Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
16. 8. 2015

25 km muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. KREISINGER JanAdidas Boost Team ČR#1A1.01:23:26Detail
2. KOHUT janRELAX-FIT-TEAM Blansko#87A2.01:23:40+00:00:14Detail
3. KUBRIČAN PavelPSK Olymp Praha#122A3.01:31:28+00:08:02Detail
4. ČIVRNÝ JiříELEVEN RUN TEAM #2A4.01:31:40+00:08:14Detail
5. MINAŘÍK PetrAK Zlín#164A5.01:34:40+00:11:14Detail
6. CHRAMOSTA JaroslavJaboja Team#111B1.01:34:55+00:11:29Detail
7. BESHIR ErvinSK Zdice#134B2.01:35:23+00:11:57Detail
8. KOVÁŘ MichalTJ Sokol Unhošť#138B3.01:35:39+00:12:13Detail
9. KLIKA AntonínLokomotiva Beroun#83C1.01:37:47+00:14:21Detail
10. LOSENSKÝ PavelTJ Sokol Unhošť#85A6.01:37:58+00:14:32Detail
11. PODUŠKA JosefTJ Sokol Unhošť#65C2.01:38:49+00:15:23Detail
12. ŠTASTNÝ TomášPraha 4 - Modřany#114A7.01:39:07+00:15:41Detail
13. HOSTIČKA JanPříbram#96A8.01:39:18+00:15:52Detail
14. ČADA Radimrun´n´roll podkozí#97A9.01:39:18+00:15:52Detail
15. PAVLŮ RomanSK ZŠ JESENIOVA Praha#27A10.01:39:36+00:16:10Detail
16. KŘEČEK TomášIRON STARS BEROUN#71B4.01:40:00+00:16:34Detail
17. ŽIŽKA RobertPraha#116C3.01:40:50+00:17:24Detail
18. KOŠŤÁLEK JosefMaraton Klub Spartak Žebrák#118A11.01:41:46+00:18:20Detail
19. JIRÁSEK MarekTJ Sokol Kbely#140B5.01:42:47+00:19:21Detail
20. HEREJT PetrSK Žraloci z Plzně#120A12.01:44:06+00:20:40Detail
21. RABOCH IvanŽebrák#115B6.Ž1.01:45:30+00:22:04Detail
22. KAFKA LeošPraha 9#17A13.01:45:58+00:22:32Detail
23. WATZKE PetrVitaSport.cz /Teplice#66B7.01:46:04+00:22:38Detail
24. MOULIS PetrHořovice#151B8.01:46:34+00:23:08Detail
25. KORYTÁR JánAC Falcon Rokycany#30D1.01:47:06+00:23:40Detail
26. ČIVRNÝ JiříSlovan Liberec#123D2.01:47:26+00:24:00Detail
27. FANTA LadislavMaratón Klub Kladno#124B9.01:48:35+00:25:09Detail
28. HNILIČKA VáclavKraslice#121A14.01:49:21+00:25:55Detail
29. SCHEU HaraldLMB Praha#39B10.01:49:53+00:26:27Detail
30. VONDRÁČEK GustavPraha 3#40B11.01:50:24+00:26:58Detail
31. VÁŇA JaroslavBee Sting Plzeň#56A15.01:50:39+00:27:13Detail
32. JEDLIČKA JaroslavSkryje#117A16.01:50:50+00:27:24Detail
33. HAVLÍČEK IvoLánov#131B12.01:51:31+00:28:05Detail
34. PĚCHOTA Pavelrozbehamecesko.cz Plzeň#10A17.01:52:16+00:28:50Detail
35. VOREL JosefMK Kladno#100B13.01:52:26+00:29:00Detail
36. KOZÁK JanPlzeň#148A18.01:52:53+00:29:27Detail
37. BOLEK RostislavOstrava#91C4.01:54:59+00:31:33Detail
38. MUŽÍČEK PavelPraha#153A19.01:56:08+00:32:42Detail
39. BUBLA DanielPIM BK Divoká Šárka#119B14.01:56:29+00:33:03Detail
40. JINDRA DavidBRID TEAM Praha#142C5.01:56:33+00:33:07Detail
41. LÍPA VáclavČernošice#146D3.01:56:46+00:33:20Detail
42. FEJGL MichalPraha#132A20.01:57:52+00:34:26Detail
43. HORA JanAktuář Hořovice#26B15.01:58:00+00:34:34Detail
44. KRÁL ZdeněkVelké Přílepy#110B16.01:58:05+00:34:39Detail
45. PECH ŠtěpánPraha#67A21.01:58:10+00:34:44Detail
46. ŽIBŘID MichalPraha#74B17.01:58:14+00:34:48Detail
47. BRABEC MiloslavInterceramica Rokycany#94C6.01:58:24+00:34:58Detail
48. MACH ZbyněkOxygen Příbram#135B18.01:58:48+00:35:22Detail
49. ČVANČARA PavelPlzeň#20B19.01:58:51+00:35:25Detail
50. HORNÁK MartinACES Team Karlovy Vary#37B20.01:58:53+00:35:27Detail
51. BABKA TomášTOS Žebrák#12B21.01:59:00+00:35:34Detail
52. MACH PavelPraha#128C7.01:59:05+00:35:39Detail
53. KUKAČ PetrPraha 3#61B22.01:59:24+00:35:58Detail
54. MAREK VáclavSherpa Mníšek pod Brdy#48C8.01:59:43+00:36:17Detail
55. KOLÁŘ RomanPříbram#112B23.01:59:48+00:36:22Detail
56. BEUSS DetlefLC DOSSE Wittstock#42B24.02:00:03+00:36:37Detail
57. KUSÝ ViktorSK ElfaSports Zdice#21B25.02:00:16+00:36:50Detail
58. OULEHLA MichalBeroun#24A22.02:00:21+00:36:55Detail
59. EŠLER DanielSauny Mladá Boleslav#8A23.02:00:56+00:37:30Detail
60. HRDINA VilémBohnice#143C9.02:00:58+00:37:32Detail
61. RYDRYCH JanÚjezd nad Lesy#47D4.02:01:09+00:37:43Detail
62. PRAGER KarelSokol Sojovice#51A24.02:01:47+00:38:21Detail
63. ŠTĚPÁNEK PetrLO Vršovice#141B26.02:01:48+00:38:22Detail
64. ZEMAN RadekSlavoj Osek#162B27.02:01:51+00:38:25Detail
65. DUŠEK VáclavH.S. Brdy Dobříš#133B28.02:02:07+00:38:41Detail
66. SVOBODA MilanBěžecká škola Miloše Škorpila#59A25.02:02:08+00:38:42Detail
67. PAVLŮ DušanETRIATLON TEAM Praha#137B29.02:02:10+00:38:44Detail
68. CELINA AlešIronstars Beroun#163B30.02:02:39+00:39:13Detail
69. JELÍNEK PavelŽdár nad Sázavou#50B31.02:03:28+00:40:02Detail
70. ŠEBELKA ZdeněkHonitka.cz Jesenice#99A26.02:03:29+00:40:03Detail
71. ŠÁDEK JiříLomnice nad Popelkou#129C10.02:04:11+00:40:45Detail
72. VONDRÁK MartinHorní Bříza#77A27.02:04:28+00:41:02Detail
73. HRDLIČKA DušanPraskolesy#101B32.02:04:55+00:41:29Detail
74. RACEK TomášTitan Trilife Třenice#80A28.02:05:33+00:42:07Detail
75. SEIFERT PetrPraha#19B33.02:06:05+00:42:39Detail
76. HONS PavelMK Kladno#22B34.02:06:29+00:43:03Detail
77. VERNER MichalPraha#86A29.02:06:54+00:43:28Detail
78. JANČIGA RomanTlustice#4A30.02:07:07+00:43:41Detail
79. JINDRA ŠtěpánYentac Praha#145C11.02:07:09+00:43:43Detail
80. VOSKA MartinPraha 4#136C12.02:08:28+00:45:02Detail
81. HARANT PavelOtročiněves#139B35.02:09:39+00:46:13Detail
82. ONDRAČKA TomášBOOTCAMPS Praha#107B36.02:09:52+00:46:26Detail
83. CHVÁTAL VladimírÚvaly#60B37.02:10:00+00:46:34Detail
84. KRŮDL JiříWITTE BIKE TEAM Nejdek#149A31.02:10:04+00:46:38Detail
85. HŘAVA JanPraha 9#154A32.02:10:21+00:46:55Detail
86. BERÁNEK JosefMK Kladno#62C13.02:11:31+00:48:05Detail
87. KUPTÍK PetrKnížkovice#36C14.02:11:50+00:48:24Detail
88. ČERVENKA MiroslavMK Spartak Žebrák#3C15.Ž2.02:12:42+00:49:16Detail
89. MIKLÁNEK TomášTrnavské Lemry#31A33.02:14:51+00:51:25Detail
90. KOŠŤÁL JanBK Žatec#49B38.02:14:52+00:51:26Detail
91. KUNÍK TomášSpartak Žebrák#14B39.Ž3.02:14:52+00:51:26Detail
92. DVOŘÁK PavelBeroun#144A34.02:15:15+00:51:49Detail
93. FINGERHUT JiříKladno#127D5.02:15:16+00:51:50Detail
94. REJZEK JiříTJ Sokol Medový Újezd#84B40.02:15:25+00:51:59Detail
95. VLASÁK JaroslavAVL Stříbro#159C16.02:15:26+00:52:00Detail
96. ČERNÝ JiříPraha #55A35.02:15:30+00:52:04Detail
97. ČERVINKA MichalSvatá#57B41.02:15:35+00:52:09Detail
98. ŠEVČÍK MartinBK Žatec#46B42.02:15:49+00:52:23Detail
99. JANŮ LubošSX Unisport Chotětov#160B43.02:16:24+00:52:58Detail
100. ŠLAPÁK DušanKomárov#93A36.02:16:37+00:53:11Detail
101. ŠLOSAR RomanSokol Žebrák#106B44.Ž4.02:16:46+00:53:20Detail
102. VOTAVA MartinPopovice#102B45.02:18:10+00:54:44Detail
103. AUBRECHT PetrBootcamp#156B46.02:18:29+00:55:03Detail
104. BÍLÝ BohumilPlzeň#45A37.02:18:48+00:55:22Detail
105. SEMELA PavelFarnost Neratovice#150B47.02:19:24+00:55:58Detail
106. MARTINKA JiříPraha#161B48.02:20:06+00:56:40Detail
107. SARVAŠ LuděkKrálův Dvůr - Popovice#34B49.02:20:16+00:56:50Detail
108. KUBÍN ZdeněkHoloubkov#63A38.02:20:21+00:56:55Detail
109. ŠÍREK JanLány#13A39.02:22:26+00:59:00Detail
110. ŠIMEK ZdeněkBULLS Dobříš#78C17.02:22:32+00:59:06Detail
111. ZAVADIL Jonáš#76A40.02:22:53+00:59:27Detail
112. RAŠNER TomášKVS Olomouc#25B50.02:22:54+00:59:28Detail
113. TUREK JiříMK Žebrák#103C18.02:23:48+01:00:22Detail
114. KUNC PetrSokol Žebrák#75B51.Ž5.02:23:53+01:00:27Detail
115. DOUBEK ZdeněkPKO Praha#73C19.02:24:16+01:00:50Detail
116. BÍLÝ FilipBeroun#69A41.02:24:39+01:01:13Detail
117. LACINA JosefBeroun#109A42.02:26:58+01:03:32Detail
118. KREMSA PetrPlzeň#5A43.02:27:13+01:03:47Detail
119. DVOŘÁK VladimírMT Spartak žebrák#104A44.02:27:32+01:04:06Detail
120. KOLDOVSKÝ MartinZeleneč#52A45.02:27:50+01:04:24Detail
121. MATĚJKA MilošSV Stříbro#157C20.02:28:11+01:04:45Detail
122. BULANT MatějPraha#155A46.02:28:38+01:05:12Detail
123. KROFTA JiříTJ Liga 100 Praha#11D6.02:28:43+01:05:17Detail
124. FEDORČÁK OndřejRpety#126A47.02:29:36+01:06:10Detail
125. KYSELÝ RobertTJ Zduchovice#95C21.02:29:45+01:06:19Detail
126. WEIS MichalHořovice Tým#130A48.02:30:55+01:07:29Detail
127. TESAŘ PavelOSA Nusle#92B52.02:31:15+01:07:49Detail
128. ŠŮCHA VáclavSV Stříbro#158D7.02:34:02+01:10:36Detail
129. ZICK WolfhardLC DOSSE Wittstock#43D8.02:35:31+01:12:05Detail
130. KOLSKÝ VáclavTýřovice#58B53.02:35:34+01:12:08Detail
131. MAREŠ MartinZruč - Senec#53C22.02:36:03+01:12:37Detail
132. KEBRLE JaroslavRpety#125A49.02:37:24+01:13:58Detail
133. MATTHIES TorstenLC DOSSE Wittstock#44B54.02:37:58+01:14:32Detail
134. KOSTKA JosefVTŽ Chomutov#113D9.02:38:44+01:15:18Detail
135. ČERNÝ KarelPraha#54D10.02:43:54+01:20:28Detail
136. NOVOTNÝ BřetislavFit Gym Osov#105A50.02:45:10+01:21:44Detail
137. MÍŠEK JanBobbon Kladno#81C23.02:45:55+01:22:29Detail
138. DOUBEK JanPlzeň#79B55.02:48:02+01:24:36Detail
139. KROC FilipHC Spartak Žebrák#35A51.02:53:45+01:30:19Detail
140. RÁCZ OndřejHC Spartak Žebrák#29A52.02:53:45+01:30:19Detail
141. GE EvženTrailpoint Praha#9D11.02:55:52+01:32:26Detail
142. MÁLEK ZdeněkAVC Praha#108E1.03:05:08+01:41:42Detail
143. GABRIEL VladimírKrálův Dvůr#88A53.03:09:32+01:46:06Detail
144. HORNÁK AntonínDobřany#38E2.03:19:07+01:55:41Detail
145. PEJPAL JiříTJ Liga 100 Praha#72E3.03:22:13+01:58:47Detail
DNF ČADEK OndřejA.C. Ústí nad Labem#41ADNF Detail
DNF ŠROUBEK VlastimilSC MARATHON PLZEŃ#152CDNF Detail
DNS FRYČ MiloslavRokycany#32DDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz