Oficiální Výsledková listina Prostějovský městský běh
6. 9. 2015

10 km muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12345
1. KHÝR BronislavMK Prostějov#26B1.00:32:05Detail
2. LACHNIT JanTJ Liga 100 Olomouc#34A1.00:33:40+00:01:35Detail
3. DOKULIL ZdeněkOlomouc#9A2.00:33:45+00:01:40Detail
4. ADAMEC MilanMKS Ostrava#153A3.00:34:27+00:02:2200:08:35.2400:08:23.9800:08:31.3300:08:29.9500:00:26.45Detail
5. ŠTĚPÁN MarekTJ Sokol Týn nad Bečvou#65B2.00:34:39+00:02:34Detail
6. ŠVESTKA LukášMK Prostějov#21A4.00:34:58+00:02:53Detail
7. SOUKUP RadomírZlín#138B3.00:35:10+00:03:05Detail
8. KRAJČA StanislavKrálová#30A5.00:35:15+00:03:10Detail
9. JÍNA PavelLiga 100 Olomouc#114C1.00:36:07+00:04:02Detail
10. ŠIMEČEK JiříZlín#142A6.00:36:11+00:04:06Detail
11. GABKO TomášBiatlon Vsetín Borky#81A7.00:36:41+00:04:36Detail
12. DEUTSCH Aleš#6A8.00:36:46+00:04:41Detail
13. HRABAL TomášKroměříž#117A9.00:36:49+00:04:44Detail
14. HORÁK Čestmír#16B4.00:37:02+00:04:57Detail
15. JURČA Jaroslav;-)#20C2.00:37:32+00:05:27Detail
16. MAŠIAR JosefLutin#159B5.00:38:05+00:06:0000:09:36.4500:09:17.2500:09:19.9900:09:27.7800:00:22.92Detail
17. SPRINZ Petr#84A10.00:38:12+00:06:07Detail
18. ONDRÁČEK PetrSlatinice#44A11.00:38:14+00:06:09Detail
19. FILIP VáclavKVS Olomouc#126C3.00:38:34+00:06:29Detail
20. ADÁMEK OldřichTJ Liga 100 Olomouc#115B6.00:38:41+00:06:36Detail
21. FRITSCHER AdamTJ Liga stovkařů Olomouc#11B7.00:38:48+00:06:43Detail
22. KREJČÍ Ivo3atlon Team Uničov#112C4.00:38:53+00:06:48Detail
23. HORNA FrantišekSeloutky#105A12.00:39:10+00:07:05Detail
24. KRÁTKÝ IvoOtaslavice#135B8.00:39:25+00:07:20Detail
25. HAVLÍK RomanLiga 100#157C5.00:39:31+00:07:2600:10:03.9000:09:34.8800:09:34.0700:09:46.8700:00:30.40Detail
26. SKALICKÝ Josef#57A13.00:39:38+00:07:33Detail
27. AGALLIV Endy#119A14.00:40:39+00:08:34Detail
28. JANKŮ PetrTJ Liga 100 Olomouc#121B9.00:40:42+00:08:37Detail
29. FIEDOR DavidProstějov#150A15.00:40:43+00:08:3800:10:12.0500:09:37.7500:10:17.4900:10:13.0500:00:22.54Detail
30. ROZEHNAL Tomáš#53A16.00:40:59+00:08:54Detail
31. ŠUSTR JiříSilný Team Uničov#67A17.00:41:02+00:08:57Detail
32. VOJTÍŠEK TomášSC Testudo Brno#74B10.00:41:08+00:09:03Detail
33. SKLENÁŘ JakubBK Olomouc#131A18.00:41:40+00:09:35Detail
34. LIŠKA DavidProstějov#163A19.00:42:08+00:10:0300:10:24.7900:10:25.5100:10:36.7100:10:18.7400:00:22.23Detail
35. ZAORAL MartinLešany#147A20.00:42:11+00:10:0600:10:33.0300:10:22.6300:10:27.1800:10:19.9600:00:27.84Detail
36. VYSLOUŽIL MiloslavProstějov#96A21.00:42:32+00:10:27Detail
37. NAVRÁTIL DavidProstějov#129A22.00:42:38+00:10:33Detail
38. RACLAVSKÝ VlastimilTJ Liga 100 Olomouc#120D1.00:42:41+00:10:36Detail
39. ZATLOUKAL TomášSDH Želeč#110A23.00:42:43+00:10:38Detail
40. SKRIBUCKIJ AlexandrProstějov#144A24.00:42:53+00:10:48Detail
41. SOLDÁN FilipProstějov#143A25.00:42:55+00:10:50Detail
42. STANISLAV Foukal#165B11.00:43:02+00:10:5700:10:01.0600:10:31.5900:10:48.1400:11:08.8900:00:31.59Detail
43. MATOUŠEK Jiří#40A26.00:43:19+00:11:14Detail
44. TRNEČKA Martinwww.inf.upol.cz/tri#69A27.00:43:23+00:11:18Detail
45. INDRA MarekProstějov#141B12.00:43:29+00:11:24Detail
46. ROUBAL David#51A28.00:43:32+00:11:27Detail
47. ŠPAČEK Roman#161A29.00:43:48+00:11:4300:11:14.5400:10:59.3000:10:50.7000:10:14.1300:00:29.07Detail
48. PŘIKRYL PatrikKonice#98A30.00:44:01+00:11:56Detail
49. GOEBEL Adolf#13A31.00:44:16+00:12:11Detail
50. PETR Kratochvíl#48A32.00:44:18+00:12:13Detail
51. KUCHAŘ JanSDH Vojnice#164A33.00:44:24+00:12:1900:10:41.0100:10:51.6500:11:04.8300:11:17.5700:00:28.63Detail
52. JAKEŠ AdamPřerov#97A34.00:44:28+00:12:23Detail
53. ŽIDOLIL Marek#146A35.00:44:29+00:12:24Detail
54. KRYCHRÁLEK David#139A36.00:44:30+00:12:25Detail
55. JEDLIČKA MarekAgro Haná#154B13.00:44:34+00:12:2900:11:01.5400:11:02.6600:11:00.7200:11:02.3100:00:26.56Detail
56. HERINK Adam#15A37.00:44:44+00:12:39Detail
57. ZELENÝ MilošPlumlov#140B14.00:44:53+00:12:48Detail
58. NOVOTNY Milan#43C6.00:44:56+00:12:51Detail
59. GABKO SlavomírBiatlon Vsetín Borky#80B15.00:44:59+00:12:54Detail
60. HRBÁČEK TomášDubany#124B16.00:45:00+00:12:55Detail
61. HEMERKA KarelProstějov#94C7.00:45:29+00:13:24Detail
62. RAŠNER TomášOlomouc#148B17.00:45:40+00:13:3500:10:57.0400:11:01.0700:11:26.6500:11:37.8700:00:37.20Detail
63. IRCING Daniel#91A38.00:45:42+00:13:37Detail
64. ANTONÍČEK PetrMK Prostějov#85C8.00:45:51+00:13:46Detail
65. VORÁČ David#149A39.00:46:25+00:14:2000:11:02.3700:11:14.8200:11:40.2200:11:53.2000:00:33.78Detail
66. SPISAR Martin,SK K2 Prostějov#58B18.00:46:41+00:14:36Detail
67. KUPKA Roman#33A40.00:46:52+00:14:47Detail
68. VLÁČILÍK Petr#73A41.00:46:53+00:14:48Detail
69. ABRLE Roman#152A42.00:46:57+00:14:5200:11:52.7000:11:45.4600:11:23.6600:11:23.9800:00:30.34Detail
70. WOLKER JiříUrčice#99A43.00:47:12+00:15:07Detail
71. PAVLÍČEK Petr#128A44.00:47:24+00:15:19Detail
72. VYSLOUŽIL Ladislav#108A45.00:47:27+00:15:22Detail
73. GRUBER Janparums.cz#14A46.00:47:49+00:15:44Detail
74. VÁCLAVEK AlešPivní běh#104B19.00:47:58+00:15:53Detail
75. PEČENKA LiborKHB Radegast#125C9.00:48:18+00:16:13Detail
76. VEČERKA Michal#113A47.00:48:46+00:16:41Detail
77. MARŠÁLEK JiříBrno#162C10.00:49:09+00:17:0400:12:08.5600:12:06.5400:12:10.0700:12:08.2500:00:35.32Detail
78. TYL JiříProstějov#100A48.00:50:41+00:18:36Detail
79. MORÁVEK JiříPlumlov#130D2.00:52:29+00:20:24Detail
80. JAROSLAV Ščudla#19A49.00:53:57+00:21:52Detail
81. PYTELA KarelProstějov#103C11.00:54:32+00:22:27Detail
82. BOŽEK Adam#82A50.00:54:56+00:22:51Detail
83. SEDLÁČEK JanTJ Liga 100 Olomouc#111D3.00:55:01+00:22:56Detail
84. DUDA LadislavTJ Liga 100 Olomouc#134A51.00:56:55+00:24:50Detail
85. ŠUSTR Jakub#66A52.00:59:13+00:27:08Detail
86. MALOVANÝ František#38D4.01:00:42+00:28:37Detail
87. KRAJČÍR Filip#31A53.01:01:18+00:29:13Detail
88. IRCING Robert#90B20.01:03:36+00:31:31Detail
DNF EJEM Milan#127CDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz