠOULA RomanRally-Cross Lukavec#101C138.02:21:36.49+00:42:58.84Detail
93. DVOŘÁKOVÁ MarieFitness Bikers Team Nuzbely#93H13.02:21:40.06+00:43:02.41Detail
94. DIKAN JosefSPSVD Jistebnice#92B130.02:22:09.86+00:43:32.21Detail
95. NOVÁK JakubApex-Bike Tábor#94A115.02:23:01.70+00:44:24.05Detail
96. KUKLA JiříPraha 8#55C139.02:24:34.47+00:45:56.82Detail
97. ŠIMEČEK VáclavSezimovo Ústí#56C140.02:24:45.90+00:46:08.25Detail
98. PETRŮ MichalKotnov Tábor#123C141.02:24:48.03+00:46:10.38Detail
99. JAVORSKÝ JiříTábor#110C142.02:25:24.22+00:46:46.57Detail
100. JENŠÍK JiříM. Vožice#111B131.02:25:25.35+00:46:47.70Detail
101. HRUŠKOVÁ Eliška#4Z11.02:25:44.67+00:47:07.02Detail
102. VÁCHA JaroslavPísek#130A116.02:25:54.16+00:47:16.51Detail
103. WOLINGER Jiří#46B132.02:26:33.06+00:47:55.41Detail
104. CHVAL PetrKotnov Tábor#128D110.02:26:58.93+00:48:21.28Detail
105. VOTÁPEK JosefRally-Cross Lukavec#97B133.02:27:32.25+00:48:54.60Detail
106. ŠOULA TomášRally-Cross Lukavec#99B134.02:27:33.36+00:48:55.71Detail
107. DYTRYCH TomášWall Club Gate#150C143.02:27:42.21+00:49:04.56Detail
108. BÁRTOVÁ RůženaŠrouby a Matice Bártová Prachatice#88H14.02:28:37.81+00:50:00.16Detail
109. HANZAL JiříHangover Team#105C144.02:29:15.98+00:50:38.33Detail
110. KOUBÍK StanislavPacov#79C145.02:30:34.48+00:51:56.83Detail
111. KREJČÍ Jiří#80C146.02:33:04.64+00:54:26.99Detail
112. SEIDL VladimířMetroprojekt#47C147.02:33:04.88+00:54:27.23Detail
113. HORÁK OndřejSlavče#49B135.02:35:04.42+00:56:26.77Detail
114. SKOTÁK MiroslavCyklo Hobby Rynárec#61D111.02:35:10.12+00:56:32.47Detail
115. ŠEVČÍK KamilŠevča Tým Dubičné#54B136.02:36:00.50+00:57:22.85Detail
116. KREŠÁKOVÁ PavlaCykloklub Chýnov#8H15.02:36:18.08+00:57:40.43Detail
117. KAŇKA JanJindřichův Hradec#116B137.02:39:13.94+01:00:36.29Detail
118. ZEMAN MartinBikespace Chýnov#44B138.02:40:16.64+01:01:38.99Detail
119. LINTNER PavelG.Bemedikt Švec cykloteam Želeč#28C148.02:40:58.01+01:02:20.36Detail
120. LEGÁT DavidLegáti#70B139.02:41:06.81+01:02:29.16Detail
121. DOUBEK PetrKotnov#59C149.02:41:50.45+01:03:12.80Detail
122. SENO MartinClub Jebáků Psů#114B140.02:41:58.26+01:03:20.61Detail
123. DVOŘÁK ZdeněkMarelax Bike Team#133C150.02:43:34.45+01:04:56.80Detail
124. KRTIČKA StanislavPraha#74D112.02:43:48.55+01:05:10.90Detail
125. LEGÁT MartinLegáti#71C151.02:45:01.70+01:06:24.05Detail
126. MIŠOŇ PavelRally-Cross Lukavec#98C152.02:45:12.26+01:06:34.61Detail
127. SELNAROVÁ ŠárkaSPSVD Jistebnice#124H16.02:46:29.18+01:07:51.53Detail
128. LOUDÍN LukášCykloklub Chýnov#63A117.02:47:24.15+01:08:46.50Detail
129. LAŇKA KarelPísek#87C153.02:51:54.92+01:13:17.27Detail
130. JIRSOVÁ OlgaKamenice n/Lipou#119H17.02:52:19.49+01:13:41.84Detail
131. ŠMEJKAL DominikTábor#136A118.02:53:38.06+01:15:00.41Detail
132. VACHTA OndřejChýnov#85A119.02:57:08.11+01:18:30.46Detail
133. HEJKAL JaroslavHavlíčkův Brod#117C154.03:02:41.88+01:24:04.23Detail
134. NOVÁČEK RomanVepříkov#89C155.03:05:42.71+01:27:05.06Detail
135. ŽÁK MichalFBT Nubely#52B141.03:08:25.72+01:29:48.07Detail
136. CIMPOVÁ JanaTurovec#48Z12.03:09:21.30+01:30:43.65Detail
137. CIMBŮREK OndřejTábor#109A120.03:18:06.25+01:39:28.60Detail
138. PRINC JanTábor#108A121.03:18:48.30+01:40:10.65Detail
139. MIKULA PetrŠvec Cyklo Team Želec-Soběslav#41D113.03:32:02.69+01:53:25.04Detail
140. ROTHBAUER JanPraha-Kobylisy#53B142.03:36:50.16+01:58:12.51Detail
DNF BLÁHA PetrSezimovo Ústí#39B1DNF Detail
DNF SKLENÁR PeterTábor#60D1DNF Detail
DNF HAVRÁNEK MartinSK Fit Tábor#62B1DNF Detail
DNF KRTKAVA VáclavSymbio + Cycling#95B1DNF Detail
DNF OPLATEK EduardKTP Tábor#115C1DNF Detail
DNF STANĚK PavelApex-Bike Tábor#137B1DNF Detail
DNS PÍCHA JosefG.Bemedikt Švec cykloteam Želeč#7C1DNS Detail
DNS KARBAN VlastimilUGO Allivictus - Čistý Sport#129B1DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz