Oficiální Výsledková listina Krokudy Litoměřice
2. 9. 2017

10,6 km Kategorie M35plus

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkSkupina 2#2Oficiální časZtráta
1. LADÁNYI MartinBěžecká škola Miloše Škorpila#140197700:41:54Detail
2. POLAN MichalKC Kutná Hora#50198100:42:11+00:00:16.87Detail
3. CUPAL Pepa PomalýBěžecká škola Miloše Škorpila#138197600:42:38+00:00:43.89Detail
4. BUBLA AlešLitoměřice#8197700:44:47+00:02:53.26Detail
5. ŠKORPIL MilošBěžecká Škola#1195400:44:51+00:02:57.15Detail
6. IMIÁLEK Michal#22198000:45:59+00:04:05.01Detail
7. PLEYER JanLitoměřice#149197800:46:14+00:04:19.83Detail
8. NEDVĚD JosefZdrávka Ústí nad Labem#43196200:47:36+00:05:42.49Detail
9. HRACH JanLitoměřice#102197900:49:07+00:07:12.80Detail
10. LANDA PatrikLitoměřice#36197600:49:23+00:07:29.23Detail
11. JENŠOVSKÝ ViktorLitoměřice#23197900:49:26+00:07:32.42Detail
12. SOCHA VáclavÚDH#61196200:50:03+00:08:08.95Detail
13. LORENZ JanHoLo#38196600:50:20+00:08:26.53Detail
14. KAČUR JanLitoměřice#27197800:50:28+00:08:33.73Detail
15. WALDHAUSER PetrVelké Žernoseky#164197900:51:03+00:09:09.41Detail
16. DALE MartinKamýk#143196000:51:12+00:09:18.24Detail
17. KONVALINKA MartinKravaře v Čechách#31196300:51:54+00:10:00.22Detail
18. ŠTEFAN Zdeněk#68195900:52:07+00:10:13.45Detail
19. ŠTICHHAUER VáclavGlazura#188196900:52:12+00:10:17.82Detail
20. SIMON RostislavLitoměřice#166196700:53:35+00:11:40.82Detail
21. ETCHEGOYEN GastonChile#150196700:53:37+00:11:43.59Detail
22. MUSIL JiříLitoměřice#151197900:54:25+00:12:31.40Detail
23. ALBL VáclavLitoměřice#4197300:54:52+00:12:58.21Detail
24. STANISLAV MartinCarent#187197500:54:58+00:13:03.78Detail
25. OLEXA PetrLitoměřice#45197800:55:32+00:13:37.72Detail
26. FAJSTAVER Aleš#14197300:55:58+00:14:04.41Detail
27. VACOVSKÝ Robert#71197700:56:00+00:14:05.88Detail
28. POUPĚ PetrChlumec#52196800:56:03+00:14:09.15Detail
29. GUDERA MartinLitoměřice#120196900:57:43+00:15:48.70Detail
30. LANDA LukášLitoměřice#119198000:58:03+00:16:09.42Detail
31. MICHÁLEK LadislavLitoměřice#39198000:58:09+00:16:15.56Detail
32. ČÚZI Martin#121969čtenář knihovny1.00:58:16+00:16:22.30Detail
33. RAJNYŠ KarelRoudnice nad Labem#127197601:01:47+00:19:53.30Detail
34. SÝKORA JindřichLitoměřice#101196701:02:05+00:20:11.18Detail
35. PICHŇA Martin#114196201:03:06+00:21:12.45Detail
36. FOUD VladimírKrokudy#135197301:04:38+00:22:43.71Detail
37. RIKL MilanŽitenická žihadla#176196001:07:24+00:25:29.98Detail
38. ILLEK MartinLitomerice#20198001:07:55+00:26:00.80Detail
39. KUBINEC VaclavLitomerice#33196901:10:36+00:28:41.70Detail
40. HRDINA MartinLitoměřice#117197901:12:00+00:30:06.24Detail
41. MALEČEK LadislavPetříkovy#136196701:17:23+00:35:29.29Detail
KOSTELLNÍK DIVIŠOVSKÝ JiříTerezín#321970DNS Detail
MUZIČKA MichalLitoměřice#421979čtenář knihovnyDSQ Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz