Oficiální Výsledková listina Raidlight Teplický půlmaraton zimní
29. 12. 2017

Běh 20 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. STEJSKAL JakubChomutov#74muži1.01:26:01Detail
2. ŽÁČEK MartinDěčín#96muži2.01:28:18+00:02:17Detail
3. VOROBOK TomášPredators#106muži3.01:29:48+00:03:47Detail
4. JIRÁSEK TomášRunning Stones Praha#124muži4.01:31:53+00:05:52Detail
5. MUSILOVÁ DášaJílové#100ženy1.01:34:14+00:08:13Detail
6. ZDRÁHAL TomášHaná Orienteering#92muži5.01:34:44+00:08:43Detail
7. MATULOVÁ LauraRadeč#117ženy2.01:36:23+00:10:22Detail
8. GAISLER MartinBK Teplice#111muži6.01:39:18+00:13:17Detail
9. KUNZL TomášNew Roll Runners#43muži7.01:39:18+00:13:17Detail
10. KOUDELKA DrahomirMeixner Consulting#39muži8.01:39:45+00:13:44Detail
11. HOLEČEK JiříBěžci Chomutov#24muži9.01:42:24+00:16:23Detail
12. MALÝ LukášRunSport Team#47muži10.01:42:37+00:16:36Detail
13. PRÖLLER Miroslav#144muži11.01:43:23+00:17:22Detail
14. KLINKÁČEK KarelDěčín#37muži12.01:43:36+00:17:35Detail
15. KŘÍŽOVÁ AnežkaHora Svaté Kateřiny#42ženy3.01:43:36+00:17:35Detail
16. VÍTKOVÁ Zuzana#89ženy4.01:44:10+00:18:09Detail
17. KLEMSA Tadeášchudák z Teplic#112muži13.01:44:45+00:18:44Detail
18. VÁVRŮ IvanaTJ VTŽ Chomutov#88ženy5.01:46:18+00:20:17Detail
19. PLAČEK TomášASK Děčín#98muži14.01:46:31+00:20:30Detail
20. PACÁK Luboramatér#113muži15.01:48:27+00:22:26Detail
21. HŮRKA OtakarBike a Běh Ostrov#27muži16.01:48:40+00:22:39Detail
22. HAZUCHA MarekUsti nad Labem#21muži17.01:49:07+00:23:06Detail
23. HOŘOVSKÝ MartinPraha Vinohrady#25muži18.01:49:24+00:23:23Detail
24. BEZDĚK MiroslavPraha#3muži19.01:49:42+00:23:41Detail
25. STOLZ Jan#75muži20.01:49:42+00:23:41Detail
26. PLACHÝ Zdeněk#142muži21.01:49:52+00:23:51Detail
27. SIKORA Tomáš#137muži22.01:51:10+00:25:09Detail
28. BEHENSKÝ JanRozběháme Česko#1muži23.01:52:14+00:26:13Detail
29. ŘEPA VilemCheb#66muži24.01:53:22+00:27:21Detail
30. PAVLÍKOVÁ KateřinaNové Město na Moravě#54ženy6.01:53:23+00:27:22Detail
31. KAMERER MarekOK Kamenice#34muži25.01:53:53+00:27:52Detail
32. PETRÁSEK Libor#143muži26.01:54:02+00:28:01Detail
33. ŠTĚCH MartinAK Bílina#81muži27.01:55:14+00:29:13Detail
34. ŠTĚCH MartinBilina#80muži28.01:55:14+00:29:13Detail
35. CHALUPNÝ Zdeněk#140muži29.01:55:43+00:29:42Detail
36. KUBÁČ MichalKoloshop#119muži30.01:56:08+00:30:07Detail
37. ŠILHAVÝ JanSBK Unčín#114muži31.01:56:09+00:30:08Detail
38. KAFKA JosefFreeRun Ústí nad Labem#33muži32.01:56:40+00:30:39Detail
39. RADA OldřichBěžecká škola Ústí nad Labem#62muži33.01:56:43+00:30:42Detail
40. KOSTLÁN MartinSRTG Most#121muži34.01:57:02+00:31:01Detail
41. GÁBA StíhačkaRozběháme Teplice a okolí#14ženy7.01:58:39+00:32:38Detail
42. SILNICOVÁ Iva#70ženy8.01:59:47+00:33:46Detail
43. DOGARU Vasil#136muži35.02:02:15+00:36:14Detail
44. CUŘÍNOVÁ PetraBáječné ženy v Běhu#7ženy9.02:02:49+00:36:48Detail
45. PRÁVEC ZdeněkÚstí nad Labem#97muži36.02:06:31+00:40:30Detail
46. PICHA Jan#138muži37.02:06:39+00:40:38Detail
47. STREDEL Juan#131muži38.02:07:41+00:41:40Detail
48. HRBEK Martin#69muži39.02:08:46+00:42:45Detail
49. HAVLÍČKOVÁ Michaelatriatlet karlovy vary#20ženy10.02:17:36+00:51:35Detail
50. BONACONZOVÁ MartinaMladá Boleslav#4ženy11.02:18:09+00:52:08Detail
51. STANEK Tomaspraha#73muži40.02:19:24+00:53:23Detail
52. PTÁČKOVÁ JanaBěžecká škola Ústí nad Labem#61ženy12.02:23:36+00:57:35Detail
53. JEHLIČKA JiříFreeRun Ústí nad Labem#31muži41.02:23:36+00:57:35Detail
54. VANĚRKA Zdeněk#86muži42.02:24:08+00:58:07Detail
55. RUTZENSTORFEROVÁ JanaMaLé-R#115ženy13.02:29:08+01:03:07Detail
56. SCHREIBEROVÁ ŠtěpánkaÚstí nad Labem#68ženy14.02:29:52+01:03:51Detail
57. LÉDLOVÁ NaděždaTeplice#101ženy15.02:46:26+01:20:25Detail
58. RICHTEROVÁ MartinaMaLé-R#63ženy16.02:51:17+01:25:16Detail
59. DRVOTA ZdeněkTeplice#11muži43.02:51:22+01:25:21Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz