Oficiální Výsledková listina Zlatý maraton Emila Zátopka
27. 7. 2015

Maraton muži

Datum konání: 27. 7. 2015
Místo konání: Praha - Stromovka
Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ
Výsledky zpracoval: IronTime
Ředitel závodu: Ing. Vlastimil Šroubek
Hlavní rozhodčí: Karel Mácha
Poznámka: jasno až zataženo, sucho a intenzivní srážky, +22 °C

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12345678910
1. KOVÁŘ MichalTJ Sokol Unhošť4011971M40-441.02:44:35Detail
2. HOSTIČKA Jan2371979M35-391.02:46:43+00:02:07.6300:16:55.1400:16:46.4500:16:41.8800:16:14.5700:16:24.3300:16:22.7500:16:16.4400:16:34.2000:16:57.7200:17:28.71Detail
3. KUNČAR David4141975M40-442.02:51:18+00:06:42.70Detail
4. FRAUENBERG HynekNymburk2071982M20-341.02:52:53+00:08:17.91Detail
5. PŘINDA LukášTJ Packa Praha2311980M35-392.02:56:40+00:12:05.40Detail
6. ADLER MarekKerteam2151986M20-342.03:02:41+00:18:06.28Detail
7. SEDLÁK PavelMK Seitl Ostrava4021971M40-443.03:03:02+00:18:26.83Detail
8. NOVOTNÝ PavelSKP Nymburk4101972M40-444.03:04:23+00:19:47.58Detail
9. FIX JiříSK Maxipes Fík4191974M40-445.03:05:44+00:21:08.91Detail
10. BOROVEC AlexandrChoceň2351976M35-393.03:09:40+00:25:05.2200:18:08.9800:17:57.4500:18:13.8700:18:12.2100:18:12.8300:19:05.1500:19:32.1900:20:09.7700:20:15.2100:19:52.11Detail
11. VIPLER PavelPeksport4661969M45-491.03:10:05+00:25:30.14Detail
12. BUBENÍČEK JiříTJ Sokol Lhotka Praha4631968M45-492.03:12:39+00:28:04.35Detail
13. SLOWIOCZEK RomanMK Seitl Ostrava2571959M55-591.03:14:58+00:30:22.8600:19:44.5400:19:19.7400:19:34.4100:19:22.8400:19:05.8600:18:57.4500:19:40.1100:19:57.7900:19:54.2300:19:20.44Detail
14. CETKOVSKÝ Petr2211987M20-343.03:16:00+00:31:25.37Detail
15. MALINA LiborVSK FTVS Praha4571970M45-493.03:17:36+00:33:01.1300:16:54.4100:17:26.7700:17:44.2000:17:41.3600:19:08.6200:20:35.0200:22:46.4600:22:05.2900:21:24.5500:21:49.01Detail
16. KUBIŠTA PetrSC MARATHON PLZEŇ4541970M45-494.03:18:27+00:33:51.4700:18:08.3100:19:07.6600:19:28.0900:19:10.5600:19:21.7400:19:47.6900:20:24.7000:20:49.8800:21:00.6400:21:06.76Detail
17. HOKEŠ Martin2341977M35-394.03:19:25+00:34:50.03Detail
18. HÁJEK PetrMořina4071975M40-446.03:20:00+00:35:24.43Detail
19. ROUDNICKÝ MilanSKŠ Jablonné v Podještědí4581968M45-495.03:20:07+00:35:32.1600:17:47.6500:18:17.8200:18:14.4900:18:36.7600:19:33.5000:19:12.9800:20:34.2400:22:13.9200:22:53.1500:22:42.21Detail
20. DOUCHA JiříHvězda Pardubice4171971M40-447.03:22:40+00:38:05.36Detail
21. JANUŠKA JiříBěžecký klub České spořitelny4091975M40-448.03:22:55+00:38:19.80Detail
22. TOUŠKA MirekUnidebt Czech2091988M20-344.03:24:30+00:39:55.23Detail
23. BLÁHA TomášSC MARATHON PLZEŇ2061981M20-345.03:28:41+00:44:05.99Detail
24. STOHLDREIER Thorsten100 Marathon club Germany4181971M40-449.03:29:03+00:44:27.57Detail
25. GREGORIADES ZdeněkTeam Herbalife611954M60-641.03:29:13+00:44:37.97Detail
26. TOMÁŠEK JanPraha 52321976M35-395.03:29:33+00:44:57.82Detail
27. MIKLOŠ LiborBeskydští Nomádi2581960M55-592.03:31:12+00:46:37.3200:19:18.9400:19:03.7500:19:08.3600:19:41.7500:20:03.0300:20:51.6500:21:29.9500:23:27.9500:25:03.5300:23:02.97Detail
28. PRUDIL PavelPraha4621966M45-496.03:34:10+00:49:35.01Detail
29. LOCHMAN JanSRC Prague Pirates4121973M40-4410.03:34:43+00:50:07.58Detail
30. TULIS PetrChrudim4211974M40-4411.03:35:32+00:50:57.04Detail
31. KUCKO MiroslavLiberec2551958M55-593.03:37:19+00:52:43.55Detail
32. SVOBODA VáclavSK Kytínská Louka4531966M45-497.03:37:42+00:53:07.2300:21:14.7300:20:59.3300:21:04.5400:21:01.2100:21:12.3900:21:18.7300:21:39.3200:23:01.4900:22:53.0200:23:17.01Detail
33. EICHLER IvoUSK Praha581961M50-541.03:37:58+00:53:22.98Detail
34. VAŇURA OndřejSokol Běrunice2031981M20-346.03:38:54+00:54:18.54Detail
35. KOLBABA PavelLucky Family 14551968M45-498.03:38:54+00:54:18.96Detail
36. MACH PavelMK Kladno511965M50-542.03:39:16+00:54:40.48Detail
37. KUKAČ Petr4651967M45-499.03:40:59+00:56:23.99Detail
38. HURYCH PetrKutná Hora2221987M20-347.03:43:09+00:58:33.96Detail
39. NEJEDLÝ PetrPraha 54041974M40-4412.03:44:31+00:59:55.65Detail
40. ŽILINA JanASPOT Hulín4161972M40-4413.03:45:28+01:00:52.75Detail
41. ULMA TomášPraha551964M50-543.03:46:29+01:01:54.07Detail
42. ZOCH StanislavProtivín2261977M35-396.03:46:32+01:01:56.78Detail
43. LECHNER JanVlk samotář Uhřice2541958M55-594.03:46:38+01:02:02.7000:22:07.4300:22:01.3700:22:57.2400:21:47.2900:22:09.3700:22:28.9000:22:51.9500:23:48.1300:23:52.8500:22:32.74Detail
44. POLAKIS AntonisKHFAP4591966M45-4910.03:49:16+01:04:41.1400:20:39.6100:20:17.9300:20:49.1700:20:46.7100:23:07.2700:24:17.8100:25:21.9600:25:08.2900:25:16.3000:23:30.64Detail
45. ŠTURALA JiříVelké Karlovice2271988M20-348.03:49:53+01:05:18.25Detail
47. HASAL Miroslavwww.behej.com591965M50-544.03:52:29+01:07:54.16Detail
48. MARKE MilanPraha 102141981M20-349.03:52:55+01:08:20.03Detail
49. MATRKA RostislavPraha2041985M20-3410.03:53:01+01:08:26.00Detail
50. OPOČENSKÝ JaroslavKutná Hora2611957M55-595.03:53:40+01:09:05.1200:21:13.1200:20:59.9500:21:25.2200:21:30.5400:21:45.2100:22:28.1000:24:03.2500:25:40.6400:27:13.0900:27:20.56Detail
51. KOLLER PavelBezdědice4511970M45-4911.03:56:06+01:11:31.0800:24:21.3200:21:56.2500:22:01.7400:22:29.8300:23:01.2000:22:44.9200:22:33.6400:24:02.2000:26:28.3700:26:26.16Detail
52. SATRAPA Ondřej2011990M20-3411.03:56:18+01:11:42.90Detail
53. LUŇÁK DavidRunning With those That can´t4111975M40-4415.03:57:08+01:12:32.44Detail
54. CHMEL ZdeněkBěžecký klub České spořitelny531962M50-545.03:57:54+01:13:19.36Detail
55. VOSTRÝ MiroslavMK Kladno2251977M35-397.03:58:06+01:13:31.20Detail
56. BERÁNEK JosefMK Kladno2601958M55-596.04:00:44+01:16:09.2600:21:33.2900:21:43.2100:22:22.3100:22:24.4600:22:26.9200:23:49.9400:24:35.0300:26:48.6900:28:15.9300:26:44.05Detail
57. GAZDA MartinJihočeský běžecký pohár4691968M45-4912.04:01:52+01:17:17.02Detail
58. ŽÁK LiborDELFI Děčín521962M50-546.04:01:57+01:17:22.19Detail
59. NEUMANN MartinAccenture2081990M20-3412.04:02:57+01:18:21.99Detail
60. TAIŠL JiříČMK4601966M45-4913.04:06:26+01:21:51.0300:21:34.6200:22:42.1400:22:10.8100:22:00.7000:23:14.8200:25:21.1800:25:53.6100:27:28.8400:28:15.3300:27:43.53Detail
61. SADÍLEK VáclavAlbrechtice691950M65-691.04:09:47+01:25:12.21Detail
62. DRYGALSKI DominikBydgoszc561963M50-547.04:12:09+01:27:33.75Detail
63. DVOŘÁČEK VlastimilDoudleby nad Orlicí2561959M55-597.04:14:16+01:29:41.1300:22:58.7500:23:18.8900:24:31.4200:24:33.1700:24:58.8700:25:56.1600:26:27.8400:26:36.6200:27:20.0600:27:33.91Detail
64. KRUMER MiroslavMK Ostrov651949M65-692.04:17:35+01:32:59.48Detail
65. HLADÍK JiříPraha501965M50-548.04:18:20+01:33:45.33Detail
66. BAUER Jan2361977M35-398.04:19:14+01:34:38.7900:26:44.9900:25:01.0800:25:47.0500:26:32.5600:25:35.1200:27:26.3600:26:06.0300:27:10.1400:24:47.2600:24:02.75Detail
67. HORÁK VáclavLibčany2591956M55-598.04:21:19+01:36:43.6600:21:47.4700:22:45.2400:23:47.2200:24:17.3300:24:59.8300:27:19.1900:27:21.6700:28:59.7700:30:15.7200:29:44.78Detail
68. MORAVA VítBonbon Praha2511960M55-599.04:23:19+01:38:43.8400:23:41.0600:23:53.6300:23:50.2100:24:13.2100:25:00.0300:26:03.9200:27:09.5500:29:01.3600:30:10.1100:30:15.33Detail
69. KUCHAŘ PetrMK Kladno621951M60-642.04:24:34+01:39:59.33Detail
70. MÜLLER JanRun Tan2101988M20-3413.04:25:42+01:41:07.09Detail
71. KOSTELECKÝ IvanMaravská Třebová541964M50-549.04:29:47+01:45:11.51Detail
72. GROH StanislavAC Vrchlabí671946M65-693.04:30:08+01:45:33.23Detail
73. BOUČNÍK JaroslavBauer Team4201975M40-4416.04:32:48+01:48:13.35Detail
74. VOKÁČ MilanBěžecký klub České spořitelny681950M65-694.04:32:56+01:48:20.46Detail
75. MALATA LukášPraha 102161986M20-3414.04:36:11+01:51:35.57Detail
76. MACHEL JakubOpava2201985M20-3415.04:40:15+01:55:39.93Detail
77. MÝLEK DavidOpava2191994M20-3416.04:40:15+01:55:40.31Detail
78. PUCHOLT JiříTJ Sokol Unhošť2521959M55-5910.04:41:58+01:57:22.5500:24:26.5900:23:51.9300:23:41.2500:24:37.7600:25:41.5900:27:42.9500:31:05.3400:32:14.0300:33:10.3700:35:25.29Detail
79. LEDVINKA JosefSABZO4051972M40-4417.04:48:39+02:04:03.58Detail
80. POSPÍŠEK MiroslavKangsim Knights571961M50-5410.04:49:53+02:05:17.68Detail
81. MÍŠEK JanBONBON Praha2501960M55-5911.04:58:06+02:13:31.2800:25:06.3100:25:36.3200:28:47.5700:27:20.2900:28:13.4900:33:03.6400:32:01.5800:32:34.7600:32:45.0100:32:36.86Detail
82. ERBEN VáclavKarlovy Vary4561968M45-4914.05:00:20+02:15:44.47Detail
83. KOPECKÝ ZdeněkBudvar Budějovice721937M70p1.05:33:55+02:49:20.26Detail
84. BŘEZINA JiříSK Přerov761939M70p2.05:40:21+02:55:45.50Detail
85. PACHMANN OtakarSABZO711944M70p3.05:42:08+02:57:33.38Detail
86. PEJPAL JiříTJ Liga 100 Praha811934M70p4.05:50:06+03:05:30.47Detail
BAŤA DavidConti Brandýs2021986M20-34DNF Detail
HANUSEK MartinSabris CZ4641969M45-49DNF Detail
PÁRTL Romanpproma Choceň4521970M45-49DNS Detail
JANČÁŘ StanislavMK Seitl Ostrava4611967M45-49DNS Detail
KUKAČ Petr4671967M45-49DNS Detail
AMBROŽ VítězslavMladá Boleslav4681970M45-49DNS Detail
IronTime - www.cipovacasomira.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz