Oficiální Výsledková listina MTB Horní Kruty
12. 8. 2017

hlavní

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. STIEBER ZdeněkCK Loko Rakovník#2M40plus1.01:12:53.02Detail
2. PILNÝ Petr#28M40plus2.01:12:53.69+00:00:00.67Detail
3. NOVOTNÝ FrantišekBikepart.cz#3Mdo401.01:12:55.97+00:00:02.95Detail
4. VEDRAL Martinbikerental.cz#53Mdo402.01:13:13.30+00:00:20.28Detail
5. HABÁSKO PetrHabiteam#59M40plus3.01:14:59.22+00:02:06.20Detail
6. SKALICKÝ PetrNH Car#7Mdo403.01:15:43.29+00:02:50.27Detail
7. MAŠÍN RomanHobby Bike Team#39Mdo404.01:15:44.01+00:02:50.99Detail
8. JONÁŠ FilipCannondale Mratín#8Mdo405.01:15:44.40+00:02:51.38Detail
9. BEZOUŠKA TomášSporticus & Partner Elit#45M40plus4.01:15:44.65+00:02:51.63Detail
10. DANEŠ VladimírSázava#57Mdo406.01:16:09.05+00:03:16.03Detail
11. WALLISCH ViktorVK Blesk#47Mdo407.01:16:10.28+00:03:17.26Detail
12. LUDVÍKOVÁ KatkaKilpi#48Zdo401.01:17:03.81+00:04:10.79Detail
13. NĚMEČEK OndřejBřezí#78Mdo408.01:18:33.10+00:05:40.08Detail
14. BRHEL BobÚnětice#17M40plus5.01:18:50.09+00:05:57.07Detail
15. MALINSKY MartinCk Sázava-bike team#29Mdo409.01:18:50.72+00:05:57.70Detail
16. PROBST JirkaBike and surf team#37M40plus6.01:18:53.67+00:06:00.65Detail
17. BAUER ZdeněkSK Chyňava MTB BIKE TEAM#11Mdo4010.01:22:02.56+00:09:09.54Detail
18. ŠMIGELSKÝ LukášKellys Bike Team#14Mdo4011.01:22:21.45+00:09:28.43Detail
19. NOVÁK RadekLedečko#65Mdo4012.01:22:21.64+00:09:28.62Detail
20. SKÁLA MilanČenkov#62M40plus7.01:24:33.47+00:11:40.45Detail
21. DVOŘÁK TomášKolorado Team#40M40plus8.01:24:43.05+00:11:50.03Detail
22. ADÁMEK LukášLošany#58Mdo4013.01:24:49.60+00:11:56.58Detail
23. PETR MartinPraha#16Mdo4014.01:24:51.45+00:11:58.43Detail
24. BARTOŠOVÁ MartinaTJ Lokomotiva Nymburk#30Zdo402.01:25:48.31+00:12:55.29Detail
25. ŠVÁCHA MartinNelahozeves#50M40plus9.01:25:50.56+00:12:57.54Detail
26. POHL MiloslavTJ Lokomotiva Nymburk#27Mdo4015.01:25:53.63+00:13:00.61Detail
27. MULLEROVÁ LucieRamala Rakovník#1Zdo403.01:27:35.33+00:14:42.31Detail
28. BARTOŠOVÁ MartinaTJ Lokomotiva Nymburk#32Z40plus1.01:28:16.84+00:15:23.82Detail
29. BARTOŠ KarelBike and Surf Team#31M40plus10.01:28:17.12+00:15:24.10Detail
30. SOBĚSLAV JosefKolorado Team#38M40plus11.01:28:39.91+00:15:46.89Detail
31. PEKÁREK JiříKolorado Team#33M40plus12.01:29:12.82+00:16:19.80Detail
32. JANDA Michal#36Mdo4016.01:29:13.03+00:16:20.01Detail
33. BRODIL PavelČerčany#26Mdo4017.01:30:25.15+00:17:32.13Detail
34. JŮZA RudolfPraha 4#25Mdo4018.01:30:36.28+00:17:43.26Detail
35. VOSECKÁ Veronikabikerental.cz#54Zdo404.01:30:36.66+00:17:43.64Detail
36. BENEŠ VladimírJoskatel Team#75M40plus13.01:30:38.96+00:17:45.94Detail
37. TULÁČEK MilanKolín#68M40plus14.01:30:39.05+00:17:46.03Detail
38. STREJČEK PavelŽdánice#60M40plus15.01:30:39.50+00:17:46.48Detail
39. HOLLGE MilanČestín#66M40plus16.01:30:39.93+00:17:46.91Detail
40. WALLISCHOVÁ RomanaUhlířské Janovice#49Z40plus2.01:31:00.02+00:18:07.00Detail
41. STEINER ZdeněkSK Chyňava MTB BIKE TEAM#13Mdo4019.01:31:24.87+00:18:31.85Detail
42. ZÁBRAHA RadekZásmuky#42M40plus17.01:31:39.15+00:18:46.13Detail
43. PETERKA JiříPraha 4#20M40plus18.01:33:57.39+00:21:04.37Detail
44. ŠÍDA MartinPraha#19M40plus19.01:34:27.28+00:21:34.26Detail
45. ŠAFRA PavelJoskatel team#9M40plus20.01:34:55.44+00:22:02.42Detail
46. TAŠKE Iva#77Z40plus3.01:34:55.64+00:22:02.62Detail
47. ČÁLKOVÁ MarieUhlířské Janovice#81Z40plus4.01:35:52.37+00:22:59.35Detail
48. POPEL KarelBiketunning Rudná#34M40plus21.01:35:52.86+00:22:59.84Detail
49. WALLISCH JanVK Blesk#46M40plus22.01:37:42.82+00:24:49.80Detail
50. POKORNÁ VeronikaKolín#76Zdo405.01:38:10.75+00:25:17.73Detail
51. DUBSKÁ MarkétaBřezí#79Zdo406.01:39:27.71+00:26:34.69Detail
52. ŠVÁCHO MartinPraha#51Mdo4020.01:39:36.33+00:26:43.31Detail
53. SKALICKY TomášRašovice#71M40plus23.01:39:49.80+00:26:56.78Detail
54. VOSECKÝ MilošČeský Brod#61M40plus24.01:40:04.08+00:27:11.06Detail
55. PÁLA VáclavJoskatel Team#10M40plus25.01:42:11.77+00:29:18.75Detail
56. ŠIMŮNEK MartinKozojedy#84Mdo4021.01:42:19.69+00:29:26.67Detail
57. KOCOURKOVÁ MartinaMělník (Sázava)#74Zdo407.01:42:39.85+00:29:46.83Detail
58. POLÁČEK AdamCannoni Pollasi#83Mdo4022.01:45:13.38+00:32:20.36Detail
59. ŠVEJDOVÁ JitkaSKK Kladno#12Z40plus5.01:45:28.68+00:32:35.66Detail
60. KORMAŇÁK Pavel#21M40plus26.01:45:57.59+00:33:04.57Detail
61. KORMAŇÁK Petr#23Mdo4023.01:46:23.56+00:33:30.54Detail
62. HEJDUK LuděkKolorado Team#43M40plus27.01:46:30.92+00:33:37.90Detail
63. SOLNAŘ KarelKolín#69Mdo4024.01:47:20.14+00:34:27.12Detail
64. HAVRÁNKOVÁ PetraOleška#44Zdo408.01:48:26.09+00:35:33.07Detail
65. ŘEHÁKOVÁ JanaRadvanice 6#35Z40plus6.01:50:04.86+00:37:11.84Detail
66. HRON MilanVavřinec#52M40plus28.01:51:30.82+00:38:37.80Detail
67. CHOLODNAKOVÁ NatalieÚnětice#18Z40plus7.01:52:39.53+00:39:46.51Detail
68. POLÁČEK PavelCannoni Pollasi#82M40plus29.01:52:55.80+00:40:02.78Detail
69. KORMAŇÁK Tomáš#22Mdo4025.01:53:22.75+00:40:29.73Detail
70. KOCOUREK JaromírUhl. J.#63M40plus30.01:55:15.28+00:42:22.26Detail
71. KOCOUREK DavidMělník#72Mdo4026.01:55:15.70+00:42:22.68Detail
72. KOČÍ JiříPraha 4#5M40plus31.01:55:22.36+00:42:29.34Detail
73. SLOZVÍČEK Petr#15M40plus32.01:55:54.12+00:43:01.10Detail
74. HROCH JAROSLAVZOO Chlum#41M40plus33.01:57:44.53+00:44:51.51Detail
75. JELÍNKOVÁ GabrielaZásmuky#70Z40plus8.01:59:05.06+00:46:12.04Detail
76. KOCOUREK JiříMělník (Sázava)#73M40plus34.01:59:29.45+00:46:36.43Detail
77. HOLUB MiroslavMost#6M40plus35.02:08:46.75+00:55:53.73Detail
78. KREJČÍ StanislavPardubice#4M40plus36.02:10:25.94+00:57:32.92Detail
79. NOVÁK JaroslavJoskatel Team#67M40plus37.02:15:23.71+01:02:30.69Detail
80. KLEIN AntonínUhl. Janovice#64M40plus38.02:15:50.64+01:02:57.62Detail
DNF PROCHÁZKA JiříBTK EURO BIKE Praha#24M40plusDNF Detail
DNF MAREK JaroslavKostelec nad Černými Lesy#55M40plusDNF Detail
DNF HANZEL IvanSázava#56M40plusDNF Detail
DNF ČALDÍNEK Petr#80M40plusDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz