Oficiální Výsledková listina Běh Cvikovem
10. 9. 2017

Hlavní závod 15 km (2 okruhy)

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. PETR OndřejNový Bor#501997M391.00:51:50Detail
2. ČIVRNÝ JiříBK Semily#281980M392.00:52:49+00:00:59.53Detail
3. PODROUŽEK DušanAC Slovan Liberec#221974M491.00:55:32+00:03:41.83Detail
4. LAJTKEP PetrAC Slovan Liberec#531973M492.00:55:33+00:03:43.02Detail
5. CMUNT PetrTT cyklorenova Cvikov#251996M393.00:56:50+00:05:00.65Detail
6. TŘEŠŇÁK TomášAC Česká Lípa#111979M394.00:58:20+00:06:30.17Detail
7. WOLF TomášSokol Horní Paseky#71979M395.00:58:45+00:06:54.92Detail
8. JÍRA JaroslavHaven Team#171971M493.00:59:25+00:07:35.00Detail
9. HONZÁTKO ČestmírZajíc von Šaratic#291975M494.00:59:27+00:07:37.12Detail
10. LOUDA PetrAC Česká Lípa#521964M591.01:00:19+00:08:29.09Detail
11. ZÁTKA Jan#2321975M495.01:00:36+00:08:46.52Detail
12. SIRŮČEK DavidMultisport team#231987M396.01:00:40+00:08:49.90Detail
13. RŮŽIČKA VladimírÚstí nad Labem#131962M592.01:00:47+00:08:56.87Detail
14. SOUHRADA PavelKonverzační výběh na klíč#211982M397.01:02:19+00:10:29.14Detail
15. BUFKA ZdeněkAC Česká Lípa#511957M691.01:02:53+00:11:02.88Detail
16. ŠRACHTA VladimírCvikov KV Klíč#151960M593.01:04:25+00:12:35.35Detail
17. POLÁK TomášBěžecký kroužek Varnsdorf#81976M496.01:05:03+00:13:12.98Detail
18. VĚCHET LadislavČeská Lípa#161970M497.01:05:32+00:13:41.87Detail
19. SVOBODOVÁ VeronikaAC RBK#61986Z341.01:09:15+00:17:25.52Detail
20. RAMISCH RichardNový Bor#271998M398.01:11:54+00:20:04.48Detail
21. PRÖLLER MiroslavČeská Lípa#201970M498.01:13:03+00:21:13.34Detail
22. BERÁNEK PetrCvikov Semafor#1881949M692.01:13:07+00:21:17.17Detail
23. FORMAN OttoAC Česká Lípa#301967M594.01:13:31+00:21:41.39Detail
24. STUDNIČNÝ JosefCvikov#191968M499.01:16:08+00:24:18.40Detail
25. MACHAČNÝ JiříČeská Kamenice#1121990M399.01:16:55+00:25:05.49Detail
26. DOGARU VasilČeská Lípa#101981M3910.01:17:29+00:25:38.92Detail
27. HOCHMUT JaroslavSwahil Beer Team#121979M3911.01:17:37+00:25:47.36Detail
28. LANGR VáclavCvikov#241982M3912.01:19:21+00:27:31.60Detail
29. STRÁNSKÝ JiříCvikov#11963M595.01:21:17+00:29:26.74Detail
30. VOLEJNÍKOVÁ ViktorieČeská Lípa#261999Z342.01:25:07+00:33:16.95Detail
31. ŽÍLOVÁ PetraČeská Lípa#141974Z35plus1.01:25:07+00:33:16.97Detail
32. KOLÁŘ MiloslavAjeto Lindava#21983M3913.01:25:18+00:33:28.02Detail
33. EHRLICHOVÁ HanaStružnice#51983Z343.01:27:52+00:36:01.78Detail
34. ČERVENKA KarelHora sv. Kateřiny#31941M70plus1.01:45:13+00:53:23.12Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz