Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
16. 8. 2015

10 km muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. LUDROVSKÝ MartinTrubín#661977A1.00:40:51Detail
2. KAŠPAR JakubČernín#441993A2.00:41:54+00:01:02.85Detail
3. NĚMEC JanStrašice#561971B1.00:42:15+00:01:23.63Detail
4. SEDLÁČEK MiroslavHořovice#191999A3.00:42:42+00:01:50.94Detail
5. KOZLER VladimírŽebrák#511975B2.Ž1.00:42:59+00:02:08.01Detail
6. VLČEK PetrSpartak Žebrák#651996A4.00:43:08+00:02:17.02Detail
7. PURM VítHC Vorvani Liberec#701996A5.00:43:44+00:02:53.11Detail
8. ŠKARDA MilanAC Falcon Rokycany#321963C1.00:44:38+00:03:46.71Detail
9. DANCIGER JanJesenice#401982A6.00:44:47+00:03:55.22Detail
10. MAŠEK JiříPlzeň#421964C2.00:44:49+00:03:57.46Detail
11. MOULIS LukášSTŘELA Žebrák#102001A7.00:45:04+00:04:12.40Detail
12. ŠKRLANT MartinŽebrák#501979A8.Ž2.00:45:15+00:04:23.85Detail
13. HŘÍCH VáclavBřezová#761972B3.00:45:37+00:04:45.45Detail
14. VOKÁČ RomanZdice#731962C3.00:46:28+00:05:36.20Detail
15. PRUDIL PavelPraha#311966B4.00:47:03+00:06:11.40Detail
16. KREJČÍ MartinŽebrák#21977A9.Ž3.00:47:26+00:06:34.23Detail
17. ŠTECHA RichardJinočany#41976A10.00:47:47+00:06:55.76Detail
18. SOSVOR PetrPraha#271984A11.00:47:54+00:07:02.41Detail
19. HRUBÝ RichardFBC Spartak Žebrák#741986A12.00:49:35+00:08:43.35Detail
20. PROKOP JanČernín#462000A13.00:50:27+00:09:35.45Detail
21. RYCHLÍK JanSurvival Praha#251993A14.00:50:30+00:09:38.47Detail
22. RYCHLÍK IvanSurvival Praha#241962C4.00:50:48+00:09:56.28Detail
23. BLAŽEK DavidVčelákov#391975B5.00:51:07+00:10:15.35Detail
24. MEDŘICKÝ VáclavVeselí nad Lužnicí#591985A15.00:51:22+00:10:30.19Detail
25. BÍLEK JaroslavNové Strašecí#521979A16.00:51:45+00:10:53.27Detail
26. SCHMIDT JosefPraha#231988A17.00:51:48+00:10:56.47Detail
27. KOMÁREK RenéSpartak#751954D1.Ž4.00:51:50+00:10:58.79Detail
28. VIČAR DavidLhota - Pleň#11967B6.00:51:51+00:10:59.81Detail
29. ŠKRLANT RadekPlískov#721975B7.00:52:17+00:11:25.60Detail
30. KRAHULEC MarekNeumřeme Lochovice#201988A18.00:52:51+00:11:59.45Detail
31. USOLTSEV DmytroBzovci#471981A19.00:53:07+00:12:15.71Detail
32. BAUMANN MartinHorní pěna#301992A20.00:53:19+00:12:27.70Detail
33. VRZALA TomášPraha 9#111978A21.00:53:27+00:12:35.14Detail
34. MEDŘICKÝ ST. VáclavŽebrák#581965C5.Ž5.00:54:24+00:13:32.22Detail
35. VRŠECKÝ JanPraha 5#381969B8.00:54:35+00:13:43.68Detail
36. BEDNÁŘ MilošVegetarian Club#411952D2.00:54:39+00:13:47.37Detail
37. ZÁVORA IvanBáječní blíženci v běhu Ostrov#91965C6.00:55:00+00:14:08.91Detail
38. KUKAČKA JanHořovice#141993A22.00:55:02+00:14:10.57Detail
39. ZBUBNA RudolfŽebrák#491986A23.Ž6.00:55:22+00:14:30.12Detail
40. BÍLEK RobertBřezová#771971B9.00:55:27+00:14:35.73Detail
41. BATULKA MartinDobřichovice#571975B10.00:58:15+00:17:24.04Detail
42. ŠEVÍT JanSrub Team Hořovice#711973B11.00:58:33+00:17:41.45Detail
43. NOVÝ JáchymTOS Žebrák#692005A24.00:59:57+00:19:05.41Detail
44. VAŠÁK FilipPraha#671983A25.01:00:08+00:19:16.82Detail
45. VOJNOVIČ DanielPraha#151991A26.01:01:59+00:21:07.81Detail
46. ŘÍHA VladimírŽebrák#431955D3.Ž7.01:03:43+00:22:51.34Detail
47. KAISER LiborPodluhy#601971B12.01:04:44+00:23:52.18Detail
48. HORÁZNÝ PavelStřela Žebrák (Žebrák)#611974B13.Ž8.01:13:38+00:32:46.84Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz