Oficiální Výsledková listina Karlštejnská 9
30. 8. 2015

hlavní 9 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. FLEGL VlastimilVrchlabí1061986M18-391.00:31:53Detail
2. RENDL JosefTJ Packa Prague271976M18-392.00:34:19+00:02:25.82Detail
3. ROSOL Jiříloko beroun1161974M40-491.00:35:02+00:03:09.05Detail
4. FOŘT MartinELEVERUNTEAM71968M40-492.00:36:01+00:04:08.06Detail
5. KAUFMAN VítGymnázium Botičská1221997M18-393.00:36:28+00:04:34.34Detail
6. RABOCH IvanČerník41966M40-493.00:36:33+00:04:39.26Detail
7. FLAKS JanAC Nýřany1131962M50-591.00:37:55+00:06:01.21Detail
8. SEMENCHUKOV MaximRunning Cheff1231985M18-394.00:37:55+00:06:01.83Detail
9. SOUKUP PetrKovohutě Příbram141965M50-592.00:39:06+00:07:12.40Detail
10. REICHEL JosefValda Race421968M40-494.00:39:21+00:07:27.32Detail
11. KLEPETKO DavidŠutri1311968M40-495.00:39:49+00:07:55.52Detail
12. TLÁSKAL LukášChrustenice1041985M18-395.00:40:23+00:08:29.24Detail
13. PLOCHOVÁ DominikaOB Kotlářka411986Z18-341.00:40:53+00:08:59.31Detail
14. HOLEČEK MichalKarlštejn1031974M40-496.00:41:08+00:09:14.36Detail
15. ŽÁK OndřejTachlovice371972M40-497.00:41:14+00:09:20.70Detail
16. PROUZA MartinBT Severní ledovec 200081967M40-498.00:41:21+00:09:27.57Detail
17. ROUBÍK FrantišekČerčany1011956M50-593.00:41:40+00:09:46.88Detail
18. GINZEL PetrCyklo VAPE231972M40-499.00:41:47+00:09:53.47Detail
19. SÝKOROVÁ PetraDobřichovice391976Z35-441.00:42:01+00:10:07.53Detail
20. ČUJAN MiroslavKarlštejn381982M18-396.00:42:30+00:10:36.27Detail
21. ZEMAN JiříLoko Beroun61950M60-691.00:42:32+00:10:38.54Detail
22. PONDĚLÍČEK MichalHořovice281995M18-397.00:42:48+00:10:54.60Detail
23. LUKÁŠOVÁ ZlataPlzeň251968Z45-541.00:42:48+00:10:54.81Detail
24. KAREŠ MartinVižina31973M40-4910.00:43:15+00:11:22.06Detail
25. ŠLOSAR RomanSokol Žebrák1261974M40-4911.00:43:21+00:11:27.78Detail
26. HAVLÍN AntonínAC Obora Hvězda Praha171955M60-692.00:43:41+00:11:47.37Detail
27. HRUŠOVSKÁ EvaEasy Go Run361990Z18-342.00:43:41+00:11:47.86Detail
28. HRABÁK PetrSlowrunners Skvrnany1251983M18-398.00:44:09+00:12:15.62Detail
29. NOVOSAD JanRožnov pod Radhoštěm1071990M18-399.00:44:31+00:12:37.57Detail
30. NEBŘENSKÁ ClaudiaPraha 81181994Z18-343.00:44:32+00:12:38.21Detail
31. KUBEŠ PavelActum Flyers401976M18-3910.00:44:39+00:12:45.87Detail
32. DVOŘÁK PavelBeroun301977M18-3911.00:44:48+00:12:54.66Detail
33. UXA TomášTriatlon Beroun1151965M50-594.00:45:12+00:13:18.27Detail
34. VELEHRADSKÝ PetrNučice1281959M50-595.00:45:21+00:13:27.53Detail
35. NOVÁK AlešInternet PB1371976M18-3912.00:45:25+00:13:31.70Detail
36. FRANTOVÁ AndreaLOKO Beroun1091985Z18-344.00:45:55+00:14:01.59Detail
37. BARTONÍČEK LadislavČeská Lípa191956M50-596.00:46:05+00:14:11.23Detail
38. CHUDOŽILOV MichalVita Team111986M18-3913.00:46:13+00:14:19.24Detail
39. VLČKOVÁ LadislavaBiatlon Klub Beroun261980Z35-442.00:46:24+00:14:30.23Detail
40. ŘÍHA ViktorTmaň1361972M40-4912.00:46:47+00:14:53.66Detail
41. PURKRÁBEK MartinAC Obora Hvězda Praha331980M18-3914.00:46:53+00:15:00.17Detail
42. VANČÁK OndřejČernošice1101991M18-3915.00:47:22+00:15:28.19Detail
43. STRNADOVÁ AlenaHobluj!311985Z18-345.00:47:28+00:15:34.25Detail
44. SVOBODA JanPříbram121943M70plus1.00:47:41+00:15:47.47Detail
45. SZURMAN MichalPraha51982M18-3916.00:47:46+00:15:52.58Detail
46. HODAČ VladimírKrálův Dvůr221976M18-3917.00:48:30+00:16:36.96Detail
47. VENCLÍK DavidRunPORG1351980M18-3918.00:48:39+00:16:45.96Detail
48. FÁRA MilanPříbram1211969M40-4913.00:49:04+00:17:11.05Detail
49. MORAVEC MichalČernošice1111991M18-3919.00:49:53+00:17:59.46Detail
50. HRUŠA ZdeněkJirčany91946M60-693.00:50:10+00:18:17.04Detail
51. ŠEBOVÁ JanaKrálův Dvůr201973Z35-443.00:50:10+00:18:17.14Detail
52. MED VáclavPraha101959M50-597.00:50:24+00:18:30.88Detail
53. PIVOŇKOVÁ EvaRožnov pod Radhoštěm1081990Z18-346.00:50:33+00:18:39.82Detail
54. KREMSA Petr1341978M18-3920.00:50:39+00:18:45.22Detail
55. HOLEČKOVÁ VeronikaKarlštejn1021978Z35-444.00:51:05+00:19:11.54Detail
56. ROCK JanSokol Uhhošť1331954M60-694.00:52:20+00:20:26.98Detail
57. MUŽÍK JiříPraha1141983M18-3921.00:52:33+00:20:40.03Detail
58. JAHELKOVÁ JanaNové Strašecí1171981Z18-347.00:52:43+00:20:49.89Detail
59. ZDVOŘÁČKOVÁ ZuzanaPraha1271997Z18-348.00:52:46+00:20:52.31Detail
60. KULDA JanPraha1301989M18-3922.00:53:41+00:21:47.44Detail
61. SCHWARZ Marek1241979M18-3923.00:54:06+00:22:13.12Detail
62. SVOBODOVÁ DanaPříbram131952Z55plus1.00:54:20+00:22:26.28Detail
63. HOUŠKOVÁ PetraJílové u Prahy321990Z18-349.00:54:47+00:22:53.78Detail
64. KRTEK MartinSK Tetín1321981M18-3924.00:55:38+00:23:44.65Detail
65. FOUS KarelMořina1051968M40-4914.00:55:51+00:23:57.59Detail
66. ROSOLOVÁ ivanaStašov241974Z35-445.00:56:01+00:24:07.84Detail
67. HENČOVÁ RomanaMalé Přílepy161974Z35-446.00:56:04+00:24:10.29Detail
68. KORYTÁŘ JiříValachiarun.cz1391984M18-3925.00:56:21+00:24:27.96Detail
69. ŠTĚPÁNOVÁ HanaPraha 111381974Z35-447.00:56:35+00:24:42.11Detail
70. ERGUVANLI ImreBeroun431979M18-3926.00:56:37+00:24:44.02Detail
71. SAKACOVA StanislavaBeroun1191984Z18-3410.00:56:45+00:24:51.33Detail
72. KUKUČOVÁ AnnaChomutov151987Z18-3411.00:57:10+00:25:16.76Detail
73. VERNEROVÁ RadkaLíbeznice291973Z35-448.00:57:16+00:25:23.09Detail
74. FLEKOVÁ LucieKladno1291985Z18-3412.00:57:40+00:25:46.46Detail
75. STÝBLOVÁ HanaHlásná Třebáň351975Z35-449.00:59:26+00:27:32.33Detail
76. BLECHA VladislavLíbeznice1121964M50-598.00:59:28+00:27:34.49Detail
77. MÜNBERGEROVÁ BlankaSDH Liteň341987Z18-3413.00:59:45+00:27:51.40Detail
78. RŮŽIČKOVÁ MarkétaZdice1201989Z18-3414.01:01:15+00:29:21.58Detail
79. MIKOLÁŠ MilanBeroun181942M70plus2.01:05:02+00:33:08.24Detail
80. BLÁHOVÁ BarboraKarlštejn11984Z18-3415.01:05:34+00:33:40.46Detail
81. PÁZLEROVÁ IlonaKarlštejn441985Z18-3416.01:05:34+00:33:40.52Detail
82. BLÁHA JiříKarlštejn21973M40-4915.01:05:34+00:33:40.66Detail
83. JIROUŠKOVÁ VeronikaBáječné ženy v běhu211970Z45-542.01:14:47+00:42:53.53Detail
IronTime - www.cipovacasomira.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz