Oficiální Výsledková listina Běh Cvikovem
10. 9. 2017

Dětské závody

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. OUZKÁ EliškaCvikov#1772010dívky1.00:01:04Detail
2. ŠLAMBOR MartinSK ZŠ Jablonné v Podještědí#2452010chlapci1.00:01:08+00:00:03.10Detail
3. LAMAČ VítekAtletika Cvikov#1512011chlapci2.00:01:08+00:00:03.87Detail
4. FIXOVÁ MagdalenaLiaz Jablonec#2252010dívky2.00:01:09+00:00:04.26Detail
5. PODRAZILOVÁ ClaudieSvárov Česká Lípa#2622010dívky3.00:01:12+00:00:07.35Detail
6. KOCOUREK Jarolím#1802010chlapci3.00:01:13+00:00:08.12Detail
7. KŘÍŽ MatějČeská Lípa#2242010chlapci4.00:01:15+00:00:10.80Detail
8. ZENKO RozálieCvikov#1472010dívky4.00:01:16+00:00:11.87Detail
9. VOBROVÁ LindaOK Jiskra Nový Bor#3062010dívky5.00:01:16+00:00:12.04Detail
10. BOBELÁK TobiášZŠ Cvikov#1332010chlapci5.00:01:17+00:00:12.11Detail
11. PASARIČOVÁ NikitaCvikov#1752010dívky6.00:01:17+00:00:12.24Detail
12. MAREK Jan#1762010chlapci6.00:01:17+00:00:12.99Detail
13. JANELOVÁ LenkaKB Kamenický Šenov#2292011dívky7.00:01:17+00:00:13.04Detail
14. JANDOVÁ StellaZŠ Cvikov#1462011dívky8.00:01:20+00:00:15.83Detail
15. WALTEROVÁ AnetkaDRNOVEC#1442011dívky9.00:01:20+00:00:15.84Detail
16. HOFROVÁ DanielaDDM Smetanka Bor#3142010dívky10.00:01:20+00:00:15.98Detail
17. HONZEJK TomášCvikov#1012010chlapci7.00:01:21+00:00:16.08Detail
18. HIMMELOVÁ ZoeNové Město pod Smrkem#2542011dívky11.00:01:21+00:00:16.51Detail
19. KŘÍŽ AntonínMŠ Jiráskova Cvikov#2432010chlapci8.00:01:21+00:00:16.60Detail
20. VELÍŠEK Matyáš#2182011chlapci9.00:01:22+00:00:17.77Detail
21. PODOLÁKOVÁ TerezaMŠ Jiráskova Cvikov#3252011dívky12.00:01:24+00:00:19.16Detail
22. TÓTH Adam#3382010chlapci10.00:01:27+00:00:22.56Detail
23. MELICHERČÍKOVÁ ElenAtletika Cvikov#3082011dívky13.00:01:27+00:00:22.87Detail
24. CEBAN PavelCvikov#1042011chlapci11.00:01:27+00:00:23.04Detail
25. KOCMAN LukášCvikov#2122011chlapci12.00:01:29+00:00:24.26Detail
26. SIROČÁK MarekŠakal Kbely#1062011chlapci13.00:01:29+00:00:24.95Detail
27. SKIBINSKÁ BarboraCvikov#3172011dívky14.00:01:32+00:00:27.81Detail
28. KOLAŘÍK JakubCvikov#3162011chlapci14.00:01:33+00:00:28.55Detail
29. PIOTŇÁK JakubTJ Jiskra Nový Bor#1422004ml. žáci1.00:01:34+00:00:29.84Detail
30. PRŮŠOVÁ AnežkaCvikov#1382011dívky15.00:01:34+00:00:29.94Detail
31. MERHAUTOVÁ LeontínaCvikov#1112011dívky16.00:01:35+00:00:30.69Detail
32. RYCHTAŘÍK FilipCvikov#1222010chlapci15.00:01:39+00:00:34.35Detail
33. PÍCHA ŠtěpánAC Česká Lípa#2472005ml. žáci2.00:01:41+00:00:36.96Detail
34. BĚLKA LukášZŠ U lesa Nový Bor#2512004ml. žáci3.00:01:44+00:00:39.21Detail
35. FRIDRICH Armin JakubSK ZŠ Jablonné v Podještědí#3262005ml. žáci4.00:01:44+00:00:39.73Detail
36. SEVERA MatoušAC Česká Lípa#2202006chlapci1.00:01:49+00:00:44.32Detail
37. SAMEK JonášAC Česká Lípa#2722007chlapci2.00:01:50+00:00:45.71Detail
38. VESELÝ JakubOK Jiskra Nový Bor#1722004ml. žáci5.00:01:51+00:00:46.23Detail
39. ZETEK FilipCvikov#3282004ml. žáci6.00:01:52+00:00:47.97Detail
40. PEŠKAŘOVÁ LucieAC Česká Lípa#2702004ml. žákyně1.00:01:53+00:00:48.08Detail
41. NOVÁK VojtěchAC Česká Lípa#2272007chlapci3.00:01:53+00:00:48.92Detail
42. ŽÁK TomášCvikov#1362004ml. žáci7.00:01:54+00:00:49.56Detail
43. KLIMENTOVÁ AnnaJiskra Nový Bor#1102007dívky1.00:01:54+00:00:49.79Detail
44. PATKA KryštofOK Jiskra Nový Bor#1642007chlapci4.00:01:54+00:00:49.98Detail
45. PODRAZIL AdamČeská Lípa#2632006chlapci5.00:01:55+00:00:50.80Detail
46. JANENE IdmarBiatlon Kamenický Šenov#2662007chlapci6.00:01:56+00:00:51.24Detail
47. ZAGALSKÝ MiroslavCvikov#3052007chlapci7.00:01:56+00:00:51.49Detail
48. BOBELÁK MatyášZŠ Cvikov#1322007chlapci8.00:01:56+00:00:51.68Detail
49. PŮČKOVÁ AnnaJiskra Nový Bor#1082007dívky2.00:01:57+00:00:52.23Detail
50. KOUDELKOVÁ EliškaOB Nový Bor#3072006dívky3.00:01:57+00:00:52.83Detail
51. PETROVÁ KateřinaAtletika Cvikov#2572004ml. žákyně2.00:01:58+00:00:53.19Detail
52. KREUZOVÁ PavlaKB Kamenický Šenov#2302006dívky4.00:01:59+00:00:54.59Detail
53. HOFROVÁ ErikaTJ Jiskra Nový Bor#1432005ml. žákyně3.00:01:59+00:00:54.90Detail
54. DAŇKOVÁ DenisaMultisport team#2502005ml. žákyně4.00:01:59+00:00:54.93Detail
55. ČAPEK OndřejOK Jiskra Nový Bor#1702004ml. žáci8.00:02:00+00:00:55.07Detail
56. FIXOVÁ AnnaLiaz Jablonec#2262008dívky1.00:02:00+00:00:55.30Detail
57. JIRGESOVÁ LeontynaLiberec#1272006dívky5.00:02:00+00:00:55.42Detail
58. TÍMOVÁ Laura AnnaCvikováček Cvikov#2222009dívky2.00:02:03+00:00:58.23Detail
59. CHALUPA JanCvikov#1372005ml. žáci9.00:02:03+00:00:58.39Detail
60. JANDOVÁ AnnaSlovan Varnsdorf#3022008dívky3.00:02:05+00:01:00.19Detail
61. PRÁŠEK JiříAtletika Cvikov#2522008chlapci1.00:02:05+00:01:00.30Detail
62. ŠTĚPANKOVÁ LucieJiskra Nový Bor#1072007dívky6.00:02:05+00:01:00.37Detail
63. WITTUR FilipTJ Stadion Nový Bor#1352005ml. žáci10.00:02:06+00:01:01.20Detail
64. NOVÁKOVÁ JarmilaJiskra Nový Bor#2162007dívky7.00:02:06+00:01:01.40Detail
65. NOVOTNÝ OndřejZŠ Cvikov#1312006chlapci9.00:02:06+00:01:01.44Detail
66. TOTHOVÁ EliškaCvikov#3112008dívky4.00:02:06+00:01:01.91Detail
67. MELICHERČÍKOVÁ SáraAtletika Cvikov#3092006dívky8.00:02:08+00:01:03.23Detail
68. SVOBODOVÁ AnnaAtletika Cvikov#3152006dívky9.00:02:08+00:01:03.24Detail
69. BUDRA LukášAtletika Varnsdorf#2112009chlapci2.00:02:08+00:01:03.34Detail
70. KOCMANOVÁ AdélaOB Nový Bor#2482007dívky10.00:02:08+00:01:03.44Detail
71. HAVÍŘOVÁ AnnaCyklorenova Cvikov#2172004ml. žákyně5.00:02:08+00:01:03.60Detail
72. KOUDELKOVÁ KatrinOK Jiskra Nový Bor#1522008dívky5.00:02:08+00:01:03.80Detail
73. ŠLAMBOROVÁ LucieSK ZŠ Jablonné v Podještědí#2462007dívky11.00:02:08+00:01:04.00Detail
74. PRÖLLEROVÁ VeronikaAC Česká Lípa#3232004ml. žákyně6.00:02:09+00:01:04.50Detail
75. VAŠÁKOVÁ AdélaKB Kamenický Šenov#2342005ml. žákyně7.00:02:10+00:01:05.30Detail
76. PŮČKOVÁ PavlaJiskra Nový Bor#1092007dívky12.00:02:10+00:01:05.47Detail
77. KOCOUREK Vendelín#1242011chlapci16.00:02:10+00:01:05.80Detail
78. KROUPOVÁ AnežkaAtletika Varnsdorf#1732009dívky6.00:02:10+00:01:05.82Detail
79. VÁVRA TomášOK Jiskra Nový Bor#1652007chlapci10.00:02:11+00:01:06.61Detail
80. LAMAČOVÁ BarboraOK Jiskra Nový Bor#1562007dívky13.00:02:11+00:01:07.03Detail
81. RŮŽIČKOVÁ MarieZŠ Cvikov#3012007dívky14.00:02:12+00:01:07.83Detail
82. KOPŘIVA JanJiskra Nový Bor#2692003st. žáci1.00:02:13+00:01:08.17Detail
83. PATKA MarekOK Jiskra Nový Bor#1542009chlapci3.00:02:13+00:01:08.23Detail
84. HRŮZEK OndřejOK Jiskra Nový Bor#1552008chlapci4.00:02:13+00:01:08.33Detail
85. VACHTOVÁ LeonaZŠ Arnultovice Nový Bor#1282008dívky7.00:02:13+00:01:08.49Detail
86. EHRLICH JáchymKamenický Šenov#2282009chlapci5.00:02:13+00:01:08.82Detail
87. VAŇOUROVÁ SáraOK Jiskra Nový Bor#1592007dívky15.00:02:14+00:01:09.20Detail
88. HOKR MatějAtletika Cvikov#2192008chlapci6.00:02:14+00:01:09.52Detail
89. ŠACHOVÁ TerezaKB Kamenický Šenov#2652009dívky8.00:02:14+00:01:09.78Detail
90. REJMANOVÁ NikolaOK Jiskra Nový Bor#1612006dívky16.00:02:15+00:01:10.51Detail
91. REJHOLCOVÁ TerezaOK Jiskra Nový Bor#1632007dívky17.00:02:15+00:01:10.65Detail
92. MURSWIEKOVÁ KateřinaOK Jiskra Nový Bor#1622007dívky18.00:02:15+00:01:10.69Detail
93. FOJT JanOK Jiskra Nový Bor#1712004ml. žáci11.00:02:16+00:01:11.57Detail
94. STRÁNSKÝ PetrAC Česká Lípa#1492003st. žáci2.00:02:16+00:01:11.58Detail
95. STEHLÍKOVÁ AdélaOK Jiskra Nový Bor#1672005ml. žákyně8.00:02:17+00:01:12.20Detail
96. ČEPELÁKOVÁ GabrielaSlovan Varnsdorf#2422009dívky9.00:02:17+00:01:12.27Detail
97. SVOBODOVÁ AnnaZŠ Cvikov#2212008dívky10.00:02:19+00:01:14.93Detail
98. RŮŽIČKOVÁ AnnaZŠ Cvikov#2412009dívky11.00:02:20+00:01:15.15Detail
99. KOCOUREK Dalimil#1232007chlapci11.00:02:20+00:01:15.22Detail
100. PRÖLLEROVÁ TerezaAC Česká Lípa#3222008dívky12.00:02:20+00:01:15.86Detail
101. KUČEROVÁ AnnaZŠ Mikulova Praha 4#2532009dívky13.00:02:21+00:01:17.03Detail
102. KREUZOVÁ KláraKB Kamenický Šenov#2642006dívky19.00:02:23+00:01:18.11Detail
103. HONZEJK PetrCvikov#1022005ml. žáci12.00:02:23+00:01:18.17Detail
104. HLADÍK OldřichHaven Team#2142002st. žáci3.00:02:24+00:01:19.88Detail
105. WALDHAUSEROVÁ EliškaOK Jiskra Nový Bor#1582007dívky20.00:02:25+00:01:21.04Detail
106. TŮMOVÁ BarboraAtletika Cvikov#1742008dívky14.00:02:26+00:01:21.15Detail
107. ŠTĚPÁNKOVÁ BarboraOK Jiskra Nový Bor#1572007dívky21.00:02:26+00:01:21.81Detail
108. TRNKA PavelCvikov#1602009chlapci7.00:02:28+00:01:23.38Detail
109. STUDNIČNÝ AdamOK Jiskra Nový Bor#1662007chlapci12.00:02:28+00:01:23.53Detail
110. PLÍHAL PavelCvikov#1262006chlapci13.00:02:30+00:01:25.27Detail
111. HERUDEK ČeněkCvikov#3182009chlapci8.00:02:33+00:01:28.27Detail
112. VOTÝPKA MichalBS Nový Bor#3212003st. žáci4.00:02:35+00:01:30.15Detail
113. MURSWIEK JanOK Jiskra Nový Bor#1532009chlapci9.00:02:37+00:01:32.73Detail
114. DRAHAN AnnaČeská Lípa#3242009dívky15.00:02:38+00:01:33.08Detail
115. KŘÍZOVÁ AdélaZŠ Cvikov#3042008dívky16.00:02:38+00:01:34.05Detail
116. NOVÁKOVÁ ViktorieJiskra Nový Bor#2152009dívky17.00:02:39+00:01:34.06Detail
117. HLADÍKOVÁ Michaela#2132009dívky18.00:02:39+00:01:34.32Detail
118. KUBÍKOVÁ EliškaCvikov#3122009dívky19.00:02:40+00:01:35.96Detail
119. PALEČEK MatějSvor#3202008chlapci10.00:02:41+00:01:36.22Detail
120. RYŠAVÁ Vendulka#3292002st. žákyně1.00:02:41+00:01:36.89Detail
121. STOJA DavidAC Česká Lípa#1832000dorostenci1.00:02:41+00:01:37.01Detail
122. POLAKOVIČ TomášCvikov#1782009chlapci11.00:02:42+00:01:37.52Detail
123. HAVIŘ FrantišekCyklorenova cvikov#2442002st. žáci5.00:02:43+00:01:38.92Detail
124. ZÁTKA JosefKB Kamenický Šenov#2332001dorostenci2.00:02:45+00:01:40.35Detail
125. KOVALEVOVÁ ApolenaZŠ Cvikov#3032008dívky20.00:02:49+00:01:44.07Detail
126. BOBÁKOVÁ NelaZŠ Arnultovice Nový Bor#2552009dívky21.00:03:03+00:01:58.43Detail
127. HOLINEC JanNový Bor#2372000dorostenci3.00:03:05+00:02:00.56Detail
128. VÁVRA JanOK Jiskra Nový Bor#1682005ml. žáci13.00:03:08+00:02:03.35Detail
129. RYŠAVÁ VendulkaZŠ U lesa Nový Bor#2712001dorostenky1.00:03:09+00:02:04.07Detail
130. TUMOVÁ TerezaCvikov#2682003st. žákyně2.00:03:11+00:02:06.24Detail
131. BOBÁK MartinMŠ a ZŠ Klíč s.r.o#2492002st. žáci6.00:03:12+00:02:07.61Detail
132. DRAŠKOVIČ DanielCvikov#1392009chlapci12.00:03:13+00:02:08.66Detail
133. WALTEROVÁ VeronikaDRNOVEC#1452002st. žákyně3.00:03:19+00:02:14.46Detail
134. STRÁNSKÁ DominikaAC Česká Lípa#1812000dorostenky2.00:03:20+00:02:15.88Detail
135. NEČASOVÁ Eliška ZŠ U lesa Nový Bor#2592003st. žákyně4.00:03:24+00:02:19.72Detail
136. JAKOBI ŠárkaAtletika Cvikov#2562003st. žákyně5.00:03:32+00:02:27.90Detail
137. PITOŇÁK JakubTJ Jiskra Nový Bor#1501999junioři1.00:09:02+00:07:57.75Detail
138. HOLINEC JanNový Bor#2381999junioři2.00:09:22+00:08:17.76Detail
139. PÍCHA ŠtěpánAC Česká Lípa#2401998junioři3.00:10:13+00:09:08.18Detail
140. SEVERA MatoušAC Česká Lípa#2771999junioři4.00:10:14+00:09:09.39Detail
141. PETROVÁ KateřinaAtletika Cvikov#2581998juniorky1.00:10:23+00:09:18.96Detail
142. HEJDOVÁ AndreaAC Česká Lípa#2391999juniorky2.00:10:44+00:09:39.97Detail
143. PRÖLLEROVÁ VeronikaČeská Lípa#1921999juniorky3.00:11:29+00:10:24.25Detail
144. PRÖLLEROVÁ TerezaAC Česká Lípa#1931999juniorky4.00:12:43+00:11:38.79Detail
145. NEČASOVÁ EliškaZŠ U lesa Nový Bor#2601998juniorky5.00:13:36+00:12:31.54Detail
FRIDRICHOVÁ MonikaSlovan Liberec#3272001dorostenkyDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz