Oficiální Výsledková listina Krokudy Litoměřice
2. 9. 2017

dětský 800 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. RÁŽEK MatyášLitoměřice#1712008kluci 5-91.00:03:27Detail
2. ŠTÍPEK JanRockEmpire team#1322008kluci 5-92.00:03:31+00:00:04.97Detail
3. ZMRZLÝ KvidoPraha#892008kluci 5-93.00:03:46+00:00:19.25Detail
4. TALPA MetodějSella Bike#1732008kluci 5-94.00:03:53+00:00:26.08Detail
5. PITRMUC OndřejSK Jilemnice#1082008kluci 5-95.00:03:55+00:00:28.25Detail
6. KAČUR RadimLitoměřice#842008kluci 5-96.00:03:55+00:00:28.27Detail
7. IBRAHIM AdrianRudná u Prahy#812008kluci 5-97.00:03:56+00:00:29.93Detail
8. ILLICHMANN MatějLitoměřice#822009kluci 5-98.00:03:57+00:00:30.16Detail
9. EHRLICH JáchymKB Manušice#1812009kluci 5-99.00:04:08+00:00:41.31Detail
10. MUZIČKOVÁ IlonkaLitoměřice#872009kluci 5-910.00:04:19+00:00:52.79Detail
11. MALEČEK AdamPetříkovy#1372010kluci 5-911.00:04:24+00:00:57.50Detail
12. KRUŽÍK IvoLitoměřice#1562012kluci 5-912.00:04:25+00:00:58.17Detail
13. HRACH TomášLitoměřice#1042010kluci 5-913.00:04:26+00:00:59.32Detail
14. KRAKEŠOVÁ AdélaLitoměřice#852009kluci 5-914.00:04:27+00:01:00.17Detail
15. ZAHN SamuelLitoměřice#1802011kluci 5-915.00:04:34+00:01:07.89Detail
16. TALPA MikulášSella Bike#1722011kluci 5-916.00:04:38+00:01:11.95Detail
17. ŽÁČKOVÁ LucieLitoměřice#1742011kluci 5-917.00:04:45+00:01:18.52Detail
18. TARANZA DominikLibochovice#882011kluci 5-918.00:04:48+00:01:21.46Detail
19. ČTRNÁCTÁ Tereza#802008kluci 5-919.00:04:53+00:01:26.24Detail
20. BAUDLEROVÁ SáraLitoměřice#1782009kluci 5-920.00:04:56+00:01:29.91Detail
21. BERÁNEK AntonínLitoměřice#772009kluci 5-921.00:04:58+00:01:31.24Detail
22. KVIČEROVÁ KristinaKRK Litoměřice#1622009kluci 5-922.00:04:59+00:01:32.55Detail
23. KRUMBHOLCOVÁ ZuzanaLitoměřice#1672009kluci 5-923.00:04:59+00:01:32.90Detail
24. JISERA JonášSella Bike#1302011kluci 5-924.00:05:06+00:01:39.24Detail
25. WALDHAUSER PetrVelké Žernoseky#1632012kluci 5-925.00:05:08+00:01:41.34Detail
26. FOUDOVÁ LucieLitoměřice#1282011kluci 5-926.00:05:18+00:01:51.43Detail
27. MIKEŠ MikulášLitoměřice#1422010kluci 5-927.00:05:21+00:01:54.62Detail
28. HRACHOVÁ EliškaLitoměřice#1032010kluci 5-928.00:05:21+00:01:54.64Detail
29. KUBINEC VáclavKřešice#1132008kluci 5-929.00:05:22+00:01:55.29Detail
30. KRAKEŠOVÁ AndreaLitoměřice#862011kluci 5-930.00:05:24+00:01:57.48Detail
31. PLEYEROVÁ KateřinaLitoměřice#1482010kluci 5-931.00:05:28+00:02:01.78Detail
32. KALINOVA JosefinaLitoměřice#1522011kluci 5-932.00:05:40+00:02:13.14Detail
33. ČEDÍKOVÁ Barbora#782010kluci 5-933.00:05:41+00:02:14.51Detail
34. EHRLICHOVÁ AgátaStružnice#1832012kluci 5-934.00:05:44+00:02:17.77Detail
35. NOVÁKOVÁ KarlaMalečov#1852011kluci 5-935.00:05:45+00:02:18.31Detail
36. SLUNEČKO TristanLitoměřice#1612011kluci 5-936.00:05:45+00:02:18.32Detail
37. HASENOVIČOVÁ NikolLitoměřice#1752009kluci 5-937.00:05:51+00:02:24.92Detail
38. STAŇKOVÁ JanaLitoměřice#1102009kluci 5-938.00:05:59+00:02:32.96Detail
39. ORŠULA Lukáš#1182012kluci 5-939.00:06:01+00:02:34.76Detail
40. HRDINOVÁ Tereza MagdalénaLitoměřice#1162012kluci 5-940.00:06:02+00:02:35.51Detail
41. HRACHOVÁ AnnaLitoměřice#1052013kluci 0-41.00:06:06+00:02:39.74Detail
42. ČAPEK JanVelké Žernoseky#1332012kluci 5-941.00:06:24+00:02:57.83Detail
43. PLEYER TomášLitoměřice#1472014kluci 0-42.00:06:47+00:03:20.40Detail
44. KAČIC Oskar LeoLitoměřice#832014kluci 0-43.00:06:55+00:03:28.46Detail
45. NOVÁKOVÁ StelaMalečov#1842014kluci 0-44.00:07:13+00:03:46.99Detail
46. MIKEŠ MaxmiliánLitoměřice#1412013kluci 0-45.00:07:15+00:03:48.99Detail
47. ČEDÍKOVÁ Viktorie#792015kluci 0-46.00:07:22+00:03:55.02Detail
48. BAUDLER JonášLitoměřice#1792014kluci 0-47.00:07:35+00:04:08.68Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz