Oficiální Výsledková listina Mistrovství Prahy v triatlonu
14. 6. 2015
žáci 0,1-2-1
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta | plavání | D1 | kolo | D2 | běh |
1. |
Kozojed |
Martin | E.ON TT Tábor | #145# | žáci III | 1. | 00:11:21.94 | | Detail |
2. |
Radová |
Daniela | | #174# | žákyně III | 1. | 00:11:58.17 | +00:00:36.22 | 00:01:42.43 | 00:00:39.13 | 00:05:12.79 | 00:00:20.87 | 00:04:02.93 | Detail |
3. |
Hartman |
Šimon | Dukla Praha | #169# | žáci III | 2. | 00:12:22.65 | +00:01:00.70 | 00:01:37.82 | 00:01:03.03 | 00:05:55.31 | 00:00:15.23 | 00:03:31.24 | Detail |
4. |
Tomek |
Matyáš | | #124# | žáci III | 3. | 00:12:23.59 | +00:01:01.64 | Detail |
5. |
Ondřejka |
Prokop | Loko Beroun | #154# | žáci I. | 1. | 00:12:25.05 | +00:01:03.10 | Detail |
6. |
Kozojed |
Ondřej | E.ON TT Tábor | #144# | žáci I. | 2. | 00:13:03.88 | +00:01:41.93 | Detail |
7. |
Procházka |
Aleš | | #152# | žáci III | 4. | 00:13:33.56 | +00:02:11.61 | Detail |
8. |
Dvořáková |
Nikola | Dukla Praha | #151# | žákyně III | 2. | 00:13:43.41 | +00:02:21.46 | Detail |
9. |
Duba |
Lucas | TRI SKI Horní Počernice | #140# | žáci II. | 1. | 00:13:48.41 | +00:02:26.46 | Detail |
10. |
Vesecká |
Nicol | Pankration gym | #135# | žákyně III | 3. | 00:13:59.08 | +00:02:37.13 | Detail |
11. |
Sedláček |
Max | Bohemians | #134# | žáci II. | 2. | 00:13:59.32 | +00:02:37.37 | Detail |
12. |
Hluchý |
Vilém | SKI CLUB Brandýs n. L. | #168# | žáci II. | 3. | 00:14:06.49 | +00:02:44.54 | 00:02:07.99 | 00:00:47.66 | 00:07:06.59 | 00:00:18.41 | 00:03:45.82 | Detail |
13. |
Hartmanová |
Kateřina | Dukla Praha | #170# | žákyně I. | 1. | 00:14:07.49 | +00:02:45.54 | 00:01:56.12 | 00:00:50.34 | 00:07:06.75 | 00:00:18.33 | 00:03:55.93 | Detail |
14. |
Lukeš |
Adam | LBS-Profi Team | #163# | žáci III | 5. | 00:14:07.59 | +00:02:45.64 | Detail |
15. |
Cihlář |
Adam | | #155# | žáci II. | 4. | 00:14:07.85 | +00:02:45.90 | Detail |
16. |
Procházka |
Matěj | IRON STARS BEROUN | #142# | žáci I. | 3. | 00:14:28.26 | +00:03:06.31 | Detail |
17. |
Jarošová |
Karolína | Energy Team | #156# | žákyně II. | 1. | 00:14:31.99 | +00:03:10.04 | Detail |
18. |
Pokorná |
Alžběta | SKI CLUB Brandýs n. L. | #167# | žákyně III | 4. | 00:14:31.99 | +00:03:10.04 | 00:01:52.18 | 00:00:47.98 | 00:07:03.14 | 00:00:23.91 | 00:04:24.76 | Detail |
19. |
Tomková |
Kateřina | | #125# | žákyně I. | 2. | 00:14:51.51 | +00:03:29.56 | Detail |
20. |
Štibingrová |
Anna | | #122# | žákyně II. | 2. | 00:15:01.33 | +00:03:39.38 | Detail |
21. |
Hadravová |
Viktorie | Endurance Lab Team, z.s. | #147# | žákyně III | 5. | 00:15:05.79 | +00:03:43.84 | Detail |
22. |
Petras |
Václav | Dukla Praha | #166# | žáci III | 6. | 00:15:17.98 | +00:03:56.03 | 00:01:40.90 | 00:00:52.68 | 00:07:16.94 | 00:00:28.62 | 00:04:58.82 | Detail |
23. |
Paliwal |
Adam | Endurance Lab Team, z.s. | #131# | žáci III | 7. | 00:15:32.60 | +00:04:10.65 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |