Oficiální Výsledková listina MTB IX. Memoriál Fanyho Stelzera 2014
28. 6. 2014

72 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. TATÍČEK PetrEleven Rubena Test team#32M1A (od 1975)1.02:41:14.80Detail
2. JEŽEK PetrHnízdil Team#13M1A (od 1975)2.02:45:10.45+00:03:55.65Detail
3. NOVOTA JanBicykl Kříž Team#22M1A (od 1975)3.02:50:33.24+00:09:18.44Detail
4. NESTLER LukášKL Sport Most#191M1A (od 1975)4.02:56:10.61+00:14:55.81Detail
5. PŘIBÍL TomášLitvínov#211M2A (1965-1974)1.02:56:49.77+00:15:34.97Detail
6. VENCEL JiříBMK#33M2A (1965-1974)2.02:56:51.55+00:15:36.75Detail
7. JOHNSEN JohnyKvinesdal#194M2A (1965-1974)3.02:58:07.04+00:16:52.24Detail
8. PROKOP MichalELEVEN Test Team#185M1A (od 1975)5.02:59:13.17+00:17:58.37Detail
9. ŘÍHA TomášAtombike team#186M2A (1965-1974)4.02:59:16.97+00:18:02.17Detail
10. NESTLER JosefKL Sport Most#192M3A (do 1964)1.03:00:22.31+00:19:07.51Detail
11. JÍRA JardaMMB Třebenice#14M2A (1965-1974)5.03:02:29.10+00:21:14.30Detail
12. BARTOŠ JanLamači skal#2M2A (1965-1974)6.03:02:49.19+00:21:34.39Detail
13. KOPECKÝ PetrNevix Team Kadaň#16M1A (od 1975)6.03:06:34.70+00:25:19.90Detail
14. PRAVDA IvoDubí#218M3A (do 1964)2.03:09:14.64+00:27:59.84Detail
15. MATOUŠEK MichalKL SPORT MOST #19M2A (1965-1974)7.03:09:52.63+00:28:37.83Detail
16. PECÁNEK JiříMMB Třebenice#23M1A (od 1975)7.03:11:44.09+00:30:29.29Detail
17. VESELÝ MiroslavKl sport Most#34M2A (1965-1974)8.03:13:54.14+00:32:39.34Detail
18. RODANIČ Pavelonix.cz#27M1A (od 1975)8.03:18:05.78+00:36:50.98Detail
19. ŠESTÁK JanCyklotrenink team#184M1A (od 1975)9.03:18:36.25+00:37:21.45Detail
20. BERKA LukášBikeClubKralovice#4M1A (od 1975)10.03:24:08.27+00:42:53.47Detail
21. SVĚRÁKOVÁ DášaPraha 6#209Z1A (od 1975)1.03:25:49.34+00:44:34.54Detail
22. VOSKA JiříOhníč#35M2A (1965-1974)9.03:27:43.05+00:46:28.25Detail
23. HRON ZdeněkRegal Bike Teplice#10M3A (do 1964)3.03:28:04.06+00:46:49.26Detail
24. HRUBÝ JaroslavKL sport Most#11M3A (do 1964)4.03:30:09.75+00:48:54.95Detail
25. BARTOŠ LadislavLamači skal#3M2A (1965-1974)10.03:35:50.82+00:54:36.02Detail
26. MARTINEK JaromirNilfiskAlto#18M2A (1965-1974)11.03:35:51.91+00:54:37.11Detail
27. ZNOJEMSKÝ KarelSilvini Madshus Team#37M1A (od 1975)11.03:43:17.61+01:02:02.81Detail
28. LEITERMANN DavidTeplice#215M1A (od 1975)12.03:47:19.77+01:06:04.97Detail
29. DOKSANSKY JiriBilina#6M1A (od 1975)13.03:50:01.97+01:08:47.17Detail
30. PODZIMEK MichalSkialp nad Hrobem#24M1A (od 1975)14.03:50:16.54+01:09:01.74Detail
31. NOVÁK JindřichMost#21M3A (do 1964)5.03:53:31.10+01:12:16.30Detail
32. KNEIFEL DavidKolo hop Team#199M2A (1965-1974)12.03:59:23.52+01:18:08.72Detail
33. SVOBODA TomášJenikov#31M2A (1965-1974)13.04:00:21.52+01:19:06.72Detail
34. KŘÍŽ MichalLannutti Bike Team#17M1A (od 1975)15.04:02:23.61+01:21:08.81Detail
35. GARTNEROVÁ JitkaTeplice#7Z1A (od 1975)2.04:08:29.89+01:27:15.09Detail
36. BRADÁČ JanHrob#188M2A (1965-1974)14.04:14:21.02+01:33:06.22Detail
37. LÁZNIČKA FrantišekDubí#187M2A (1965-1974)15.04:15:52.24+01:34:37.44Detail
38. SOLIZ RUDON Veronikacyklotrenink.com#29Z1A (od 1975)3.04:31:05.49+01:49:50.69Detail
39. SUŠÁNKA Jancyklotrenink.com#30M1A (od 1975)16.04:31:09.80+01:49:55.00Detail
40. MATÚŠ MarianTJ Baník Osek#20M2A (1965-1974)16.04:35:47.72+01:54:32.92Detail
41. BARTES VlastimilMost#1M3A (do 1964)6.04:47:38.93+02:06:24.13Detail
42. SOBOTKA JosefLiberec #28M3A (do 1964)7.05:14:13.05+02:32:58.25Detail
PODZIMEK SlávekKK Kralupy#25M1A (od 1975)Detail
DNF KAISER JanKaiserteam#15M1A (od 1975)DNF Detail
DNF VALENTA VojtěchTeplice#206M1A (od 1975)DNF Detail
DNF DUCHEK JiříMost#208M2A (1965-1974)DNF Detail
DNF VOJTEK PetrLitvínov#175M3A (do 1964)DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz