Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
13. 8. 2017
25 km
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Skupina 3 | #3 | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Saji |
Abdelkabir | Atletica Casone | #155# | MOR | B | 1. | | | | | 01:23:43 | | Detail |
2. |
Gerych |
David | CK Kupkolo | #129# | CZE | B | 2. | | | | | 01:27:20 | +00:03:37 | Detail |
3. |
Čivrný |
Jiří | SK Nové Město nad Metují | #7# | CZE | A | 1. | | | | | 01:29:23 | +00:05:40 | Detail |
4. |
Schoř |
Jakub | TJ Sokol Unhošť | #75# | CZE | A | 2. | | | | | 01:30:09 | +00:06:26 | Detail |
5. |
Minařík |
Petr | Bennon Team | #53# | CZE | B | 3. | | | | | 01:32:31 | +00:08:48 | Detail |
6. |
Smrčka |
Miloš | BK Říčany | #79# | CZE | D | 1. | | | | | 01:32:50 | +00:09:07 | Detail |
7. |
Šťastný |
Tomáš | PSK Olymp Praha - KERTEAM | #86# | CZE | A | 3. | | | | | 01:34:44 | +00:11:01 | Detail |
8. |
Hostička |
Jan | Příbram | #17# | CZE | A | 4. | | | | | 01:35:07 | +00:11:24 | Detail |
9. |
Chramosta |
Jaroslav | Jaboja Team | #116# | CZE | C | 1. | | | | | 01:35:13 | +00:11:30 | Detail |
10. |
Rookhuyzen |
Shayne | AV Veluwe | #103# | NED | B | 4. | | | | | 01:37:09 | +00:13:26 | Detail |
11. |
Čada |
Radim | RunNRoll | #157# | CZE | B | 5. | | | | | 01:37:36 | +00:13:53 | Detail |
12. |
Kafka |
Leoš | Čakovice | #23# | CZE | A | 5. | | | | | 01:37:42 | +00:13:59 | Detail |
13. |
Krejčí |
Filip | Psáry, Dolní Jirčany | #34# | CZE | A | 6. | | | | | 01:38:06 | +00:14:23 | Detail |
14. |
Herda |
Jan | SKP Nymburk | #12# | CZE | A | 7. | | | | | 01:38:40 | +00:14:57 | Detail |
15. |
Pastorová |
Petra | MK Seitl Ostrava | #1032# | CZE | G | 1. | | | | | 01:39:27 | +00:15:44 | Detail |
16. |
Ďurdiaková |
Tereza | AK Olymp Brno | #1006# | CZE | F | 1. | | | | | 01:39:35 | +00:15:52 | Detail |
17. |
Idris Beshir |
Ervin | SK Zdice | #22# | CZE | C | 2. | | | | | 01:39:47 | +00:16:04 | Detail |
18. |
Havel |
Jan | Maraton Tým Pavla Nováka | #109# | CZE | B | 6. | MDom25 | 1. | | | 01:39:50 | +00:16:07 | Detail |
19. |
Šneberger |
Jan | AC Falcon Rokycany | #153# | CZE | A | 8. | | | | | 01:40:40 | +00:16:57 | Detail |
20. |
Gajdorusová |
Markéta | SK Chotěboř | #1037# | CZE | F | 2. | | | | | 01:41:01 | +00:17:18 | Detail |
21. |
Gerychová |
Michaela | CK Kupkolo Dvůr Králové | #1035# | CZE | F | 3. | | | | | 01:41:32 | +00:17:49 | Detail |
22. |
Kozák |
Jan | Hostomice | #156# | CZE | B | 7. | | | | | 01:41:44 | +00:18:01 | Detail |
23. |
Goj |
Radim | TJ Loko Beroun | #130# | CZE | A | 9. | | | | | 01:42:20 | +00:18:37 | Detail |
24. |
Wolf |
Tomáš | Liberec 30 | #96# | CZE | A | 10. | | | | | 01:42:39 | +00:18:56 | Detail |
25. |
Ryashko |
Boris | Praha 4 | #142# | CZE | B | 8. | | | | | 01:42:55 | +00:19:12 | Detail |
26. |
KORYTÁR |
JÁN | AC FALCON Rokycany | #31# | CZE | D | 2. | | | | | 01:46:37 | +00:22:54 | Detail |
27. |
Holíček |
Stanislav | Lochovice | #144# | CZE | A | 11. | | | | | 01:46:48 | +00:23:05 | Detail |
28. |
Štíbal |
Martin | MK Kladno | #88# | CZE | A | 12. | | | | | 01:47:20 | +00:23:37 | Detail |
29. |
Vipler |
Pavel | Peksport Specialized | #93# | CZE | B | 9. | | | | | 01:47:30 | +00:23:47 | Detail |
30. |
Kočvara |
Luboš | Vivobarefoot České Budějovice... | #28# | CZE | A | 13. | | | | | 01:47:34 | +00:23:51 | Detail |
31. |
Burda |
Ladislav | Touškov | #134# | CZE | C | 3. | | | | | 01:47:49 | +00:24:06 | Detail |
32. |
Pešl |
Josef | Zebrak | #64# | | A | 14. | MDom25 | 2. | | | 01:48:12 | +00:24:29 | Detail |
33. |
Kendík |
Tomáš | www.beerunner.cz | #27# | CZE | B | 10. | | | | | 01:48:32 | +00:24:49 | Detail |
34. |
Klimešová |
Jana | USK Praha | #1013# | CZE | G | 2. | | | | | 01:49:52 | +00:26:09 | Detail |
35. |
Sladký |
Roman | Pro Sport Activities | #78# | CZE | B | 11. | | | | | 01:49:57 | +00:26:14 | Detail |
36. |
Kroezen |
Krijn | Lelystad | #104# | NED | B | 12. | | | | | 01:50:53 | +00:27:10 | Detail |
37. |
Šibravova |
Lenka | kerteam | #1024# | CZE | F | 4. | | | | | 01:51:32 | +00:27:49 | Detail |
38. |
Hubáček |
Pavel | Valcha | #20# | CZE | A | 15. | | | | | 01:51:37 | +00:27:54 | Detail |
39. |
Rumpík |
Viktor | Lokomotiva Beroun | #72# | CZE | A | 16. | MDom25 | 3. | | | 01:51:49 | +00:28:06 | Detail |
40. |
Houfková |
Kateřina | Forrest Gump Team | #1010# | CZE | F | 5. | | | | | 01:52:03 | +00:28:20 | Detail |
41. |
Rabasová |
Hana | Zbiroh | #1033# | CZE | F | 6. | | | | | 01:52:12 | +00:28:29 | Detail |
42. |
Vondráček |
Gustav | Želvička Team | #95# | CZE | B | 13. | | | | | 01:52:25 | +00:28:42 | Detail |
43. |
Mašek |
Jiří | AK Škoda Plzeň | #49# | CZE | C | 4. | | | | | 01:53:32 | +00:29:49 | Detail |
44. |
Rataj |
Pavel | Rokycany | #137# | CZE | B | 14. | | | | | 01:53:36 | +00:29:53 | Detail |
45. |
Pavliš |
Jiří | Praha 5 | #61# | CZE | A | 17. | | | | | 01:53:50 | +00:30:07 | Detail |
46. |
Říhánek |
Pavel | Plzeň | #123# | CZE | B | 15. | | | | | 01:54:07 | +00:30:24 | Detail |
47. |
Kůstka |
Josef | SKP ŠPS Domažlice | #40# | CZE | B | 16. | | | | | 01:54:24 | +00:30:41 | Detail |
48. |
Košťál |
Luboš | Rudá hvězda Třenice | #33# | CZE | B | 17. | | | | | 01:54:30 | +00:30:47 | Detail |
49. |
Hora |
Honza | Aktuář Hořovice | #16# | CZE | B | 18. | | | | | 01:54:43 | +00:31:00 | Detail |
50. |
Čvančara |
Pavel | Plzeňští tempomakers | #8# | CZE | B | 19. | | | | | 01:54:47 | +00:31:04 | Detail |
51. |
Roštík |
Patrik | Pyšely | #71# | CZE | A | 18. | | | | | 01:54:57 | +00:31:14 | Detail |
52. |
Pur |
Václav | Šumperk | #68# | CZE | D | 3. | | | | | 01:56:04 | +00:32:21 | Detail |
53. |
Beeb |
Detlef | LC Wiltstock | #107# | NED | C | 5. | | | | | 01:56:20 | +00:32:37 | Detail |
54. |
Eichler |
Ivo | USK Praha | #111# | CZE | C | 6. | | | | | 01:56:57 | +00:33:14 | Detail |
55. |
Cibulka |
Radim | Iron Stars Beroun | #118# | CZE | A | 19. | | | | | 01:57:04 | +00:33:21 | Detail |
56. |
Kusy |
Viktor | Sk ElfaSports | #41# | CZE | B | 20. | | | | | 01:57:15 | +00:33:32 | Detail |
57. |
Bradáčová |
Martina | MK Kladno | #1003# | CZE | G | 3. | | | | | 01:57:26 | +00:33:43 | Detail |
58. |
Holíková |
Dana | AC - Falcon Rokycany | #1008# | CZE | F | 7. | | | | | 01:57:55 | +00:34:12 | Detail |
59. |
Vondrák |
Martin | | #143# | CZE | A | 20. | | | | | 01:58:01 | +00:34:18 | Detail |
60. |
Dolejš |
Rudolf | Sušice | #10# | CZE | C | 7. | | | | | 01:58:13 | +00:34:30 | Detail |
61. |
Vladyka |
Jan | AC Praha 1890 | #94# | CZE | C | 8. | | | | | 01:58:15 | +00:34:32 | Detail |
62. |
Chalupa |
Petr | MK Kladno | #119# | CZE | A | 21. | | | | | 01:59:02 | +00:35:19 | Detail |
63. |
Bubla |
Daniel | PIM BK Divoká Šárka | #3# | CZE | C | 9. | | | | | 01:59:17 | +00:35:34 | Detail |
64. |
Babka |
Tomáš | Tos Žebrák | #1# | CZE | B | 21. | | | | | 01:59:30 | +00:35:47 | Detail |
65. |
Odnoha |
David | Kosmorunners | #57# | CZE | B | 22. | | | | | 01:59:48 | +00:36:05 | Detail |
66. |
Živný |
Michal | Stromovka | #101# | CZE | C | 10. | | | | | 01:59:50 | +00:36:07 | Detail |
67. |
Vimer |
Honza | Kladno | #92# | CZE | A | 22. | | | | | 01:59:55 | +00:36:12 | Detail |
68. |
Goj |
Tomáš | TJ Loko Beroun | #131# | CZE | A | 23. | | | | | 02:00:06 | +00:36:23 | Detail |
69. |
Šnebergerová |
Lucie | AC Falcon Rokycany | #1038# | CZE | A | 24. | | | | | 02:00:21 | +00:36:38 | Detail |
70. |
Spitzerová |
Markéta | | #1022# | CZE | F | 8. | | | | | 02:00:23 | +00:36:40 | Detail |
71. |
Tlustý |
Tomáš | MK Kladno | #135# | CZE | A | 25. | | | | | 02:00:30 | +00:36:47 | Detail |
72. |
Oulehla |
Michal | Beroun | #58# | CZE | A | 26. | | | | | 02:00:33 | +00:36:50 | Detail |
73. |
Prouza |
Martin | Lobob-Divný Holky | #110# | CZE | C | 11. | | | | | 02:00:42 | +00:36:59 | Detail |
74. |
Seifert |
Petr | Praha | #74# | CZE | B | 23. | | | | | 02:01:02 | +00:37:19 | Detail |
75. |
Pech |
Jindřich | Žleby | #62# | CZE | A | 27. | | | | | 02:01:04 | +00:37:21 | Detail |
76. |
Krejbich |
Petr | Králův Dvůr | #126# | CZE | A | 28. | | | | | 02:01:10 | +00:37:27 | Detail |
77. |
Hons |
Pavel | Maratón klub Kladno | #15# | CZE | B | 24. | | | | | 02:01:11 | +00:37:28 | Detail |
78. |
Zárybnický |
Martin | ZŠ Březnice | #99# | CZE | A | 29. | | | | | 02:01:39 | +00:37:56 | Detail |
79. |
Kuník |
Tomáš | Žebrák | #38# | CZE | B | 25. | MDom25 | 4. | | | 02:01:40 | +00:37:57 | Detail |
80. |
Hlinovský |
Václav | Kamenný Újezd u Rokycan | #146# | CZE | A | 30. | | | | | 02:01:52 | +00:38:09 | Detail |
81. |
Král |
Stanislav | Run The World | #105# | CZE | B | 26. | | | | | 02:01:55 | +00:38:12 | Detail |
82. |
Marek |
Václav | Sherpa | #47# | CZE | D | 4. | | | | | 02:01:59 | +00:38:16 | Detail |
83. |
Skalinová |
Kamila | Kostelec n.Č.lesy | #1021# | CZE | G | 4. | | | | | 02:01:59 | +00:38:16 | Detail |
84. |
Zázvorková |
Věra | AC Boulogne - Billancourt | #1027# | CZE | G | 5. | | | | | 02:02:22 | +00:38:39 | Detail |
85. |
Kadlec |
Jiří | Praha 6 | #113# | CZE | A | 31. | | | | | 02:02:30 | +00:38:47 | Detail |
86. |
Miler |
Jaroslav | Praha | #52# | CZE | A | 32. | | | | | 02:02:57 | +00:39:14 | Detail |
87. |
Macháček |
Pavel | | #45# | CZE | C | 12. | | | | | 02:02:57 | +00:39:14 | Detail |
88. |
Zárybnický |
Jan | Březnice | #98# | CZE | A | 33. | | | | | 02:03:02 | +00:39:19 | Detail |
89. |
Rábik |
Jan | Noufýr | #69# | CZE | A | 34. | | | | | 02:03:13 | +00:39:30 | Detail |
90. |
Štěpánek |
Petr | LO Vrsovice | #87# | CZE | B | 27. | | | | | 02:03:42 | +00:39:59 | Detail |
91. |
Štěpánek |
Jan | LO Sokol Vršovice | #141# | CZE | B | 28. | | | | | 02:03:55 | +00:40:12 | Detail |
92. |
Novakova |
Kamila | | #1019# | CZE | F | 9. | | | | | 02:03:58 | +00:40:15 | Detail |
93. |
Beránek |
Josef | MK Kladno | #2# | CZE | C | 13. | | | | | 02:04:19 | +00:40:36 | Detail |
94. |
Zadražil |
Michal | Noufýr | #97# | CZE | A | 35. | | | | | 02:04:25 | +00:40:42 | Detail |
95. |
Svatek |
Lubomir | Praha | #80# | CZE | C | 14. | | | | | 02:04:29 | +00:40:46 | Detail |
96. |
Keil |
Jaroslav | Běžec Vysočiny Kácov | #26# | CZE | D | 5. | | | | | 02:04:35 | +00:40:52 | Detail |
97. |
Bílý |
Bohumil | BK Lhota | #127# | CZE | A | 36. | | | | | 02:04:43 | +00:41:00 | Detail |
98. |
Němec |
Jindřich | | #56# | CZE | A | 37. | | | | | 02:04:47 | +00:41:04 | Detail |
99. |
Hrubý |
Richard | Fbc Spartak Žebrák | #19# | CZE | A | 38. | | | | | 02:04:57 | +00:41:14 | Detail |
100. |
Charvát |
Jan | TJ Zaječov | #21# | CZE | A | 39. | | | | | 02:05:07 | +00:41:24 | Detail |
101. |
Frančík |
Lukáš | Praha 7 | #115# | CZE | A | 40. | | | | | 02:05:07 | +00:41:24 | Detail |
102. |
Tůma |
Pavel | Beroun | #150# | CZE | A | 41. | | | | | 02:05:25 | +00:41:42 | Detail |
103. |
Matthies |
Gabi | LC Wittstock | #1030# | NED | G | 6. | | | | | 02:05:38 | +00:41:55 | Detail |
104. |
Bayerová |
Lenka | TJ Sokol Unhošť | #1002# | CZE | G | 7. | | | | | 02:05:44 | +00:42:01 | Detail |
105. |
HRDINA |
VILÉM | BOHNICE | #18# | CZE | D | 6. | | | | | 02:06:34 | +00:42:51 | Detail |
106. |
Samek |
Kamil | | #73# | CZE | A | 42. | | | | | 02:07:03 | +00:43:20 | Detail |
107. |
Červený |
Michal | Beroun | #6# | CZE | B | 29. | | | | | 02:07:09 | +00:43:26 | Detail |
108. |
Košťál |
Jan | Hopman Team Žatec | #32# | CZE | B | 30. | | | | | 02:07:36 | +00:43:53 | Detail |
109. |
Lorenzová |
Markéta | Kiel | #1029# | CZE | F | 10. | | | | | 02:07:44 | +00:44:01 | Detail |
110. |
Koldovský |
Martin | Zeleneč | #30# | CZE | B | 31. | | | | | 02:07:52 | +00:44:09 | Detail |
111. |
Moulisová |
Helena | | #1017# | CZE | G | 8. | | | | | 02:08:07 | +00:44:24 | Detail |
112. |
Parkos |
Marek | Zaječov | #60# | CZE | A | 43. | | | | | 02:08:07 | +00:44:24 | Detail |
113. |
Plecity |
Petr | Sokol Jince | #65# | CZE | B | 32. | | | | | 02:08:54 | +00:45:11 | Detail |
114. |
Honzáková |
Jiřina | Břevnov | #1009# | CZE | H | 1. | | | | | 02:09:02 | +00:45:19 | Detail |
115. |
Landa |
Jan | Spartak Žebrák | #112# | CZE | B | 33. | MDom25 | 5. | MSpartakŽ | 1. | 02:09:16 | +00:45:33 | Detail |
116. |
Rudolfová |
Lucie | Zdice | #1041# | CZE | F | 11. | | | | | 02:10:34 | +00:46:51 | Detail |
117. |
Kubík |
Jiří | Morfeovy Tenisky | #149# | CZE | B | 34. | | | | | 02:10:38 | +00:46:55 | Detail |
118. |
Šírek |
Jan | Lány | #84# | CZE | A | 44. | | | | | 02:11:31 | +00:47:48 | Detail |
119. |
Žákovec |
Pavel | Sokol Kolinec | #100# | CZE | C | 15. | | | | | 02:11:44 | +00:48:01 | Detail |
120. |
Ševčík |
Adam | 1.LF | #81# | CZE | A | 45. | | | | | 02:12:23 | +00:48:40 | Detail |
121. |
Fingerhut |
Jiří | MK Kladno | #145# | CZE | D | 7. | | | | | 02:12:24 | +00:48:41 | Detail |
122. |
Vydra |
Karel | TJ Sokol Žebrák | #121# | CZE | B | 35. | MDom25 | 6. | | | 02:12:49 | +00:49:06 | Detail |
123. |
Stárková |
Alena | SK Babice | #1023# | CZE | G | 9. | | | | | 02:13:07 | +00:49:24 | Detail |
124. |
Palan |
Matyáš | Spartak Žebrák | #59# | CZE | A | 46. | | | MSpartakŽ | 2. | 02:13:24 | +00:49:41 | Detail |
125. |
Štíbalová |
Kateřina | MK Kladno | #1025# | CZE | F | 12. | | | | | 02:13:27 | +00:49:44 | Detail |
126. |
Minčič |
Miloš | Karpatský vlci | #54# | CZE | B | 36. | | | | | 02:13:30 | +00:49:47 | Detail |
127. |
Rejzek |
Jiří | TJ Sokol Medový Újezd | #140# | CZE | B | 37. | | | | | 02:13:39 | +00:49:56 | Detail |
128. |
Vokurka |
Radek | Top Run Club | #122# | CZE | A | 47. | | | | | 02:13:41 | +00:49:58 | Detail |
129. |
Šidlík |
Michal | Karlos gym | #83# | CZE | A | 48. | MDom25 | 7. | | | 02:14:01 | +00:50:18 | Detail |
130. |
Divišová |
Barbora | AC Falcon Rokycany | #1036# | CZE | G | 10. | | | | | 02:14:41 | +00:50:58 | Detail |
131. |
Matous |
Vitezslav | | #51# | CZE | B | 38. | | | | | 02:14:44 | +00:51:01 | Detail |
132. |
Páralová |
Markéta | PRAHA 5 | #1020# | CZE | G | 11. | | | | | 02:14:44 | +00:51:01 | Detail |
133. |
Keher |
Karol | Roztoky | #25# | CZE | A | 49. | | | | | 02:15:04 | +00:51:21 | Detail |
134. |
Ševčík |
Martin | Hopman Team Žatec | #82# | CZE | B | 39. | | | | | 02:15:26 | +00:51:43 | Detail |
135. |
Šimáček |
Martin | Etriatlon Praha | #128# | CZE | B | 40. | | | | | 02:15:43 | +00:52:00 | Detail |
136. |
Štrunc |
Marek | | #89# | CZE | A | 50. | | | | | 02:16:07 | +00:52:24 | Detail |
137. |
Pokorný |
Jan | Kladno | #124# | CZE | C | 16. | | | | | 02:16:26 | +00:52:43 | Detail |
138. |
Matějka |
Dušan | Sparta Podluhy | #50# | CZE | A | 51. | | | | | 02:16:36 | +00:52:53 | Detail |
139. |
Moulisová |
Markéta | Fit&Funny | #1018# | CZE | F | 13. | | | | | 02:16:44 | +00:53:01 | Detail |
140. |
Sitte |
David | MT Spartak Žebrák | #77# | CZE | A | 52. | | | | | 02:17:12 | +00:53:29 | Detail |
141. |
Jarolím |
Petr | BŠMŠ | #158# | CZE | B | 41. | | | | | 02:17:29 | +00:53:46 | Detail |
142. |
Bělohlávek |
Karel | Spartak Podluní | #106# | CZE | A | 53. | MDom25 | 8. | | | 02:18:23 | +00:54:40 | Detail |
143. |
Kebrle |
Jaroslav | Rpety - BigBulls | #24# | CZE | A | 54. | | | | | 02:18:30 | +00:54:47 | Detail |
144. |
Kohoutková |
Šárka | Etriatlon Praha | #1034# | CZE | H | 2. | | | | | 02:18:41 | +00:54:58 | Detail |
145. |
Lukášová |
Kateřina | ToBi Tri Team | #1016# | CZE | G | 12. | | | | | 02:19:05 | +00:55:22 | Detail |
146. |
Kuník |
Josef | Žebrák | #37# | CZE | C | 17. | MDom25 | 9. | | | 02:19:38 | +00:55:55 | Detail |
147. |
Šiška |
Jiří | Zdice | #85# | CZE | B | 42. | | | | | 02:19:50 | +00:56:07 | Detail |
148. |
Hloch |
Tomáš | Plzeň | #13# | CZE | A | 55. | | | | | 02:19:59 | +00:56:16 | Detail |
149. |
Kroupova |
Petra | Pribram | #1014# | CZE | F | 14. | | | | | 02:20:09 | +00:56:26 | Detail |
150. |
KYSELÝ |
Petr | TJ Zduchovice | #42# | CZE | C | 18. | | | | | 02:20:09 | +00:56:26 | Detail |
151. |
Levický |
Jan | Praha | #44# | CZE | A | 56. | | | | | 02:21:13 | +00:57:30 | Detail |
152. |
Breburdová |
Hana | MK Kladno | #1004# | CZE | H | 3. | | | | | 02:21:19 | +00:57:36 | Detail |
153. |
Noorman |
Erwin | Lelystad | #102# | NED | B | 43. | | | | | 02:22:25 | +00:58:42 | Detail |
154. |
Šůcha |
Václav | SK Stříbro | #148# | CZE | E | 1. | | | | | 02:23:08 | +00:59:25 | Detail |
155. |
Žežulková |
Lenka | Žebrák | #1028# | CZE | F | 15. | ZDom25 | 1. | | | 02:23:26 | +00:59:43 | Detail |
156. |
Černý |
Jiří | Atletika Človíček | #4# | CZE | A | 57. | | | | | 02:23:54 | +01:00:11 | Detail |
157. |
Pelousek |
Jiri | JZD Krasna Hora | #63# | CZE | A | 58. | | | | | 02:24:19 | +01:00:36 | Detail |
158. |
Řezáč |
Libor | Myslinka | #120# | CZE | B | 44. | | | | | 02:25:04 | +01:01:21 | Detail |
159. |
Baršová |
Martina | Unhošť | #1001# | CZE | G | 13. | | | | | 02:25:08 | +01:01:25 | Detail |
160. |
Kunc |
Petr | Sokol Žebrák | #36# | CZE | B | 45. | MDom25 | 10. | | | 02:25:15 | +01:01:32 | Detail |
161. |
Kohout |
Milan | Střela Žebrák | #133# | CZE | B | 46. | | | | | 02:25:31 | +01:01:48 | Detail |
162. |
Mareš |
Martin | Zruč-Senec | #48# | CZE | C | 19. | | | | | 02:25:31 | +01:01:48 | Detail |
163. |
Honzáková |
Kateřina | Praha 6 | #1039# | CZE | A | 59. | | | | | 02:25:49 | +01:02:06 | Detail |
164. |
Erben |
Ondřej | Bohemians | #151# | CZE | A | 60. | | | | | 02:26:29 | +01:02:46 | Detail |
165. |
Kolesár |
Richard | Praha 7 | #152# | CZE | A | 61. | | | | | 02:26:47 | +01:03:04 | Detail |
166. |
Gregorová |
Jitka | Žleby | #1007# | CZE | F | 16. | | | | | 02:27:08 | +01:03:25 | Detail |
167. |
Rašner |
Tomáš | KVS Olomouc | #70# | CZE | B | 47. | | | | | 02:28:02 | +01:04:19 | Detail |
168. |
Tesař |
Pavel | OSA Nusle | #90# | CZE | B | 48. | | | | | 02:30:07 | +01:06:24 | Detail |
169. |
Blätterbauerová |
Lucie | Braškov | #1040# | CZE | G | 14. | | | | | 02:31:06 | +01:07:23 | Detail |
170. |
Drózd |
Januš | Velké Přílepy | #132# | CZE | C | 20. | | | | | 02:32:03 | +01:08:20 | Detail |
171. |
Rába |
Kristián | Žatec | #136# | CZE | B | 49. | | | | | 02:35:40 | +01:11:57 | Detail |
172. |
Krofta |
Jiří | TJ Liga 100 Praha | #35# | CZE | D | 8. | | | | | 02:36:46 | +01:13:03 | Detail |
173. |
Sýkora |
František | Běžec Slaný | #139# | CZE | A | 62. | | | | | 02:37:42 | +01:13:59 | Detail |
174. |
Holecek |
Ondrej | Praha 5 | #14# | CZE | A | 63. | | | | | 02:38:37 | +01:14:54 | Detail |
175. |
Jablonská |
Eva | Praha 7 | #1031# | CZE | F | 17. | | | | | 02:39:12 | +01:15:29 | Detail |
176. |
Ge |
Evžen | Maratonské vrány | #108# | CZE | D | 9. | | | | | 02:39:40 | +01:15:57 | Detail |
177. |
Černý |
Karel | Praha | #5# | CZE | D | 10. | | | | | 02:42:16 | +01:18:33 | Detail |
178. |
Kostka |
Josef | VTŽ Chomutov | #154# | CZE | E | 2. | | | | | 02:45:31 | +01:21:48 | Detail |
179. |
Lédlová |
Naděžda | Teplice | #1015# | CZE | I | 1. | | | | | 02:54:31 | +01:30:48 | Detail |
180. |
Doubek |
Jan | Plzeň | #138# | CZE | B | 50. | | | | | 02:56:33 | +01:32:50 | Detail |
181. |
Kohout |
Pavel | SK Modřany | #114# | CZE | E | 3. | | | | | 03:03:52 | +01:40:09 | Detail |
182. |
Míšek |
Jan | Bonbon | #147# | CZE | C | 21. | | | | | 03:05:49 | +01:42:06 | Detail |
183. |
Hornák |
Antonín | Dobřany | #117# | CZE | E | 4. | | | | | 03:28:53 | +02:05:10 | Detail |
DNF |
Muller |
Zdenek | Rozběháme Rokycany | #55# | CZE | A | | | | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |