Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
13. 8. 2017
10 km
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Skupina 3 | #3 | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Pastor |
Patrik | Pasivity Žamberk | #345# | CZE | A | 1. | | | | | 00:37:34 | | Detail |
2. |
Šimurda |
Richard | Střela Žebrák | #360# | CZE | B | 1. | | | | | 00:37:44 | +00:00:10 | Detail |
3. |
Raboch |
Ivan | Střela Žebrák | #344# | CZE | C | 1. | | 1. | | | 00:38:58 | +00:01:24 | Detail |
4. |
Košťálek |
Josef | Lokomotiva Beroun | #371# | CZE | A | 2. | | | | | 00:39:14 | +00:01:40 | Detail |
5. |
Chvalová |
Teodora | Forrest Gump Team | #306# | | F | 1. | | | | | 00:40:28 | +00:02:54 | Detail |
6. |
Váňa |
Jaroslav | SK Plzeň Bolevec | #332# | CZE | A | 3. | | | | | 00:41:12 | +00:03:38 | Detail |
7. |
Sedláček |
Miroslav | Hořovice | #323# | CZE | A | 4. | | | | | 00:41:42 | +00:04:08 | Detail |
8. |
Kozler |
Vladimír | Beachwell | #338# | CZE | B | 2. | MDom10 | 2. | | | 00:42:52 | +00:05:18 | Detail |
9. |
Pergler |
Lukáš | AC Sporák | #349# | CZE | A | 5. | | | | | 00:43:00 | +00:05:26 | Detail |
10. |
Škarda |
Milan | AC Falkon Rokycany | #329# | CZE | C | 2. | | | | | 00:43:04 | +00:05:30 | Detail |
11. |
Frantová |
Andrea | Loko Beroun | #302# | CZE | F | 2. | | | | | 00:43:13 | +00:05:39 | Detail |
12. |
Slepička |
Pavel | Hyundai Team | #354# | CZE | B | 3. | | | | | 00:43:32 | +00:05:58 | Detail |
13. |
Nový |
Matěj | Střela Žebrák | #342# | CZE | A | 6. | | | | | 00:43:41 | +00:06:07 | Detail |
14. |
Nosek |
Jan | Spartak Hořovice | #317# | | A | 7. | | | | | 00:44:20 | +00:06:46 | Detail |
15. |
Vitásek |
Tomáš | AO Střela Žebrák | #334# | CZE | A | 8. | MDom10 | 3. | | | 00:44:44 | +00:07:10 | Detail |
16. |
Zelenka |
Vincent | TJ Kralupy | #356# | CZE | A | 9. | | | | | 00:45:29 | +00:07:55 | Detail |
17. |
Hrabák |
Jiří | Predator Team | #303# | CZE | A | 10. | | | | | 00:45:45 | +00:08:11 | Detail |
18. |
Hofmanová |
Markéta | Mistři a Markéta | #365# | CZE | F | 3. | | | | | 00:45:50 | +00:08:16 | Detail |
19. |
Spilka |
Jiří | Gymnázium Českolipská | #377# | CZE | A | 11. | | | | | 00:46:24 | +00:08:50 | Detail |
20. |
Štecha |
Richard | Jinočany | #331# | CZE | B | 4. | | | | | 00:47:14 | +00:09:40 | Detail |
21. |
Labohm |
Esther | AV Veluwe Apeldoorn | #335# | CZE | G | 1. | | | | | 00:48:02 | +00:10:28 | Detail |
22. |
Raboch |
Martin | Střela Žebrák | #343# | CZE | A | 12. | | 4. | | | 00:48:28 | +00:10:54 | Detail |
23. |
Šimkanin |
Daniel | PTJ Cerhovice | #325# | CZE | A | 13. | | | | | 00:48:32 | +00:10:58 | Detail |
24. |
Vrzala |
Tomáš | Agromex | #350# | CZE | A | 14. | | | | | 00:49:15 | +00:11:41 | Detail |
25. |
Koželuh |
Adam | Spartak Hořovice | #352# | CZE | A | 15. | | | | | 00:49:21 | +00:11:47 | Detail |
26. |
Lizec |
Jan | Spartak Hořovice | #355# | CZE | A | 16. | | | | | 00:49:39 | +00:12:05 | Detail |
27. |
Rácz |
Ondřej | Red Dragons Hořovice | #322# | CZE | A | 17. | | | | | 00:49:45 | +00:12:11 | Detail |
28. |
Medřický ml. |
Václav | Veselí N/Lužnicí | #340# | CZE | A | 18. | | | | | 00:50:13 | +00:12:39 | Detail |
29. |
Šimonovský |
Jiří | Sedlec | #328# | CZE | A | 19. | MDom10 | 5. | | | 00:51:00 | +00:13:26 | Detail |
30. |
Redr |
Daniel | Hořovice | #373# | CZE | A | 20. | | | | | 00:51:01 | +00:13:27 | Detail |
31. |
Komárek |
René | Spartak Žebrák | #372# | CZE | D | 1. | | | MSpartakŽ | 1. | 00:51:05 | +00:13:31 | Detail |
32. |
Šarochová |
Petra | | #361# | CZE | G | 2. | | | | | 00:51:13 | +00:13:39 | Detail |
33. |
Kučera |
Josef | | #351# | CZE | A | 21. | | | | | 00:51:13 | +00:13:39 | Detail |
34. |
Chval |
Marek | Forrest Gump Team | #305# | CZE | A | 22. | | | | | 00:51:14 | +00:13:40 | Detail |
35. |
Král |
Václav | Rozběháme Česko-Litice | #311# | CZE | A | 23. | | | | | 00:51:15 | +00:13:41 | Detail |
36. |
Hrabák |
Jiří | Hořovice | #304# | CZE | A | 24. | | | | | 00:51:40 | +00:14:06 | Detail |
37. |
Drhlíková |
Kristýna | Čelákovice | #367# | CZE | F | 4. | | | | | 00:51:42 | +00:14:08 | Detail |
38. |
Justych |
Jiří | Bzová | #308# | | B | 5. | | | | | 00:52:04 | +00:14:30 | Detail |
39. |
Fabianova |
Aneta | Hradec Kralove | #301# | CZE | F | 5. | | | | | 00:52:42 | +00:15:08 | Detail |
40. |
Rumpíková |
Kristina | Plzeň | #357# | CZE | F | 6. | | | | | 00:52:53 | +00:15:19 | Detail |
41. |
Papíková |
Lubomira | Králův Dvůr | #320# | | F | 7. | | | | | 00:53:09 | +00:15:35 | Detail |
42. |
Nová |
Jana | TOS Žebrák | #318# | CZE | G | 3. | | | | | 00:53:29 | +00:15:55 | Detail |
43. |
Nesnídalová |
Andrea | Praha 3 | #316# | CZE | F | 8. | | | | | 00:53:33 | +00:15:59 | Detail |
44. |
Kaprhál |
Jan | Rpety | #309# | CZE | A | 25. | | | | | 00:55:17 | +00:17:43 | Detail |
45. |
Baumann |
Daniel | Horní Pěna | #348# | CZE | A | 26. | | | | | 00:55:21 | +00:17:47 | Detail |
46. |
Baumann |
Jaroslav | Komárov | #347# | CZE | B | 6. | | | | | 00:55:43 | +00:18:09 | Detail |
47. |
Šimonovský |
Jiří | Sedlec | #327# | | C | 3. | MDom10 | 6. | | | 00:55:57 | +00:18:23 | Detail |
48. |
Smržová |
Eliška | Králův Dvůr | #362# | CZE | F | 9. | | | | | 00:56:12 | +00:18:38 | Detail |
49. |
Šimáček |
Kvido | Etriatlon Praha | #359# | CZE | A | 27. | | | | | 00:56:44 | +00:19:10 | Detail |
50. |
Šimáčková |
Kristýna | Etriatlon Praha | #358# | CZE | F | 10. | | | | | 00:56:50 | +00:19:16 | Detail |
51. |
Sedlák |
Jiří | Přelouč | #375# | CZE | C | 4. | | | | | 00:57:31 | +00:19:57 | Detail |
52. |
Jelínková |
Lenka | Hořovice | #307# | CZE | F | 11. | | | | | 00:57:46 | +00:20:12 | Detail |
53. |
Vaněk |
Roman | Stod | #333# | CZE | A | 28. | | | | | 00:57:51 | +00:20:17 | Detail |
54. |
Králová |
Lucie | | #312# | CZE | F | 12. | | | | | 00:57:53 | +00:20:19 | Detail |
55. |
Huml |
Tomáš | Žebrák | #341# | CZE | A | 29. | MDom10 | 7. | | | 00:58:16 | +00:20:42 | Detail |
56. |
Klimešová |
Pavlína | Čelákovice | #366# | CZE | F | 13. | | | | | 00:58:54 | +00:21:20 | Detail |
57. |
Zick |
Wolfhard | KC Dosse Wittst. | #336# | CZE | D | 2. | | | | | 00:59:03 | +00:21:29 | Detail |
58. |
Vaňková |
Silvie | Stod | #374# | CZE | G | 4. | | | | | 00:59:04 | +00:21:30 | Detail |
59. |
Šimonovská |
Blanka | Sedlec | #326# | CZE | F | 14. | ZDom10 | 1. | | | 00:59:15 | +00:21:41 | Detail |
60. |
Halamová |
Klára | Praha | #353# | CZE | F | 15. | | | | | 00:59:25 | +00:21:51 | Detail |
61. |
Rock |
Jan | AC OH Praha | #376# | CZE | D | 3. | | | | | 00:59:53 | +00:22:19 | Detail |
62. |
Oulehlová |
Jana | Nadace na ochranu zvířat | #319# | | F | 16. | | | | | 01:00:57 | +00:23:23 | Detail |
63. |
Kuníková |
Adéla | Žebrák | #314# | | F | 17. | ZDom10 | 2. | | | 01:01:19 | +00:23:45 | Detail |
64. |
Kuník |
Tomáš | Žebrák | #313# | CZE | A | 30. | MDom10 | 8. | | | 01:01:19 | +00:23:45 | Detail |
65. |
Holičková |
Lubica | Beroun | #369# | CZE | H | 1. | | | | | 01:02:01 | +00:24:27 | Detail |
66. |
Zágnerová |
Petra | Žebrák | #339# | CZE | F | 18. | ZDom10 | 3. | | | 01:02:30 | +00:24:56 | Detail |
67. |
Šrámková |
Monika | Zaječov | #330# | | F | 19. | | | | | 01:02:50 | +00:25:16 | Detail |
68. |
Zbuzková |
Lenka | CK Záluží Tým Mirka Zbuzka | #368# | CZE | F | 20. | | | | | 01:04:12 | +00:26:38 | Detail |
69. |
Fuchs |
Marek | Beroun | #364# | CZE | B | 7. | | | | | 01:04:51 | +00:27:17 | Detail |
70. |
Obrman |
Filip | TOS Žebrák | #370# | CZE | A | 31. | | | | | 01:06:22 | +00:28:48 | Detail |
71. |
Fuchsová |
Anna | Beroun | #363# | CZE | F | 21. | | | | | 01:06:27 | +00:28:53 | Detail |
72. |
Beránková |
Jaroslava | Žebrák | #346# | CZE | H | 2. | ZDom10 | 4. | | | 01:07:51 | +00:30:17 | Detail |
73. |
Radošovská |
Zuzana | Beroun | #337# | CZE | G | 5. | | | | | 01:10:43 | +00:33:09 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |