Oficiální Výsledková listina Run for Movember
4. 11. 2017

Fitness 7 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. VACEK JaroslavVšude pozdě#181muži1.00:30:52Detail
2. SEDLÁK FrantišekPraha#255muži2.00:31:31+00:00:39Detail
3. SKELTON JamieAdidas Runners#256muži3.00:32:03+00:01:11Detail
4. KOROTVIČKA Ondřej#336muži4.00:32:16+00:01:24Detail
5. FÁBERA Luboš#331muži5.00:32:49+00:01:57Detail
6. KLÁSEK JanOlomouc#79muži6.00:33:43+00:02:51Detail
7. PALUSEKOVA KatarinaPraha#122ženy1.00:34:49+00:03:57Detail
8. PĚKNÝ Jan#327muži7.00:34:53+00:04:01Detail
9. SPURNÝ JiříPraha#152muži8.00:35:05+00:04:13Detail
10. FRÝBA VladimírPraha#34muži9.00:35:13+00:04:21Detail
11. LETTAVA MarekOlomouc#239muži10.00:35:17+00:04:25Detail
12. NOVÁČEK JakubPraha#115muži11.00:35:30+00:04:38Detail
13. ČEJKOVÁ Magdalena#320ženy2.00:35:36+00:04:44Detail
14. KOCOUREK TomášPraha 10#82muži12.00:36:26+00:05:34Detail
15. KOVAŘÍK Petr#306muži13.00:36:28+00:05:36Detail
16. STARÝ Tomáš#290muži14.00:36:34+00:05:42Detail
17. NOVOTNÝ RadekAmélie#119muži15.00:36:45+00:05:53Detail
18. RUZICKA TomasPraha 10#253muži16.00:36:45+00:05:53Detail
19. RAJCHLOVÁ DenisaPraha#137ženy3.00:37:12+00:06:20Detail
20. JANĎOUREK Petr#319muži17.00:37:30+00:06:38Detail
21. ŠMÍDA MartinNehvizdy#165muži18.00:37:30+00:06:38Detail
22. VACEK OndřejSoftware602#270muži19.00:37:43+00:06:51Detail
23. BORAITA CarlosGEP#11muži20.00:38:03+00:07:11Detail
24. PETRÁČEK JosefPraha#127muži21.00:38:05+00:07:13Detail
25. NOVAK Petr#118muži22.00:38:06+00:07:14Detail
26. COUFAL Samuel#346muži23.00:38:25+00:07:33Detail
27. MENCL Petr#291muži24.00:38:27+00:07:35Detail
28. REINIŠ MartinPraha 10#141muži25.00:38:28+00:07:36Detail
29. HUBATOVÁ-VACKOVÁ Jana#328ženy4.00:38:38+00:07:46Detail
30. ŠVEC JanSK Háje#264muži26.00:39:08+00:08:16Detail
31. KRATOCHVÍLOVÁ #289ženy5.00:39:09+00:08:17Detail
32. TAUSCH DanielZytigers#173muži27.00:39:09+00:08:17Detail
33. KUČERA Vojtěch#282muži28.00:39:20+00:08:28Detail
34. BOČEK LukášPraha#8muži29.00:39:20+00:08:28Detail
35. DEAN Da#283muži30.00:39:23+00:08:31Detail
36. PAŽITNÝ Stanislav#125muži31.00:39:29+00:08:37Detail
37. POKORNY MiroslavBenešov#134muži32.00:39:53+00:09:01Detail
38. PADĚRA Jan#318muži33.00:39:54+00:09:02Detail
39. SVOBODOVÁ Veronika#160ženy6.00:40:07+00:09:15Detail
40. LEMAIRE Petr#297muži34.00:40:19+00:09:27Detail
41. JELINEK MarekMedtronic#231muži35.00:40:37+00:09:45Detail
42. RŮŽIČKOVÁ LuciePraha#144ženy7.00:40:45+00:09:53Detail
43. ČERMÁK PavelGEP#20muži36.00:40:49+00:09:57Detail
44. VODŇANSKÁ ZuzanaGEP#187ženy8.00:40:50+00:09:58Detail
45. JÍRŮ DavidKouřim#66muži37.00:40:54+00:10:02Detail
46. NAVRÁTILOVÁ IvetaPraha#113ženy9.00:41:05+00:10:13Detail
47. ČVANDA MichalPraha#212muži38.00:41:08+00:10:16Detail
48. ŠTĚRBOVÁ AlenaAK Smolen#263ženy10.00:41:13+00:10:21Detail
49. SVOBODA Kamil#326muži39.00:41:20+00:10:28Detail
50. BALŠÁNKOVÁ Blanka#206ženy11.00:41:23+00:10:31Detail
51. ŠANGALA AdamFcB Team#163muži40.00:41:23+00:10:31Detail
52. RUSNÁKOVÁ Kristýna#335ženy12.00:41:25+00:10:33Detail
53. SNIEGOŇ David#349muži41.00:41:35+00:10:43Detail
54. SNIEGOŇ Karel#350muži42.00:41:35+00:10:43Detail
55. BLASKOVA VeronikaAtlas Copco#7ženy13.00:41:47+00:10:55Detail
56. SVOBODOVA HedaPraha#159ženy14.00:41:51+00:10:59Detail
57. ŠTEFFEK FrantišekStupava#167muži43.00:41:56+00:11:04Detail
58. DVOŘÁKOVÁ KateřinaACCTA X#218ženy15.00:42:06+00:11:14Detail
59. DVOŘÁKOVÁ MartinaSoftware602#219ženy16.00:42:08+00:11:16Detail
60. LÉDL TomášBrozaňáci#96muži44.00:42:09+00:11:17Detail
61. ŠUBRTOVÁ RenataTriatlon Team Měchenice#171ženy17.00:42:21+00:11:29Detail
62. ŠAFRÁNEK Ondřej#296muži45.00:42:26+00:11:34Detail
63. POKORNÁ KláraKralupy nad Vltavou#132ženy18.00:42:28+00:11:36Detail
64. OBŠIL TomášPraha#246muži46.00:42:29+00:11:37Detail
65. ŠNOKHOUSOVÁ RadkaPraha#262ženy19.00:42:31+00:11:39Detail
66. WURMOVÁ LudmilaHakuna Matata#195ženy20.00:42:39+00:11:47Detail
67. ČERNÝ JiříACCTA X#210muži47.00:42:44+00:11:52Detail
68. OTRADOVSKÝ Ludvík#286muži48.00:42:55+00:12:03Detail
69. BEHÚN OndřejPraha#208muži49.00:42:58+00:12:06Detail
70. JIRÁSEK VítFBK Kobylisy#63muži50.00:43:03+00:12:11Detail
71. WINKELHOFEROVÁ TerezieBohemians#193ženy21.00:43:16+00:12:24Detail
72. MORÁVEK JanKáraný#241muži51.00:43:22+00:12:30Detail
73. HRUŠKOVÁ KamilaŠán#46ženy22.00:43:25+00:12:33Detail
74. DIX Anais#310ženy23.00:43:46+00:12:54Detail
75. STOKLASOVÁ JulieZytigers#153ženy24.00:43:56+00:13:04Detail
76. TAUSCHOVÁ NelaZytigers#174ženy25.00:43:56+00:13:04Detail
77. HOFHANZLOVÁ ŠtěpánkaZytigers#39ženy26.00:43:56+00:13:04Detail
78. CHLAPKOVA BarboraGEP#51ženy27.00:43:57+00:13:05Detail
79. TÁBORSKÝ Pavel(J)elita#266muži52.00:43:57+00:13:05Detail
80. JELÍNKOVÁ ZuzanaŠtefko running team#58ženy28.00:44:06+00:13:14Detail
81. CHMIELOVSKA AlicjaAtlas Copco#52ženy29.00:44:10+00:13:18Detail
82. WARSAME ShaaficiAtlas Copco#192muži53.00:44:11+00:13:19Detail
83. KNÍŽKOVÁ X#287ženy30.00:44:13+00:13:21Detail
84. ŠPERGLOVÁ Karolína#166ženy31.00:44:14+00:13:22Detail
85. ŠABACKÝ JanPraha#261muži54.00:44:20+00:13:28Detail
86. SZONDI TivadarAtlas Copco#161muži55.00:44:28+00:13:36Detail
87. TUČNÝ JanPraha 10#269muži56.00:44:31+00:13:39Detail
88. CHALOUPKOVÁ Monika#50ženy32.00:44:32+00:13:40Detail
89. FRABŠOVÁ KateřinaSoftware602#224ženy33.00:44:33+00:13:41Detail
90. LENHARTOVÁ Martina#98ženy34.00:44:34+00:13:42Detail
91. SVAŠEK PetrObrnice#158muži57.00:44:34+00:13:42Detail
92. TRČKA Jan#176muži58.00:44:41+00:13:49Detail
93. SAMSELI VeronikaLovosice#146ženy35.00:44:52+00:14:00Detail
94. PRUŽENEC Roman#325muži59.00:44:54+00:14:02Detail
95. TRÉGNEROVÁ RokošováTřebenice#177ženy36.00:44:54+00:14:02Detail
96. ŠVANCAROVÁ Lucie#284ženy37.00:44:55+00:14:03Detail
97. SLANINA PavelMedtronic#257muži60.00:45:02+00:14:10Detail
98. NOVÁK PetrPraha#245muži61.00:45:03+00:14:11Detail
99. TERNOVA VieraGEP#175ženy38.00:45:04+00:14:12Detail
100. VITAS AngelaPraha#274ženy39.00:45:05+00:14:13Detail
101. CHOVANCOVA MartinaPraha 9#229ženy40.00:45:05+00:14:13Detail
102. KRUCKÁ DominikaPraha#237ženy41.00:45:06+00:14:14Detail
103. BAROCH Radek#294muži62.00:45:06+00:14:14Detail
104. HANZLIK Tomas#38muži63.00:45:08+00:14:16Detail
105. KAPRÁLKOVÁ VeronikaOdolena Voda#74ženy42.00:45:24+00:14:32Detail
106. SKŘIVÁNKOVÁ PavlaOdolena Voda#147ženy43.00:45:24+00:14:32Detail
107. MACKOVÁ Gabriela#307ženy44.00:45:24+00:14:32Detail
108. VODIČKOVÁ MonikaOdolena Voda#186ženy45.00:45:24+00:14:32Detail
109. MICHALÍKOVÁ Zuzana#106ženy46.00:45:25+00:14:33Detail
110. VILÍMEK StanislavBenešovský běžecký klub#184muži64.00:45:33+00:14:41Detail
111. LUPAČOVÁ Lenka#295ženy47.00:45:43+00:14:51Detail
112. ŘÍHA ViktorZytigers#236muži65.00:45:44+00:14:52Detail
113. KRÁL LukášPraha#88muži66.00:45:53+00:15:01Detail
114. ZACHOVÁ JanaBáječné ženy v běhu#198ženy48.00:45:58+00:15:06Detail
115. MAREE ChantellePrague#104ženy49.00:45:58+00:15:06Detail
116. KRAUPNEROVÁ Kateřina#207ženy50.00:46:03+00:15:11Detail
117. SODOMKA JanGEP#150muži67.00:46:08+00:15:16Detail
118. DOSTALOVA KarinGEP#27ženy51.00:46:33+00:15:41Detail
119. OLŠANÍKOVÁ PavlínaKemp Orion, z.s.#248ženy52.00:46:35+00:15:43Detail
120. KARASOVÁ Kamila#76ženy53.00:46:37+00:15:45Detail
121. ZBUZKOVÁ LenkaAtlas Copco#201ženy54.00:46:41+00:15:49Detail
122. TVRDY Dušan#179muži68.00:46:44+00:15:52Detail
123. HADI DrissAtlas Copco#36muži69.00:46:47+00:15:55Detail
124. BĚLOHLÁVKOVÁ LenkaPraha#6ženy55.00:46:53+00:16:01Detail
125. NEMRAVOVÁ Markéta#244ženy56.00:47:01+00:16:09Detail
126. KADLEC TomášPraha - Vršovice#70muži70.00:47:08+00:16:16Detail
127. KARMAZÍN EduardPraha#233muži71.00:47:25+00:16:33Detail
128. OULEHLOVÁ JanaNadace na ochranu zvířat#250ženy57.00:47:29+00:16:37Detail
129. POKORNÁ ŠárkaPRAHA#133ženy58.00:47:43+00:16:51Detail
130. BALÍKOVÁ PetraPraha#280ženy59.00:47:55+00:17:03Detail
131. KNOTKOVÁ LindaPraha 10#80ženy60.00:47:56+00:17:04Detail
132. JAROLÍMOVÁ Veronika#342ženy61.00:48:00+00:17:08Detail
133. HUTIRA MilošChomutov#49muži72.00:48:08+00:17:16Detail
134. POLÁKOVÁ Jana#311ženy62.00:48:09+00:17:17Detail
135. BUREŠOVÁ Iva#16ženy63.00:48:10+00:17:18Detail
136. RYCHTAŘÍKOVÁ Dana#308ženy64.00:48:12+00:17:20Detail
137. FIKROVÁ LenkaZytigers#33ženy65.00:48:17+00:17:25Detail
138. SMUTNÁ MartinaHostěnice#149ženy66.00:48:19+00:17:27Detail
139. BORRAS PabloGEP#12muži73.00:48:19+00:17:27Detail
140. KOPÁČEK JiříNehvizdy#84muži74.00:48:23+00:17:31Detail
141. MOUČKOVÁ Michala#111ženy67.00:48:42+00:17:50Detail
142. HRKALOVÁ MirkaŠneci v běhu#45ženy68.00:48:42+00:17:50Detail
143. ZAHRADNÍK VojtěchAtlas Copco#197muži75.00:48:44+00:17:52Detail
144. KARÁSKOVÁ EvaOtrokovice#75ženy69.00:48:56+00:18:04Detail
145. MUSILOVÁ Kamila#343ženy70.00:49:02+00:18:10Detail
146. CHVALINOVÁ JanaGEP#54ženy71.00:49:12+00:18:20Detail
147. BÖHMOVÁ LenkaGEP#9ženy72.00:49:12+00:18:20Detail
148. OKRATZKOVA LenkaKarviná#247ženy73.00:49:16+00:18:24Detail
149. SPĚVÁKOVÁ KláraPraha 10#259ženy74.00:49:17+00:18:25Detail
150. KUCHTA TomášPraha#93muži76.00:49:18+00:18:26Detail
151. JERLINGOVÁ LuckaŘevnice#59ženy75.00:49:18+00:18:26Detail
152. KOTTKOVA AndreaGEP#86ženy76.00:49:26+00:18:34Detail
153. ŠUBRTOVÁ IvetaPraha 10#170ženy77.00:49:29+00:18:37Detail
154. MÁNKOVÁ RadkaPraha 4#103ženy78.00:49:52+00:19:00Detail
155. TURNOVSKÁ HanaPraha Uhříněves#178ženy79.00:49:55+00:19:03Detail
156. KATEŘINA Šmídová#77ženy80.00:50:27+00:19:35Detail
157. BARTÍKOVÁ MartinaPraha#281ženy81.00:50:41+00:19:49Detail
158. ČERVENKOVÁ PavlínaŠtětí#211ženy82.00:50:44+00:19:52Detail
159. DOUŠA RostislavDěčín#214muži77.00:50:44+00:19:52Detail
160. MICHÁLKOVÁ Jana#107ženy83.00:50:45+00:19:53Detail
161. KOBLIHOVÁ JitkaŠneci v běhu#81ženy84.00:50:46+00:19:54Detail
162. DARDE MichaelGEP#24muži78.00:50:55+00:20:03Detail
163. ZEMANOVÁ MichaelaBašť#202ženy85.00:50:58+00:20:06Detail
164. SMERDOVA EvaGEP#148ženy86.00:51:03+00:20:11Detail
165. PEKÁRKOVÁ Jana#298ženy87.00:51:07+00:20:15Detail
166. JANELE MarketaMělník#230ženy88.00:51:12+00:20:20Detail
167. KRATOŇOVÁ MichaelaMělník#235ženy89.00:51:13+00:20:21Detail
168. VAŇOVÁ Michaela#324ženy90.00:51:13+00:20:21Detail
169. KVASNICKÁ Klára#323ženy91.00:51:14+00:20:22Detail
170. JÍRŮ DanielaKouřim#65ženy92.00:51:21+00:20:29Detail
171. ŘÁDKOVÁ Katarina#305ženy93.00:51:21+00:20:29Detail
172. CHADIMOVÁ MartinaPostřižín#228ženy94.00:51:34+00:20:42Detail
173. VACKOVÁ Michaela#299ženy95.00:51:38+00:20:46Detail
174. HAMROVÁ Mariana#321ženy96.00:51:38+00:20:46Detail
175. PETÁK Jakub#292muži79.00:51:38+00:20:46Detail
176. POLACKOVA LucieMedtronic#252ženy97.00:51:45+00:20:53Detail
177. HUTIRA JanPraha#48muži80.00:51:52+00:21:00Detail
178. TRČKOVA Olga#341ženy98.00:51:53+00:21:01Detail
179. ŠTROSS JiříKunratice u Cvikova#169muži81.00:52:11+00:21:19Detail
180. JIRÁNKOVÁ AnnaKunratice u Cvikova#61ženy99.00:52:11+00:21:19Detail
181. ŠVORCOVÁ PetraSlapy#265ženy100.00:52:12+00:21:20Detail
182. SZÁSZOVÁ JohanaKladno#260ženy101.00:52:12+00:21:20Detail
183. ŽIŽLAVSKÁ Klára#279ženy102.00:52:16+00:21:24Detail
184. VEJBĚROVÁ MonikaPraha#272ženy103.00:52:18+00:21:26Detail
185. HRANÍČKOVÁ Ivana#42ženy104.00:52:21+00:21:29Detail
186. KOLLEROVÁ X#288ženy105.00:52:44+00:21:52Detail
187. PAŠAVOVÁ MartinaŠán#123ženy106.00:52:55+00:22:03Detail
188. NORDT Marion#339ženy107.00:53:05+00:22:13Detail
189. KALKUS LukášJindřichův Hradec#73muži82.00:53:07+00:22:15Detail
190. KAZÍK Josef#78muži83.00:53:15+00:22:23Detail
191. RAKOVÁ IvetaGEP#138ženy108.00:53:18+00:22:26Detail
192. ZLATOHLÁVKOVÁ EliškaPraha 4#203ženy109.00:53:40+00:22:48Detail
193. ŠÁMALOVÁ TerezaPraha#162ženy110.00:53:40+00:22:48Detail
194. HRANÍČKOVÁ Jitka#43ženy111.00:53:46+00:22:54Detail
195. JIROUTKOVÁ Tereza#317ženy112.00:53:50+00:22:58Detail
196. FABIANOVA MelindaMedtronic#221ženy113.00:53:55+00:23:03Detail
197. KOVÁŘOVÁ KristýnaKáraný#234ženy114.00:54:07+00:23:15Detail
198. HRDLIČKOVÁ Michaela#44ženy115.00:54:08+00:23:16Detail
199. KUTTELWASCHEROVÁ MartinaKladno#238ženy116.00:54:10+00:23:18Detail
200. BAHOR AsjaGEP#2ženy117.00:54:13+00:23:21Detail
201. ŘEZNÍČKOVÁ MarcelaPraha#145ženy118.00:54:23+00:23:31Detail
202. WAINEROVÁ JitkaLouny#191ženy119.00:54:24+00:23:32Detail
203. COUFALOVÁ Dita#345ženy120.00:54:26+00:23:34Detail
204. BĚLOHLAVÝ TomášPraha#209muži84.00:54:46+00:23:54Detail
205. WOHLGEMUTHOVÁ EvaPraha#276ženy121.00:54:46+00:23:54Detail
206. ZÁZVŮRKOVÁ DanielaPraha#200ženy122.00:54:57+00:24:05Detail
207. HOUTBRAKEN JanisGEP#41ženy123.00:55:02+00:24:10Detail
208. SUKOVÁ PetraBáječné ženy v běhu#156ženy124.00:55:04+00:24:12Detail
209. KADLECOVÁ JanaPraha 10#71ženy125.00:55:05+00:24:13Detail
210. FOUSKOVÁ TerezaA11#223ženy126.00:55:08+00:24:16Detail
211. FOUSKOVÁ BarboraA11#222ženy127.00:55:08+00:24:16Detail
212. PUJOL Maria#348ženy128.00:55:09+00:24:17Detail
213. MASKALUKOVÁ MarkétaAdidas runners Prague#105ženy129.00:55:12+00:24:20Detail
214. MALESHKOVA KristinaAtlas Copco#102ženy130.00:55:20+00:24:28Detail
215. ŠTEPO MichalŠneci v běhu#168muži85.00:55:22+00:24:30Detail
216. OBLE MaximeGEP#120muži86.00:55:58+00:25:06Detail
217. ŽÁKOVÁ Kateřina#204ženy131.00:56:26+00:25:34Detail
218. LIPÁR JiříŘíčany#100muži87.00:56:51+00:25:59Detail
219. BARTOŠOVÁ Kateřina#3ženy132.00:57:21+00:26:29Detail
220. KOČÍ PetraPraha#83ženy133.00:57:21+00:26:29Detail
221. VONDRÁČKOVÁ KamilaGEP#188ženy134.00:57:26+00:26:34Detail
222. PRIATKOVÁ Monika#136ženy135.00:59:12+00:28:20Detail
223. VČELAŘ Vít#309muži88.00:59:21+00:28:29Detail
224. SADAYAPPAN VenkateshPrague#254muži89.01:00:00+00:29:08Detail
225. STRUHÁROVÁ DanielaAdidas runners Prague#155ženy136.01:00:16+00:29:24Detail
226. KREJČOVÁ Šárka#90ženy137.01:00:17+00:29:25Detail
227. DLOUHÁ Gabriela#25ženy138.01:00:43+00:29:51Detail
228. JIRÁKOVÁ VěraA11#232ženy139.01:00:43+00:29:51Detail
229. MILOTOVÁ Hana#109ženy140.01:02:14+00:31:22Detail
230. DUBOVÁ Helena#29ženy141.01:02:43+00:31:51Detail
231. TĚLECKÁ Eva#329ženy142.01:09:18+00:38:26Detail
232. PACÁKOVÁ Anna#330ženy143.01:09:18+00:38:26Detail
233. GAO AlessandroGEP#35muži90.01:11:55+00:41:03Detail
234. ŘÍHOVÁ LauraZytigers#271ženy144.01:16:29+00:45:37Detail
DNF ABIDOV OlimAtlas Copco#1mužiDNF Detail
DNF COMES QuentinGEP#18mužiDNF Detail
DNF DVOŘÁKOVÁ PetraPraha#30ženyDNF Detail
DNF KOSTŘICA MartinPraha#85mužiDNF Detail
DNF KRAUSOVÁ LucieBáječné ženy v běhu#89ženyDNF Detail
DNF KURTEV Vitek#95mužiDNF Detail
DNF MAKKE LukášPoděbrady#101mužiDNF Detail
DNF MOLINARI MartinGEP#110mužiDNF Detail
DNF PITUCHOVÁ IvanaZytigers#128ženyDNF Detail
DNF PODOLÁKOVÁ PetraPraha#130ženyDNF Detail
DNF PODZIMKOVA PetraŽelezný Brod#131ženyDNF Detail
DNF SOUHRADOVÁ EvaPraha#151ženyDNF Detail
DNF YANG ZeshengAtlas Copco#196mužiDNF Detail
DNF ĎUKOVÁ Ivana#217ženyDNF Detail
DNF ENE DianaMedtronic#220ženyDNF Detail
DNF ZACHARAKO MyrtoMedtronic#277ženyDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz