Oficiální Výsledková listina Krokudy Litoměřice
2. 9. 2017

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. VLKOVSKÝ VojtěchFOX Team#73Mdo351.00:39:33Detail
2. BUREŠ JanCK Slavoj Terezín#145Mdo352.00:40:49+00:01:16Detail
3. LADÁNYI MartinBěžecká škola Miloše Škorpila#140M35plus1.00:41:54+00:02:21Detail
4. SOUHRADA PavelKonverzační výběh na Klíč#62Mdo353.00:42:02+00:02:29Detail
5. POLAN MichalKC Kutná Hora#50M35plus2.00:42:11+00:02:38Detail
6. PAŠEK OndřejTisá#47Mdo354.00:42:24+00:02:51Detail
7. ŠINDTBAL JanRoudnice Beach Volejbal#126Mdo355.00:42:27+00:02:54Detail
8. CUPAL Pepa PomalýBěžecká škola Miloše Škorpila#138M35plus3.00:42:38+00:03:05Detail
9. BUBLA AlešLitoměřice#8M35plus4.00:44:47+00:05:14Detail
10. ŠKORPIL MilošBěžecká Škola#1M35plus5.00:44:51+00:05:18Detail
11. VALENTA RadekTerezín#170Mdo356.00:45:00+00:05:27Detail
12. VOTROUBEK MichalPraha#74Mdo357.00:45:20+00:05:47Detail
13. KAČUROVÁ PetraLitoměřice#28Z35plus1.00:45:57+00:06:24Detail
14. IMIÁLEK Michal#22M35plus6.00:45:59+00:06:26Detail
15. PLEYER JanLitoměřice#149M35plus7.00:46:14+00:06:41Detail
16. KAČIC VítězslavLitoměřice#26Mdo358.00:47:30+00:07:57Detail
17. HOLATA JiříTeplice#17Mdo359.00:47:36+00:08:03Detail
18. NEDVĚD JosefZdrávka Ústí nad Labem#43M35plus8.00:47:36+00:08:03Detail
19. ŠETEK ŠtěpánLitoměřice#111Mdo3510.00:48:08+00:08:35Detail
20. HLAVÁČEK AdamPraha#98Mdo3511.00:48:25+00:08:52Detail
21. HRACH JanLitoměřice#102M35plus9.00:49:07+00:09:34Detail
22. CHALOUPKA LukášPlzeň#193Mdo3512.00:49:14+00:09:41Detail
23. LANDA PatrikLitoměřice#36M35plus10.00:49:23+00:09:50Detail
24. ŠPERLINGOVÁ MichaelaLitoměřice, Hurá team#169Zdo351.00:49:24+00:09:51Detail
25. JENŠOVSKÝ ViktorLitoměřice#23M35plus11.00:49:26+00:09:53Detail
26. BUDAJ RadoslavLitoměřice, Hurá team#168Mdo3513.00:49:37+00:10:04Detail
27. SOCHA VáclavÚDH#61M35plus12.00:50:03+00:10:30Detail
28. LORENZ JanHoLo#38M35plus13.00:50:20+00:10:47Detail
29. KAČUR JanLitoměřice#27M35plus14.00:50:28+00:10:55Detail
30. WALDHAUSER PetrVelké Žernoseky#164M35plus15.00:51:03+00:11:30Detail
31. BARNETOVÁ KamilaLitoměřice#192Z35plus2.00:51:05+00:11:32Detail
32. DALE MartinKamýk#143M35plus16.00:51:12+00:11:39Detail
33. RUPERTOVÁ AlenaTlučeň#55Z35plus3.00:51:41+00:12:08Detail
34. KONVALINKA MartinKravaře v Čechách#31M35plus17.00:51:54+00:12:21Detail
35. SÝKORA OndřejLitoměřice#165Mdo3514.00:51:58+00:12:25Detail
36. LADÁNYI PetraBěžecká škola Miloše Škorpila#139Z35plus4.00:52:02+00:12:29Detail
37. ŠTEFAN Zdeněk#68M35plus18.00:52:07+00:12:34Detail
38. MALÁT MartinRoudnice nad Labem#115Mdo3515.00:52:12+00:12:39Detail
39. ŠTICHHAUER VáclavGlazura#188M35plus19.00:52:12+00:12:39Detail
40. SLEZÁK AdamLitoměřice#59Mdo3516.00:53:23+00:13:50Detail
41. SIMON RostislavLitoměřice#166M35plus20.00:53:35+00:14:02Detail
42. ETCHEGOYEN GastonChile#150M35plus21.00:53:37+00:14:04Detail
43. SVOBODOVÁ EvaLitoměřice#99Z35plus5.00:53:41+00:14:08Detail
44. ČAPEK JanV. Žernoseky#134Mdo3517.00:53:42+00:14:09Detail
45. VODIČKA JanPraha 3#97Mdo3518.00:53:57+00:14:24Detail
46. RYBÁŘOVÁ Marcela#57Z35plus6.čtenářka knihovny1.00:54:21+00:14:48Detail
47. MUSIL JiříLitoměřice#151M35plus22.00:54:25+00:14:52Detail
48. BOČKOVÁ PavlínaLitoměřice#121Zdo352.00:54:35+00:15:02Detail
49. HOLAJOVÁ LenkaLitoměřice#160Z35plus7.00:54:35+00:15:02Detail
50. ALBL VáclavLitoměřice#4M35plus23.00:54:52+00:15:19Detail
51. STANISLAV MartinCarent#187M35plus24.00:54:58+00:15:25Detail
52. ŠTĚPKOVÁ Monika#69Zdo353.00:55:03+00:15:30Detail
53. LANDA AdamLitoměřice#35Mdo3519.00:55:06+00:15:33Detail
54. BOUBELÍKOVÁ LenkaLitoměřice#109Zdo354.00:55:25+00:15:52Detail
55. DLOUHÁ ZuzanaDlouháni Roudnice#144Zdo355.00:55:26+00:15:53Detail
56. OLEXA PetrLitoměřice#45M35plus25.00:55:32+00:15:59Detail
57. SEVRUK AlexejLitoměřice#146Mdo3520.00:55:47+00:16:14Detail
58. GÉCIOVÁ TerezaRungo pro ženy#190Z35plus8.00:55:48+00:16:15Detail
59. FAJSTAVER Aleš#14M35plus26.00:55:58+00:16:25Detail
60. VACOVSKÝ Robert#71M35plus27.00:56:00+00:16:27Detail
61. POUPĚ PetrChlumec#52M35plus28.00:56:03+00:16:30Detail
62. BAUDLEROVÁ LucieLitoměřice#6Z35plus9.00:56:05+00:16:32Detail
63. EHRLICHOVÁ HanaStružnice#182Zdo356.00:56:30+00:16:57Detail
64. PEKÁRKOVÁ EliškaPraha#48Z35plus10.00:56:34+00:17:01Detail
65. ZMRZLÁ AdélaPraha#75Zdo357.00:56:34+00:17:01Detail
66. DAŇOVÁ KateřinaLitoměřice#158Z35plus11.00:56:42+00:17:09Detail
67. ŽÁKOVÁ PetraLitoměřice#159Z35plus12.00:56:43+00:17:10Detail
68. LÍSALOVÁ HanaLitoměřice#37Z35plus13.čtenářka knihovny2.00:56:45+00:17:12Detail
69. NOVÁKOVÁ ZdeňkaLitoměřice#155Zdo358.00:56:47+00:17:14Detail
70. DOŠKOVÁ LenkaLovosice#13Zdo359.00:57:03+00:17:30Detail
71. GUDERA MartinLitoměřice#120M35plus29.00:57:43+00:18:10Detail
72. LANDA LukášLitoměřice#119M35plus30.00:58:03+00:18:30Detail
73. MICHÁLEK LadislavLitoměřice#39M35plus31.00:58:09+00:18:36Detail
74. ČÚZI Jana#11Z35plus14.čtenářka knihovny3.00:58:16+00:18:43Detail
75. ČÚZI Martin#12M35plus32.čtenář knihovny1.00:58:16+00:18:43Detail
76. ŠKRDLANTOVÁ MichaelaSlaný#66Zdo3510.00:59:01+00:19:28Detail
77. VÍTOVÁ AndreaRudná u Prahy#72Z35plus15.00:59:07+00:19:34Detail
78. RYBÁKOVÁ LenkaKC Kutná Hora#56Zdo3511.00:59:51+00:20:18Detail
79. FRYDRYCH AntonínLitoměřice#58Mdo3521.čtenář knihovny2.01:00:05+00:20:32Detail
80. ŠTĚTINOVÁ AdélaLitoměřice#70Zdo3512.01:00:22+00:20:49Detail
81. ILLICHMANNOVÁ BohdanaLitoměřice#21Z35plus16.čtenářka knihovny4.01:01:02+00:21:29Detail
82. RAJNYŠ KarelRoudnice nad Labem#127M35plus33.01:01:47+00:22:14Detail
83. ČERVENKOVÁ PavlínaŠtětí#10Z35plus17.01:01:55+00:22:22Detail
84. PODANÝ AntonínLitoměřice#107Mdo3522.01:02:04+00:22:31Detail
85. SÝKORA JindřichLitoměřice#101M35plus34.01:02:05+00:22:32Detail
86. ČERNÁ PetraLitoměřice#106Zdo3513.01:02:05+00:22:32Detail
87. POUPĚOVÁ ZuzanaChlumec#53Z35plus18.01:02:31+00:22:58Detail
88. PICHŇA Martin#114M35plus35.01:03:06+00:23:33Detail
89. PORUBOVÁ Ludmilabohušovice nad ohri#51Z35plus19.01:03:37+00:24:04Detail
90. KRÁLOVÁ HanaLitoměřice#189Z35plus20.01:03:42+00:24:09Detail
91. PAILOVÁ AlenaVelké Žernoseky#46Z35plus21.čtenářka knihovny5.01:04:25+00:24:52Detail
92. BUBLOVÁ KateřinaLitoměřice#9Z35plus22.čtenářka knihovny6.01:04:38+00:25:05Detail
93. FOUD VladimírKrokudy#135M35plus36.01:04:38+00:25:05Detail
94. KAHOUNOVÁ Zdenkalitoměřice#29Zdo3514.čtenářka knihovny7.01:04:54+00:25:21Detail
95. KLÍMOVÁ MíšaKnihovna#191Z35plus23.čtenářka knihovny8.01:04:58+00:25:25Detail
96. NOVÁKOVÁ MarcelaLitoměřice#44Z35plus24.01:05:30+00:25:57Detail
97. HOLEŠOVSKÁ JitkaLitoměřice#18Z35plus25.01:05:44+00:26:11Detail
98. JEŘÁBKOVÁ IrenaKololeč#24Zdo3515.01:06:58+00:27:25Detail
99. SLUNEČKOVÁ ZuzanaLitoměřice#60Zdo3516.01:06:58+00:27:25Detail
100. KAVKOVÁ IvetaLovosice#30Zdo3517.01:07:22+00:27:49Detail
101. RIKL MilanŽitenická žihadla#176M35plus37.01:07:24+00:27:51Detail
102. ŽIŽKOVÁ ZuzanaLitoměřice#76Zdo3518.01:07:25+00:27:52Detail
103. ILLEK MartinLitomerice#20M35plus38.01:07:55+00:28:22Detail
104. BLECHOVÁ Kateřina#7Z35plus26.01:08:00+00:28:27Detail
105. HAVELKOVÁ DanaLitoměřice#16Z35plus27.čtenářka knihovny9.01:08:11+00:28:38Detail
106. ŠKUTCHAN RomanLitoměřice#67Mdo3523.01:09:06+00:29:33Detail
107. MINAŘÍKOVÁ Kateřina#41Z35plus28.01:10:35+00:31:02Detail
108. KUBINEC VaclavLitomerice#33M35plus39.01:10:36+00:31:03Detail
109. HRDINA MartinLitoměřice#117M35plus40.01:12:00+00:32:27Detail
110. SVAČINOVÁ LudmilaLitoměřice#64Zdo3519.čtenářka knihovny10.01:12:58+00:33:25Detail
111. BARTONÍČKOVÁ PavlínaNeratovice#5Zdo3520.čtenářka knihovny11.01:13:03+00:33:30Detail
112. HRABAŇOVÁ KláraLitoměřice#100Z35plus29.01:13:10+00:33:37Detail
113. PYCHOVA Lucie#54Zdo3521.01:14:48+00:35:15Detail
114. JISKROVA LenkaSella team#25Zdo3522.01:15:48+00:36:15Detail
115. MALEČEK LadislavPetříkovy#136M35plus41.01:17:23+00:37:50Detail
DNS KOSTELLNÍK DIVIŠOVSKÝ JiříTerezín#32M35plusDNS Detail
DSQ STEKLÁ JanaVelký Újezd#63Zdo35DSQ Detail
DSQ MUZIČKA MichalLitoměřice#42M35plusčtenář knihovnyDSQ Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz