Oficiální Výsledková listina Chomutovský půlmaraton
5. 8. 2017

hlavní závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. PROCHÁZKA JosefDěčín#2021971Veteráni A1.01:18:57Detail
2. SOKOL JanAK Sokolov#3221983Muži 1.01:20:55+00:01:58.3801:20:54.06Detail
3. TVRDÍK TomášSWEEP OCRA-CZ Elite team#2601985Muži 2.01:21:37+00:02:39.9901:21:35.09Detail
4. PROCHÁZKA MarekTJ Šumperk#2031974Veteráni A2.01:22:24+00:03:27.6801:22:22.32Detail
5. OUZKÝ StanislavJirkov#1801974Veteráni A3.01:24:57+00:06:00.4401:24:54.87Detail
6. STEJSKAL JakubKadaň#2351984Muži 3.01:25:28+00:06:31.0201:25:26.81Detail
7. BÉM RobertIKEM#3201977Veteráni A4.01:26:26+00:07:29.7501:26:24.97Detail
8. RYZÁK PavelVTŽ Chomutov#2131977Veteráni A5.01:26:55+00:07:58.1701:26:54.25Detail
9. OPLT MichalNew Roll Runners#1771983Muži 4.01:27:23+00:08:26.1001:27:20.80Detail
10. UNGER JosefLitvínov Světlo pro svět#3151978Muži 5.01:28:12+00:09:15.1701:28:07.32Detail
11. JAVORNICKÝ TomášDBK Kadaň#881977Veteráni A6.01:28:34+00:09:37.1901:28:28.36Detail
12. RUSÍNOVÁ ZuzanaÚstí nad Labem#2121983Ženy1.01:28:35+00:09:37.9901:28:32.79Detail
13. KUJÍČEK TomášBežecky klub Spořice#1371975Veteráni A7.01:29:19+00:10:22.3701:29:18.15Detail
14. SAJNER DavidTeam ZOOT Tri Europe#2161980Muži 6.01:31:22+00:12:25.64Detail
15. WATZKE PetrVitaSport.cz / Teplice#2891966Veteráni B1.01:31:25+00:12:28.6101:31:23.21Detail
16. MARTÌNKOVÀ VeronikaMadeja sport Ostrava#1571985Ženy2.01:31:26+00:12:29.0701:31:22.87Detail
17. ŠARŠE JiříDlouhá Míle#3241978Muži 7.01:31:38+00:12:41.5901:31:35.65Detail
18. ŘEZNÍČEK VítVysoká Pec#2151988Muži 8.01:31:57+00:13:00.4501:31:50.46Detail
19. KUJÍČEK MichalBěžecký klub Spořice#1361979Muži 9.01:32:03+00:13:05.9901:32:00.37Detail
20. SMRŽ SpídyBěžci Chomutov#2271985Muži 10.01:32:39+00:13:42.2101:32:37.42Detail
21. URBAN MiroslavHopman team Žatec#2621969Veteráni A8.01:32:59+00:14:02.1001:32:50.49Detail
22. IŠLER LukášChomutov#841998Muži 11.01:33:12+00:14:15.13Detail
23. HOUFKOVÁ KateřinaForrest Gump Team#761991Ženy3.01:33:19+00:14:22.3801:33:16.71Detail
24. KONVALINA MatějMost#1131985Muži 12.01:33:23+00:14:26.23Detail
25. PATERA MiroslavBK Louny#1851963Veteráni B2.01:36:05+00:17:08.7401:35:55.15Detail
26. BAŠUS LubomírKolová#111984Muži 13.01:36:34+00:17:37.2501:36:18.31Detail
27. VÁVRŮ IvanaTJ VTŽ Chomutov#2691988Ženy4.01:36:42+00:17:45.6101:36:39.82Detail
28. KUČERA JiříChomutov#1331973Veteráni A9.01:36:48+00:17:51.0901:36:46.00Detail
29. RÉZ LudvíkTJ DNT Cykloteam Chomutov#2071969Veteráni A10.01:36:52+00:17:54.9201:36:48.74Detail
30. KUNCL MiroslavChomutov#1381986Muži 14.01:38:31+00:19:34.7001:38:22.73Detail
31. UNGER MiroslavMost#2611978Muži 15.01:38:32+00:19:35.4201:38:21.83Detail
32. VORLÍČEK JanSTRG Most#3211989Muži 16.01:38:57+00:20:00.4101:38:46.27Detail
33. KIRSCH Petr KirschAK Most#1051956Veteráni C1.01:38:57+00:20:00.5201:38:46.37Detail
34. ŠŤASTNÝ JaroslavMaraton Klub kladno#2501957Veteráni C2.01:39:04+00:20:07.41Detail
35. BARTL MilanKrušnoborci#81958Veteráni B3.01:39:05+00:20:08.4101:39:03.70Detail
36. KORBÁŠOVÁ GabrielaASK Elna Počerady#1151973Veteránky A1.01:39:09+00:20:12.3501:39:06.62Detail
37. FÍLOVÁ JanaBK Běkodo#481975Veteránky A2.01:39:16+00:20:19.4801:39:13.96Detail
38. DOSTÁL MiroslavHošnice#331974Veteráni A11.01:39:25+00:20:28.4401:39:11.28Detail
39. MAHER ChrisChomutov#3141967Veteráni B4.01:39:25+00:20:28.7901:39:18.75Detail
40. DRAHÝ PetrChomutov#341961Veteráni B5.01:39:29+00:20:32.4201:39:25.64Detail
41. KELBICH PetrSquadra Di Alto Forno#3131961Veteráni B6.01:39:43+00:20:45.9501:39:29.51Detail
42. JAHODA ZdeněkEddie Edwards Team#861977Veteráni A12.01:40:01+00:21:04.3201:39:56.45Detail
43. MAŠEK JiříTEMPO MAKERS#1581964Veteráni B7.01:40:05+00:21:08.1301:39:58.91Detail
44. HRDÝ JanBK ŽATEC#781974Veteráni A13.01:40:05+00:21:08.4301:39:56.81Detail
45. PILÍK StanislavPanský Mlýn Rakovník#1951950Veteráni C3.01:40:17+00:21:20.32Detail
46. OSVALD RadekChomutov#3051998Muži 17.01:40:27+00:21:30.0201:40:04.31Detail
47. FIŠER LukášRozběhej Litvínov#501980Muži 18.01:40:48+00:21:51.0301:40:41.01Detail
48. MAREŠ JanMost#1541982Muži 19.01:40:54+00:21:57.3201:40:50.62Detail
49. JIŘIČNÁ DanaBonbon Praha#951969Veteránky A3.01:41:22+00:22:25.5701:41:17.93Detail
50. THUMSOVÁ MarieTragéd team Liberec#2571964Veteránky B1.01:41:34+00:22:37.6401:41:32.34Detail
51. VODIČKA PavelMost#2761964Veteráni B8.01:41:35+00:22:37.8501:41:27.33Detail
52. ČEŠKA TomášChomutov#281993Muži 20.01:41:43+00:22:45.9101:41:33.63Detail
53. VALIŠ KarelMost#2661975Veteráni A14.01:41:46+00:22:49.1301:41:27.74Detail
54. KANTOVÁ OlgaSPONA Teplice#1001979Ženy5.01:42:04+00:23:07.3501:42:01.94Detail
55. VOŠAHLÍK MartinAtletika Radějovice#2831980Muži 21.01:42:06+00:23:08.9201:42:01.22Detail
56. MAŇÁK LubošLom#1521987Muži 22.01:42:06+00:23:09.7701:41:56.12Detail
57. VODIČKA FrantišekLitoměřice#2751966Veteráni B9.01:42:11+00:23:14.78Detail
58. SIKORA Hansa TomRSSB Ultra Team#2191974Veteráni A15.01:42:12+00:23:15.0001:42:00.35Detail
59. KOTRLA Petr#3001980Muži 23.01:42:13+00:23:16.1701:42:01.10Detail
60. ZAPLETAL PetrZlaté Hory#2941963Veteráni B10.01:42:13+00:23:16.4601:41:57.78Detail
61. KŘAPEK Milan#1311990Muži 24.01:42:33+00:23:35.9001:42:14.49Detail
62. PANITZ ErichSRTG Litvínov#3161985Muži 25.01:42:45+00:23:48.2601:42:41.10Detail
63. BRYNDA JosefGEOSAN GROUP RUN Kadaň#221972Veteráni A16.01:43:00+00:24:03.6401:42:56.56Detail
64. BELEJ TomášSRTG Chomutov#3061979Muži 26.01:43:02+00:24:05.5401:42:57.47Detail
65. HOLÝ VáclavDobrovolný běžecký kroužek Kadaň#731978Muži 27.01:43:18+00:24:20.9701:43:12.92Detail
66. ŘEHOŘ ZdeněkSRTG Strupčice#2141978Muži 28.01:43:30+00:24:33.0101:43:25.75Detail
67. HAVLÍČEK ZdeněkJirkov#651965Veteráni B11.01:43:35+00:24:38.7501:43:29.25Detail
68. PÁTEK TomášJIP Most#1841970Veteráni A17.01:43:45+00:24:47.9501:43:42.51Detail
69. PETRUŽÁLEK MiroslavLitvínov#1941978Muži 29.01:43:58+00:25:01.1601:43:38.49Detail
70. WALTER JáchymTeplice#2882001Muži 30.01:44:01+00:25:04.1901:43:39.88Detail
71. ĎURICA PavelTJ VTŽ Chomutov#3021980Muži 31.01:44:08+00:25:11.5601:44:06.70Detail
72. SAPOUŠEK MiroslavMost#2171973Veteráni A18.01:44:36+00:25:39.2101:44:28.08Detail
73. MALINA JiříBěžci Chomutov#1481972Veteráni A19.01:44:38+00:25:41.4601:44:37.43Detail
74. MALY VojtechSRTG Strupčice/PANB#1501976Veteráni A20.01:44:40+00:25:43.1301:44:36.55Detail
75. HUBÁK JiříBílina#3281955Veteráni C4.01:44:56+00:25:58.9401:44:52.97Detail
76. MOLNAROVA KATERINAKADAN#1631976Veteránky A4.01:45:06+00:26:09.3301:45:03.70Detail
77. HULEŠ JosefLovosice#811995Muži 32.01:45:09+00:26:12.1001:45:06.14Detail
78. KUČERA JiříTEMPO MAKERS#1341964Veteráni B12.01:45:17+00:26:20.2901:45:05.67Detail
79. PILLEROVÁ RadkaBřezová#1961976Veteránky A5.01:46:26+00:27:29.7601:46:18.61Detail
80. HANUS MiroslavMartin#631974Veteráni A21.01:47:03+00:28:06.7301:46:32.98Detail
81. HIML MarekBrandys nad labem#671989Muži 33.01:47:12+00:28:15.3801:46:58.72Detail
82. ŠIFALDA RomanChomutov#3271978Muži 34.01:47:39+00:28:42.1901:47:10.47Detail
83. KREUZER JanChomutov#1281984Muži 35.01:47:44+00:28:47.6801:47:39.58Detail
84. HOJDAR JosefSrtgMost#691978Muži 36.01:47:53+00:28:55.8301:47:40.09Detail
85. HOLEČEK JiříBěžci Chomutov#711986Muži 37.01:48:19+00:29:21.9901:48:15.90Detail
86. KOLDINSKÝ PetrVarský Bulhaři#3231970Veteráni A22.01:48:21+00:29:24.0001:48:09.76Detail
87. KOLLÁR FilipSRTG Strupčice#1111973Veteráni A23.01:48:24+00:29:27.1401:48:19.40Detail
88. KUTÍLKOVÁ KateřinaSRTG Litvínov#1391994Ženy6.01:49:25+00:30:28.4901:49:21.78Detail
89. GRASL KarelPostoloprty#581971Veteráni A24.01:49:26+00:30:29.6201:49:00.24Detail
90. SZÁSZ PetrUltrasport Sokolov#2401954Veteráni C5.01:49:43+00:30:45.9901:49:32.90Detail
91. TAPŠÍK ZdeněkChotějovice#2551973Veteráni A25.01:49:51+00:30:54.3401:49:39.54Detail
92. VOKROUHLÍK TomášSenkov#2781972Veteráni A26.01:49:56+00:30:59.0901:49:29.74Detail
93. KODR KarelTEMPO MAKERS#1101970Veteráni A27.01:50:06+00:31:09.0901:49:46.55Detail
94. TARAŠKA Vilém#2561997Muži 38.01:50:25+00:31:28.6301:50:08.26Detail
95. VACLÍKOVÁ HanaJirkov#2641992Ženy7.01:50:35+00:31:38.3101:50:09.29Detail
96. DVOŘÁK PetrMost#411985Muži 39.01:50:39+00:31:42.2301:50:08.21Detail
97. KAMENSKÝ PeterMost#991969Veteráni A28.01:51:05+00:32:08.0401:50:58.49Detail
98. GROSSMANOVÁ GabrielaRozběháme Teplice a okolí#591981Ženy8.01:51:14+00:32:17.4601:51:07.79Detail
99. VÍTKOVÁ ZuzanaMost#2711962Veteránky B2.01:51:19+00:32:22.5701:51:06.73Detail
100. RADA OldřichÚstí nad Labem#2061975Veteráni A29.01:51:27+00:32:30.0201:51:16.51Detail
101. TRUČKOVÁ LenkaNovosedlice#2581985Ženy9.01:51:29+00:32:32.4501:51:01.27Detail
102. MOJDL ViktorKadaň#1621983Muži 40.01:51:30+00:32:33.1901:50:57.73Detail
103. VODRÁŽKA TomášSamurai Fight Club Chodov#2771977Veteráni A30.01:51:51+00:32:54.6501:51:31.59Detail
104. MOTEJZÍK VáclavBrandýsek#1651982Muži 41.01:51:56+00:32:59.4201:51:48.35Detail
105. ŠMEJKAL VladislavVysoká Pec#2481990Muži 42.01:52:00+00:33:03.4601:51:40.44Detail
106. SLÁDEK VladimírSRTG Strupčice#2221988Muži 43.01:52:50+00:33:53.5001:52:46.89Detail
107. VILDOVÁ JanaNevix Kadaň#2701979Ženy10.01:53:02+00:34:05.3101:52:54.65Detail
108. ĎÁSKOVÁ MartinaMyrnyx Tyrnyx#321973Veteránky A6.01:53:09+00:34:12.4601:53:03.80Detail
109. KRISTENOVÁ NelaTriatlet KV#1291987Ženy11.01:53:12+00:34:15.6601:52:58.55Detail
110. BRABEC PetrChomutov#181970Veteráni A31.01:53:20+00:34:23.6301:52:54.90Detail
111. ROLA JanLevharti chomutov#2102000Muži 44.01:53:21+00:34:24.6001:53:10.62Detail
112. HANÁK VladimírChomutov#3181994Muži 45.01:53:22+00:34:24.8701:52:49.78Detail
113. ŠOLTA MarcelSRTG Strupčice#2491969Veteráni A32.01:53:23+00:34:25.8701:53:17.52Detail
114. DAIC RomanSchwabach#301968Veteráni A33.01:53:24+00:34:26.8101:53:12.65Detail
115. NOBST PavelChomutov#1701968Veteráni A34.01:53:36+00:34:39.1301:53:29.60Detail
116. OUZKÝ TomášOtvice#3041971Veteráni A35.01:53:56+00:34:59.0801:53:37.72Detail
117. ŠKOTA JanSpořice#2461980Muži 46.01:54:00+00:35:03.6001:53:47.50Detail
118. PRCHLÍKOVÁ BarboraBenešov#2011971Veteránky A7.01:54:04+00:35:07.2801:53:52.51Detail
119. LADÁNYI MartinTeplička#1411977Veteráni A36.01:54:20+00:35:22.8601:54:01.52Detail
120. LADÁNYI PetraTeplička#1421978Ženy12.01:54:20+00:35:23.2501:54:02.13Detail
121. SMÍTKOVÁ KarolínaChomutov#2262000Ženy13.01:54:43+00:35:46.4001:54:36.18Detail
122. PETRÁSEK LiborŠtěpíme kilometry#1921974Veteráni A37.01:54:46+00:35:49.1701:54:35.06Detail
123. HUŠEK DanielLevharti Chomutov#821997Muži 47.01:54:47+00:35:49.83Detail
124. PETREK JanChomutov#1931999Muži 48.01:54:47+00:35:50.6901:54:36.68Detail
125. OUZKÁ PetraJirkov#1791981Ženy14.01:54:50+00:35:53.8001:54:29.94Detail
126. VITOVSKY Petrcukrar#2721964Veteráni B13.01:54:52+00:35:55.7101:54:39.86Detail
127. TRŽICKÝ LukášBěžci Chomutov#2591981Muži 49.01:55:07+00:36:10.5901:54:51.62Detail
128. DREXLER ZdeněkParta maraton#361980Muži 50.01:55:23+00:36:26.3601:54:53.31Detail
129. ZAPLETAL PavelZlate Hory#2931982Muži 51.01:55:30+00:36:33.2401:55:14.20Detail
130. BECK Pavelběžci chomutov#121975Veteráni A38.01:55:39+00:36:42.5201:55:37.04Detail
131. DVOŘÁK IvanChomutov#3091976Veteráni A39.01:55:59+00:37:02.0701:55:39.81Detail
132. SLINGROVA SONACARS FOLIE DANIEL SALDA#2251974Veteránky A8.01:56:27+00:37:30.5701:56:06.69Detail
133. LUXA MichalBěžci Chomutov#1471990Muži 52.01:56:33+00:37:36.0301:56:31.49Detail
134. DUFEK JanJirkov#381988Muži 53.01:56:56+00:37:59.1601:56:31.99Detail
135. STUMPF MichalMost#2361980Muži 54.01:57:47+00:38:50.1301:57:16.29Detail
136. POSPISIL FrantisekChomutov#2001981Muži 55.01:57:47+00:38:50.6901:57:39.59Detail
137. BODLÁK JanChomutov#151994Muži 56.01:57:48+00:38:51.5801:57:15.78Detail
138. LONGAUEROVÁ Lenkarozběhej Litvínov#1461973Veteránky A9.01:57:50+00:38:53.0001:57:28.54Detail
139. MAŠÁT MartinPraha#3111977Veteráni A40.01:57:56+00:38:59.3801:57:26.40Detail
140. LIEBIG VilémChomutov#1451965Veteráni B14.01:58:00+00:39:03.3601:57:40.90Detail
141. PÁSZTOR JanJirkov#1831989Muži 57.01:58:05+00:39:08.2101:57:47.64Detail
142. MIHALINEC JiříChomutov#1601958Veteráni B15.01:58:15+00:39:18.2801:57:49.67Detail
143. FRANC JaroslavDrmaly#521981Muži 58.01:58:20+00:39:23.3101:58:11.24Detail
144. VOPAT MartinLubenec#2801985Muži 59.01:58:21+00:39:24.4501:58:06.86Detail
145. VADLEJCH JiříKadaň#2651977Veteráni A41.01:58:43+00:39:46.4101:58:10.95Detail
146. SÝKORA PavelChomutov#3291980Muži 60.01:58:58+00:40:01.3301:58:29.63Detail
147. NEČAS ArnoštBystřice#1681963Veteráni B16.01:59:03+00:40:05.8801:58:40.98Detail
148. VLACH MichalChomutov#2731972Veteráni A42.01:59:14+00:40:17.7001:59:08.69Detail
149. BARTOŠ MiroslavBK Louny#91953Veteráni C6.01:59:19+00:40:21.8901:59:08.28Detail
150. PABIŠTA PetrSKP Most#1811968Veteráni A43.01:59:30+00:40:33.7401:59:18.19Detail
151. CIVÍN JiříMost#261968Veteráni A44.01:59:38+00:40:40.9801:59:26.72Detail
152. PAVLÍK MiroslavKOB Litvínov#1871953Veteráni C7.01:59:50+00:40:53.4401:59:32.06Detail
153. NOVÁK Michal#1721983Muži 61.02:00:04+00:41:07.6901:59:36.39Detail
154. ŠVARC JiříKrakov#2531979Muži 62.02:00:06+00:41:09.2901:59:52.15Detail
155. MENICH PetrMilovice#1591980Muži 63.02:00:14+00:41:16.9601:59:48.96Detail
156. ŠTĚCH MartinAK Bílina#3171973Veteráni A45.02:00:24+00:41:26.9502:00:05.08Detail
157. KRATOCHVÍLOVÁ PavlaTEMPO MAKERS#1251988Ženy15.02:00:38+00:41:41.2402:00:16.27Detail
158. ADAM JanChomutov#11986Muži 64.02:00:51+00:41:54.1402:00:28.33Detail
159. IVANKA RichardKlášterec nad Ohří#851988Muži 65.02:00:53+00:41:55.8202:00:39.86Detail
160. FIRBACH PetrPraha#491974Veteráni A46.02:01:03+00:42:06.4002:00:51.87Detail
161. DRDEL MilanJirkov#351979Muži 66.02:01:23+00:42:25.8402:01:03.92Detail
162. VLČEK MartinBěžci Chomutov#2741979Muži 67.02:01:48+00:42:50.9902:01:19.67Detail
163. SLAVIK PetrJirkov#2231970Veteráni A47.02:03:01+00:44:04.6702:02:52.65Detail
164. KOŽENÝ TadeášChomutov#1221989Muži 68.02:03:20+00:44:23.2502:03:06.82Detail
165. VOLF MiroslavBěžci Chomutov#2791973Veteráni A48.02:03:29+00:44:32.46Detail
166. JENÍKOVSKÝ LukášSRTG Strupčice#911988Muži 69.02:03:44+00:44:47.3202:03:26.38Detail
167. SKOKANOVÁ AgnesaChomutov#2201985Ženy16.02:03:47+00:44:50.2702:03:34.10Detail
168. PETR JiříBeroun#1901981Muži 70.02:03:57+00:44:59.9102:03:50.92Detail
169. PELCOVÁ DenisaTransformers 42#1881989Ženy17.02:04:41+00:45:44.4002:04:28.26Detail
170. SKOŘEPA MartinŽatec#2211961Veteráni B17.02:05:17+00:46:20.2102:05:03.34Detail
171. EVANS GregoryChomutov#431978Muži 71.02:05:18+00:46:21.2102:05:05.21Detail
172. ŠIMÍK PavelBěžci Chomutov#2441976Veteráni A49.02:06:04+00:47:07.0802:05:49.72Detail
173. GÄNSLER MichalJirkov#561987Muži 72.02:06:10+00:47:13.1202:06:08.76Detail
174. HUBÍNEK LukášKadaň#801983Muži 73.02:06:18+00:47:21.2502:05:46.30Detail
175. PROCHÁZKA ViktorBěžci Chomutov#2041981Muži 74.02:06:40+00:47:43.59Detail
176. ĎURČO FilipKadaň#391974Veteráni A50.02:07:07+00:48:10.1302:06:48.47Detail
177. PROCHÁZKA MartinŽatec#3081984Muži 75.02:07:20+00:48:22.8802:07:13.21Detail
178. VOPAT StandaLubenec#2811978Muži 76.02:07:26+00:48:29.7502:07:12.14Detail
179. HLADKÝ PetrChomutov#681964Veteráni B18.02:07:28+00:48:31.6702:07:08.80Detail
180. ROŽÁNEK AntonínChomutov#2111990Muži 77.02:08:00+00:49:03.7802:07:57.84Detail
181. SEIFERT JakubLevharti Chomutov#2181999Muži 78.02:08:19+00:49:22.3002:08:09.25Detail
182. BABINČÁKOVÁ VeronikaSRTG Strupčice#51987Ženy18.02:08:32+00:49:35.5302:08:28.08Detail
183. MARŠAL Jan#1561990Muži 79.02:09:03+00:50:06.6702:08:41.69Detail
184. MALÝ VojtěchSRTG Strupčice#1512000Muži 80.02:09:17+00:50:20.6202:09:12.28Detail
185. PODOLOVÁ NikolElite Atletic Club Kopčany#1981991Ženy19.02:09:32+00:50:35.4102:08:59.30Detail
186. HRDINOVÁ JanaBěžci Chomutov#771983Ženy20.02:09:48+00:50:51.5302:09:32.39Detail
187. SVOBODA MiroslavChodov#2391974Veteráni A51.02:09:55+00:50:58.7202:09:28.32Detail
188. NOCIAR MartinSolargie#1711974Veteráni A52.02:10:07+00:51:10.6902:09:52.96Detail
189. MRÁZ Jaroslav#1671980Muži 81.02:10:11+00:51:13.8602:09:55.66Detail
190. BRAUN MarekBoleboř#201975Veteráni A53.02:10:30+00:51:33.7902:10:24.54Detail
191. NUC JanChomutov#1741992Muži 82.02:10:31+00:51:34.7902:10:09.32Detail
192. FIAN MartinKadaň#451978Muži 83.02:11:00+00:52:02.8402:10:47.27Detail
193. WALTER AntoninTeplice#2871976Veteráni A54.02:11:17+00:52:20.4502:10:56.16Detail
194. VRBICKÁ Pavla#2851985Ženy21.02:11:18+00:52:21.4102:10:55.06Detail
195. ČORŇÁK MichalPraha / Mauritius Run Club#3071967Veteráni B19.02:11:40+00:52:43.2602:11:25.42Detail
196. SELINGER MarekChomutov#3251995Muži 84.02:11:41+00:52:44.1902:11:24.66Detail
197. ŠEBESTOVÁ JaroslavaChomutov#2421982Ženy22.02:11:52+00:52:55.2502:11:29.01Detail
198. HAVLŮJOVÁ MarcelaMostecké běhny#661975Veteránky A10.02:11:53+00:52:56.2502:11:31.64Detail
199. FUČÍKOVÁ ZuzanaVysoká Pec#541982Ženy23.02:12:05+00:53:07.9902:11:53.86Detail
200. JECH DaliborSKP Hvězda Jirkov#891987Muži 85.02:12:12+00:53:15.1302:12:02.11Detail
201. ANDRESOVÁ LenkaSRTG Chomutov#41967Veteránky B3.02:12:27+00:53:30.3302:12:22.00Detail
202. FILIP OndrejChomutov#461985Muži 86.02:12:49+00:53:52.3802:12:42.31Detail
203. FILIPOVA BarboraSRTG CHOMUTOV#471985Ženy24.02:12:50+00:53:53.1502:12:43.50Detail
204. KLIMEŠ StanislavChomutov#1071985Muži 87.02:12:59+00:54:02.0202:12:45.42Detail
205. KOŘÍNEK Tomislav#3261985Muži 88.02:13:20+00:54:23.6902:09:46.96Detail
206. MALÝ LubomírKarlovy Vary#1491967Veteráni B20.02:13:24+00:54:27.1202:13:02.71Detail
207. KRATOCHVÍLOVÁ PavlínaTiger relax club Chomutov#1261975Veteránky A11.02:13:58+00:55:01.4302:13:45.79Detail
208. BRUNA TomášLitvínov#211982Muži 89.02:14:20+00:55:23.4802:13:51.34Detail
209. STEINEROVÁ GabrielaBežci Chomutov#2341975Veteránky A12.02:14:22+00:55:25.78Detail
210. DVOŘÁKOVÁ JanaTJ Klášterec nad Ohří#421969Veteránky A13.02:14:39+00:55:42.2202:14:25.20Detail
211. KYLÍŠEK JosefDroužkovice#1401969Veteráni A55.02:14:46+00:55:49.2202:14:19.28Detail
212. PATROCH PavelBěžci Chomutov#1861971Veteráni A56.02:15:02+00:56:05.41Detail
213. ŠESTÁK PetrChomutov#2431991Muži 90.02:15:04+00:56:07.7802:14:56.26Detail
214. BEČVÁŘ PavelChomutov#131985Muži 91.02:15:05+00:56:08.7802:14:42.66Detail
215. ADAM Milan#21983Muži 92.02:15:20+00:56:23.5102:14:57.72Detail
216. DVOŘÁK Petr#401975Veteráni A57.02:15:24+00:56:27.2502:14:58.67Detail
217. HRŮZA MichalTeplice#791967Veteráni B21.02:15:33+00:56:36.0502:15:21.76Detail
218. KOSNAROVÁ PetraChomutov#1161978Ženy25.02:15:49+00:56:52.5802:15:37.27Detail
219. ŠTIKA Petr#2521989Muži 93.02:15:59+00:57:02.5202:15:43.52Detail
220. ZAHRÁDKA JaroslavBK Gymnázium Chomutov#2911963Veteráni B22.02:16:06+00:57:09.6402:15:50.00Detail
221. KUDLÁČEK PetrTEMPO MAKERS#1351977Veteráni A58.02:16:16+00:57:18.9302:15:53.82Detail
222. GÁL Pavel#551978Muži 94.02:16:16+00:57:19.0402:15:46.86Detail
223. PANOCHA Tomáš#1821984Muži 95.02:16:43+00:57:46.4102:16:16.43Detail
224. BAJER JosefChomutov#61979Muži 96.02:17:23+00:58:25.8802:17:05.95Detail
225. JIRÁČEK PetrMP Chomutov#931957Veteráni C8.02:17:29+00:58:32.3502:16:56.32Detail
226. NUCOVÁ MagdalenaChomutov#1751990Ženy26.02:17:41+00:58:44.3702:17:17.67Detail
227. KRÁLOVÁ Kateřina#1231984Ženy27.02:17:42+00:58:44.8602:17:13.60Detail
228. KOPECKÝ AlešŽatec#1141992Muži 97.02:17:49+00:58:52.3202:17:25.66Detail
229. STANEČKOVÁ MichaelaChomutov#2321984Ženy28.02:18:27+00:59:30.6302:18:00.27Detail
230. HANZLÍK PavelChomutov#641979Muži 98.02:18:30+00:59:32.9402:18:01.78Detail
231. URBANOVÁ IvaHopman team Žatec#2631969Veteránky A14.02:18:34+00:59:36.8402:18:06.12Detail
232. MOTL MartinLoko Teplice#1661969Veteráni A59.02:18:38+00:59:41.4502:18:22.02Detail
233. KELLER Petr#1031988Muži 99.02:19:07+01:00:10.7102:18:41.93Detail
234. KREJZA TomášSpořice#1271974Veteráni A60.02:19:17+01:00:20.7302:19:00.52Detail
235. VANÍČEK JiříChomutov#2681945Veteráni D1.02:19:19+01:00:22.1602:18:46.32Detail
236. STEHLÍKOVÁ RadkaChomutov#2331974Veteránky A15.02:19:36+01:00:38.9002:19:04.15Detail
237. LÉDLOVÁ NaděždaTeplice#1441948Veteránky C1.02:19:40+01:00:43.1502:19:18.27Detail
238. VRBOVÁ PetraBěžci Chomutov#2861981Ženy29.02:19:40+01:00:43.4802:19:31.38Detail
239. KOSTKA JosefVTŽ Chomutov#1171947Veteráni D2.02:19:51+01:00:54.5902:19:17.99Detail
240. ŠTĚRBA RomanStráž pod Ralskem#2511987Muži 100.02:20:09+01:01:12.1602:19:43.69Detail
241. ONDRÁŠEK TomášMost#1761955Veteráni C9.02:20:10+01:01:13.4802:19:57.24Detail
242. NĚMEC MarekJirkov#1691976Veteráni A61.02:20:13+01:01:16.2502:19:48.71Detail
243. KOTĚŠOVEC VáclavLouny#1201964Veteráni B23.02:20:29+01:01:32.1702:20:12.36Detail
244. FORMANOVÁ NikolaGymnázium Chomutov#511989Ženy30.02:20:32+01:01:34.9402:20:08.39Detail
245. ŠEBEK TomášSK Leon Most#2411993Muži 101.02:21:05+01:02:08.2802:20:38.81Detail
246. BUREŠ Petrrozběháme Kalovy Vary#241976Veteráni A62.02:21:09+01:02:11.9702:20:54.59Detail
247. PROKEŠOVÁ RenataBěžci Chomutov#2051971Veteránky A16.02:21:10+01:02:13.3602:21:06.56Detail
248. POPLOVÁ RomanaChodov/Slimáci#1991968Veteránky A17.02:21:39+01:02:42.7102:21:16.57Detail
249. FAIGLOVÁ LenkaChomutov#441975Veteránky A18.02:21:47+01:02:50.6602:21:27.13Detail
250. JUREC Jakub#981996Muži 102.02:22:34+01:03:36.8002:22:11.11Detail
251. WEIGLOVÁ Martina#2901999Ženy31.02:22:34+01:03:36.9502:22:10.27Detail
252. LASLÖFI AlešBe Active#2991981Muži 103.02:23:30+01:04:33.6602:23:00.28Detail
253. BOHUŇOVSKÝ LukášFlorbal Chomutov#171994Muži 104.02:24:02+01:05:05.0702:23:45.20Detail
254. KARBULKA PetrChomutov#1011983Muži 105.02:24:38+01:05:41.7602:24:12.39Detail
255. CÍFKA VladimírMDV Family Cycling Team - Kadaň#251977Veteráni A63.02:25:45+01:06:48.5602:25:25.51Detail
256. CHYTRÁ MartinaNew Roll Runners#831989Ženy32.02:25:46+01:06:48.8102:25:14.51Detail
257. KUBOVIČ DanielDukla Spořice#1321979Muži 106.02:25:47+01:06:49.9902:25:25.01Detail
258. KINDLOVÁ LucieChomutov#1041993Ženy33.02:26:07+01:07:10.6902:25:51.84Detail
259. STELLNEROVÁ MiroslavaTeplice#3011964Veteránky B4.02:26:08+01:07:10.8402:25:36.48Detail
260. HOLCMANOVÁ MiroslavaBK jeleni#701969Veteránky A19.02:26:10+01:07:13.5202:25:47.07Detail
261. HAMPEJSOVÁ MartinaKarlovy Vary#621990Ženy34.02:26:11+01:07:14.4402:25:52.47Detail
262. SUCHÁ ŽanetaRozběhej Litvinov#2371982Ženy35.02:26:17+01:07:20.4502:25:55.40Detail
263. KROTKÝ JiříKrálův Dvůr#1301978Muži 107.02:26:22+01:07:25.3602:25:51.96Detail
264. JELÍNEK TomášSokol Údlice#901992Muži 108.02:26:25+01:07:28.6302:25:51.83Detail
265. VRBA Jakub#2841985Muži 109.02:27:48+01:08:51.3802:27:39.72Detail
266. RUDOLF DavidChomutov#3331995Muži 110.02:28:28+01:09:31.73Detail
267. GARGOŠ OndřejJirkov#571995Muži 111.02:28:42+01:09:45.1102:28:26.56Detail
268. HOSSNEROVÁ DenisaKadaň#751996Ženy36.02:28:42+01:09:45.3002:28:25.80Detail
269. FRÍAS VALTROVÁ NatašaKladno#531964Veteránky B5.02:29:38+01:10:41.4402:29:07.10Detail
270. ŠKALOUDOVÁ PetraBěžci Chomutov#2451974Veteránky A20.02:30:24+01:11:27.3702:29:56.09Detail
271. HOLÝ JanChomutov#721975Veteráni A64.02:31:20+01:12:23.4602:30:54.15Detail
272. SLINGR PATRIKTRIBUNA SEVER SLAVIE PRAHA#2241973Veteráni A65.02:31:27+01:12:29.9702:31:06.05Detail
273. PERGLOVA AlenaChomutov#1891964Veteránky B6.02:32:13+01:13:16.2002:31:52.50Detail
274. BLAŽKOVÁ DanielaJirkov#141993Ženy37.02:32:20+01:13:23.3802:31:55.73Detail
275. JANÍK LukášJirkov#871992Muži 112.02:32:31+01:13:34.5102:32:06.49Detail
276. DANIHEL ImrichChomutov#311963Veteráni B24.02:34:31+01:15:34.7102:34:29.03Detail
277. BAŘINKOVÁ Soňa#101998Ženy38.02:35:09+01:16:12.4902:34:45.15Detail
278. JÍLKOVÁ EvaKlášterec nad Ohří#921986Ženy39.02:35:14+01:16:17.0302:35:04.74Detail
279. ŠKRÍPAL KarelChomutov#2471975Veteráni A66.02:36:18+01:17:21.2402:36:09.32Detail
280. GRUBER RadekBěžci Chomutov#601981Muži 113.02:36:48+01:17:50.8502:36:41.15Detail
281. ŠVÁTORA JanŽatec#2541988Muži 114.02:37:09+01:18:12.6002:36:39.94Detail
282. VALTR Adam#2671983Muži 115.02:37:13+01:18:15.8802:36:41.49Detail
283. VEIT MichalChomutov#3121978Muži 116.02:38:02+01:19:04.9102:37:41.52Detail
284. SOMBOTA JiříTrutnov#2311959Veteráni B25.02:38:16+01:19:19.1902:37:48.31Detail
285. MATOUŠEK MarekChomutov#3101993Muži 117.02:38:18+01:19:21.0902:38:02.24Detail
286. ČURDOVÁ PavlínaTeplice#291988Ženy40.02:39:19+01:20:21.9802:38:48.87Detail
287. PIWOWARSKI FrantišekSRTG Strupčice#1971975Veteráni A67.02:40:25+01:21:28.1002:40:00.51Detail
288. JONEKOVÁ NikolaSRTG Strupčice#971995Ženy41.02:40:25+01:21:28.7502:40:01.88Detail
289. MANERTOVÁ RadkaRozběhej Litvínov#1531975Veteránky A21.02:41:12+01:22:15.0802:40:49.95Detail
290. MARHOULOVÁ IvanaTriatlet Karlovy vary#1551973Veteránky A22.02:42:30+01:23:33.7402:42:07.69Detail
291. ZEMANOVÁ LenkaPardubice#2961985Ženy42.02:45:50+01:26:53.5102:45:33.11Detail
292. SUCHOMEL DanielJirkov#2381998Muži 118.02:49:13+01:30:16.7402:48:48.68Detail
293. ČERVENKA KarelHora Svaté Kateřiny#271941Veteráni D3.02:53:44+01:34:47.7202:53:18.67Detail
294. FOUKALOVÁ LucieSRTG Strupčice#3191991Ženy43.02:55:22+01:36:25.5802:55:17.35Detail
295. BAUHOF RudaÚdlice#1731989Muži 119.02:55:26+01:36:28.8102:55:19.96Detail
296. KAZÍK JosefNelahozeves#1021979Muži 120.02:58:10+01:39:13.2602:57:39.78Detail
KRÁSENSKÁ Ilona#1241975Veteránky A00:00:00Detail
KŇÁVA TomášBěžci Chomutov#1081982Muži 00:00:00Detail
BUREŠ JaroslavÚdlice#231973Veteráni A00:00:00Detail
HAHN HanaBěžci Chomutov#611980Ženy00:00:00Detail
HORVÁTH MilanMost#741978Muži 00:00:00Detail
KŇÁVOVÁ PetraBěžci Chomutov#1091988Ženy00:00:00Detail
ZICH RomanJirkov#2971966Veteráni B00:00:00Detail
JIŘÍK VladimírChomutov#961994Muži 00:00:00Detail
BOROVIČKA DanielAdmiral Chomutov#3301993Muži 00:00:00Detail
TRANŽÍK PetrChomutov#3311982Muži DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz