Oficiální Výsledková listina Nespecký běh
15. 7. 2017

13,5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KREJČÍ FilipUšandy ušatý/ztělesněné zlo#201994Muži1.00:56:24Detail
2. HOMOLA PetrSokol Jilove u Prahy#561978Muži2.00:59:25+00:03:00.96Detail
3. WERNER LukášZelena Liska#661985Muži3.01:04:03+00:07:39.31Detail
4. FEIGL TomášOsada Drábovka#51977Muži4.01:04:54+00:08:30.60Detail
5. ROŠTÍK PatrikPyšely#141986Muži5.01:06:01+00:09:36.98Detail
6. KNOTEK David#521982Muži6.01:07:14+00:10:50.63Detail
7. SIMACEK JiriPrisimasy#491986Muži7.01:07:50+00:11:25.90Detail
8. URBAN FilipRUNCAT#71986Muži8.01:09:20+00:12:56.03Detail
9. HOSNEDL Marek#681991Muži9.01:10:34+00:14:09.94Detail
10. NAKLÁDAL JiříGrygov#331979Muži10.01:10:40+00:14:16.55Detail
11. HOLAJ PavelPraha#121980Muži11.01:10:41+00:14:17.39Detail
12. GBELEC Petr#631970Muži12.01:11:04+00:14:39.99Detail
13. PHILLIPS MonikaDavle#481981Ženy1.01:11:19+00:14:55.30Detail
14. GAZDA VítězslavDivišov#341977Muži13.01:11:38+00:15:14.35Detail
15. HRUŠKA MiroslavMaršovice#31988Muži14.01:12:16+00:15:52.31Detail
16. PERTLÍK MartinBenešov#321984Muži15.01:12:33+00:16:09.11Detail
17. VYSTAVĚL JiříPraha#391982Muži16.01:12:54+00:16:30.01Detail
18. MACKOVÁ JohanaDynafit#211992Ženy2.01:13:00+00:16:36.09Detail
19. KOĎOUSEK TomášPraha#351986Muži17.01:13:24+00:17:00.13Detail
20. MRÁZ LubomírŽelezná studnička Bratislava#61962Muži18.01:14:42+00:18:17.93Detail
21. FOLTÝNOVÁ VeronikaRUNCAT#231988Ženy3.01:14:53+00:18:28.93Detail
22. PERGLER Jindrich#621986Muži19.01:15:27+00:19:03.40Detail
23. JISA PavelNespeky#641988Muži20.01:15:37+00:19:13.50Detail
24. VLASAK OttoKresetice#461962Muži21.01:15:46+00:19:22.38Detail
25. WEIDENBORNEK William#431978Muži22.01:16:54+00:20:30.36Detail
26. VOCEDALEK JaroslavTrutnov#501987Muži23.01:17:04+00:20:40.17Detail
27. ČERNÝ JonášGladiators#171988Muži24.01:17:19+00:20:55.04Detail
28. TYLLNER DaviddhCICLING#101992Muži25.01:17:38+00:21:13.96Detail
29. MATISKO PeterRun4ever#301970Muži26.01:17:53+00:21:28.90Detail
30. RUBLIC LudekSokol Nespeky#421973Muži27.01:20:33+00:24:09.32Detail
31. VANOVA KaterinaPecerady#601992Ženy4.01:21:25+00:25:01.34Detail
32. SUTTR PavelMrac#471968Muži28.01:21:43+00:25:18.95Detail
33. FEJFAREK TomasZdar nad Sazavou#571989Muži29.01:22:25+00:26:01.76Detail
34. ŠKRAMPALOVÁ Tereza#191989Ženy5.01:22:26+00:26:02.02Detail
35. HANUŠ JanPraha - Nupaky#11982Muži30.01:22:46+00:26:22.79Detail
36. HANUŠ MartinPraha#181985Muži31.01:22:47+00:26:22.82Detail
37. DOLEJS MartinPoricak#611972Muži32.01:23:10+00:26:46.77Detail
38. ROSENVALD TomášRosenvald tým#241989Muži33.01:23:21+00:26:57.01Detail
39. HEJNY MartinCechtice#551978Muži34.01:23:28+00:27:04.64Detail
40. FIALOVA PetraPraha#451989Ženy6.01:25:04+00:28:40.32Detail
41. SKRICEK Jiri#441989Muži35.01:25:05+00:28:40.92Detail
42. KAŠKA RadovanJílové u Prg#41985Muži36.01:26:58+00:30:34.53Detail
43. LEVICKÝ JanPraha#281978Muži37.01:26:58+00:30:34.73Detail
44. BROŽ LukášRosenvald tým#261999Muži38.01:27:34+00:31:10.75Detail
45. DYKAST JakubRosenvald tým#251999Muži39.01:27:56+00:31:31.93Detail
46. ŠVAJČÍK FilipRosenvald tým#361998Muži40.01:27:59+00:31:35.18Detail
47. BELOVSKI SašoJohanka Runs#371982Muži41.01:28:08+00:31:43.84Detail
48. POSPISIL Petr#591987Muži42.01:28:53+00:32:29.09Detail
49. VIMLAR JiriGladiatus Invald#671984Muži43.01:28:55+00:32:31.23Detail
50. NOVOTNÁ MartinaCross Gym#221993Ženy7.01:29:05+00:32:41.22Detail
51. HRBKOVA MichaelaGladiatos#411990Ženy8.01:29:58+00:33:34.18Detail
52. KOUTECKY VitNeveklov#511974Muži44.01:32:13+00:35:49.60Detail
53. BOLDYŠ MartinJohanka Runs#291985Muži45.01:33:26+00:37:02.40Detail
54. CHLÁDKOVÁ BohdanaJMB#81976Ženy9.01:34:09+00:37:45.27Detail
55. URBANOVÁ ZuzanaRUNCAT#91986Ženy10.01:36:47+00:40:22.88Detail
56. VACKOVÁ AnnaNespeky#111988Ženy11.01:36:51+00:40:27.04Detail
57. SOBOTKA Kamil#541977Muži46.01:38:11+00:41:47.15Detail
58. ADAMUSOVA Marie#531982Ženy12.01:45:01+00:48:37.00Detail
59. ŠKROTT MartinStaré Město pod Sněžníkem#311983Muži47.01:49:22+00:52:58.41Detail
60. CUMPELIK TomasZelena Liska#651975Muži48.01:53:25+00:57:00.86Detail
61. LOUČEK JiříGladiators#131983Muži49.01:54:36+00:58:12.12Detail
62. BLÁHOVÁ JanaCross Gym#401991Ženy13.01:57:39+01:01:15.29Detail
63. HOŘEJŠÍ IvetaMiličín#381992Ženy14.01:57:39+01:01:15.29Detail
ELIÁŠOVÁ PetraTop Run Club#21987Ženy00:00:00Detail
KREJČÍ PetraNespeky#151987Ženy00:00:00Detail
ZUBROVÁ RomanaPraha#161988Ženy00:00:00Detail
DRNEC AlesNespeky#581977Muži00:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz